آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

                                                                                                                                                                                                                       

– پاپ فرانسیس تنش های مبارزه با مالاریا باید همچنان به عنوان جهانی نیز دعوا COVID-19.

– سنگاپور deports انگلیسی, مردی که دروغ در مورد سفر تاریخ است.

– تظاهرکنندگان در هنگ کنگ بازار نمایی اجتماعی فاصله گرفته است.

– بیش از 30000 تایید موارد COVID-19 گزارش در 54 کشور در آفریقا است.

___

شهر واتیکان – پاپ فرانسیس تاکید بر این که تلاش ها برای مبارزه با مالاریا باید ادامه یابد و حتی به عنوان جهان دعوا COVID-19.

نگرانی رو به افزایش بوده است که در حالی که جهان متمرکز شده است در گیر افراد مبتلا به بیماری های دیگر می تواند کمتر مورد توجه. فرانسیس اضافه شده صدای خود را به آن کر نگرانی گفت: روز شنبه که ” œwhile ما در حال مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس ما نیز باید در ادامه تلاش های ما برای جلوگیری و درمان مالاریا که تهدید میلیاردها نفر از مردم در بسیاری از کشورها است.’�

سازمان ملل و سازمان بهداشت جهانی گفته است شدید اختلال به ضد مالاریا مبارزات با استفاده از حشره کش تحت درمان با توری در برابر پشه ها همراه با مشکلات در دسترسی به دارو می تواند منجر به دو برابر شدن تعداد مرگ و میر مالاریا در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در این سال در مقایسه با سال 2018 است.

                                                                                                                                                                                                                       

به عنوان او انجام شده است در واتیکان و ایتالیا COVID-19 مستندات فرانسیس به او تحویل داده سنتی پنج شنبه ظهر برکت از یک پنجره مشرف خالی میدان سنت پیتر. او تحویل داده تلویزیونی خود سخنان از داخل قصر پاپ.

___

سنگاپور – سنگاپور اخراج یک مرد و در لیست سیاه او و پس از او به دروغ در مورد سفر خود را در طول تاریخ مراجعه به دادگاه در ماه گذشته. آن را بخشی از اقدام احتیاطی برای جلوگیری از COVID-19 شیوع.

سنگاپور پلیس می گویند که 60 سال بود اجازه ورود به دادگاه با فرض در 25 مارس پس از اعلام او تا به حال شده است در خارج از کشور در 14 روز گذشته. یک تحقیق نشان داد که او پرواز کرد و به شهر-دولت از هنگ کنگ در ماه مارس 13, 12 روز قبل از سفر خود به دادگاه.

پلیس گفت: بریتن داده شد هشدار شدید قبل از او تبعید شد یکشنبه به هنگ کنگ و منع از وارد شدن دوباره به شهرستان-دولتی با وجود اینکه ازدواج به یک سنگاپوری مقیم دائم.

                                                                                                                                                                                                                       

سنگاپور ترین ویروس موارد در جنوب شرقی آسیا در 13,624. این شامل 931 عفونت های جدید یکشنبه, بیشتر در میان کارگران خارجی زندگی در تنگ خوابگاه.

___

دلار هنگ کنگ – تظاهرکنندگان جمع شده در هنگ کنگ بازار در روز یکشنبه شعار دموکراسی شعار حتی به عنوان هنگ کنگ اجتماعی فاصله اقدامات ممنوع تجمعات بیش از چهار ،

افسران پلیس از جمله پلیس ضد شورش با سپر وارد Cityplaza مرکز خرید در تای کو برای متفرق کردن جمعیت در مدت کوتاهی پس از تظاهرکنندگان جمع شده بودند.

صدها نفر از تظاهرکنندگان جمع شده بودند و آواز اعتراض سرود ‘œGlory به هنگ کنگ.’� آنها شعار تکرار خواسته های خود را به دولت و به اصطلاح هنگ کنگ نیروی پلیس بود منحل گردید.

تظاهرات می آید بر روی پاشنه از دستگیری 15 سابق مجلس و معترضان در هفته گذشته به اتهام غیر قانونی مجمع ناشی از تظاهرات در برابر یک بحث استرداد لایحه که اجازه می دهد بازداشت شدگان می توان به سرزمین اصلی چین است.

استرداد لایحه بود بعد از خارج در سپتامبر اگر چه تظاهرات چندین ماه ادامه یافت با معترضان خواستار حق رای و مستقل تحقیق پلیس انجام شده است.

روز یکشنبه تظاهرات شهر بزرگترین این سال است. اعتراض کرده بود آرام در ماه ژانویه پس از COVID-19 شیوع در چین منجر به جهانی همه گیر.

هنگ کنگ گزارش داد هیچ مورد جدید در روز یکشنبه برای سومین بار طی هفت روز است. این شهر ثبت کرده است و در مجموع 1,038 عفونت و چهار مرگ و میر تا کنون.

___

ژوهانسبورگ – آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: بیش از 30000 تایید موارد COVID-19 گزارش شده در 54 کشور آفریقا است.

این گزارش صادر یکشنبه نشان داد وجود داشته است 1,374 مرگ و میر در آفریقا است. تنها دو کشور آفریقایی گزارش نشده اند هر مورد از این بیماری – کوچک کوه پادشاهی لسوتو در جنوب آفریقا و کومور در اقیانوس هند سلیمان.

آفریقای جنوبی این قاره را بیشتر COVID-19 موارد با 4,361 از نزدیک دنبال سه کشور در شمال آفریقا: مصر با 4,319 موارد مراکش با 3,897 و الجزایر با 3,256 موارد است.

___

مادرید – اسپانیا گزارش کرده پایین ترین آن روزانه تعداد مرگ برای عفونت کروناویروس در پنج هفته به عنوان دقیق آن مستند محدودیت شروع به پرداخت سود سهام.

اسپانیایی, مقامات بهداشت و درمان روز یکشنبه گفت که 288 نفر از COVID-19 قبل از 24 ساعت در نظر گرفتن مجموع به 23,190 پس از شروع شیوع. این اولین بار است که روزانه مرگ و میر کاهش یافته است زیر 300 مرگ و میر پس از 20 مارس.

روزانه تعداد تایید عفونت های جدید نیز کاهش یافته است. اسپانیا شمارش 207,634 تایید موارد کلی اما مقامات می گویند که تعداد واقعی از عفونت ناشناخته است با توجه به محدودیت در تست.

روزانه میزان عفونت کاهش یافت و به 0.8% از بیش از 20% در ماه قبل است.

‘œThe قدر از امروز کاهش مهم است,’� اسپانیایی سلامت رسمی فرناندو SimÃ3n گفت. ‘œAs از فردا, هدف ما این است که دیگر برای رسیدن به اوج سرایت منحنی ما در حال حاضر وجود دارد. در حال حاضر ما نیاز به تحکیم (ما) و فکر می کنم در مورد چگونه به با خیال راحت حرکت به مرحله بعدی از پوسته پوسته شدن ما محدودیت اقدامات است.’�

نخست وزیر پدرو Sánchez این است که به جزئیات روز سه شنبه در بیشتر حرکت می کند به کاهش مستند از کودکان اجازه داده شد برای اولین بار در 44 روز در روز یکشنبه.

___

لاهه, هلند – حیوانات در دو سمور یا راسو مزارع در هلند را آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

هلندی وزارت جهاد کشاورزی گفت: برخی از کارکنان در دو مزرعه قبلا نمایش داده می شود علائم بیماری ‘œso فرض بر این است که این انسان به حیوانات عفونت.’�

به عنوان یک اقدام احتیاطی مقامات در حال بسته شدن جاده ها در 400 متر (متری) از تحت تاثیر قرار مزارع در برابانت شمالی است که هلندی منطقه سخت ترین ضربه را coronavirus.

Minks نیست اولین حیوانات آلوده با کوروناویروس. این یافته ها پس از مثبت آزمون در دو گربه حیوان خانگی در ایالت نیویورک و در برخی از ببر و شیر در باغ وحش برانکس اضافه کردن به تعداد کمی از موارد تایید شده از این ویروس در حیوانات در سراسر جهان است.

___

رم – ایتالیا در انتظار شنیدن چه جدید مجموعه ای از محدودیت حاکم بر زندگی خود را بیش از ماه آینده پس از تقریبا هفت هفته تحت یک ملی مستند.

برتر جوزپه کونته شده است صرف تعطیلات آخر هفته مشاوره کسانی که نقش کلیدی در نظارت بر ایتالیا کاهش تدریجی محدودیت ‘” شهرداران ، فرمانداران متحدان خود را در دولت چپ ملی علمی کمیته مشورتی و یک ad hoc گروهی از کارشناسان از جمله اقتصاددانان و روانشناسان.

فعلی مستند به طول می انجامد طریق ممکن است 3. ایتالیا با وزیر آموزش و پرورش گفت: هفته پیش بود که عملا غیر ممکن است برای به بازگشایی مدارس قبل از تعطیلات تابستان. که طولانی فشار بر پدر و مادر است.

خانواده وزیر النا Bonetti در مصاحبه ای گفت: در Corriere della Sera در روز یکشنبه که او در حال هل دادن برای باز کردن تابستان مراکز تفریحی برای کودکان و همچنین مراکز مهد کودک برای بچه های شش ساله و یا جوان است.

___

بارسلونا اسپانیا – صدای کودکان فریاد بازگشت به اسپانیا به خیابان ها برای اولین بار در شش هفته پس از دولت برداشته و سخت در خانه حبس در آن جوانترین شهروندان است.

دولتی اسپانیا اجازه دهید کودکان زیر 14 سال برای اولین بار در صبح روز یکشنبه پس از 44 روز از انزوا کامل. آنها در حال حاضر می توانید به پیاده روی با پدر و مادر تا یک ساعت در عرض یک کیلومتر از خانه.

‘œThis فوق العاده است! من می توانم آن را باور نمی شده است شش هفته,’� گفت: سوزانا Sabaté مادر از 3 سال پسران دوقلو بودند که با پوشیدن کودک-اندازه صورت-ماسک. ‘œMy پسران بسیار فعال هستند. امروز زمانی که آنها را دیدم درب جلو و ما خود را به آنها اسکوتر آنها هیجان زده شد.’�

جوانان می تواند یک اسباب بازی با آنها, اما آنها مجاز بازی با بچه های دیگر و باید حفظ یک متر فاصله از افراد دیگر است. پارک ها بسته شده است. مقامات توصیه می کنند که هر دو پدر و مادر و کودکان شستن دست های خود را قبل و بعد از گردش.

اسپانیا یکی از دقیقترین مستندات آن را به عنوان مبارزه برای مهار یکی از بدترین شیوع کروناویروس در جهان است. این اقدامات سختگیرانه کمک به کاهش روزانه سرایت رای بود که بیش از 20% از یک ماه پیش به زیر 2 درصد در این هفته, کاهش فشار در بیمارستان بودند که در آستانه سقوط است.

___

پاریس – دولت فرانسه را با جزئیات به مجلس در روز سه شنبه چگونه آن را برنامه ای برای کشیدن کشور از coronavirus مستند است که سقوط منطقه یورو در دومین اقتصاد به عمیق و نگران کننده یخ.

نخست وزیر ادوارد فیلیپ توییتی که او را پرده ‘œnational deconfinement استراتژی’� در یک آدرس در شورای ملی است. قانونگذاران را وادار به بحث طرح قبل از رای گیری در آن است.

دولت برای هفته ها بود و تیم از کارشناسان شاغل در پیدا کردن یک تعادل بین بردن اقتصاد بدون تحریک موج دوم از COVID-19 عفونت است که می تواند پایمال بیمارستان Icu.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در حال حاضر اعلام کرد که فرانسه مستند در محل پس از مارس 17 و در میان دقیقترین در اروپا آغاز خواهد شد به سهولت از آوریل 11.

فیلیپ مدتها در انتظار سخنرانی را تشریح جزئیات. او گفت: آن را پوشش شش تم: بهداشت و درمان تحصیل و کار و مغازه های حمل و نقل و تجمعات.

این مستند شده است افزایش تنش ها در فرانسه از فقیرترین مناطق.

___

اسلام آباد – خط مقدم سلامت کارگران در پاکستان بزرگترین استان پنجاب در حال برگزاری چرخش تحصن در اعتراض به کیفیت پایین از تجهیزات حفاظت شخصی.

دکتر سلمان Haseeb چودری رئیس استانی فصل از این دکتر جوان انجمن گفت: این تجهیزات عام است که منجر به افزایش تعداد متخصصان بهداشت پیمانکاری COVID-19 و یک grand بهداشت داد از جمله پرستاران و امدادگران تشکیل شده خواستار حفاظت بیشتر.

چودری گفت: 100 بهداشت حرفه ای تست مثبت برای جدید کروناویروس در حالیکه در 24 ساعت.

پاکستان تایید کرده است 12,723 موارد این ویروس با 269 و میر نسبت به COVID-19. درست است تعداد زیادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر است.

پاکستان ضبط شده است ثابت افزایش روزانه حدود 750 موارد مثبت در هفته گذشته است. تست است و هنوز هم کم با سختی 6,800 مردم آزمایش روزانه در کشور از 220 میلیون نفر 60 درصد از آنها در پرجمعیت ترین پنجاب مشکل است.

پاکستان تلاش کرده است برای دریافت تجهیزات حفاظتی به خود, بهداشت حرفه ای. پزشکان در جنوب غربی استان بلوچستان که اعتراض شد آمریکا در اوایل این ماه. آنها آزاد شدند در عرض چند ساعت.

دولت با افزایش عرضه تجهیزات حفاظتی پس از دریافت planeloads از لوازم از چین و افزایش تولید محلی است. اما چودری گفت: کیفیت نامطلوب.

___

لندن -نخست وزیر بریتانیا می گوید بوریس جانسون را به بازگشت به کار سه شنبه دو هفته پس از ترخيص از لندن یک بیمارستان که در آن او برای درمان جدید کروناویروس.

Johnson, 55, صرف یک هفته در سنت توماس ” بیمارستان از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه که در آن او داده شد اکسیژن و تماشا در سراسر ساعت توسط کارکنان پزشکی.

پس از او منتشر شد مارس 12, او ثبت یک پیام ویدئویی ضمن تشکر از کارکنان در بیمارستان برای صرفه جویی در زندگی خود.

جانسون دیده نشده در از آن زمان به بعد او به عنوان بهبود در نخست وزیر این کشور عقب نشینی در خارج از لندن است.

جانسون بازگشت می آید در حال رشد در میان انتقاد از دولت را از دست داده و از شیوع کروناویروس. تعداد زیادی از مردم با COVID-19 که فوت کرده اند در بیمارستان های رسیده از 20 ، 000 در روز شنبه. بیش از هزاران فکر به فوت در خانه های سالمندان.

سیاستمداران مخالف هستند و خواستار وضوح بیشتر در زمانی که دولت را به سهولت در سراسر کشور مستند که تحمیل شد مارس 23 و اجرا می شود برای به حداقل ممکن 7.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de