آخرین: New Orleans پلیس با استفاده از گاز اشک آور معترضان

آخرین مارس 25 مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او:

بالای ساعت:

                                                                                                                                                                                                                       

– رئیس جمهور ایران انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم فلوید را کشتن.

– پلیس در نیواورلئان انتشار گاز اشک آور در صدها نفر از تظاهرکنندگان.

– سیاتل به پایان می رسد شهرستان مقررات منع رفت و آمد جلوتر از برنامه.

– معترضان مسالمت آمیز مارس به کنگره در واشنگتن است.

___

تهران – حسن روحانی رییس جمهور ایران به نام جورج فلوید را به قتل ‘œbrutal’� و انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ژست گرفتن برای عکس در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس.

روحانی در یک سخنرانی تلویزیونی گفت: Floyd ‘œwas کشته در وحشیانه ترین راه است.”�

‘œWe ابراز همدردی نسبت به مردم آمریکا که در خیابان در حالی که به شدت محکومیت جنایت,’� او گفت فلوید مرگ پس از یک افسر پلیس گرفتار شد در فیلم فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن.

روحانی همچنین با اشاره به پاکسازی مسالمت آمیز معترضان را از پارک خارج از کاخ سفید با عوامل شیمیایی و فلش انفجار نارنجک به طوری که تهمت می تواند راه رفتن به کلیسا برای یک عکس فرصت است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt شرم آور است که رئیس جمهور می ایستد با یک کتاب مقدس هنگامی که او قصد دارد به عمل در برابر قوم خود� Rouhni گفت.

مقامات ایرانی به طور منظم استفاده از اعتراضات در آمریکا به انتقاد از دولت و حتی خود ایران در ماه نوامبر قرار دادن در سراسر کشور تظاهرات با کشتن صدها و دستگیری هزاران نفر و اخلال در دسترسی به اینترنت است.

تلویزیون دولتی بارها پخش تصاویر از آمریکا خبر دادند.

___

NEW ORLEANS – پلیس نیواورلئان منتشر شد گاز اشک آور بر روی صدها نفر از تظاهر کنندگان که تحت فشار قرار دادند در گذشته یک خط از افسران و برای عبور از رودخانه می سی سی پی پل در طول تظاهرات علیه مرگ جورج فلوید.

یک ویدیو از این حادثه به دست آمده توسط جزئي بار / نیواورلئان مدافع نشان می دهد که جمعیت معترضان در حال اجرا, تنه زدن در گذشته هر یک از دیگر و فریاد “œwalk’� چهارشنبه شب به عنوان دود پوشاند پس زمینه از پل.

برخورد آمد ساعت پس از تجمع و راهپیمایی آغاز شده است که در نزدیکی شهر نیواورلئان سالن. برخی از معترضان شعار میدادند: نفرین در New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees که اوایل روز چهارشنبه انتقاد قرار گرفته بود توسط همکار با مشخصات بالا ورزشکاران از جمله LeBron James و برخی از هم تیمی های خود پس از گفت و در مصاحبه با یاهو! او مخالف زانو طول سرود ملی.

                                                                                                                                                                                                                       

___

سیاتل – رهبران در سیاتل به دنبال به آدرس نگرانی های مطرح شده توسط معترضان را به طور ناگهانی به پایان رسید یک شهر گسترده مقررات منع رفت و آمد در محل به صورت روز در میان تظاهرات گسترده در برابر مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینه سوتا است.

شهردار جنی Durkan گفت: یکشنبه شب در توییتر است که او در پایان دادن به حکومت نظامی که برنامه ریزی شده بود به گذشته تا روز شنبه پس از او و رئیس پلیس کارمن بهترین ملاقات با اعضای جامعه.

‘œChief بهترین معتقد است ما می توانیم تعادل عمومی ایمنی و اطمینان از صلح آمیز تظاهرات می توانید در ادامه بدون یک حکومت نظامی,’� Durkan گفت. ‘œFor کسانی که بطور مسالمت آمیز تظاهرات امشب لطفا می دانم که شما می توانید همچنان به نشان می دهد. ما می خواهیم شما را به ادامه ساخت صدای شما شنیده می شود.’�

هزاران نفر از معترضان همچنان در این شهر کاپیتول هیل محله خوب پس از لغو 9 بعد از ظهر یکشنبه مقررات منع رفت و آمد. تظاهرکنندگان انجام ‘œBlack زندگی از ماده” � علائم به نام برای برش پلیس اداره بودجه و انتقال پول به برنامه های اجتماعی و شعار برای افسران خود را به حذف riot gear.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی است. سرهنگ سیروس حبیب توییتی که او خوشحال بود سیاتل گوش کرده بود و معکوس ،

‘œPreemptive حکومت بودند فقط همه چیز بدتر بود. دیگر شهرستانها باید انجام دهید نیز,’� او ارسال شده است.

___

واشنگتن – تظاهرکنندگان راهپیمایی به کنگره در روز چهارشنبه شب در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینه سوتا و خواستار آن است که قوانین تغییر برای جلوگیری از بیشتر آن را دوست دارم.

در طول مسیر خود از نزدیک کاخ سفید وجود دارد نیروهای نظامی در خستگی و افسران از سازمان های فدرال و نگه جمعیت است. سنگر قرار داده بودند در اطراف کنگره و کنگره پلیس نگهبانی در پشت سر آنها.

‘œWe آمد در اینجا به دلیل آنها را به قوانین اینجا و ما می خواهیم قوانین را تغییر دهید’� گفت: محمد Wagdy, 26, از نزدیک, Prince george’s County است.

به عنوان یک 11 بعد از ظهر حکومت نظامی در واشنگتن و نزدیک شدن جامعه فعالان خواست تظاهرکنندگان به سر منزل. برخی اما دیگران گفت: آنها بازگشت به کاخ سفید است.

___

مینیاپولیس – کامل کالبد شکافی جورج Floyd این دستبند سیاه و سفید مردی که پس از مهار توسط پلیس مینیاپولیس فراهم می کند چندین بالینی جزئیات – از جمله این که فلوید تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

این گزارش 20 صفحه منتشر شد چهارشنبه Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی آمد با خانواده اجازه و پس از, دفتر پزشکی قانونی منتشر شد خلاصه یافته های جمعه که فلوید تا به حال یک حمله قلبی در حالی که مهار توسط ماموران و طبقه بندی شده خود را مارس 25 مرگ به عنوان یک قتل.

این گزارش توسط رئیس معاینات پزشکی Andrew Baker املای بالینی جزئیات از جمله این که فلوید آزمایش مثبت برای COVID-19 آوریل 3 اما به نظر می رسد بدون علامت. این گزارش همچنین اشاره کرد Floyd را از ریه ها به ظاهر سالم اما او تا به حال برخی از تنگی عروق قلب است.

این شهرستان در اوایل خلاصه گزارش ذکر شده فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده تحت œother شرایط قابل توجهی’� اما نه تحت عنوان ‘œcause از مرگ است.’� گزارش کامل را در پانوشت اشاره کرد که نشانه هایی از فنتانيل سمیت می تواند شامل ‘œsevere دپرسیون تنفسی’� و تشنج.

___

کانبرا استرالیا – استرالیا نخست وزیر خواست استرالیایی درگیر در جورج فلوید مرتبط با ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر جهان به ‘œextremely محتاط.’�

نخست وزیر اسکات موریسون اظهار نظر پنج شنبه پس از استرالیا روزنامه نگاران تحت حمله در حالی که پوشش تظاهرات در واشنگتن و لندن است.

‘œIn از نظر برخی از خشونت و … است که ما شاهد در سراسر جهان امروز برای آن دسته از شهروندان که خود را در آن شرایط من اصرار آنها برای نشان دادن احتیاط بزرگ,’� موریسون به خبرنگاران گفت:.

‘œI می خواهیم مردم را به بسیار محتاط باشید. این موقعیت های خطرناک, مردم باید ورزش احتیاط در جایی که آنها در حال قرار دادن خود’� او اضافه شده است.

استرالیا سفیر ایالات متحده شکایت کرده در مورد دو افسر پلیس ضد شورش شلاق کانال 7 روزنامه نگار آملیا بند و دوربین اپراتور تیموتی Meyers با سپر و باتوم در روز دوشنبه. شبکه خبری مدیر کریگ مک فرسون توصیف این حمله به عنوان ” œnothing کوتاه گستاخ thuggery.’�

افسران که قرار است در مرخصی اداری در حالی که انجام آنها بررسی شده است.

دو نه شبکه تلویزیونی خدمه نیز تحت حمله از اعضای جمعیت در حالی که در گزارش چهارشنبه در تظاهرات در لندن, شبکه گزارش شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de