آخرین: پاکستان تعلیق پروازهای داخلی

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 422,000 مردم و کشته شدن بیش از 18 ، 000. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 107,000 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

                                                                                                                                                                                                                       

– کره جنوبی گزارش 100 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته.

– رئیس جمهوری برزیل حفظ coronavirus نگرانی پر از شکوفه.

– لا مقامات بهداشت رد گم کردن در اطلاعیه ای که کودک درگذشت از coronavirus.

– چریک کمونیست در فیلیپین به رعایت آتش بس در طول بیماری همه گیر.

___

سئول کره جنوبی – کره جنوبی گزارش 100 بیشتر موارد جدید کروناویروس طی 24 ساعت بالا بردن کشور در مجموع به 9,137.

100 موارد اضافی بودند تا از 76 گزارش یک روز پیش از آن. اما آنها هنوز هم نشان می دهد ادامه داد: کاهش از ویروس موارد در کره جنوبی در مقایسه با اواخر ماه گذشته زمانی که روزانه پرش از موارد جدید پس از ثبت بیش از 900.

دولتی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت که 34 از 100 مورد گزارش شده در سئول در منطقه شهری.

                                                                                                                                                                                                                       

شده اند وجود دارد نگرانی در مورد کوچک اما مداوم افزایش عفونت در آن منطقه در حالی که تعدادی از عفونت های جدید در قبلا سخت-آمار مناطق در جنوب شرقی شده است به طور قابل توجهی کاهش است.

این KCDC می گوید: منطقه جنوب شرقی روز چهارشنبه گزارش داد 19 نفر طی 24 ساعت.

آن را می گوید در سراسر کشور مرگ و میر ناشی از این ویروس افزایش به 126 از 120 روز سه شنبه.

___

ریو دو ژانیرو – رئیس جمهور Jair Bolsonaro چسبیده است با او مشاجره است که نگرانی در مورد جدید کروناویروس است پر از شکوفه و متهم برزیل, رسانه ها از تلاش برای استوک در سراسر کشور هیستری.

Bolsonaro گفت: در سراسر کشور آدرس تلویزیونی است که رسانه ها تا به حال در ایران مرگ و میر در ایتالیا است که او گفت: درد و رنج را به شدت به دلیل سالمندی جمعیت و آب و هوای سرد.

                                                                                                                                                                                                                       

رئیس جمهور گفت: ‘œThe ویروس, وارد, ما در حال مقابله با آن و از آن خواهد شد به زودی. زندگی ما را برای ادامه کار باید حفظ شود.’�

Bolsonaro اضافه شده که برخی از برزیل متحده باید خود را رها ‘œscorched زمین’� سیاست منع حمل و نقل عمومی بسته شدن کسب و کار و مدارس و خواستار جرم حبس در خانه برای ساکنان خود را.

به عنوان او صحبت کرد برخی از برزیلی ها که در خانه خود به انزوا اعتراض به آنچه آنها مشاهده خود را به عنوان blasé نگرش به این بیماری همه گیر با تکیه خود را از ویندوز را به گلدان و تابه.

در حدود 2200 نفر در برزیل آلوده شده اند تا کنون با 46 مرده است.

___

لس آنجلس – Los Angeles County مقامات بهداشتی باید عقب نشینی خود اعلام کرد که یک کودک درگذشت از کروناویروس گفت: این امکان مرگ ناشی از چیز دیگری است.

در طول جلسه توجیهی روزانه جمعه این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: ناشناس کودک از شهر لنکستر در میان چهار مرگ و میر.

ساعت بعد فرماندار گاوین Newsom ذکر کرده مرگ نوجوان به عنوان شواهد این ویروس می تواند هر کسی اعتصاب این شهرستان با صدور بیانیه جدید. آن گفت: در حالی که جوانان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس آن را یک پرونده پیچیده است و ممکن است یک œalternate توضیح’� برای مرگ.

وزارت بهداشت منتشر شد جزئیات اما لنکستر شهردار R. رکس parris در گفت لس آنجلس تایمز پسر دچار شوک سپتیک یک واکنش به یک عفونت گسترده است که می تواند باعث خطرناکی پایین فشار خون و نارسایی ارگان ها. Parris در گفت پدر پسر نیز coronavirus و مشغول به کار در یک کار که در آن او در تماس نزدیک با مردم است.

___

مانیل فیلیپین – چریک کمونیست در فیلیپین می گویند آنها را به رعایت آتش بس در انطباق با U. N. رئیس فراخوان جهانی برای توقف در گیری مسلحانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

حزب کمونیست فیلیپین می گوید افراد جدید ارتش چریک بودند دستور به توقف حملات و شیفت به یک موقعیت دفاعی از پنجشنبه تا 15 آوریل است. شورشیان گفت: “آتش بس یک پاسخ مستقیم به U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را برای برقراری آتش بس در تمام درگیری های مسلحانه برای مبارزه با این بیماری با هم.

اشاره به این حادثه تلخ صادر تماس روز دوشنبه گفت: “œIt است زمان برای قرار دادن درگیری های مسلحانه در مستند و تمرکز هم در مبارزه واقعی از زندگی ما است.”

کمونیست شورش درگرفته است عمدتا در فیلیپین حومه شهر برای بیش از نیم قرن در یکی از آسیا و طولانی ترین در حال اجرا قیام. شورشیان گفت: خود را بس است و ربطی به مشابه حرکت توسط ارتش و پلیس اما گفت که آن را می تواند به پرورش امکان برگزاری مذاکرات مقدماتی برای از سرگیری محکوم مذاکرات صلح.

___

کانبرا استرالیا – استرالیا نخست وزیر اعلام کرده است یک ملی COVID-19 هماهنگی کمیسیون برای مدیریت بخش دولتی و خصوصی همکاری در سلامت و بحران اقتصادی است.

نخست وزیر اسکات موریسون نام سابق سنگ آهن معدن اجرایی نویل قدرت اجرایی به عنوان رئیس این کمیسیون که با تمام سطوح دولت در مورد مسائل از جمله حفظ سوپر مارکت زنجیره تامین و افزایش بیکاری است.

موریسون همچنین اعلام کرد استرالیا به شدت تست برای کروناویروس جدید به یکی از بالاترین نرخ در جهان است. استرالیا 162,747 آزمون به تاریخ یک رای 4.7 برابر بیشتر از انگلستان و 25 برابر بیشتر از ایالات متحده است.

___

پکن – چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده 47 جدید COVID-19 موارد که همه آن را می گوید وارد شد عفونت در سال های اخیر ورود از خارج از کشور.

هیچ مورد جدید گزارش شده در مرکز چینی ها در شهر ووهان کانون کشور شیوع. ووهان باقی خواهد ماند قفل شده است و تا 8 مارس در حالی که دو ماه مستند از اطراف هوبئی استان به پایان رسید در نیمه شب سه شنبه.

به عنوان تعدادی از داخلی جامعه انتقال کاهش یافته چین در حال تغییر تمرکز خود را به افراد به کشور از مناطق آسیب دیده مانند ایالات متحده و اروپا است.

شروع روز چهارشنبه همه افراد پس از رسیدن در چین سرمایه از خارج از کشور باید یک COVID-19 آزمون در علاوه بر این به قرنطینه پکن شهرداری از دولت گفت: در اطلاع. کسانی که وارد این شهرستان در 14 روز گذشته نیز اجباری تحت تست.

___

IOWA CITY, IOWA – آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز اعلام کرده است که دولت اول مرگ مرتبط با شیوع کروناویروس.

در یک بیانیه رینولدز شناسایی متوفی به عنوان یک ساکن شهرستان دوبوک بود که بین 61 تا 80 سال است.

رینولدز گفت: تعداد موارد COVID-19 رشد کرده است توسط یکی دیگر از 19 سراسر آیووا آوردن مجموع در دولت به 124 مورد تأیید.

___

TUCSON, Ariz. پلیس می گویند که گزارش سرقت از 29 استفاده نشده coronavirus کیت های آزمایش از یک توسان مرکز بهداشت در هفته گذشته بود که واقعا به یک سرقت در همه.

آنها می گویند یک مرد که گفته مبدل خود را به عنوان یک راننده تحویل قبل از سرقت کیت های آزمایش در واقع قانونی تحویل راننده برای یک شخص ثالث, شرکت حمل و نقل.

پلیس تحویل لغزش حفظ توسط شرکت حمل و نقل است مدیر شعبه موید این مرد حساب و استفاده نشده کیت های آزمایش به طور تصادفی حمل و نقل زیر یک وانت درخواست. کارکنان می گویند کیت بازگردانده شدند و پلیس تحقیقات خود را بسته است.

___

فرانکفورت, Ky. – کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear می گوید دولت پیشی گرفته است 160 coronavirus موارد به عنوان چند ده مورد جدید تشخیص داده شد در روز گذشته است.

او می گوید: یکی از موارد جدید ناشی از یک ” œcoronavirus حزب است.” فرماندار نمی دهد هر گونه اطلاعات در مورد این رویداد اما او به سرعت محکوم کرد و آن را.

Beshear می گوید: “œAnyone که می رود چیزی شبیه به این ممکن است فکر می کنم که آنها غیر قابل خراب کردن است اما آن کسی که دیگری را دوست داشتم که آنها در حال رفتن به صدمه دیده است.’�

__

لس آنجلس لس آنجلس کلانتر می گوید تفنگ مغازه ها ضروری نیست کسب و کار و به آنها دستور داد برای جلوگیری از فروش به مردم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کلانتر الکس بیانوبا می گوید: stay-at-home منظور پوشش این شهرستان را 10 میلیون نفر بود و تنها به منظور باز نگه داشتن کسب و کار است که پشتیبانی از ادارات پلیس و دیگر شرکت های امنیتی. او می گوید: مغازه اسلحه استفاده می شود آنچه که او خواستار یک “œloophole’� به باز بماند و جذب بسیاری از صف های طولانی مشتریان است.

بیانوبا می گوید: stay-at-home منظور است نه یک دلیل برای ‘œeveryone به وحشت تفنگ-خرید و یا عجله به فروشگاه های, است که در حال حاضر آنچه که ما شاهد آن هستیم.’�

او می گوید: مغازه اسلحه پیروی و نمایندگان باید به حال به موضوع هر استنادهای.

دوم متمم طرفداران ناراحت هستند و می گویند برنامه ریزی برای به چالش کشیدن اقامت در خانه سفارش در دادگاه.

___

واشنگتن – زن در اتهام ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس می گوید: هر کس خروج از نیویورک مترو منطقه باید خود قرنطینه برای 14 روز.

دبورا Birx گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که مردم ترک سخت ترین ضربه منطقه از ایالات متحده ممکن است بیمار می شود اما می توانست در معرض ویروس. او توصیه می کند مردم به سمت لانگ آیلند یا فلوریدا و کارولینای شمالی و یا کشورهای دیگر به ماندن در خانه به مدت دو هفته.

Birx می گوید: حدود 56 درصد از موارد در ایالات متحده در حال بیرون آمدن از New York metro منطقه است.

Dr. Anthony Fauci, است که ارائه مشاوره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در همه گیر می گوید: حدود یک به ازای هر 1000 نفر ترک نیویورک آلوده می شوند. او می گوید که هشت تا 10 برابر بیشتر از دیگر مناطق است.

___

واشنگتن – مقامات وزارت امور خارجه می گویند دیپلمات های ایالات متحده در خارج از کشور شده است گفت: برای رسیدن به دولت های خارجی و شرکت های خصوصی برای پیدا کردن اگر آنها بیش از حد لوازم پزشکی آنها خواهد بود مایل به فروش به ایالات متحده برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات می گویند که وزارت امور خارجه ایجاد کرده است یک سیستم ردیابی برای مطابقت با کشورها و شرکت هایی با تجهیزات آنها ممکن است با نیازهای شناسایی شده توسط ایالات متحده. مقامات استرس تلاش است یک درخواست برای کمک های مالی و تجهیزات آن نیاز دارد نشست خواهد بود خریداری کرد.

آنها می گویند آن است که تلاش برای پیدا کردن کشورها و شرکت ها با مازاد منابع است که می تواند کمک به پاسخگویی به افزایش داخلی ایالات متحده تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی پنکه و موارد دیگر. مقامات نمی تواند می گویند که آیا هر کشور و یا شرکت ها هنوز پاسخ مثبت.

___

قاهره – ملی لیبی در مرکز کنترل بیماری اعلام کرده است که اولین مورد تایید شده از coronavirus در این کشور جنگ زده.

ظاهر اولین مورد در لیبی دامن زده است ترس که شیوع پایمال می تواند در حال حاضر تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی. لیبی تقسیم شده است بین رقیب دولت و درگیر در یک جنگ داخلی در حال اجرا.

به عنوان coronavirus نوردد سراسر خاورمیانه و لیبی بوده است نیروبخش برای این ویروس می رسند با وجود وخیم کمبود در تجهیزات پزشکی و دنده محافظ. مقامات بهداشت عمومی شده اند و هشدار داد که coronavirus می تواند ویرانگر در کشورهایی مانند یمن و لیبی که در آن سال از جنگ ما را به gutted سیستم مراقبت های بهداشتی و ویران کلید زیرساخت ها است.

___

مسکو – مقامات در مسکو را تغییر داده اند و البته در حال حاضر گفت coronavirus بیماران با نور نسبتا علائم باید دریافت درمان در خانه.

قبلا روسی مراقبت های بهداشتی مقامات تا به حال در بیمارستان بستری تمام کسانی که آزمایش مثبت برای coronavirus همراه با کسانی که مشکوک به داشتن آن.

روسیه گزارش کرده 495 موارد و هیچ مرگ و میری اما شهردار مسکو سرگئی سوبیانین می گوید: تعدادی از آزمایشات کافی بود و این وضعیت می تواند به مراتب جدی تر است. دولت گفت: 163,000 coronavirus تست های انجام شده تا کنون.

تدابیر جدید از مسکو وزارت بهداشت در نظر گرفته شده است به کاهش فشار در بیمارستان ها است که باید برای مقابله با این شدت بیمار است. آن گفت که بیماران بالای 65 سال و کسانی که باردار هستند و یا بیماری های مزمن همیشه باید در بیمارستان بستری شود.

___

واشنگتن – سازمان حفاظت محیط زیست می گوید: این بررسی یک درخواست از صنعت نفت و گاز به سهولت اجرای خطرناک آلودگی هوا و آب در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پیشنهاد می رسم اعتراض از بهداشت عمومی و محیط زیست طرفداران. سابق اوباما-دوران سازمان حفاظت محیط زیست اجرای رسمی سینتیا Giles می گوید: درخواست مقدار به دنبال در سراسر کشور تصویب برای این صنعت تقریبا در تمام قوانین زیست محیطی.

موسسه نفت آمریکا درخواست در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته و به سازمان حفاظت محیط زیست روز دوشنبه. نفت و گاز و تجارت است که با استناد به پتانسیل نیروی انسانی مسائل در طول شیوع گفت: کمبود کارگر می تواند انطباق با طیف وسیعی از قوانین و مقررات دشوار مانند نظارت بر گزارش و بلافاصله رفع خطرناک هوا تولید گازهای گلخانه ای.

Bethany Aronhalt سخنگوی موسسه نفت آمریکا مقایسه درخواست برای کسب و کار درخواست برای انعطاف پذیری در مهلت مالیات در طول شیوع بیماری است. Aronhalt می گوید: “œIn هیچ راه خواهد این خطر اندازد ایمنی و سلامت یا محیط زیست است.”

جایلز می گوید: سازمان حفاظت محیط زیست سیاست به صراحت ممنوع آژانس از قول waiving از اجرای زیست محیطی و بهداشت عمومی ، او به نام گروه تجارت درخواست ‘œalarming’� و ‘œwildly overbroad.’�

___

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست تماس جدید کروناویروس به ‘œChinese ویروس’� کنه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار کرده بود اشاره ویروس’ منبع چینی در حضور بیش از چند هفته گذشته. آسیایی ها گفته اند که این واژه توهین آمیز است و قرار دادن آنها در معرض خطر است.

تهمت نمی استفاده از این واژه در طول یک ساعته ظاهر سهشنبه در فاکس نیوز. و نه او تکرار آن در طول نزدیک به 2 ساعت در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی یک روز پیش از آن.

رئیس جمهور در گذشته دفاع می کرد با استفاده از اصطلاح اما در روز سه شنبه وی با ذکر او رابطه خوبی با اوباما و دست دادن چین رنج می برد از آنجا که از virus.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هر کس می داند coronavirus آمد از چین و می گوید او تصمیم گرفت که به ‘œany بیشتر از یک معامله بزرگ از آن.’�

___

سان فرانسیسکو – یک دادگاه فدرال دستور داده است تا آمریکا برای آزادی یک زن برگزار شد در بازداشتگاه های اداره مهاجرت به دلیل شیوع کروناویروس.

9 مدار دادگاه تجدید نظر می گوید در یک مختصر جهت است که Lucero Xochihua Jaimes باید منتشر شود چرا که مقامات بهداشت عمومی پیش بینی بحران ‘œwill به خصوص تاثیر مهاجرت بازداشتگاه.’�

سان فرانسیسکو-بر اساس حکم دادگاه در زمان عمل خود را در آن بدون درخواست از زن وکیل است. دادگاه شده است با توجه به این زن پیشنهاد باقی می ماند در ایالات متحده آمریکا بر اساس تهدیدات از قاچاق مواد مخدر سازمان وجود دارد. او زندگی در ایالات متحده برای نزدیک به 20 سال است و شش فرزند هستند که شهروندان آمریکایی است.

زن وکیل می گوید که دولت به او گفت که این مخالفت را فوری آزاد کند.

او یکی از حدود 37000 نفر در مهاجرت به ایالات متحده بازداشت. طرفداران شده اند اصرار آمریکا برای آزادی مردم به دلیل تهدید ناشی از ویروس است. ایالات متحده مهاجرت و گمرک می گوید: یکی از بازداشت شدگان در نیوجرسی دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

___

لاس وگاس – پنج لاس وگاس کسب و کار واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال از طریق یک وکیل به دنبال کلاس اقدام وضعیت را برای 32 میلیون کسب و کارهای کوچک به جمع آوری آنچه که او می گوید می تواند تریلیون دلار خسارت از دولت چین برای از دست درآمد و سود با توجه به شیوع کروناویروس.

وکیل رابرت Eglet مدعی چین بود بی پروا غفلت و پوشش اطلاعات در مورد بیماری تنفسی به جای به اشتراک گذاری اطلاعات است که ممکن است مانع از گسترش آن.

چینی مقامات سفارت ایالات متحده نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. قبل از طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه در لاس وگاس, چین سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مردم باید توقف ساخت ” œwrongful سخنان که به چین است.’�

Eglet گفت که به جای به اشتراک گذاری اطلاعات با جهان در مورد یک ویروس جدید است که برای آن هیچ واکسن یا درمان دولت چین تهدید پزشکان و دانشمندان و روزنامه نگاران و وکلا در حالی که اجازه می دهد در سراسر جهان گسترش COVID-19.

Eglet می گوید: طرح دعوی در دادگاه می تواند سال های بسیاری برای حل و فصل.

___

واشنگتن – وزارت امور خارجه ایالات متحده می گوید آن را به خانه آورد بیش از 9000 آمریکایی رشته در 28 کشور پس از جهانی coronavirus اما تعطیل بسیاری از مرزهای ملی و به شدت محدود پروازهای بین المللی.

که از مجموع بیش از 5000 نفر از 17 کشور یک روز زودتر.

آن را بلافاصله روشن چه شماره ای شروع به پریدن کرد و با حدود 4000 نفر در یک دوره 24 ساعته. چندین تخلیه پرواز حمل صدها نفر از آمریکایی ها در خانه های بسیاری از آنها را از آمریکای لاتین را ترک کرده اند از دوشنبه. برخی از 13,500 آمریکایی ها به دنبال کمک از وزارت امور خارجه در بازگشت به خانه.

سخنگوی مورگان Ortagus می گوید وزارت امور خارجه ‘œhas هرگز قبل از انجام یک عملیات تخلیه چنین جغرافیایی وسعت و مقیاس و پیچیدگی است.’� او گفت ایالات متحده سفارتخانه و کنسولگری در سراسر جهان ادامه دارد به سعی کنید به ترتیب پرواز برای آمریکایی ها.

این بخش در زیر آمده انتقاد از برخی از رشته های آمریکایی و نمایندگان مجلس برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به.

___

واشنگتن – 31 ساله از مکزیک تبدیل شده است اولین کسی که در بازداشتگاه های اداره مهاجرت در ایالات متحده به تست مثبت برای COVID-19.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک می گوید: ناشناس مهاجر برگزار می شد در برگن زندان شهرستان در هکنساک, New Jersey, زمانی که او آزمایش مثبت است. آژانس می گوید مهاجر است قرنطینه و دریافت مراقبت در مکانی نامعلوم.

آژانس می گوید که تعلیق مصرف مهاجران جدید در زندان است.

یخ قبلا گفته یک عضو از کارکنان پزشکی در الیزابت بازداشتگاه در نیوجرسی آزمایش مثبت برای ویروس.

___

CINCINNATI – فلوریدا بهار شکن است عذرخواهی کرد و گفت او نمی خواهد اجازه دهید هشدار در مورد coronavirus او جلوگیری از مهمانی و ‘œif من تاج من تاج.’�

در این ویدئو که رفت ویروسی برگزار شد تا به عنوان مثال از افراد جوان نادیده گرفتن هشدار در مورد این بیماری همه گیر. بردی Sluder یک زن 22 ساله از حومه سینسیناتی می گوید: در یک Instagram پست که او متوجه نیست که تاثیر کلمات خود را.

Sluder می گوید: “نمی شود متکبر و فکر می کنم شما شکست ناپذیر مثل خودم.’�

او در بازدید از سواحل فلوریدا در هفته گذشته زمانی که او ساخته شده نظرات خود را به یک تلویزیون اخبار خدمه.

___

رم – ایتالیا در یک سربالایی دوره شامل جهان دومین شیوع کروناویروس برتر جوزپه کونته اعلام کرده است بسیار سنگین تری جریمه برای متخلفان از ملی قفل کردن محدودیت.

در جلسه کابینه در روز شنبه دولت تعیین جریمه برای متخلفان از 400 تا 3000 یورو ($440-$3,300). در ابتدا جریمه صدر در 206 یورو ($227).

ایتالیا در هفته سوم از قفل کردن تحت فرمان دولت است که منقضی می شود در آوریل 3. پیشتر یک مقام بهداشتی فرانکو Locatelli گفت: تصمیم گیری در گسترش این منظور ساخته شده باشد و بر اساس چه ایتالیا شیوع COVID-19 در حال توسعه است. ایتالیا شیوع نشده به اوج خود رسید و هزاران مورد جدید گزارش شده در روزانه.

ایستگاه گاز و کارگران از ترس آنها در معرض خطر سرایت اعلام کرده اند که حملات در اواخر این هفته. کونته می گوید: دولت سعی خواهد کرد برای کاهش نگرانی های خود را با اجازه دادن به مبهوت باز کردن ساعت در ایستگاه.

___

واشنگتن – مقامات ایالات متحده در حال تلاش برای کاهش بار در مراقبت های بهداشتی کارگران که جمع آوری نمونه ها از coronavirus بیماران.

غذا و دارو می گوید: کارکنان مراقبت های بهداشتی می توانید اجازه دهید افرادی که علائم سواب خود بینی در تست سایت. که به معنی مراقبت های بهداشتی کارگران نمی خواهد نیاز به تغییر ماسک به عنوان اغلب.

دبورا Birx هماهنگ کننده ایالات متحده coronavirus پاسخ می گوید آن را هنوز هم مهم است برای مردم را به خودداری از دنبال یک آزمون مگر اینکه آن را تغییر راه آنها برخورد خواهد شد. او از مردم خواست که اگر آنها “لازم نیست یک تست نمی آیند در آزمایش می شود.”

مردم هنوز هم نیاز به رفتن به یک تست سایت ، FDA می گوید: در خانه سواب نیست توصیه می شود برای اطمینان از این نمونه ها به درستی به کار گرفته.

___

سازمان ملل متحد – سازمان ملل-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ است و اصرار رهبران جهان 20 عمده کشورهای صنعتی به اتخاذ یک œwartime’� طرح از جمله یک بسته محرک ‘œin تریلیون دلار است.’� این برنامه می تواند برای کسب و کار کارگران و خانواده ها در کشورهای در حال توسعه در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اشاره به این حادثه تلخ می گوید: در نامه ای به گروه 20 که رهبران آنها حساب برای 85 درصد از جهان را در تولید ناخالص داخلی و ‘œa منافع مستقیم و بحرانی نقش مهمی در کمک به کشورهای در حال توسعه در مقابله با بحران است.’�

U. N. رئیس می گوید: “هر چیزی از این تعهد منجر به یک بیماری همه گیر از آخرالزمانی ابعاد مؤثر بر ما تمام است.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>