آخرین: پاریس پلیس بان فلوید اعتراض به علت ویروس ترس

بالای ساعت:

– DC مقامات انتظار می رود شهر بزرگترین تظاهرات علیه خشونت پلیس فلوید پس از مرگ

                                                                                                                                                                                                                       

– Sharpton برنامه ریزی DC رالی برای Aug. 28 سالگرد MLK را ‘œI یک رویا” � سخنرانی

– مینیاپولیس-سنت پل مقررات منع رفت و آمد بیش از به عنوان سربازان گارد ملی به خانه فرستاد

– سیاتل شهردار ممنوعیت پلیس با استفاده از یک نوع از گاز اشک آور برای 30 روز.

___

واشنگتن — مقامات در پایتخت کشور انتظار دارند روز شنبه به بزرگترین تظاهرات علیه خشونت پلیس در شهر پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس.

واشنگتن به ویژه روزانه تظاهرات هفته گذشته و آنها را تا حد زیادی شده است, صلح آمیز با مردم در راهپیمایی عقب و جلو از کاخ سفید به کنگره و یادبود لینکلن.

تعداد کسانی که انتظار می رود به تورم. ارتش, منشی, رایان مک کارتی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مقامات محلی بودند طرح ریزی بين 100000 و 200000 معترضان.

                                                                                                                                                                                                                       

Metropolitan Police Department رئیس پیتر Newsham نمی ارتکاب به تعدادی اما پیش بینی آن خواهد بود کوچکتر از 1 میلیون نفر از مردم که با حضور زنان در مارس 2017.

این می آید به عنوان مقامات به دنبال کاهش تنش با داشتن سرباز گارد ملی حمل سلاح.

صفر وجود دارد بازداشت در تظاهرات روز پنج شنبه و جمعه و شهردار سی موریل Bowser خود در لغو حکومت نظامی بود که در محل پس از دوشنبه. او گفت که او تصمیم خواهد گرفت که در روز شنبه صبح اگر از آن خواهد شد دوباره.

تعدادی از سی کلیساها و تئاتر گفت: آنها باز خواهد شد و لابی های خود را به طوری که مردم می تواند به خنک کردن.

___

Rev. Al Sharpton گفت: واشنگتن رالی او این هفته اعلام کرد که برنامه ریزی برای Aug. 28 سالگرد روز MLK به ‘œI یک رویا” � گفتار.

او گفت: اوت رویداد خواهد بود یک راه حفظ شتاب به روند قانونی در برابر مردان متهم در Floyd مرگ در جریان است.

‘œIt رفتن به ماه, اگر نه یک سال قبل از اینکه شما حتی به دادگاه بروید. بنابراین شما نمی توانید اجازه دهید این پیتر … در غیر این صورت شما تا پایان در یک سال و مردم را در رفتن به یکی دیگر از داستان و شما نمی خواهد که به توجه عمومی و فشار است که شما نیاز دارید.’�

                                                                                                                                                                                                                       

و از اوت او گفت: “œIt به شما می دهد یک فشار به ماه نوامبر در یک حزبی راه در حفاظت از رای بدهند چرا که ما باید برای آموزش مردم در پست الکترونیکی-در رای گیری. ما باید برای آموزش مردم در نظر مشارکت مردم است.”

او گفت: “œOne از چیزهایی که king’s dream بود که در مورد حق رای می دهد و ما مانند 90 روز قبل از انتخابات و تاکید بر آن است که شما در حال رفتن به منظور تغییر قوانین شما رو به تاثیر قانونگذاران و آنها منتخب در ماه نوامبر. … در غیر این صورت آن را برای هیچ چیز.’�

___

مینیاپولیس – ساکنان مینیاپولیس و سنت Paul بودند دیگر تحت مقررات منع رفت و آمد شب جمعه و دولت در حال برنامه ریزی برای شروع به ارسال سربازان دولت و اعضای گارد ملی در بازگشت به خانه.

مینیاپولیس و سنت Paul شاهد تظاهرات خشونت آمیز و فروشگاه نمیتوانیم در اواخر هفته گذشته زیر جورج فلوید مرگ پس از دستگیر شدن توسط پلیس مینیاپولیس. این شهر شاهد تظاهرات مسالمت آمیز برای نزدیک به یک هفته از جمله برخی از 1000 معترضان در سنت پل در روز جمعه و صدها نفر دیگر در نزدیکی ایالات متحده آمریکا بانک ورزشگاه در مینیاپولیس.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعتبار تظاهرات مسالمت آمیز برای کمک به رسیدن به تغییر سریع در مینیاپولیس اداره پلیس سیاست. در جمعه این شهرستان موافقت کرد به ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت به عنوان یک حقوق مدنی بررسی بخش آغاز می شود.

فلوید یک دست به دستبند, سیاه, مرد درگذشت و پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر او گردن, نادیده گرفتن خود را ‘œI نمی توانم نفس بکشم’� گریه می کند حتی پس از فلوید در نهایت رشد ، اطرافیان تصویری موجب خشم بیش فلوید مرگ و اعتراض برخی از خشونت است که در سراسر ایالات متحده و فراتر از آن.

___

ققنوس — خانواده از یک مرد غیر مسلح به ضرب گلوله کشته و یک ایالتی آریزونا سپاهی همان روز جورج فلوید درگذشت خواهید فدرال بررسی است.

Dion Johnson, مادر, Erma روز جمعه گفت او شنیده نشده از ققنوس پلیس که در حال نظارت بر تحقیق و تفحص از روز یادبود تیراندازی. اعضای خانواده با بیان رشد نا امیدی که سپاهی که در پرداخت مرخصی اداری است و شناسایی به آنها را.

دولت دموکراتیک تشکر. رجینالد Bolding گفت: او با ارسال نامه ای درخواست وزارت دادگستری ایالات متحده در بررسی این مورد ممکن است برای نقض حقوق مدنی است.

خانواده است به خصوص که زحمت جانسون 28 بود محروم از کمک های پزشکی برای چند دقیقه پس از او به ضرب گلوله کشته شد و بسر برده است.

___

سیاتل سیاتل شهردار را ممنوع کرده است پلیس با استفاده از یک نوع گاز اشک آور به تظاهرات ادامه قتل جورج فلوید.

شهردار جنی Durkan گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه که ممنوعیت CS گاز خواهد آخرین برای 30 روز.

حرکت آمد ساعت پس از سه غیر نظامی و پلیس ناظر گروه خواست رهبران شهر به انجام این کار. رئیس پلیس کارمن بهترین می گوید مقامات را بررسی پلیس کنترل جمعیت سیاست.

محلی مقامات بهداشت نیز ابراز نگرانی بیش از استفاده از گاز و دیگر مواد محرک تنفسی بر اساس پتانسیل برای افزایش گسترش coronavirus.

این گروه گفت که این حرکت خواهد ساخت اعتماد عمومی است و باید در محل باقی می ماند تا زمانی که بخش تصویب سیاست ها و آموزش استفاده از عامل شیمیایی.

___

به دنبال بیشتر AP داستان در جورج فلوید اعتراضات و واکنش در https://apnews.com/GeorgeFloyd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de