آخرین: معترضان مسالمت آمیز مارس به کنگره

آخرین مارس 25 مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او:

بالای ساعت:

                                                                                                                                                                                                                       

– پلیس مقابله با یک گروه چند صد نفر از معترضان در پورتلند اورگان است.

– دستگیری مجموع می رسد حداقل 9,300 در اعتراض در سراسر کشور پس از جورج فلوید مرگ است.

– هزاران نفر از معترضان در شهر نیویورک در خیابان ها پس از حکومت نظامی.

– تظاهرات در واشنگتن در روز سه شنبه فاقد تنش قبلی شب تظاهرات.

___

پرتلند سنگ. – چند صد نفر بی خانمان دور از یک تظاهرات مسالمت آمیز در پورتلند اورگان اواخر روز سه شنبه و درگیر در رویارویی با ماموران پلیس امنیت عمومی ساختمان.

رئیس پلیس جامی Resch گفت: در یک پیام ویدیویی ارسال شده در توییتر که اعضای گروه کوچکتر سعی کردم به پاره کردن نرده های راه اندازی برای محافظت از یک مرکز که دارای مقر پلیس و زندان شهرستان و انداخت بطری خفاش ها و خمپاره در افسران.

پلیس اعلام غیر قانونی مجمع و مجموعه ای خاموش فلش-انفجار نارنجک و گاز اشک آور.

این روشن نیست که چگونه بسیاری از دستگیری, اگر هر حال ساخته شده است.

خشونت در تضاد کامل با یک تجمع و راهپیمایی پیش از آن در شب است. هزاران نفر از مردم گذاشته عمده پل پوشا Willamette River نه دقیقه و بدن خود را تحت پوشش تقریبا تمام طول پل.

                                                                                                                                                                                                                       

جمعیت و سپس اقدام به پایونیر دادگاه مربع برای یک تظاهرات صلح آمیز قبل از بسیار کوچکتر گروه را شکست.

پورتلند شهردار تد ویلر لغو 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در اوایل روز شنبه پس از ستایش معترضان دوشنبه شب تظاهرات که عمدتا صلح آمیز است.

___

نیویورک – حداقل 9,300 افراد دستگیر شده در تظاهرات در سراسر کشور پس از کشتن جورج فلوید با توجه به شمارش توسط آسوشیتد پرس.

لس آنجلس ثبت کرده است 2,700 دستگیری پس از اعتراضات پس از نیویورک با حدود 1,500. پلیس در دالاس, هوستون و فیلادلفیا نیز بازداشت چند صد نفر است.

این تعداد نشان دهنده چقدر فعالیت پلیس احاطه شده است این تظاهرات که باید فرا گرفته شهرستانها از ساحل به ساحل.

فلوید بود که یک آمریکایی آفریقایی تبار مردی که کشته شد, یک افسر پلیس که تحت فشار زانو به Floyd گردن برای چند دقیقه حتی به او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

                                                                                                                                                                                                                       

___

نیویورک — هزاران نفر از تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید باقی مانده در نیویورک خیابان های شهر در روز سه شنبه پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی قرار داده و در جای خود توسط مقامات در تلاش برای stanch تخریب و در حال رشد شکایات که این کشور بزرگترین شهرستان شد و وضعیتی وخیم از کنترل شب پس از شب.

شهردار بیل د Blasio دو برابر شده بود در سراسر شهر بود حکومت نظامی در حال حرکت آن را از ساعت 11 شب یک شب قبل از آن را رد کرد و اصرار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیشنهاد از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را در گارد ملی.

اعتراض کرده بود از سر گرفته شد روز شنبه و در طول روز بیش از مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که بر مه 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

مردم در راهپیمایی در گروه هزار نفر در بخش هایی از منهتن و بروکلین به عنوان تجار سوار کردن کسب و کار خود را. به عنوان حکومت نظامی وقت, وارد, بسیاری از آنها هنوز هم در خیابان و ادامه داد: راهپیمایی با ماموران در ابتدا ایستاده و اجازه می دهد آنها را.

اما ماموران شروع به سفارش مردم به حرکت در امتداد و شروع به مصرف مردم را بازداشت. تظاهرکنندگان که در سمت غرب بزرگراه در پایین منهتن بودند جمع کردن با بخش هایی از جاده مسدود شده در پشت آنها.

‘œSomething به شکستن آن نخواهد بود ما’� گفت اوان کوچر یکی از صدها نفر از تظاهرکنندگان که ایستاده بود در خارج از مرکز بارکلیز شعار Floyd به نام پنج شنبه شب. ‘œWe اینجا هستیم چون چیزی نیاز به تغییر است.

___

واشنگتن – اعتراض های این کشور در روز سه شنبه و فاقد تنش قبلی شب تظاهرات.

جمعیت خارج از پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید بود و, صلح آمیز, مودب حتی به عنوان آنها در اعتراض به مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینه سوتا است.

به جای استفاده از اسپری رنگ دسته معترضان روز شنبه مورد علاقه کودکان رنگارنگ خیابان گچ نوشتن Black Lives Matter شعار بر روی آسفالت در مقابل کلیسای سنت جان.

معترضان شعار می دادند و صحبت در میان خود بیشتر با پوشیدن ماسک, اما نه اجتماعی فاصله در سن COVID-19. یکی از تظاهر کنندگان ماتی Yiheyis یک 21 ساله دانشجو در دانشگاه ویرجینیا این باورند که ترس از coronavirus نگه داشته و بسیاری از افراد مسن به دور است.

هنگامی که یکی از معترضان صعود یک لامپ پست و حذف علامت خیابانی او صریحا هو با دیگران است. ‘œIt چیزی نیست که ما در مورد’� از معترضان گفت جورج ‘œT.J.’� پیرس از واشنگتن است.

جمعیت شروع به نازک شدن خود به خود پس از 8 بعد از ظهر یک ساعت پس از منع رفت و به جای خود اگر چه گروه های چند صد باقی مانده در حصار شعار در خط پلیس و سربازان ضد شورش در طرف دیگر.

روز دوشنبه مأموران اجرای قانون در پا و اسب سوار به شدت معترض دور از لافایت پارک پاکسازی راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک عملیات عکس در کلیسای جان شناخته شده به عنوان کلیسا از رئیس جمهور. در روز سه شنبه کشیشان در کلیسا دعا با تظاهرکنندگان و دست از آب بطری.

___

لس آنجلس — هزاران نفر به خیابان های لس آنجلس در تظاهرات مسالمت آمیز روز شنبه و کوچکتر تظاهرات خال خال کالیفرنیا دیگر شهرستانها در حالی که مقامات تمدید یک شبه حکومت در لا و مناطق دیگر که دیده می شود و درگیری با پلیس و گروه از سارقان خراب صدها نفر از کسب و کار.

وجود دارد چند ملاحظه تظاهرات در لس آنجلس و شهردار اریک Garcetti در زمان زانو در یک در حالی که در یک جمعیت در خارج از مقر پلیس. اما بعد از آن در روز صدها نفر جمع شده بودند خارج شهردار و اعتراض کردند.

در جای دیگر در این شهر پلیس cordons حمایت توسط سرباز گارد ملی نگهداری می شود یک ساعت مچی بر روی راهپیمایان, در هالیوود که در آن صدها نفر بازداشت شدند و یک روز زودتر و در یک جمعیت هزار نفر در شهرستان سالن.

در سان فرانسیسکو, جمعی از مردم, راهپیمایی بزرگ در امتداد بزرگراه سان فرانسیسکو ساحل اقیانوس. در سن خوزه در شهرستان سالن چند صد مردم نشان داد تا برای تظاهرات و سخنرانی های برگزار شده توسط شعبه محلی NAACP.

سان فرانسیسکو رئیس پلیس ویلیام اسکات خواسته سرپرستان شنبه به نگه داشتن یک شبه حکومت نظامی به منظور به حداقل ‘œnext چند روز� به پیش مردم خم در استفاده صلح آمیز تظاهرات به pilfer فروشگاه ها و ارتکاب خشونت است. شهردار لندن نژاد دستور داد 8 بعد از ظهر یکشنبه مقررات منع رفت و آمد پس از یک شب دزدی مرکز شهر از جمله در عمده مرکز خرید که در آن چندین آتش سوزی شد.

___

استرالیا – پلیس اصرار هزاران نفر از تظاهرکنندگان برنامه ریزی برای حضور در یک تظاهرات در استرالیا در دومین شهر بیش از جورج فلوید مرگ به تجدید نظر با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

ویکتوریا پلیس دستیار کمیسر لوقا کورنلیوس در یکشنبه شرح داده شده در این تجمع برنامه ریزی شده برای روز شنبه به عنوان بزرگترین جرم تجمع در ملبورن پس از همه گیر محدودیت معرفی شدند در مارس.

مجامع عمومی محدود به 20 نفر در ویکتوریا دولت و مردم باید در حفظ و 1.5 متر (5 فوت) از هم جدا.

استرالیا ثبت کرده است 7,221 coronavirus موارد با 26 در بیمارستان در روز چهارشنبه. شده اند وجود دارد 102 مرگ و میر.

کورنلیوس نمی گویند که آیا پلیس طرح خوب معترضان اما به خبرنگاران گفت که ” œpolice ترجیح می دهند مردم را به اطاعت از قانون است.’�

پلیس باید اجرا اجتماعی فاصله مقررات هنگامی که هزاران نفر جمع شده بودند مسالمت آمیز در سیدنی و پرت در همبستگی با ایالات متحده تظاهرات و اعتراض به, بیش, نمایندگی بومی استرالیایی در زندان است.

معترضان اقدام به اطراف اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با نشان دادن بیش از یک نامربوط موضوع در اتومبیل های خود را در ملبورن در ماه آوریل است. اما پلیس جریمه 26 از آنها 1,652 دلار استرالیا ($1,145) هر یک از نیروهای خود سازمان برای نقض ممنوعیت های غیر ضروری سفر. که بان کی مون از آنجا برداشته شده است.

___

مینیاپولیس – مینیاپولیس مدرسه هیئت مدیره رای به پایان قرارداد خود را با مینیاپولیس اداره پلیس پس از مرگ در هفته گذشته جورج فلوید.

استار تریبیون گزارش رای به اتفاق آرا روز سه شنبه.

مینیاپولیس مدارس دولتی را متوقف خواهد کرد مذاکرات بیشتر با اداره پلیس. مدارس سرپرست اد Graff باید آمد تا با یک طرح جدید برای ایمنی مدرسه توسط هیئت مدیره Aug. 18 جلسه.

رئیس هیئت مدیره مدرسه کیم الیسون در مصاحبه ای گفت که او ارزش œpeople و آموزش و پرورش و زندگی است.’� الیسون گفت: او در حال حاضر متقاعد ‘œbased در اقدامات مینیاپولیس اداره پلیس است که ما لازم نیست که همان ارزش است.’�

مینیاپولیس و سنت Paul مدارس مواجه شده اند انتقاد بر استفاده از منابع مدرسه افسران. هر دو منطقه به دنبال تبدیل این نقش باید بیشتر از یک مربی از یک مجری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>