آخرین: پاپ ستایش سازمان ملل از تلاش ها برای برقراری آتش بس

شهر واتیکان – پاپ فرانسیس است ستایش شورای امنیت سازمان ملل تلاش برای برقراری آتش بس برای کمک به مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس.

در سخنان روز شنبه به مردم در میدان سنت پیتر فرانسیس مورد ستایش قرار داد شورای امنیت را ‘œrequest جهانی و فوری آتش بس که اجازه صلح و امنیت ضروری برای تهیه بنابراین به فوریت نیاز به کمک های انسان دوستانه.’�

                                                                                                                                                                                                                       

پاپ خواستار اجرای سریع ‘œfor خوب از بسیاری از افرادی که در حال درد و رنج است.’� او همچنین ابراز امیدواری کرد که قطعنامه شورای امنیت بود ‘œcourageous اولین گام برای آینده صلح هستند.”�

این قطعنامه خواستار طرفین به درگیری های مسلحانه بلافاصله پس از آتش بس به مدت حداقل 90 روز برای فعال کردن امن و پایدار تحویل کمک های بشر دوستانه از جمله تخلیه پزشکی.

__

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

– ما تعطیلات آخر هفته می افزاید: به ویروس نگرانی به عنوان مورد شمارش رشد

– زبان انگلیسی بارها بازگشایی اما کمی عادی در جای دیگر در جهان

– در معروف 9/11 عکس می میرد از COVID-19 در فلوریدا

– معاون رئیس جمهور مایک پنس i s چهره عمومی دولت را coronavirus پاسخ و آن را یک شغل است که تبدیل شدن به حتی سخت تر است. پنس شده است در تلاش برای متقاعد کردن افکار عمومی است که این کشور برنده است حتی به عنوان موارد سنبله در بخش های بزرگی از کشور است.

                                                                                                                                                                                                                       

– رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و اعتبار خود را در فوریه ممنوعیت مسافران از سرزمین اصلی چین به عنوان امضای خود را حرکت در برابر پیشرفت این بیماری همه گیر کوروناویروس. سوابق به دست آمده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد که حدود 8,000 اتباع چینی و خارجی ساکنان هنگ کنگ و ماکائو وارد آمریکا به زودی پس از ممنوعیت تحمیل شد.

– رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro با حضور ایالات متحده در جشن روز استقلال در پایتخت برزیل که در آن شرکت کنندگان کاهش یافته است به پوشیدن ماسک صورت, یک روز پس از او وتو واجب استفاده از ماسک های خصوصی در تنظیمات.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

بالتیمور – ایالات متحده غوطه ور تحت 50,000 جدید کروناویروس موارد برای اولین بار در چهار روز با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز اما کارشناسان ترس جشن برای ژوئیه 4 استقلال روز آخر هفته را عمل می کنند مانند موشک سوخت کشور افزایش شیوع.

                                                                                                                                                                                                                       

دانشگاه جانز هاپکینز شمارش 45,300 جدید عفونت کروناویروس در آمریکا در روز شنبه پس از سه روز که در آن روزانه تعداد رسیده به عنوان بالا به عنوان 54,500 موارد جدید. این رقم پایین تر در شنبه لزوما به این معنی نیست وضعیت در ایالات متحده در حال بهبود است به عنوان آن می تواند به دلیل کاهش گزارش در یک روز تعطیل ملی.

ایالات متحده دارای بیشترین عفونت ها و ویروس های مربوط به مرگ و میر در جهان, با 2.8 میلیون نفر و حدود 130,000 مرده با توجه به دانشگاه. کارشناسان می گویند درست و میر از این بیماری همه گیر است که به طور قابل توجهی بالاتر با توجه به افرادی که فوت کرد قبل از آنها تست شده و از دست رفته در موارد خفیف.

برای نشان دادن چقدر تند فعلی عفونت منحنی است که در ایالات متحده آمریکا کشور شد گزارش زیر 20,000 عفونت های جدید در روز اخیرا در ژوئن 15.

با وجود هشدارهای کارشناسان بهداشت برای محدود کردن تجمعات رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتم جلو با یک سخنرانی در کوه راشمور در داکوتای جنوبی روز جمعه و یک شب از ادای احترام و آتش بازی شنبه در نشنال مال در واشنگتن است.

___

لندن – پس از انگلستان بخش مهمان نوازی از جمله بارها و رستوران ها, بازگشایی, برای اولین بار در بیش از سه ماه وزیر بهداشت مت Hancock روز یکشنبه گفت که اکثریت قریب به اتفاق مردم بود ‘œthe درست است.’�

نشانه های اولیه نشان می دهد که بازگشایی بارها در انگلستان در روز شنبه انجام نمی پایمال خدمات اورژانس به عنوان بسیاری از ترس از به حال در اجرای بزرگترین کاهش از مستند.

برای اکثر مردم به نظر می رسد به رعایت قوانین هر چند در برخی از مکان شماره و در مورد معنای آن را بسیار دشوار است برای انجام این کار است.

جان Apter, صندلی, پلیس فدراسیون شد, در شیفت در شب شنبه و گفت: œcrystal روشن’� که مست تلاش مردم و یا نادیده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

هر چند این کاهش شده است با استقبال بسیاری وجود دارد نگرانی دولت بریتانیا است که بیش از حد شتابزده در اعلام تغییرات.

انگلستان را تجربه کرده است یکی از بدترین شیوع بیماری تا کنون با رسمی coronavirus مرگ و میر 44,198 سوم-بالاترین پشت در ایالات متحده و برزیل است.

___

ژوهانسبورگ – یک سوم آفریقایی رئیس دولت در این فضا از یک هفته و نیم است که خود منزوی پس از کسی که او را آزمایش مثبت برای coronavirus.

غنا وزارت اطلاعات رئیس جمهور می گوید: Nana Akufo-Addo آزمایش منفی اما تصمیم به منزوی کردن خود را ” œout فراوانی از احتیاط.’�

سنگال رئیس جمهور Macky Sall در اواخر ماه گذشته جدا شده خود را پس از یک وضعیت مشابه و بوتسوانا دولت گفت: رئیس جمهور Mokgweetsi Masisi رفته بود به خود انزوا و در عین حال دوباره پس از رسمی آزمایش مثبت است. این چهارمین بار است که او انجام داده است تا پس از ماه مارس است.

___

ژوهانسبورگ – برای اولین بار در آفریقای جنوبی, گزارش بیش از 10000 جدید تایید coronavirus موارد در یک روز.

به ارمغان می آورد که این کشور تعداد موارد تایید شده به بیش از 187,977 تا کنون بیشتر از هر کشور در آفریقا است.

آفریقای جنوبی نیز پیشی گرفته 3,000 مرگ و میر در این بیماری.

موارد همچنان به افزایش در Gauteng استان از ژوهانسبورگ و پایتخت آن پرتوریا است که در حال حاضر نزدیک به یک سوم از این کشور به عفونت.

مقامات گفته اند که تخت در بیمارستان های دولتی در حال پر کردن و پرستاران ابراز زنگ.

قاره آفریقا به طور کلی حدود 450,000 موارد تایید شده.

___

دهلی نو – هند گزارش کرده است یکی دیگر از رکورد 24 ساعته پرش در coronavirus موارد به عنوان سازمان جهانی بهداشت هشدار داد در برابر این کشور قصد دارد به انتشار یک واکسن در ماه اوت.

وزارت بهداشت و درمان اضافه شده 24,850 موارد تایید شده در یکشنبه آوردن مجموع در سراسر کشور به 673,165 ساخت هند چهارمین سخت ترین ضربه در جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه است.

هند مرگ و میر افزایش به 19,268.

از شورای تحقیقات پزشکی هند, آژانس پیشرو کشور COVID-19 پاسخ گفت: هفته گذشته که آن را تنظیم کرده بود Aug. 15 — روز استقلال هند — به عنوان یک هدف برای توسعه coronavirus واکسن و درخواست کارآزمایی بالینی محققان به ثبت نام شرکت کنندگان در ژوئیه 7.

که دانشمند ارشد Soumya Swaminathan گفت: در مصاحبه روز شنبه خود با هند را آنلاین روزنامه سیم که بیشتر واقع برخی از فاز 1 نتایج در دسترس خواهد بود در ماه اوت ‘œif همه می رود با توجه به طرح.’�

___

استرالیا – سخت-آمار استرالیا, خارجه ویکتوریا ثبت کرده است 74 جدید کروناویروس موارد پس از اعلام رکورد 108 عفونت های جدید در روز شنبه.

شنبه منجر به افزایش در دولت برتر Daniel Andrews اعلام یک مستند نه درونی عمومی شهرستان مسکن بلوک حاوی 3000 نفر که در آن 27 نفر شناسایی شده اند.

پلیس در حال نگهبانی هر ورودی مسکن و املاک ساکنان مجاز به ترک خانه های خود به هر دلیلی.

اندروز گفت: ساکنان خواهد شد که اجاره خود را چشم پوشی برای دو هفته آینده و با یکی کردن مشکلات پرداخت از بین 750 و 1500 دلار استرالیا ($520 به $1,040). دولت گفت: این امر ترتیب تحویل مواد غذایی و تجهیزات پزشکی به همه خانه ها.

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone نام به صورت موقت متوقف به کاهش COVID-19 محدودیت در سراسر کشور پس از هشدار دهنده افزایش ویکتوریا.

___

سئول کره جنوبی – کره جنوبی ثبت کرده است 60-plus COVID-19 موارد برای سومین روز متوالی ادامه یک ویروس گسترش فراتر از بیشتر سئول منطقه است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آن را تایید کرده است 61 موارد اضافی آوردن ملی در مجموع به 13,091. آن را می گوید مرگ و میر باقی مانده در 283.

آژانس می گوید: 43 به تازگی موارد گزارش شده بودند به صورت محلی بیماران آلوده. اما دو تا از این موارد بودند یا از Seoul metropolitan area یا دو مرکزی شهرهای گوانگجو و Daejeon. باقی مانده 18 نفر در ارتباط بودند به ورود بین المللی.

کره جنوبی شده است دست و پنجه نرم کردن با یک چشم انداز مثبت در عفونت های جدید پس از آن کاسته اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است. کره جنوبی ثبت شده 63 مورد جدید در هر دو شنبه و پنج شنبه.

___

BOZEMAN منت. — یک مونتانا روزنامه گزارش می دهد که همسر و همسر در حال اجرا از حزب جمهوری خواه و فرماندار نامزد گرگ Gianforte و همچنین چند تن دیگر بالا GOP مقامات بودند احتمالا در معرض coronavirus در حالی که حضور در یک رویداد با دختر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قدیمی ترین پسر.

به Bozeman Daily Chronicle می گوید Gianforte همسر سوزان معاون فرماندار نامزد کریستن ج و دیگر مونتانا مقامات جمهوری خواه بودند در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد جمع آوری کمک مالی روز شنبه در شهرستان گالاتین با Kimberly Guilfoyle دوست دختر Donald Trump Jr.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که Guilfoyle تشخیص داده شد با کروناویروس در روز جمعه.

گرگ Gianforte است مونتانا نماینده در ایالات متحده ، او حضور در این رویداد.

___

پکن – مقامات چینی گزارش داده اند که هشت جدید تایید COVID-19 موارد به عنوان یک شیوع اخیر در پکن به نظر می رسد تا حد زیادی به اجرای آن دارد.

چین سرمایه تا به حال دو مورد جدید هفتم راست بعد از تک رقمی را افزایش دهد. مقامات تایید کرده اند 334 عفونت در این شهر شیوع بیماری که تشخیص داده شد حدود سه هفته پیش و بزرگترین در کشور از مارس. هیچ مرگ و میر شده است reporte.

پکن دولت سخنگوی زو Hejian گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که وضعیت ‘œkeeps بهبود و کاملا قابل کنترل است.’�

شش مورد در خارج از پکن شد و مردم از ورود از خارج از کشور. سه نفر در استان گانسو در این کشور غربی است.

چین گزارش کرده است 83,553 مورد تأیید و 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد. در مورد آن تعداد را شامل نمی شود افرادی که تست مثبت برای coronavirus اما نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.

____

AUSTIN تگزاس — تگزاس گزارش شده بزرگترین افزایش روزانه در تعداد تایید coronavirus موارد – 8,258. بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود.

خیلی از تگزاس آغاز شد و الزامی در صورت پوشش جمعه به دستور رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت. ماسک جهت حمل 250 دلار خوب است. منظور این است که چشمگیر ترین در مورد چهره که ابوت ساخته شده است به عنوان او به خلوت از آنچه که ایستاده بود به عنوان یکی از سریعترین reopenings.

تگزاس مقامات بهداشت در روز شنبه گفت: دولت تعداد کل تایید coronavirus موارد است که در حال حاضر در 191,790. مقامات بهداشتی دولت نیز گزارش داد 33 اضافی مرگ و میر مرتبط با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. که به ارمغان می آورد تگزاس مجموع به 2,608 مرگ و میر. بستری شدن در بیمارستان بود و در 7,890 در شنبه افزایش 238 از جمعه.

___

برلین – سازمان بهداشت جهانی می گوید که با پایان دادن به یک محاکمه به اینکه ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین کمک می کند تا بیماران بستری با COVID-19.

چه کسی گفت که شنبه آن را ‘œaccepted توصیه’� از کمیته نظارت بر دادگاه به قطع تست هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر یک داروی ترکیبی استفاده می شود برای درمان HIV/AIDS. مواد مخدر بودند که در مقایسه با استاندارد مراقبت از بیماران بستری در بیمارستان.

چه کسی می گوید یک بررسی از نتایج موقت نشان داد هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر ‘œproduce کمی و یا بدون کاهش در مرگ و میر در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار که در مقایسه با استاندارد مراقبت.’�

این سازمان می افزاید که در حالی که وجود دارد هیچ “œsolid شواهد’� از افزایش مرگ و میر برای بیماران بستری با توجه به مواد مخدر وجود دارد, ‘œsome مربوط به ایمنی سیگنال های بالينی و يافتههای آزمايشگاهی’� از همراه trial.

چه کسی می گوید این تصمیم را تحت تاثیر قرار نمی ممکن است آزمایشات بر روی بیماران که در بیمارستان بستری و یا در کسانی که دریافت مواد مخدر قبل از قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس و یا مدت کوتاهی پس از آن.

___

برلین – سازمان بهداشت جهانی می گوید کشورهای عضو گزارش شده بیش از 212,000 جدید تایید موارد COVID-19 به بدن جهانی شنبه, بالاترین تنها روز افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر.

ژنو مبتنی بر که گفت: بیشترین تعداد از عفونت های جدید گزارش شده از آمریکا در منطقه که شامل ایالات متحده و برزیل با تقریبا 130,000 موارد تایید شده.

که این تعداد می تواند متفاوت از جهانی دیگر مورد برگه با توجه به گزارش های رسمی به تاخیر می اندازد.

___

اورلاندو فلوریدا. – یک هفته قبل از اولین والت دیزنی جهان, پارک, مجموعه, به بازگشایی, برای اولین بار از ماه مارس سه آتش نشانان برای رفت و آمد مکرر پارک خصوصی دولت باید آزمایش مثبت برای COVID-19 اتحادیه مقامات میگویند.

تا 10 دیگر آتش نشانان برای Reedy Creek منطقه بهبود در قرنطینه گفت: تیم Stromsnes رسمی با Reedy نهر آتش نجات IAFF محلی 211.

این 205-عضو Reedy نهر آتش نشانی تحت 140 آتش نشان.

آتش نشانان ناراحت هستند پس از آنها انتظار می رود برای استفاده از بیمار یا روز تعطیلات در حالی که در قرنطینه به جای گرفتن زمان پرداخت کردن. آنها همچنین گفت: دیزنی خصوصی دولت انجام داده است یک کار ضعیف خود را در برقراری ارتباط coronavirus مربوط به سیاست ها و اطلاع رسانی به دیگر آتش نشانان خود را در مورد بیمار و همکاران.

‘œThey نمی تواند مدیریت COVID در آتش نشانی. چگونه است Reedy نهر رفتن به حفاظت از بازدید کنندگان؟’� Stromsnes گفت.

یک سخنگوی Reedy Creek منطقه بهبود نمی پاسخ به یک ایمیل پرس و جو در روز شنبه.

دو پارک پادشاهی سحر و جادو و حیوانات پادشاهی به بازگشایی بعدی شنبه برای اولین بار پس از coronavirus مربوط به بسته شدن در ماه مارس است. رفت و آمد مکرر دو, دیگر, پارک, پارک پروازی اپکوت و استودیوهای هالیوود در حال افتتاح چهار روز بعد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>