آخرین: پورتلند معترضان پراکنده در نزدیکی نیمه شب

بالای ساعت:

– پورتلند پلیس شروع به متفرق کردن معترضان در نزدیکی مرکز عدالت درست قبل از نیمه شب

                                                                                                                                                                                                                       

– مجسمه مؤتلفه ژنرال Wickham سرنگون در ریچموند, ویرجینیا,

– پلیس با استفاده از فلش بنگ دستگاه اسپری فلفل برای متفرق کردن تظاهرات سیاتل

– شهردار پورتلند اورگان دستورات پلیس را به استفاده از CS گاز به جز به عنوان آخرین چاره

___

پرتلند سنگ. – درست قبل از نیمه شب پلیس شروع به متفرق کردن معترضان مونتاژ در نزدیکی شهرستان مرکز عدالت پس از اعلام ‘œa مدنی اختلال و غیر قانونی مجمع.’�

در یک ویدیو ارسال شده در توییتر توسط یک پورتلند تریبون خبرنگار صدا از بلندگو با صدای بلند شنیده میشد سفارش تظاهرکنندگان به ترک منطقه ‘œor شما خواهد بود موضوع را به استفاده از زور و بازداشت.’�

در اوایل فیلم ظاهر صداهای شنیده میشد به عنوان whiffs از دود پیچید از یک خیابان جریان با تظاهرکنندگان و یک افسر پلیس است که دیده می شود لحظه ای در برخورد با تظاهر کنندگان.

                                                                                                                                                                                                                       

___

RICHMOND, Va. – در پایتخت سابق کنفدراسیون تظاهرکنندگان سرنگون مجسمه ژنرال کارتر ویلیامز Wickham از پایه آن پس از یک روز بیشتر تظاهرات مسالمتآمیز در سراسر کشورهای مشترک المنافع.

این Richmond Times-Dispatch گزارش می دهد که بسیاری از تظاهر کنندگان در حال حاضر پراکنده هنگامی که یک طناب گره خورده بود در اطراف مؤتلفه مجسمه که ایستاده بود از سال 1891 در ریچموند مونرو پارک است که احاطه شده توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه پردیس. در سال 2017, برخی از Wickham را فرزندان خواست این شهرستان برای حذف مجسمه.

یک پلیس ریچموند سخنگوی نمی دانم اگر هر گونه بازداشت و تا چه حد از هر گونه آسیب است.

مؤتلفه آثار عمده flashpoint در ویرجینیا. هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرد که دولت متعلق به مجسمه سابق مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee می توان از آن قرار گرفتن در مشهور بنای تاریخی خیابان ‘œas به زودی به عنوان امکان پذیر است.’�

___

سیاتل – پلیس با استفاده از فلش بنگ دستگاه ها و اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت معترضان در سیاتل شنبه شب نهمین روز متوالی از جورج فلوید تظاهرات در این شهر است.

                                                                                                                                                                                                                       

ضرب وشتم در شهر کاپیتول هیل محله به دنبال بزرگ و مسالمت آمیز تظاهرات در روز قبل از آن با پزشکی کارگران تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس. آن را نیز یک روز پس از شهردار جنی Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین اعمال 30 روز توقف در بخش استفاده از یک نوع از گاز اشک آور.

شاه-تلویزیون گزارش می دهد که گروه کوچکی از معترضان شروع به پرتاب اشیاء در افسران حدود 7:30 p. m. روز شنبه. پلیس دستور داد جمعیت حرکت می کند و سپس با استفاده از دستگاه های آتش زا.

بعد از پلیس به شدت مورد انتقاد قرار معترضان و مقامات دولتی به طور یکسان برای استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن صلح آمیز جمعیت Durkan و بهترین روز جمعه گفت در خارج از گروه را بررسی و به روز رسانی جمعیت سیاست های کنترل از جمله استفاده از اسپری فلفل و نیروی مرگبار تکنیک های مانند گردن و خفگی نگه می دارد. او و شهردار افزود که بان کی مون در یک نوع از گاز اشک آور شناخته شده به عنوان CS می تواند تمدید شود اگر گروه نیاز به زمان بیشتری برای بررسی سیاست.

___

پرتلند سنگ. – پورتلند شهردار تد چرخ کرده دستور داد که پلیس شهر را به استفاده از یک نوع گاز اشک آور به جز به عنوان آخرین چاره در موقعیت های تهدید کننده زندگی.

ویلر با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت او سهام, جامعه, نگرانی های در مورد استفاده از CS گاز به خصوص در طول یک تنفسی-بیماری همه گیر.

منتقدان را به نام در اداره پلیس پورتلند به طور دائم ممنوعیت استفاده از CS گاز در تظاهرات.

اعلام این خبر یک روز پس از شهردار گفت: پلیس دیگر نمی خواهد با استفاده از یک ‘œlong-محدوده آکوستیک دستگاه,’� یا LRAD برای متفرق کردن معترضان. این دستگاه منتشر می کنند می تواند بالا سخت تن به تن با صدای بلند و فرکانس و می تواند باعث آسیب شنوایی.

___

آتلانتا – تظاهرات در مرکز شهر به عهده گرفت تقریبا احساس جشن در بار در روز شنبه با آتلانتا حکومت نظامی برداشته و پلیس و گارد ملی حضور تا حدودی از نظر.

یک گروه از کون کالج گروه دانش آموختگان بودند serenading یکی از اصلی اعتراض منطقه با طوبی-سنگین میکس آهنگ از بالای یک پارکینگ.

دانش آموزان از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دیگر افراد جوان در راهپیمایی به شهر هال به تقاضا بیشتر اقدام خشونت پلیس. Jauan Durbin گفت او شروع به سازماندهی تظاهرات پس از دو همکار دانشجویان کشیده شد از ماشین خود و شوکه با یک تفنگ بی حس کردن روز شنبه گذشته توسط پلیس در مرکز شهر آتلانتا. این حادثه بود فیلمی WGCL-تلویزیون و شش افسران اخراج شدند و پس از آن با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

Durbin گفت: جوانان معترض هستند و خواستار افزایش کمک های مالی برای کسب و کار از آتلانتا در شهرستان دولت و افزایش بودجه برای شهرستان عمومی سیستم مدرسه.

___

به دنبال بیشتر AP داستان در جورج فلوید اعتراضات و واکنش در https://apnews.com/GeorgeFloyd

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de