لاس وگاس — آخرین در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری (همه زمان محلی):

4:55 بعد از ظهر

                                                                                                                                                                                                                       

ایالت ورمونت برنی ساندرز است که متعهد به NRA اگر او رئيس جمهور انتخاب شد.

ساندرز ساخته شده نذر در یک تجمع بعد از ظهر سه شنبه در لاس وگاس, سایت بزرگترین جرم تیراندازی در تاریخ آمریکای مدرن.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اتحاد زدم ساندرز برای حمایت از لایحه ای را به صنعت اسلحه ایمنی بدن از پرونده های حقوقی در سال 2005. ساندرز از یک موضع سخت تر در برابر تفنگ ،

روز سه شنبه او قول داد به تصویب جهانی چک های پس زمینه و حمله سلاح های ممنوع. ساندرز می گوید: “œthe مردم آمریکا و نه NRA’� را تعیین تفنگ سیاست.

در اکتبر. 1, 2017, یک فرد مسلح نشسته در پنجره یک هتل در لاس وگاس کشته و 58 نفر را در زیر در یک فضای باز جشنواره موسیقی. بیش از 850 نفر مجروح شدند.

                                                                                                                                                                                                                       

___

2:50 بعد از ظهر

بیش از 36,000 دموکرات ها رای دادند و در سه روز اول از چهار روز رای گیری اولیه دوره پیش از نوادا قفقاز.

نوادا حزب دموکرات می گوید بیش از 10 ، 000 نفر یک رای گیری در روز دوشنبه. پنجاه و پنج اولیه رای گیری در مکان های باز بود در سراسر کشور در روز سه شنبه آخرین روز برای دموکرات ها به پر کردن برگه های رای پیش از شنبه قفقاز.

نوادا حزب دموکرات ارائه شده است رای گیری زودهنگام برای اولین بار. رای دهندگان می توانید با پر کردن یک رای کاغذی مارک حداقل خود را بالا سه گزینه برای رئیس جمهور. کسانی که رای خواهد بود همراه با فرد رای در حدود 2000 حوزه حزبی جلسات در روز شنبه.

در مورد 84,000 افراد شرکت کننده در نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز در سال 2016.

___

2:45 p. m.

نوادا فرماندار می گوید او می خواهد موفق قفقاز در روز شنبه و ‘œabove همه چیز’� می خواهد دولت باقی می ماند برای اولین بار در غرب در انتخابات ریاست جمهوری نامزد روند.

دیگر از آن دستیاران به لیبریا استیو Sisolak نمی گویند سهشنبه آیا او از تغییر از حزب حزبی انتخابات به سنتی اولیه رای گیری.

                                                                                                                                                                                                                       

در بیانیه صادر شده از طریق کمپین دستیار اوا سیاه, فرماندار گفت: صف های طولانی در سایت در اوایل دوران انتخابات منعکس حزب رای دهندگان شور و شوق.

حزب دموکرات در انتخابات گفت: بیش از 26,000 اولیه حزبی برگه های رای ریخته شد در دو روز اول.

سیاه و سفید نیست, پاسخ به سوالات از آسوشیتد پرس در مورد رنو روزنامه مجله گزارش که Sisolak گفت: مردم روز دوشنبه در یک جلسه در ایستگاه رنو وجود œreal امکان’� قوه مقننه خواهد بازبینی با استفاده از دولت-نظارت مقدماتی. Sisolak گفت: خطوط حزبی بودند ‘œway بیش از حد طولانی است.’�

انتخابات مدیران در نوادا وزیر امور خارجه را کاهش یافته است به نظر.

دولت حزب دموکرات منتقل تاریخ نوادا قفقاز به سوم در کشور در سال 2008.

___

1 p. m.

پیت Buttigieg می گوید او می خواهم با استفاده از ‘œsymbolic اختیارات ریاست جمهوری’� به تماس و رد ستیزی و گفت: این فوری برای مقابله با سفید برتری.

Buttigieg گفت: در لاس وگاس تاون هال پنج شنبه که برتری آمده است نزدیک تر از هر کشور خارجی و یا گروه های تروریستی برای از بین بردن ایالات متحده اشاره به جنگ داخلی مبارزه بیش از برده داری.

او می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری شاهد ظهور تعصب است که نهفته در زیر سطح. و او با انتقاد از رئيس جمهور در پاسخ به خشونت مرگبار با ملی گرایان در Charlottesville, Virginia زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: ‘œvery خوب مردم در هر دو طرف.’�

‘œI فکر می کنم ما ممکن است زندگی می کنند تا ببینید که کدام طرف برنده’� Buttigieg گفت. ‘œThe رویای آمریکایی, آمریکا, پروژه — و یا این نیروها از سفید برتری سفید ناسیونالیسم.”

___

9:45 صبح

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است سیخ زنی نامزدهای دموکرات برای ریاست جمهوری گفت: سلامت خود را بیمه پیشنهاد خواهد صدمه دیده است صاحبان کسب و کار.

در یک سخنرانی در لوئیزویل کنتاکی روز سه شنبه در یک کنفرانس برای ارواح مقطر شورای مک کانل گفت: او ‘œnever دیده می شود حزب دموکرات مانند ما مواجه با امروز.’� او گفت: حتی میانه رو دموکرات داوطلبانی که در حمایت از ‘œpublic گزینه’� در حال حمایت از دولت بر اساس بیمه.

او گفت: او ‘œhoping سنا همچنان در دست جمهوریخواه پس از این انتخابات است. اگر بدترین اتفاق شد اگر رئیس جمهور نمی شد انتخاب مجدد و خانه بودند برای تبدیل شدن به حزب جمهوری خواه ما (سنا) خواهد بود firewall.’�

مک کانل گفت که هر گزینه عمومی و یا ‘œMedicare برای همه” � پیشنهاد نمی خواهد آن را از طریق مجلس سنا.

___

9:05 صبح

دموکرات نامزد ریاست جمهوری Mike Bloomberg, متعهد به کاهش پلیس با استفاده از نیروی مرگبار و کاهش نرخ تکرار جرم سال به عنوان بخشی از عدالت کیفری طرح است.

بلومبرگ منتشر شد جزئیات اضافی شنبه. برخی از قطعات که نیاز به اقدام کنگره مانند تعهد خود را به ثبت نام یک لایحه حصول اطمینان از نیروی مرگبار استفاده شده است تنها توسط ماموران فدرال برای جلوگیری از آسیب جدی و یا مرگ و یا وعده های خود را به نشانه خشونت علیه زنان عمل می کنند.

بسیاری از آن به تشریح دولت جدید و سیاست های سرمایه گذاری در عدالت کیفری اصلاحات با هدف برش حبس رای در نیم سال 2030. این پیشنهاد شامل $22.5 میلیارد دلار برای راه اندازی یک دادگستری بخش برنامه به ارزیابی و صندوق عدالت کیفری اصلاح برنامه در ایالات متحده و $2.5 میلیارد بیش از 10 سال در دفاع.

بلومبرگ همچنین پیشنهاد افزایش بودجه برای “خانواده عدالت مراکز” که ارائه درمان برای بازماندگان خشونت و سرمایه گذاری برای ایجاد ‘œrestorative عدالت مراکز� در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها که در خدمت به عنوان هاب پژوهشی و سیاستگذاری اطراف آن انجام ندادی.

جدید جزئیات گسترش بر طرح او برای اولین بار در ماه دسامبر منتشر شد. ایسنا راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود با عذرخواهی خود را برای حمایت از “توقف-و-frisk” policing شیوه های یافت شده اند به طور نامتناسبی هدف قرار دادن اقلیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im