آخرین: سناتور. رامنی یوتا تست منفی برای ویروس

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 423,000 مردم و کشته شدن بیش از 18 ، 000. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 108,000 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

                                                                                                                                                                                                                       

– سریلانکا بازداشت صدها نفر متهم به نقض سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد.

– کره جنوبی به ارائه تست مواد آمریکا در پاسخ به رئیس جمهور تهمت درخواست برای کمک.

– کاخ سفید و رهبران مجلس سنا رسیدن به توافق بر 2 تریلیون دلار ایالات متحده کمک های بسته.

– هند 1.3 میلیارد نفر در جهان بزرگترین مستند.

___

کلمبو – سریلانکا پلیس روز چهارشنبه هشدار داد از سخت اقدام قانونی علیه افرادی که نقض سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد.

در بیانیه پلیس گفت: کسانی که به نقض مقررات منع رفت و آمد خواهد بود بلافاصله دستگیر و حتی بدون حکم و قانونی اقدام خواهد شد در برابر آنها. این بیانیه نشده ممکن است مجازات است.

در 24 ساعت گذشته پلیس دستگیر شده اند 420 افرادی که نقض مقررات منع رفت و آمد و کشف و ضبط 97 وسایل نقلیه.

دولت تحمیل حکومت نظامی پس از جمعه (20 مارس) به عنوان جزیره اقیانوس هند کشور شده است در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. تعداد موارد مثبت در حال حاضر شروع به پریدن کرد به 101.

                                                                                                                                                                                                                       

از جمعه پلیس 2,682 افراد برای نقض حکومت نظامی و بازداشت 786 وسایل نقلیه, پلیس گفت:.

پلیس از مردم خواست در خانه بماند در طول حکومت نظامی به جز کسانی که درگیر در خدمات ضروری از قبیل درمان و تامین کالاهای ضروری.

دولت خواسته است تا داروخانه به باز نگه داشته در طول حکومت و مردم اجازه می دهد به استفاده از نسخه خود را به عنوان یک حکومت نظامی منتقل می کند.

___

سئول کره جنوبی – کره جنوبی می گوید که قصد دارد به ارائه coronavirus تست مواد به ایالات متحده در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای کمک.

Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت که این کشور مایل به ارسال مواد شیمیایی استفاده برای استخراج مواد ژنتیکی در طول COVID-19 آزمون اما در یک سطح است که تاثیر نمی گذارد خود را تست ظرفیت.

او را ارائه نمی دهد برآورد دقیق به اندازه از منابع است که می تواند حمل به ایالات متحده است.

دفتر رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در اوایل گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مکالمه تلفنی بین رهبران پرسید که آیا کره جنوبی می تواند به ارسال تجهیزات پزشکی و لوازم برای کمک به ایالات متحده در مقابله با شیوع آن.

                                                                                                                                                                                                                       

کره جنوبی است فشار تهاجمی تست-و-قرنطینه برنامه ای است که برخی از کارشناسان می گویند احتمالا کمک به آن و کاهش مرگ و میر در مقایسه با سرزمین اصلی چین و سخت-آمار کشورهای اروپایی.

به عنوان چهارشنبه, کره جنوبی آزمایش شده بود در اطراف 358,000 مردم در حالی که گزارش 9,137 عفونت و 126 مرگ و میر.

___

واشنگتن – کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو ایالات متحده احزاب سیاسی زده اند توافق فراگیر 2 تریلیون دلار اندازه گیری به کمک کارگران, کسب و کار و یک سیستم مراقبت های بهداشتی تیره و تار با سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس.

ارشد کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام کرد که توافق در کنگره راهرو مدت کوتاهی پس از نیمه شب. این توافق پس از روز از اغلب شدید چانه زنی و فشار و هنوز هم نیاز به در نهایی دقیق قانونی زبان.

بی سابقه اقتصادی بسته نجات می دهد پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

___

دهلی نو – بزرگترین دموکراسی جهان رفت و در زیر بزرگترین مستند چهارشنبه با هند 1.3 میلیارد نفر از مردم دستور به ماندن در خانه در تلاش برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس از گسترش و قریب به اتفاق آن شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را انجام داده است و در جاهای دیگر.

بی سابقه ای به حرکت در آمد و به عنوان عفونت رسید در اروپا و نیویورک درهم به راه اندازی هزاران تخت بیمارستان و سازمان با تاخیر در این تابستان بازی های المپیک توکیو تا سال آینده. بازارهای مالی خود را ادامه داد نوسانات با وال استریت از ارسال آن بهترین روز از سال 1933 به کنگره آمریکا و کاخ سفید نزدیک نزدیک به 2 تریلیون دلار کمک کرد.

در هند همه چیز اما خدمات ضروری مانند سوپر مارکت ها توقیف شد. به طور معمول شلوغ ایستگاه های راه آهن در دهلی نو شد و خلوت و خیابان که تنها چند ساعت قبل بودند چندپاره و فاقد تأثیرگذاری با بوق ماشین شد و ترسناک silent فقط با قطره ای از پیاده.

‘œDelhi به نظر می رسد مانند یک شبح, شهر,’� گفت Nishank گوپتا یک وکیل. ‘œI هرگز دیده می شود شهر را آرام قبل از.’�

هند حدود 450 مورد از این ویروس اما نخست وزیر نارندرا مودی هشدار داده است که اگر او نبود اقدام در حال حاضر آن می تواند مجموعه ای کشور عقب دهه.

___

کوالالامپور مالزی – مالزی اعلام کرده است آن را گسترش ملی مستند توسط دو هفته دیگر تا تاریخ 14 آوریل.

این منجر به تعطیلی یک ماه برای مالزی که گزارش یکی دیگر از 172 جدید کروناویروس موارد جمعه را به کل آن به 1,796 بالاترین در جنوب شرقی آسیا. نخست وزیر Muhyiddini یاسین گفت: در مجموع موارد تا به حال رسید فقط از 673 یک هفته پیش زمانی که این مستند آغاز شد در حالی که کل مرگ و میر افزایش یافته بود به 17. او گفت که این روند صعودی ادامه خواهد داد برای برخی از زمان قبل از موارد جدید شروع به کاهش نیاز دولت به گسترش جنبش منظور کنترل است که با توجه به منقضی مارس 31.

Muhyiddin خواست مالزیایی به “آرامش و وحشت نکنید” را به عنوان او مطمئن آنها وجود دارد خواهد بود تامین مواد غذایی کافی.

“من می دانم که شما احساس می کنید بر دوش اما من یک انتخاب نیست,” او گفت:, و اضافه کرد که او را اعلام جدید اقتصادی و برنامه در روز جمعه. مدارس و غیر ضروری کسب و کار بسته شده اند. مالزی نمی تواند سفر خارج از کشور و یا درایو به کشورهای دیگر اما می تواند به ترک خانه برای خرید مواد غذایی و یا به دنبال درمان.

___

بانکوک – تایلند خیریه livestreaming آن گله فیل حمام کردن در رودخانه به بینندگان مهلت از سیل از دلسردکننده اخبار در مورد COVID-19 بحران است.

جان رابرتز, مثلث طلایی, آسیایی, فیل بنیاد می گوید او فکر کردن در مورد چگونه بسیاری از مردم در حال cooped در خانه با کمی را انجام دهد. سپس او تا به حال یک ایده: “بیایید به برخی از فیل ها به زندگی مردم شاید ما می توانیم آنها را تشویق به بالا.”

چهارشنبه Facebook پخش زنده نشان داد که خورشید در پشت چهار فیل چرا و گرد و غبار-حمام کردن به جای پاشش در رودخانه در حالی که رابرتز نگه داشته تا آرام مردمی تفسیر.

بنیاد واقع در تایلند مرز با میانمار, نجات فیل از خیابان های تایلندی شهرستانها و آنها را می دهد و خود گرداننده یک محیط طبیعی که در آن به زندگی و پرسه زدن. همچنین بودجه پژوهش به فیل رفتار است. آن را در حال حاضر میزبان 21 حیوانات.

رابرتز می گوید: آنها را نگه دارید تا دو بار در روز پخش آنلاین در https://www.facebook.com/GTAEF.helpingelephants تا زمانی که بحران جهانی به طول می انجامد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im