آخرین: تهمت: واکسن در دسترس خواهد بود تا پایان سال

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

                                                                                                                                                                                                                       

– یک سوئدی آژانس اتحادیه اروپا می گوید: در حال مطالعه در یک سریع برنامه که آیا این دارو remdesivir می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان.

– ایتالیا شمارش تا زمانی که محدودیت های سست بعد از دو ماه در سراسر کشور مستند در حالی که کره جنوبی و اسپانیا بیشتر خواهد شد شل اندازه گیری این هفته آینده.

– پاپ فرانسیس خواستار همکاری بین المللی در پیدا کردن یک واکسن.

___

استکهلم – سوئد ملی مبارزه با مواد مخدر و دارو نظارت آژانس می گوید اتحادیه اروپا در حال بررسی در یک سریع برنامه که آیا استفاده از این دارو remdesivir می تواند اجازه داده می شود برای درمان coronavirus در 27 کشور بلوک دنبال تصمیم مشابه در ایالات متحده است.

سوئد محصولات پزشکی سازمان عفونت بخش مدیر Charlotta Bergqvist گفت سوئدی پخش TV4 که مقدمه ای از remdesivir با در حال حاضر در حال مطالعه با اولویت بالا در اتحادیه اروپا و تصمیم گیری ممکن رسیده ‘œin چند روز.’�

سازمان غذا و داروی آمریکا به تازگی مجاز اضطراری استفاده از remdesivir در افراد بستری شديد COVID-19. این دارو در اصل برای درمان ابولا و تولید شده توسط مستقر در کالیفرنیا Gilead Sciences, Inc.

                                                                                                                                                                                                                       

آزمایشات بالینی نشان داد که این دارو کمک کرده است به کوتاه شدن زمان بهبودی برای افرادی که به طور جدی بیمار است.

___

رم – ایتالیا شمارش ساعت تا زمانی که آنها دست آوردن مجدد برخی از اقدامات از آزادی شخصی پس از دو ماه در سراسر کشور مستند شامل اروپا شیوع COVID-19.

شروع دوشنبه, پارک ها و باغ های عمومی می تواند بازگشایی برای قدم زدن و دویدن و یا دوچرخه سواری. اما مردم را مجبور به ماندن در یک متر از هم جدا حاکم کردن پیکنیک و زمین های بازی.

ایتالیایی ها در حال حاضر در تعداد زیادی یکشنبه, پیاده روی پایین خیابان و چت در پیاده رو. بسیاری از آنها مجهز به ماسک اما در رم برخی از کاهش آنها را به صحبت کنید.

کارشناسان مشاوره به دولت هشدار داده اند شهروندان در برابر کاهش گارد و برتر جوزپه کونته هشدار داد که آزادی می تواند محدود اگر نرخ سرایت شروع به افزایش است.

                                                                                                                                                                                                                       

رستوران ها و کافه ها اجازه خواهد داشت به مشتریان ارائه takeout. Takeout قهوه در ایتالیا هرگز واقعا در راه بزرگ پس از ضربه زدن یک کوچک اسپرسو در کافه شمارنده زمان افتخار اجتماعی سنت است. بنابراین میله ممکن است مجبور به تقلا برای نظم بیشتر در فنجان های پلاستیکی.

مختصر خدمات مجالس ترحیم در حال حاضر مجاز است اما بیش از 15 نقاب عزاداران می توانند شرکت کنند.

در میلان, برخی از کرسی ها در تراموا بود stenciled هشدارهای گفت: آنها باید به سمت چپ باز است. بسته های پول در سیستم های حمل و نقل در حال التماس برای کمک از دولت مرکزی برای اطمینان از کافی رانندگان و وسایل نقلیه برای دیدار با ایمنی فاصله قوانین.

___

سئول کره جنوبی – کره جنوبی می گوید آن را بیشتر استراحت اجتماعی آن فاصله دستورالعمل دلیل ادامه رکود جدید کروناویروس موارد وجود دارد.

وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo گفت: دولت اجازه خواهد داد که امکانات عمومی برای بازگشایی در مراحل شروع چهارشنبه.

او می گوید: پارک های عمومی, هوای آزاد, ورزش و امکانات تفریحی و موزه ها را بازگشایی زودتر از رفاه مراکز عمومی تئاتر و سالن های کنسرت.

پارک می گوید: مدارس باید دانش آموزان به کلاس های درس خود را در مرحله ای از مراحل است. در حال حاضر کره جنوبی برای دانش آموزان در نظر گرفتن کلاس های آنلاین.

در اوایل یکشنبه, کره جنوبی, گزارش 13 اضافی موارد مصرف این کشور در مجموع به 10,793 با 251 مرگ و میر.

___

شهر واتیکان – پاپ فرانسیس خواستار همکاری بین المللی در جستجو برای یک واکسن و درمان COVID-19.

صحبت از قصر پاپ کتابخانه روز یکشنبه پس از ارائه برکت و رحمت خود را فرانسیس بر اهمیت تضمین ‘œuniversal دسترسی به ضروری فن آوری است که اجازه می دهد هر فرد آلوده در هر بخشی از جهان برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی لازم.’�

برخی از صلیب کشور تحقیقات در حال حاضر در جریان توسعه امن واکسن موثر و دانشمندان و پزشکان در کشورهای مختلف شده اند به اشتراک گذاری تجارب در استفاده از داروهای مختلف برای درمان بیماران است.

پاپ نیز دعوت مؤمنان از همه ادیان به لحاظ معنوی متحد در نماز و روزه و آثار خیریه در 14 ماه مه به ‘œimplore خدا به بشریت کمک به غلبه بر این بیماری همه گیر کوروناویروس.’�

___

مادرید – اسپانیایی با بهره گیری دوم خود را بعد از ورزش در فضای باز در حالی که آماده شدن برای شل شدن بیشتر از مستند اقدامات است.

اسپانیایی مقامات بهداشتی گزارش کمترین روزانه مرگ و میر در شش هفته در روز یکشنبه و جدید تایید عفونت کاهش یافته و به پایین دیده نمی شود پس از یک وضعیت اضطراری اعلام شد 14 مارس ،

کارشناس دولت فرناندو SimÃ3n می گوید اسپانیا در حال حاضر دارای بالاترین تعداد موارد جدید در میان اروپا هفت سخت ترین ضربه کشورها اما اصرار دارد که ویروس نیست را شکست داد.

بارسلونا تفرجگاه ساحلی شد و دوباره بسته بندی شده آن را غیر ممکن است در برخی از نقاط به حفظ 2 متر اجتماعی فاصله گرفتن حکومت.

اسپانیا خواهد majorly به عقبگرد مستند اقدامات دوشنبه. از Eateries قادر خواهد بود برای خدمت به مشتریان که قرار داده شده غذای آماده سفارشات. مغازه ها کمتر از 400 متر مربع می تواند بازگشایی برای انتصاب به عنوان طولانی به عنوان همیشه وجود دارد 1 به 1 نسبت مشتری به کارگر. ماسک صورت خواهد بود واجب حمل و نقل عمومی.

در کل اسپانیا گزارش کرده است بیش از 217,400 موارد و بیش از 25,260 مرگ و میر.

___

بانکوک – ساکنان پایتخت تایلند بانکوک قدم در آن پارک رزرو کوتاهی مو و ذخیره کردن بر روی آبجو به عنوان آنها لذت می برد و خود را برای اولین بار بعد از کاسته محدودیت هایی که تحمیل شده بود هفته پیش برای مبارزه با گسترش COVID-19.

بالا گرفتن در یک شهر معروف آن eateries ممکن است بازگشایی رستوران. اما هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از آنها در واقع خدمت نشسته مشتریان دوباره پس از دستورالعمل های آن را سخت برای بسیاری از افراد به نوبه خود سود.

نیز وجود دارد یک جزئی بلند کردن اجسام بر فروش آبجو و دیگر نوشیدنی های الکلی است که اجازه خواهد داد که غذای آماده خرید حتی در حالی که میله بسته باقی می ماند.

___

کابل – افغانستان وزارت صحت عامه یکشنبه اعلام کرد که 500 تصادفی coronavirus آزمون در پایتخت نشان داد بیش از 150 نتایج مثبت افزایش ترس که این ویروس ممکن است گسترش سریع تر از آنچه در ابتدا تصور.

سخنگوی وزارت وحید Mayar به نام این نتایج از کابل ‘œconcerning’� و گفت: مردم باید باقی می ماند در خانه های خود را به سرعت گسترش یافته است. او گفت: کشور واقعی عفونت رای خواهد افزایش احتمال زیاد به عنوان تست می شود و بیشتر در دسترس است.

افغانستان تا کنون گرفته شده نزدیک به 12,000 نمونه که بیش از 2,700 مثبت بوده است و 85 نفر کشته شده اند.

کابل و شهرهای دیگر در مستند.

افغانستان همچنین دریافت بیش از 250 ، 000 پناهندگان که در بازگشت از ایران به این کشور سخت ترین ضربه coronavirus در منطقه است. در حال رشد وجود دارد ترس است که این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی ویران چهار دهه جنگ خواهد بود محزون می خوانی آمادگی برای عمده شیوع.

___

مسکو – روسیه گزارش داد بیش از 10 ، 000 مورد جدید از عفونت کروناویروس در روز یکشنبه اولین بار در کشور روزانه شمارش رسیده پنج ارقام است.

بیش از نیمی از 10,633 مورد جدید گزارش شده در مسکو که در آن نگرانی در حال افزایش است در مورد اینکه آیا پایتخت امکانات پزشکی غرق خواهد شد.

یک اپیدمیولوژی می گوید: افزایش شدید در coronavirus عفونت موارد نشان دهنده افزایش تست.

الکساندر Gintsburg از Gamaleya مرکز تحقیقات اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی شد به نقل از اینترفاکس خبرگزاری عنوان کرد و گفت در مورد افزایش را نشان نمی دهد تعمیق همه گیر و اشاره کرد که تست دو برابر شده است بیش از 10 روز گذشته.

روسیه به ثبت بیش از 134,000 coronavirus عفونت های کلی و 1,420 مرگ و میر.

___

AMMAN, Jordan – U. N. کودکان سازمان در روز یکشنبه خواست شش کشور شرق میانه به greenlight ویژه فلج اطفال و سرخک واکسن مبارزات را در خود نگه دارد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یونیسف می گوید: فلج اطفال کمپین های در حال برگزاری در سوریه و سودان و یمن و عراق و در حالی که واکسن سرخک به حالت تعلیق در عراق و لبنان و یمن و جیبوتی.

یونیسف می گوید نزدیک به 10.5 میلیون کودک زیر سن پنج سال در معرض خطر از دست رفته خود را واکسن فلج اطفال. نزدیک به 4.5 میلیون نفر کودکان زیر 15 سال می تواند دست خود را سرخک واکسن.

واکسیناسیون معمول برای بیماری های دیگر مانند سرخجه و دیفتری ادامه دارد اما ویژه مبارزات بودند را در خود نگه دارد به دلیل ضعف سیستم های بهداشتی و یا دولت ها مایل به جلوگیری از ازدحام در درمانگاه.

یونیسف تد Chaiban می گوید ایمن سازی ‘œabsolutely بحرانی’� و ممکن است اگر اقدامات ایمنی گرفته شده است.

آژانس می گوید: واکسن مورد نیاز در دسترس هستند و که آن را ارائه تجهیزات حفاظتی.

___

دهلی نو – نیروی هوایی هند در روز یکشنبه انجام flypasts و باران گلبرگ های گل در بیمارستان در سراسر شهرهای مختلف از جمله پایتخت دهلی نو به عنوان بخشی از نیروهای مسلح’ تلاش برای تشکر از پزشکان و پرستاران و پرسنل پلیس که در خط مقدم این کشور در نبرد علیه این بیماری همه گیر.

Coronavirus موارد در هند نزدیک 40,000 علامت گذاری به عنوان کشور 1.3 میلیارد دلار وارد 40 روز به سراسر کشور مستند. رسمی این کشور کشته و بیش از 1300.

برای تقریبا شش هفته های هندی مقامات مهر و موم شده دولت مرزها متوقف حمل و نقل و بسته حریم هوایی و اکثر کسب و کار.

این مستند قرار بود تا پایان روز شنبه اما تمدید شده است دو هفته دیگر با چند relaxations. در حالی که گسترش ویروس کاهش پیدا کرده است و این مستند آمده است در هزینه زیادی از upending زندگی می کند و میلیون ها شغل از دست داده.

___

پکن – چین ساکنان هجوم آوردند به سایت های گردشگری بسیاری به تازگی بازگشایی شد در طول پنج روز تعطیلات است که اجرا می شود از طریق پنج شنبه.

حدود 1.7 میلیون نفر بازدید پکن پارک در دو روز اول تعطیلات و شانگهای اصلی, نقاط توریستی استقبال بیش از یک میلیون بازدید کنندگان با توجه به گزارش های رسانه ها.

خروش می آید پس از یک آرامش داخلی محدودیت های مسافرتی به عنوان coronavirus شیوع کاهش می یابد و در سرزمین اصلی چین و دولت تلاش می کند به راه اندازی مجدد اقتصاد است. چین گزارش فقط سه مورد جدید در دو روز گذشته.

تعداد زیادی از مردم به سفر و بازدید از سایت های باقی مانده کمتر از یک سال به طور متوسط. بسیاری از سایت ها نیاز به پیشبرد رزرو و محدود کردن تعداد بازدید کنندگان روزانه به 30 درصد از ظرفیت یا کمتر است. مقصد محبوب مانند شهر ممنوعه, کاخ سلطنتی باستانی در پکن به فروش می رسد.

___

پکن – چینی بهداشتی, مقامات می گویند که دو coronavirus موارد تایید شد شنبه ادامه روند رو به پایین از آنجا که دولت در زمان مراحل به قطع تعداد زیادی از مردم از ورود از خارج از کشور.

یک مورد جدید در داخلی شانشی استان غرب پکن و وارد یکی در شانگهای. چین رسمی مورد تایید شده تعداد غرفه در 82,877. بسیاری از بیماران بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده از بيمارستان ،

چین در گزارش جدید مرگ و میر شنبه و ثبت کرده است فقط در یکی دو هفته گذشته. رسمی این کشور تلفات رسیده است 4,633.

دولت را مسدود کرده است تقریبا همه خارجی ها از ورود این کشور به شدت محدود و تعداد پروازهای بین المللی, ساختن آن دشوار برای شهروندان چینی برای بازگشت از خارج از کشور بیش از حد.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر