آخرین: انگلستان OKs سرگیری هیدروکسی کلروکین محاکمه

لندن – بریتانیا پزشکی قانونی آژانس را تایید کرده است سرگیری محاکمه تست اینکه آیا هیدروکسی کلروکین به مالاریا مواد مخدر مورد علاقه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است کمک به جلوگیری از سلامت کارگران از پیمانکاری coronavirus.

داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس تا به حال تعلیق ثبت نام به دادگاه پس از یک مقاله منتشر شده در مجله لانست ماه گذشته که پیشنهاد وجود دارد افزایش خطر مرگ مرتبط با مواد مخدر است. مقاله یافت شد بر اساس جعلی داده بود پس گرفت.

                                                                                                                                                                                                                       

بزرگ, انگلیسی, محاکمه قبلا نشان داده است که هیدروکسی کلروکین را جلوگیری از مرگ و میر در میان افراد بستری با COVID-19 در مقایسه با افرادی که نمی توانید به مواد مخدر. سازمان بهداشت جهانی خود را به حالت تعلیق محاکمه به مواد مخدر با استناد به داده ها از بریتانیا و جاهای دیگر اما گفت که هنوز ناشناخته یا نه هیدروکسی کلروکین کار ممکن است برای جلوگیری از عفونت کروناویروس پیشگیرانه.

در بیانیه صادر شده در دوشنبه بریتانیا داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس در گفت و گو با تایید از سرگیری مداوم کارآزمایی بالینی آزمایش استفاده از مواد مخدر در سلامت کارگران است. دانشگاه آکسفورد گرمسیری مرکز تحقیقات در بانکوک است که منجر به یک دادگاه با هدف شامل بیش از 40 ، 000 سلامت کارگران و کارکنان دیگر در معرض خطر ابتلا به تعیین اگر هیدروکسی کلروکین می تواند به جلوگیری از عفونت کوروناویروس.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

– کارشناسان می گویند این بیماری همه گیر است wreaking ویران در فقیر و جنگ زده کشور ،

– Virus موارد در سراسر جهان آمار 10 میلیون نفر و مرگ و میر پیشی گرفته اند 500,000.

– UK PM بوریس جانسون می گوید همه گیر ‘œhas شده است یک فاجعه’� برای بریتانیا باشد.

– گرسنگی ساقه یمن و کودکان به عنوان همه گیر بازدید های امروز جهان, فقیرترین کشور است.

                                                                                                                                                                                                                       

– پرستاران و پزشکان احساس فشار به عنوان ویروس مسابقات از طریق آریزونا.

– این بیماری همه گیر به معنی میلیون ها نفر از زنان در آفریقا و دیگر مناطق در حال توسعه می تواند از دست دادن سال موفقیت در کمک به درآمد خانوار و دفاع از استقلال خود را.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

مادرید – اسپانیایی آمار رسمی نشان می دهد که این کشور به تولید ناخالص داخلی قرارداد 5.2 درصد در طول سه ماه اول سال در مقایسه با سه ماهه قبلی, بزرگترین کاهش حداقل نیم قرن است.

موسسه ملی آمار و یا INE خبر داد و گفت: اقتصادی یخ تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus نهفته اقتصاد مانند پیش از این هرگز پس از سه ماهه سوابق شروع به نگه داشته می شود در سال 1970. از ژانویه تا مارس 2009 پس از جهانی بحران مالی تولید ناخالص داخلی این کشور کاهش 2.6%.

                                                                                                                                                                                                                       

اگر این رقم برای سه ماهه دوم نیز منفی نسبت به اول – و هیچ کس شک و تردید است که پس از تاثیر سخت مستند احساس می شد و به خصوص در ماه های آوریل و مه و بهبود فعالیت های اقتصادی پس از آن آهسته بوده است – حوزه پولی یورو در چهارمین اقتصاد را رسما وارد رکود است.

این تضاد از رشد تولید ناخالص داخلی به طور متوسط 0.4% در, دوم, سوم و چهارم 2019. سال به سال افت در سه ماهه اول سال 2020 بود از 4.1 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2019.

اسپانیا ثبت کرده است برخی از 249,000 coronavirus عفونت های تایید شده توسط آزمایشگاه آزمون و حداقل 28,300 مرگ و میر.

___

توکیو – خدمات آنلاین یاهو ژاپن و خط Corp. گفت: روز سه شنبه خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر است و باعث تاخیر خواهد شد که فشار خود را ادغام به بعد از برنامه ریزی شده در تاریخ اکتبر.

Z منابع Corp. که در عمل یاهو ژاپن و Naver Corp. کره جنوبی که صاحب اکثریت سهام در خط اعلام کرد در سال گذشته از ادغام به عنوان شرکای برابر خواهد شد که تشکیل یک سرمایه گذاری مشترک از طریق مناقصه ارائه دهد.

هر دو طرف گفت: مراحل مورد نیاز تحت قانون گرفتن تاخیر به دلیل شیوع.

‘œDue در بخشی به تاثیر گسترش جهانی COVID19 این روش ها و اقدامات تحت رقابت در قوانین برخی از کشورها هنوز تکمیل شده است,’� بیانیه خود گفت.

یک برنامه جدید اعلام خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است آن را گفت.

Z منابع شامل یاهو ژاپن خالص بانک Gyao محتوای ویدئو, توزیع, BuzzFeed ژاپن و ZoZo مد e-commerce در زیر بال خود را. این هم بخشی از غول تکنولوژی ژاپنی SoftBank گروه., که شامل انرژی خورشیدی و رباتیک.

برنامه ریزی شده ترکیبی ایجاد خواهد شد یکی از بزرگترین ژاپنی, خالص کسب و کار در ترکیب فروش با خدمات خرده فروشی, تبلیغات و پیام های تلفن همراه. حرکت طراحی شده است برای افزایش رقابت در حال بازار با پتانسیل توسعه در بخش های مختلف متمرکز در بازار ژاپن.

___

استرالیا – استرالیا دومین شهر را قفل کردن ده ها تن از حومه برای یک ماه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

ویکتوریا دولت برتر Daniel Andrews گفت: 233 تست مثبت برای COVID-19 آذر از روز پنج شنبه بود و غیر قابل قبولی بالا است.

اندروز اعلام کرد 10 کد پستی پوشش 36 حومه که در آن ساکنان مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه از چهار شنبه شب تا 29 جولای به جز چهار مجاز دلایل.

ساکنان خواهد شد در صورت جریمه اگر آنها ترک خانه به دلایل دیگر از را و یا دریافت مراقبت به ورزش به خرید ملزومات و یا برای رفتن به محل کار یا مدرسه. افرادی که زندگی می کنند در خارج از حومه آن را تنها مجاز به وارد کردن آنها به همان دلایلی.

اندروز نیز اعلام می شود وجود ندارد پروازهای بین المللی مجاز به ملبورن برای دو هفته آینده برای کمک به جلوگیری از عفونت.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی به کره حرفه ای بیس بال لیگ می گوید آن را به طرفداران به پوشیدن ماسک نشستن حداقل یک کرسی از هم جدا و آنها را منع از خوردن غذا در غرفه آن را به عنوان آماده برای بازگرداندن تماشاگران در هفته های آینده در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کره بیس بال سازمان گفت: تیم خواهد بود در ابتدا مجاز به فروش تنها 30 درصد از کرسی ها برای هر بازی است. آن گفت: حضور می تواند گسترش یافت تا آنجا که 50% بسته به پیشرفت در این کشور ضد ویروس تلاش.

طرفداران نیز نمایش برای تب و دلسرد از فریاد, آواز خواندن و تشویق در طول بازی. آنها قادر خواهد بود به خرید بلیط تنها با کارت های اعتباری به طوری که مقامات بهداشتی می تواند به راحتی آنها را زمانی که مورد نیاز است. کره جنوبی شده است به طور فعال ردیابی تماس با حامل ویروس با استفاده از اطلاعات کارت اعتباری تلفن همراه داده های مکان و فیلم دوربین نظارت.

این KBO شد یکی از اولین و مهمترین مسابقات ورزشی به بازگشت به عمل در اما بدون طرفداران در می ایستد. صندلی های پوشش داده شده اند با تشویق آگهی عروسک و یا تصاویر از طرفداران به عنوان تیم سعی در تقلید از یک فضای جشن.

___

دبی, امارات متحده عربی – کشور جزیره از بحرین به ایران را پوشش 50 درصد از حقوق بخش خصوصی و کارگران در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این جزیره پادشاهی کردن عربستان سعودی در خلیج فارس می گوید: این برنامه در ماه ژوئیه آغاز خواهد شد و پوشش ‘œinsured شهروندان شاغل در بخش خصوصی مشغول به کار برای شرکت ها بیشتر متاثر از coronavirus.’�

پرداخت خواهد شد به مدت سه ماه.

پادشاهی می گوید آن را نیز پوشش خواهد قبوض برق در کارکنان خانه.

مانند دیگر کشورهای عرب خلیج فارس بحرین جمعیت زیادی از کارگران خارجی. پادشاهی را اعلام کرد که در میان مهم ترین کمک های ارائه شده را پوشش می دهد که آن دسته از کارگران است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 43 تازگی تایید موارد COVID-19 از سراسر کشور به عنوان عفونت شروع به گسترش فراتر از بیشتر سرمایه منطقه است که در مرکز یک ویروس تجدید حیات از اواخر ماه مه.

ارقام اعلام شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه آورده و ملی در مجموع به 12,800 موارد از جمله 282 مرگ و میر. هفده از موارد جدید از سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند در حالی که عفونت نیز گزارش شده و در دیگر شهرستانها عمده مانند Daejeon, Gwangju بوسان و Sejong.

بیست از موارد جدید در ارتباط بودند به ورود بین المللی به عنوان coronavirus همچنان به تقویت جایگاه خود را در جنوب آسیا و ایالات متحده و فراتر از آن.

مقامات در هفته های اخیر شده اند در تلاش برای پیگیری انتقال شده اند که ظاهر از مکان های مختلف که مردم به طور فزاینده سرمایه گذاری در میان فرسايش در شهروند هوشیاری.

___

SALEM, سنگ. – رژیم صهیونیستی. کیت براون روز دوشنبه اعلام کرد که مردم در سراسر اورگان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت در فضاهای عمومی شروع روز شنبه به سرعت گسترش coronavirus.

راهنمایی در امر کسب و کار و اعضای عمومی بازدید از فضاهای عمومی او گفت: در انتشار اخبار.

در صورت پوشش الزامات موظف بودند در هشت شهرستان در هفته گذشته. در طی ماه گذشته قهوه ای گفت: این بیماری گسترش یافته است در نرخ هشدار دهنده در مناطق شهری و روستایی شهرستانهای استان است.

پوشش صورت است که پوشش بینی و دهان نقش مهمی در کاهش گسترش بیماری به دلیل قطرات از مردم نفس می تواند ویروس را به دیگران بدون مردم تحقق آن, او گفت:.

او گفت که او نمی خواست برای بستن کسب و کار دوباره به عنوان اتفاق افتاده در کشورهای دیگر که در حال دیدن یک سنبله در موارد. او گفت: Oregon ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA) به سرب در صورت اجرای پوشش الزامات مورد نیاز برای تمام تحت پوشش اورگان کسب و کار.

___

TOPEKA کن. – کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی می گوید او را به صدور یک فرمان اجرایی الزامی به استفاده از ماسک در جمعه شروع به متوقف کردن گسترش COVID-19.

‘œThe شواهد نمی تواند واضح تر – با پوشیدن یک ماسک نه تنها امن است اما لازم است برای جلوگیری از shutdown,’� دموکراتیک فرماندار به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

کلی حکم اجرایی خواهد نیاز به هر Kansan به پوشیدن ماسک اگر آنها در اطراف افراد دیگر. او گفت: دولت به موضوع خاص هدایت در اواخر این هفته و کار خواهد کرد با دادستانی کل برای اجرای این سیاست است.

مقامات محلی خواهد اجرای این سیاست است.

‘œ’�این است که همه ما باید برای مبارزه با این ویروس این است که به هر یک از ما به انجام بخشی از ما,’� کلی گفت.

کانزاس مقامات بهداشتی گزارش روز دوشنبه حداقل 14,443 تایید coronavirus موارد افزایش 905 پس از جمعه. دولت نیز تا به حال شش مرگ و میر بیشتر از COVID-19 آوردن تعداد کل مرگ و میر در کشور به 270. کانزاس گزارش شده است که 1,152 مردم در بیمارستان بستری شده بود.

___

میامی – در ساحل جنوبی با پوشیدن یک ماسک می تواند منجر به 50 دلار جریمه نقدی شروع روز سه شنبه. ساحل میامی شهردار دن Gelber گفت: گسترده تر مقررات که شامل نیاز به ماسک زمانی که قادر به اجتماعی راه دور از جمله در خارج مشاع مشترک مناطق و در هتل مجازات خواهد بود با یک اخطار شفاهی یا خوب است. یک حکومت نظامی نیز مورد بحث قرار گرفت.

‘œWe نمی باید بیش از حد بسیاری از ابزار در سمت چپ ما ست و ما نمی خواهیم مجبور به بازگشت به یک پناهگاه در محل جهت است که ثابت کرد بنابراین از لحاظ اقتصادی ویرانگر,’� Gelber گفت: ترغیب شهروندان به رعایت.

این شهر نیز اعزام سفیران به مناطق متراکم به تصویب ماسک رایگان.

‘œTo کسانی از شما که به نظر می رسد به این باور است که با پوشیدن یک ماسک است که یک بیانیه سیاسی آن نیست. این ویروس نمی تواند مراقبت که شما را حمایت و یا آنچه در حزب شما متعلق به’� گفت Gelber. ‘œI نمی دانم این سیاست از 13 سالمندان زندگی در اینجا در ساحل جنوبی که به تازگی جان سپردند.’�

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de