دو دنور درمانگاه صادر کرده اند به یاد می آورد به صورت تفریحی از ماری جوانا به دلیل گزارش افزایش میزان کپک و مخمر با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت عمومی و محیط زیست است.

ماری جوانا گل تر و تمیز و قبل از نورد مفاصل فروخته شده قبل از تاریخ 7 فوریه در تسلیم درمانگاه مکان در جنوب فدرال بلوار و خیابان بالا می تواند آلوده با افزایش میزان کپک و مخمر فراخوان متحده با DDPHE توصیه که هر محصول تحمل اختیاری فرض کشت (OPC) کد 403R-01007 و 403R-00207 بود دفع و یا بازگشت.

“DDPHE باز یک تحقیق پس از شناسایی نمونه از گیاه ماری جوانا ماده ای است که شکست خورده بود کل مخمر و کپک تست از چند فروشگاه خرده فروشی و محل کشت. کوتاه مدت و بلند مدت سلامت اثرات ناشی از استنشاق قرار گرفتن در معرض قالب/مخمر ممکن است وجود داشته باشد بسته به نوع خاص محصول, مدت, فرکانس و سطح قرار گرفتن در معرض” اطلاع می خواند.

این پنجمین بهداشت هشدار با استناد به کپک و مخمر صادر شده به کلرادو درمانگاه بیش از چهار ماه گذشته است. به یاد می آورد صادر شده توسط DDPHE و دولت ماری جوانا اجرای بخش در ماه های نوامبر و دسامبر 2019 و همچنین ماه های ژانویه و فوریه سال را درگیر در مجموع هفده فروشگاه از جمله اخیر را به یاد می آورد که شامل تسلیم.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در ماه اکتبر یکی از دولت بزرگترین عمده فروشی ماری جوانا ارائه دهندگان بونسای کشت صادر ایالت فراخوان سفارش برای افزایش میزان کپک و مخمر (آن ناشناخته چگونه بسیاری از درمانگاه ها تحت تاثیر قرار گرفتند اما بونسای عرضه نزدیک به 150 فروشگاه های مختلف قبل را به یاد بیاورید). که همان ماه Westword مورد مطالعه DDPHE گزارش تحقیقات برای آزمایش های انجام شده در 25 درمانگاه بیش از یک دوره دو روزه در ماه سپتامبر 2019. در بیست و آنها ماری جوانا محصولات تست شده بیش از دولت محدودیتی برای تعداد کپک و مخمر — 80 درصد میزان شکست.

ما رسیده ایم به تسلیم برای اظهار نظر در آخرین فراخوان و به روز رسانی خواهد شد این مقاله که شرکت پاسخ می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de