این Motet اعضای داشتن یک “قرنطینه فانتزی”

این Motet همیشه به نظر می رسد به صرفه جویی تا خوش بینی در زمان ناامیدی.

زمانی که خواننده لایل Divinsky و درامر دیو وات تیمی برای برخی از اواسط stay-در-خانه موسیقی آنها آمد تا با آهنگ جدید “قرنطینه فانتزی” و همراه آن تصویری.

“برای من روند نوشتن این آهنگ بسیار آلی, یکی,” واتس, توضیح می دهد, در بیانیه ای. “من در حال حاضر زمان زیادی در دست من. من قادر به انجام خیلی بیشتر تجربه در موسیقی به سیاه چال انداختن.’ من خودم بازی یک شیار که احساس خیلی خوب من تصمیم به آن را ضبط. من که حدود ده دقیقه messing اطراف با های مختلف پر می کند و انفرادی مفاهیم. من پس از آن نشستم و صرف چند ساعت سفت آن را به بخش های مختلف اضافه کردن باس مصنوعی, ریتم کلید و ملودی قطعات. هنگامی که من آن را به حال ساخته شده را به یک شکل ساخته شده است که حس من به آن فرستاده شده به لایل و او مشغول به کار سحر و جادو خود را مانند تنها لایل می توانید انجام دهید. فقط با کمی افزایش سرعت بیشتر آن شد این آهنگ را می شنوید در حال حاضر.”

“قرنطینه فانتزی” غنی با یکپارچهسازی با سیستمعامل بد بو بیت, تنگ هارمونی و Divinsky آواز در falsetto از اتاق خواب خود را در مورد های مختلف از استعارههای عجیب و غریب این لحظه تاریخی: زوم چت, انزوای اجتماعی و حسرت برای اتصال.

اگر شما به دنبال یک قرنطینه سرود این ممکن است آن را.

در حالی که رها کردن آهنگ Motet است که جمع آوری پول از طریق مثبت میراث COVID-19 امداد کمپین برای حمایت از گروه تور خدمه.

“زندگی در قرنطینه شده دیوانه برای همه نوازندگان باید متولد فشار که عمیقا” توضیح می دهد که Divinsky. “ما معیشت متوقف حرفه ما را در خود نگه دارد. که گفت: به عنوان یک جامعه ما نمی توانیم اجازه دهید این بار ما جلوگیری از مصرف این لیمو ترش ما برخورد شده است به برخی از خوشمزه لیمو-قطره martinis. ما پیدا کردن فرصت برای انجام کارهای متفاوت در پیدا کردن راه های جدید ایجاد و از این قاعده مستثنی است. دیو و من با برخی از کمک از من بانوی تنها — تصمیم به قرار دادن ذهن ما هم به نشان می دهد که در حالی که برخی از رویاهای ما را در خود نگه دارد خود را ‘قرنطینه فانتزی’ است که هنوز هم یک واقعیت است.”

شما می توانید کمک به صندوق از طریق Postive میراث وب سایت. شنیدن این آهنگ را در ساوندکلاود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر