‘اعداد بالا هستند’: LA County Health مدیر با هشدار نسبت به افزایش Coronavirus موارد مرگ و بستری شدن در بیمارستان

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس گزارش 2,012 موارد جدید و 42 بیشتر مرگ و میر دوشنبه آوردن countywide مجموع به 91,467 موارد و 3,246 مرگ و میر.

“تعداد بالا” دکتر باربارا فرر شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت. “اگر چه هیچ کس نیاز به وحشت همه و همه نیاز به توجه به این واقعیت که تعداد بالا هستند.”

این شهرستان همچنین گزارش داد که 1,633 افرادی که در حال حاضر در بیمارستان بستری 25 درصد از آنها در بخش ICU و 18 درصد بودند که در هواکش.

“این موضوع برای ما در حال حاضر شما باید سه اقدامات است که تمام روند اشتباه راه” فرر گفت.

اما فرر متوقف کوتاه از گفته های اخیر اعتراضات گسترده شد و به سرزنش برای چشم انداز مثبت.

“ما برخی از شاخص های دیگر از مناطق دیگر که در آن مشکلات وجود دارد,” او گفت:. “بنابراین ما نمی دانیم که چرا بیشتر مردم رفت و برگشت به محل کار ما در واقع شاهد افزایش تعداد worksites که گزارش شیوع است.”

فرر گفت: مهم ترین چیز برای مسئولان شهرستان انجام شد برای اطمینان از بيمارستان بودند آگاه از آنچه اتفاق می افتد.

“ما در حال رفتن به نیاز به اجازه بيمارستان می دانم که آنها نیاز به آماده می شود اگر ما همچنان به این افزایش روزانه تعداد از مردم که نیاز به بستری,” او گفت:. “ما نمی تواند یک وضعیت برای مثال مانند وجود دارد در شهر نیویورک است. ما نمی تواند داشته باشد که در اینجا. ما در هر نقطه نزدیک به آن و ما لازم نیست برای به دست آوردن نزدیک به آن است.”

و اگر فرر گفت: شهرستان نمی شد به احتمال زیاد به بسته اقتصاد به پایین در طول زمان افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان او گفت مهم است که Angelenos ادامه به پوشیدن پوشش صورت عمل اجتماعی فاصله و خودداری از اوقات فراغت سفر.

“شماره نمی رفتن تا شدت,” او گفت:. “اگر همه ما فراموش کردیم که در آن برای جلوگیری از برخی از انتقال است.”

فرر نیز گفت: مردم باید از احزاب و جمعیت های بزرگ.

“شما باید فرض کنیم که هر کسی که شما در تماس با می تواند آلوده شود و می تواند به انتقال عفونت و همچنین شما می توانید فرض کنیم که شما در هر نقطه خاص در زمان می تواند دیگران را آلوده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de