خواننده جوان و ترانه سرا و بلوز-گیتاریست فوق العاده مارکوس شاه – که نقش بولدر تئاتر در 14 فوریه و اگدن تئاتر در فوریه 15 – به تازگی نقل مکان کرد و دور از زادگاه خود Greenville, کارولینای جنوبی به شعبه موسیقایی در نشویل. شاه تماس گرفته شد توسط کلید های سیاه و سفید و خواننده گروه محترم تولید دن اورباخ – یک نشویل اقامت خود را – و در نتیجه همکاری که شامل اجرای برنامه توسط کشت و افسانه ای نشویل نوازندگان و ترانه سرایان بسیار عالی آلبوم جدید, El Dorado.

آهنگ های مانند “خوب” را یک اثر خفیفی از رنگ از کلید های سیاه و سفید’, کثیف, گاراژ, بلوز, اما پادشاه حفظ شخصیت خود را – روح جنوب متناوب شیرین و سوزان – در طول ضبط که نشان دهنده اولین بار نوشتن و ضبط بدون مارکوس پادشاه باند.

پادشاه که واقعا تا به حال تنها چند هفته اینجا و آنجا از تور از آنجا که او یک نوجوان بود, صحبت با من از طریق تلفن قبل از اخیر فرفره در یوجین اورگان.

Westword: شما به تازگی از بازی جم کروز و متراکم با وحشت گسترده در مکزیک است.

مارکوس پادشاه: اوه عالی بود مرد. همیشه یک زمان خوب است.

چه چیزی آن را مانند به چند پا در jamband صحنه اما هنوز در آغوش گرفتن و در آغوش بزرگتر موسیقی جهان ؟

من حدس می زنم این راه من می خواهم بگویم این است که “ما می خواهم به جایی بروید که مردم ما,” شما می دانید ؟ ما شده ایم واقعا خوشا به استقبال در بسیاری از موسیقی جوامع است.

و در حال حاضر همکاری با کسی که دارای شاخکهای حساس خود را در به عنوان بسیاری از نقاط به عنوان دن اورباخ – بدیهی است که شما در حال شکستن است اما کار کردن با کسی مثل او باید به ارائه بیشتر از حد قرار گرفتن در معرض.

یکی می تواند امید.

چگونه شما کار با آورباخ و مطمئن شوید که به از دست دادن هر یک از شما خود را به عنوان شما شروع به نوشتن و ضبط با افراد دیگر در کنار مارکوس پادشاه باند ؟

من فکر می کنم یکی از دلایل دن و من دوست دارم کار کردن با یکدیگر است که زمانی که او می کند یک پروژه او آن را با صداقت مطلق و اجازه می دهد تا خود را واقعا از طریق درخشش و من نیمه همان روند تفکر. من نمی خواهم به انجام هر چیزی را مگر اینکه آن را کاملا 100 درصد من و هر چیز من فقط…من خوب نیست در حال ساختگی. من همیشه از خودم به هر پروژه و من فکر می کنم که آنچه به پایان می رسد تا صدایی اصلی و یا مثل من.

آنچه شما یاد بگیرند که از کار کردن با او است که شما به ارمغان آورد به هسته گروه ؟

او بدیهی است که فوق العاده تولید کننده و فقط یک قاتل شخص یک فرد بزرگ است. پس از آن همیشه یک افتخار برای کار کردن با کسی که شما نگاه کردن به مانند آن است. او بسیار بزرگ و دامنه; او می توانید ببینید واقعا دور پایین جاده شما می دانید تا آنجا که تولید را نگران کرده است. لمس کمی در این رکورد را یک تفاوت بزرگ بعد از آن.

شما گفته اید برخی از آهنگ ها در رکورد جدید احساس نمی کند حق خود را با گروه در اصل قبل از اینکه شما به ارمغان آورد آنها را به آورباخ و نوازندگان که بازی در ال دردو. چه چیزی آن را مانند به سنگ تیز کردن آنها را در استودیو با نوازندگان و سپس آنها را به باند خود را?

آن دیوانه. این نوع مانند یک کامل برگشت. این آهنگ ها به زندگی آمد و در [آورباخ را نشویل studio] آسان چشم و سپس آنها را به من و بچه های آنها در حال گرفتن یک زندگی کاملا متفاوت زندگی می کنند به عنوان مواد. این واقعا یک چیز زیبا است. من عاشق شنیدن این گروه تفسیر و آنها صدایی واقعا بزرگ بر روی آهنگ.

شما بازی بسیار دیر نشان می دهد در بولدر تئاتر ماه ژوئیه گذشته و پس از کشته و شرکت. به پایان رسید در فلسم زمینه است. من تحت تاثیر قرار گرفته بود شما آماده برای شروع به تکان خوردن درست قبل از نیمه شب.

هر زمان که من می توانید یک چرت, که یک چیز خوب است. که خوب سرود.

شما بازی کلرادو زیادی است.

آه آن را همیشه به ارمغان می آورد بسیاری از خاطرات. زمانی که من فکر می کنم کلرادو, من فکر می کنم اولین بار ما همه سوار در خارج وجود دارد در ون ما – اولین بار ما تا به حال دیده تفریحی ماری جوانا. که منفجر تمام ذهن ما که از کارولینای جنوبی است. که هنوز هم در آینده برای ما است. اولین سفر خارج وجود دارد و چه زیبا بود, چگونه غرق بودیم با خود دولت و چه زیبا همه بود و چه زیبا است که دولت خود را. خاطرات کلرادو.

شما به تازگی نقل مکان کرد و دور از کارولینای جنوبی برای اولین بار. چه بخشی از آن را با شما به نشویل و در سراسر جهان ؟

آن را همیشه با من است که احساس در خانه. من نمی دانم که چگونه به آن را توضیح دهید من حدس می زنم. شما می توانید پیدا کردن جنبه های خاصی از خانه در هر نقطه که شما بروید و یا سفر به. این یک احساس است و دلتنگ حافظه و یا یک ایده از آنچه در خانه به معنی. و گرینویل همیشه خانه من.

آیا ترانه “خداحافظ Carolina” را یکی دیگر از مفهوم به شما در حال حاضر ؟

آره! من نوشت: این آهنگ از منظر از دوستان ما که خودکشی یک زن و شوهر از سال پیش, پس از آن نوع قرار بود به دو معنی در اصل چون من برنامه ریزی شده بود در حرکت است. هر شب من آن را می خوانم فکر می کنم در مورد دوست من و من فکر می کنم در مورد گرینویل.

چه رابطه خود را با پدر خود را به عنوان شما گرفتگی که در آن او و پدر بزرگ خود را رو به با موسیقی ؟

او مانند یک افتخار پدر است. این واقعا باعث می شود من احساس خوبی شما می دانید ؟ من فکر می کنم هر کس می خواهد برای دیدن پدر و مادر خود افتخار آنها. این احساس بزرگ. من مردمی هستند واقعا افتخار می کنم. آن را به چیزی است که شما واقعا باند و موسیقی است که برای خانواده من.

شما فقط خود را امضا گیبسون گیتار. که امضای گیتار را به شما می خواستم در حال رشد است ؟

زمانی که من در حال رشد بود من همیشه سلام می خواستم یک Eric Johnson امضا Strat. من همیشه خواسته برای یک.

بسیاری از مردم شگفت زده به شنیدن این که روانگردان تاثیر خود را در بازی بیشتر می آید از “خارج وجود دارد” جاز بچه ها مثل اریک Dolphy از سنگ-قهرمانان گیتار. و شما گفته اید که “خارج وجود دارد” موسیقی به شما می دهد “مرتب کردن بر اساس یک نفس مرگ به اجازه دهید ذهن شما آزاد می شود.” وجود دارد عمده نفوذ معنوی در آهنگ های خود را ؟

آره من فکر می کنم موسیقی است که بسیار بالاتر از قدرت هر یک از ما. شما باید مایل به فقط یک تماشاگر واقعا; حتی اگر شما در حال اجرا شما به نوعی بخشی از چیزی بزرگتر از هر چیزی بزرگتر از هر کسی در آن اتاق است. این واقعا یک تجربه معنوی به عقب بایستد و اجازه دهید چیزی که قدرتمند حرکت را از طریق همه. ما فقط پيامبران بالاتر, پیام, و من نمی دانم دقیقا همان جایی که آن را در آینده از, اما آن را واقعا قدرتمند کلیسا.

شما مطرح شد در کلیسا در بخش های بزرگ. این چیزی است که شما با نگه داشتن شما ؟

آره مرد. من فکر می کنم در حال رشد در کلیسا به من چنین اخلاقی قوی, قطب نما و آن را به من داد واقعا خوب تربیت یک حس خوب از سمت راست و اشتباه است. آن را به من داد ارزش است که من با خود من هنوز هم.

من نمی دانم که در آن شما ایستاده سیاسی اما در حال حاضر همه چیز تا زمان همه در یک طرف از یک حصار. با انتخابات آینده آیا شما فکر می کنم نوازندگان باید مسئولیت را به صحبت کردن و یا حداقل ترغیب مردم به رای دادن ؟

من فکر می کنم آن را یک محل دشوار در حال حاضر شما می دانید ؟ مردم ناراحت فقط به خاطر اینکه شما یک نظر و ما نیمه در یک محل در حال حاضر آن را مانند یک کشور تقسیم شده است که هیچ یک از ما می خواهید یک دیگر به یک نظر. همه چیز را به طوری فرار کن; منظورم این پس فقط fuckin’ تنش مثل شما گفت. این یک تقسیم دولت است. من فکر می کنم شما واقعا نمی تواند عصبانی شود در کسی که فقط برای گفتن چقدر مهم است برای رای دادن. صدای شما مهم نیست و آن چیزی که شما باید انجام دهید. شما باید در خارج وجود دارد و رای دادن.

که از جنوب آیا شما احساس می کنید شاید شما دو منظوره دو جهان سیاسی بین دنیای سرگرمی و که در آن شما از?

برای من, من خوش شانس بود و در اطراف بسیاری از مردم روشنفکر. شما فقط خودتان را احاطه کرده با افرادی که دارای ارزش های مشابه و برای من جاده به نوعی تبدیل به خانه من. زمانی که من در جاده هستم که زمانی که من احساس می کنم در خانه و مردم من در جاده با فقط زیبا هستند و رایگان-تفکر و روشنفکر بنابراین من بسیار خوش شانس می شود احاطه شده است.

و شما تنها 23.

که درست است.

چه چیزی آن را مانند به نوع رشد در جاده ها ؟

من شده است با اجرای زنده از آنجایی که من یازده و من در جاده ها واقعا همیشه از من بود مثل هفده سال. خیلی سال های شکل گیری اما من چیزهای زیادی یاد گرفته ام ، یکی از بزرگترین معلمان فقط در اینجا در این جاده باز ،

مارکوس شاه نقش در 8 بعد از ظهر روز جمعه 14 فوریه در بولدر تئاتر 2032 14th Street, تخته سنگ. بلیط ها $32.50; او همچنین نقش در 8 p. m. روز شنبه, مارس 15 در اگدن تئاتر 935 شرق, Colfax, خیابان. بلیط ها $32.50.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im