تخریب تپه بر روی دو چرخ پرش به بیش از سیاهههای مربوط و پیچ صخره لبه ها با باد در موهای خود را و سواران داغ بر روی پاشنه خود را برای علاقه مندان به دوچرخه سواری در کوهستان جف Luders و شارون تاکر آن را دریافت نمی کند خیلی بهتر از این.

Luders, 65, زمان ورزش بعد از دریافت یک دوچرخه کوهستان برای تولد 40. برای تاکر, 64, این یک راه برای اقامت مناسب و سالم پس از یک قلب حادثه در سن 50. هر دو شروع به سوارکاری تک آهنگ جاده برای تفریح اما پس از پیوستن به آدلاید دوچرخه کوهستان باشگاه (AMBC) آن را نمیگیرد طولانی برای هیجان رقابت سوارکاری را نگه دارید. “دوچرخه سواری در کوهستان است که واقعا استقبال – اگر شما در خارج وجود دارد و آماده به انجام آن همه شما را تشویق می کند می گوید:” Luders که به طور منظم مسابقات به صورت محلی و در سراسر کشور.

مسابقات اجرا در سراسر چهار مهارت دسته بندی – A, B, C و D درجه – با سواران انتخاب دسته که برای آنها مناسب است. “هنگامی که شما شروع به انجام این کار, آن را واقعا شما را افزایش می دهد سطح مهارت” Luders می گوید. “من مسابقه کلاس C – من مسابقه کودکان و نوجوانان از طریق تمام گروه های سنی. من هرگز بالاتر از C کلاس اما که بیش از اندازه کافی برای من. ما هنوز هم ما کمی مسابقات در کلاس.”

تاکر نیز آموخته مهارت های خود را در رقابتی زین. “ما با یک گروه از شوهرم کلاید را خارج از جاده موتور سیکلت سوار دوستان که مشتاق به بهبود تناسب اندام خود را برای مسابقه موتور سیکلت” او به یاد می آورد. “هیچ راهی وجود دارد که من می تواند نگه دارید تا با این blokes. در آن زمان من نمی دانستم که هر زن دیگر که سوار دوچرخه کوهستان, بنابراین من به طور داوطلبانه برای سوار شدن با فرزندان دو تن از سواران. چه هدیه ای که معلوم بود. پسران جوان فقط می دانم که آنها می توانید سوار هر گونه مانع بر روی یک دوچرخه. آنها تا به حال اعتماد به نفس خود باور و تمایل به سعی کنید هر چیزی. من تصمیم گرفتم اگر آنها می تواند سوار روی حیله و تزویر است که بخش از دنباله یا مانع من باید بیش از حد. آنها به من بسیار آموخت عمدتا اگر شما رفتن بیشتر شما موفق خواهد شد.”

Geoff Luders is cycling 17,000km across Australia over 10 months. Picture: Russell Millard
media_cameraجف Luders دوچرخه سواری 17,000 متر در سراسر استرالیا بیش از 10 سال. تصویر: راسل میلارد

و آن این have-a-go نگرش است که باعث می شود موفق mountain bike rider – که معنا در نظر گرفتن خطرات غیر ضروری. “برای هر آهنگ شما سوار شما واقعا به دنبال چه چیزی وجود دارد و سطح مهارت خود را. گاهی اوقات پاداش است نه ارزش در معرض خطر” Luders می گوید. “وجود دارد بخش که در آن شما را متوقف کردن دوچرخه خود را و می گویند,” من می توانید از طریق اینجا؟. شما نمی ممکن است آن را برای سنین اما اگر شخص دیگری وجود دارد در این گروه بهتر از شما که می توانید آن را انجام دهید شما را تماشا می کنند که در آن آنها بروید و شما بروید ” اوه آره من احتمالا می تواند انجام این کار است. هنگامی که شما انجام داده ام آن را هنگامی که شما باید یک حس تسکین بلکه یک حس موفقیت است که شما در واقع موفق به غلبه بر ترس خود را.”

و در مواجهه با ترس خود را می تواند باز کردن یک دنیای جدید رو بطور کامل از تجربیات با دوچرخه کوهستان نژادها در سراسر کشور برگزار تقریبا به صورت هفتگی. برای تاکر مسابقات را گرفته او را به Ottway, نوسا, آلیس اسپرینگز و غربی استرالیا و همچنین پیاده ماجراهای در نیوزیلند و بیشتر. “مهارت های من تا به حال فرصت خوبی است برای به دست آوردن در 14 سال از کوه دوچرخه سواری را باز کرده اند تا از این فرصت برای من به بازدید از بسیاری از بسیاری از دوچرخه کوهستان مقصد در هر نقطه در استرالیا و خارج از کشور,” او می گوید. “در حال حاضر من نیمه بازنشسته به این معنی که انجام بیشتر سوارکاری و نه کمتر.”

Luders نیز قصد ندارد از پارکینگ دوچرخه خود را در حال حاضر او بازنشسته شده بود. سابق مدیر دفتر در حال حاضر درگیر در یک 17,000 کیلومتر, 10 ماه سفر در سراسر استرالیا, دوچرخه سواری, از آدلاید به ملبورن در سراسر تاسمانی به بعد به کانبرا شمال به کنز و سپس داروین, WA, در سراسر Nullarbor به پورت لینکلن و سپس پورت اوگوستا و صفحه اصلی. “من شده است که مایل به انجام آن را برای یک مدت زمان طولانی” Luders می گوید. “بسیاری از جاده ها هنوز هم به چرخه. و شما ببینید تا زمانی که شما بر روی دوچرخه و آن را واقعا شگفت آور; و مردم شما را ملاقات مردم را متوقف و از آنها بخواهید که در آن شما سوار.”

که جنبه اجتماعی نیز بخش دیگری از جاذبه های مسابقه ای برای Luders و تاکر. “از طریق AMBC ما ملاقات کرد و با تشکیل دوستی با دیگران سن ما که درگیر شده بود در این ورزش برای سال های بسیاری از” تاکر می گوید. “ما با تشکیل یک سواری اجتماعی گروه و با هم سوار در روزهای یکشنبه ما نمی نژاد با باشگاه است.”

Sharon Tucker took up mountain biking when she was 50. Picture: Russell Millard
media_cameraشارون تاکر در زمان دوچرخه سواری در کوهستان زمانی که او بود 50. تصویر: راسل میلارد

Luders نیز تشکیل شده جدید دوستی از طریق مسابقه. “در صبح روز شنبه ما برای سوار شدن و سپس آن را به سازمانده جای” او می گوید. “او یک نان بنابراین باعث می شود نان قبل از اینکه ما را ترک کنند و سپس آن را قهوه و یک تکه بزرگ نان زمانی که ما به عقب بر گردیم. آن را به عنوان مقدار این عنصر اجتماعی به دلیل شما می توانید سوار توسط خودتان به عنوان دوست دارید اما آن را هرگز به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان سواری حتی با یک نفر دیگر.”

ظهور e-دوچرخه بدان معنی است که لرزش و مزایای دوچرخه سواری در کوهستان لذت می برد می تواند توسط هر کسی حتی کسانی که فاقد تناسب اندام به چرخه تا تپه ها و کوه ها. “e-دوچرخه نیروانا” Luders می گوید. “از آنجا که شما دارای قدرت فوق العاده شما می توانید خیلی بیشتر تعلیق که از شما محافظت از زبری زمین” Luders می گوید. “شما می توانید سوار در حدود سه تا چهار ساعت در باتری با یک یدکی برای سوار دیگر. من می توانید ببینید که در آن من تا پایان.”

در حال حاضر هر دو Luders و تاکر می رویم قوی خود را در زير پدال قدرت. “توسط سن 50, من تا به حال تبدیل شدن به بسیار نامناسب و اضافه وزن و تا به حال یک قلب حادثه نشان داد که اگر من تغییر شیوه زندگی من, من از رفتن به صورت قابل توجهی در مسائل مربوط به سلامت است که من را تحت تاثیر قرار کیفیت زندگی” تاکر می گوید. “از طریق مسابقه, من, سرگرم کننده, ماجراجویی, چالش ها, اعتماد به نفس تناسب اندام و سلامت است. دوچرخه سواری در کوهستان به من می دهد دلیلی برای احساس مثبت و هیجان زده در مورد آینده من و پیری.”

Mountain biking in Belair National Park

کوه دوچرخه سواران Joff Medder و Izack Fielder می خواهید رها Belair گلف سایت برای تبدیل شدن به یک دوچرخه سواری در کوهستان hub. تصویری: Simon صلیب

نکات بالا برای دریافت بر روی دوچرخه خود را

بهترین راه برای دریافت بیشتر از دوچرخه سواری در کوهستان است برای پیوستن به یک باشگاه – حتی اگر مسابقه دورترین چیز از ذهن خود را, این یک راه بسیار خوبی برای دیدار با دیگر سواران و دیدن آنچه در آن همه مورد است.

“آنچه که ما می گویند برای بسیاری از افراد این است که به یک مسابقه باید یک نگاه دزدکی حرکت کردن و کمی از سوار شدن قبل یا بعد و دیدن اگر آن را برای شما می گوید:” اسکات Keneally خزانه دار آدلاید دوچرخه کوهستان باشگاه.

اعتماد به نفس با تجربه می آید اما برای کسانی که شروع کردن کمک در دست است. “تعدادی از دوچرخه کوهستان, کلینیک مربیگری مانند Escapegoat ماجراهای که مبتدی متوسط و پیشرفته مهارت جلسات” Keneally می گوید. “برو در آن و بدست آوردن اعتماد به نفس خود را کمی به سوار را از طریق برخی از موانع. من هرگز شنیده می شود هر کسی که به یکی از کسانی که و فکر کردم این یک اتلاف وقت است.”

تا کنون بهترین راه برای بهبود سطح مهارت خود را در یادگیری توسط دیگران است. “اگر شما با یک گروه همیشه وجود خواهد داشت یک نفر که بهتر است در یک مهارت از دیگران; تا مردم را تمرین چیز و کسی خواهد گفت: “شما باید سعی کنید آن را در این راه’,” Keneally می گوید. “شما شروع به سوار شدن و شما می خواهید برای دیدار با مردم دیگر و پس از آن فقط محض تعداد ساعت شما سوار خواهد شد و افزایش سطح مهارت خود را از آنجا که شما به تمرین منظم تر.”

و پس از آن مهارت ها در یک سطح راحت و سطوح تناسب اندام پس از آن بهبود یافته است – آن زمان برای ورود به اولین مسابقه رقابتی. “برای بسیاری از مردم انجام اولین مسابقه خود را, آنها فقط نمی تواند باور ضربان قلب خود را چگونه خسته هستند و به طور کلی چقدر لذت آنها تا به حال,” Keneally می گوید.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در ambc.com.au و یا جستجو برای آدلاید دوچرخه کوهستان باشگاه در Facebook

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im