صورتی چتر نجات پروژه به تصویر می کشد برازنده زنان قدرت

Teodora Pogonat را به صورتی چتر نجات پروژه سری عکس به تصویر می کشد مدل نما آرامی در برابر پس زمینه دراماتیک از جمله سنگ قرمز با سی پوند صورتی 1967 انگلیسی, چتر نجات. این کار قرار است نشان داده شود در کلاغ سیاه و سفید گالری در مثلث طلایی. در حالی که این نمایش لغو شد بیش از coronavirus نگرانی های سری عکس است آنلاین برای کاربران برای مشاهده و خرید.

با توجه به Pogonat هر عنصر در عکس — از ناهموار زمینه به صورتی چتر نجات — لود شده با نماد.

“به من یک چتر نجات دهنده قابل توجهی شمعی مواد که باعث ایجاد مقاومت در برابر ما را به عقب بکشید ما را در جهات مختلف و آهسته ما را به عنوان ما پاییز” Pogonat توضیح می دهد. “در جامعه ما رنگ صورتی است که اختصاص به جنس زن. زمانی که من اضافه کردن [این] چتر نجات و صورتی هم بلافاصله آنچه به ذهن می آید داخلی و خارجی مقاومت است که زنان چهره مبتنی بر نابرابری است.

“از سوی دیگر” Pogonat ادامه می دهد: “من احساس می کنم به شدت در صورتی که چتر نماد زیبایی و امید و ایمنی. آن می درخشد در نور حرکت می کند در شار از هوا و مثبت مقاومت در برابر باد را قادر به کنترل فرود بر روی زمین امن دقیقا همان جایی که یکی می خواهد برای رفتن.”

صورتی چتر نجات پروژه متولد شد و از نابرابری Pogonat رو برای دوازده سال کار به عنوان یک مهندس برق آن نیز با الهام از شروع با این وجود او همچنان ادامه داشت جنبش فمینیستی آغاز شد که در سال 2017 زمانی که سناتور الیزابت وارن شد خاموش و سرزنش توسط جمهوری خواهان در طول یک بحث بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به انتصاب سناتور جف جلسات به عنوان ایالات متحده دادستان کل. Pogonat امید عکس های الهام بخش و توانمند سازی زنان است.

“من احساس کردم که الیزابت وارن بسیار عمومی تجربه ای که با ابداع “با این وجود او همچنان ادامه داشت’ تنها یک نگاه اجمالی کوچک از هزاران اتفاقات روزانه زنان تحمل” Pogonat می گوید. “این مرا به شدت و شنوایی زنان دیگر جلو آمده و با داستان های خود را به من قدرت به این کانال به یک خلاق صدای.”

Another photo in The Pink Parachute Project taken at Red Rocks.

یکی دیگر از عکس در صورتی چتر نجات پروژه گرفته شده در سنگ قرمز.

Teodora Pogonat

یک سال عکاسی در زمان Pogonat در یک سفر در سراسر دنور, Austin و میامی به تصرف زنان نقاط قوت و مبارزات.

“فقط به عنوان مجزا به عنوان سه شهر هستند از یکدیگر هستند بنابراین مبارزات زنان و مسائل زن در طول عمر” Pogonat می گوید. “من می خواستم برای اطمینان حاصل شود که من به صورت بصری نشان داده نه تنها تنوع از زنان در سراسر ایالات متحده, اما زنان در مسائل مختلف و نقاط قوت را از طریق این محیط. من با استفاده از ستون و سفت و سخت شهری در افق Austin; یک فانوس دریایی, سنگ های ناهموار ممکن میکند اقیانوس و 200 سال Ficus tree در میامی و دنور ارائه شده شهری, چراغ, و, معماری, هنر, تاسیسات و زیبا از زمین ناهموار در سنگ قرمز.”

A photo in The Pink Parachute Project taken in Miami under a ficus tree.

یک عکس در صورتی چتر نجات پروژه گرفته شده در میامی تحت ficus tree.

Teodora Pogonat

Pogonat امید عکس های خود را خطاب به همه زنان و نه فقط در طول ماه تاریخ زنان اما در تمام طول سال های طولانی.

“امید من این است که زنان خود را در تصاویر و یادآوری شود که چگونه قوی و شگفت انگیز که واقعا هستند” او می گوید. “که می توانید آنها را تغییر نابرابری روایت و شکل دادن به آینده است. آن همه شروع می شود با زنان یکدیگر را parachutes — هر یک از دیگر قدرت و توانمندی و ایمنی. مسائل زنان مهم هستند و آگاهی کلیدی است.

“اما آگاهی به تنهایی نمی تواند هر چیزی را تغییر دهید مگر اینکه ما می توانیم که به سازنده بحث از مسائل مربوط به فشار برای تغییر” Pogonat همچنان ادامه دارد. “که مبارزه طولانی و سخت و نیاز به خیلی صبر و پشتکار. من احساس کردم که تنها راه ما می تواند باقی بماند این است که از طریق توانمند سازی و بلند کردن هر یک از دیگر.”

عکس از صورتی چتر نجات پروژه بر روی صفحه نمایش هستند و برای خرید در دسترس در Teodora Pogonat وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de