• ادامه مطلب داستان های بزرگ مثل این در آینده آدلاید, مجله ظاهر می شود در آخر هفته استرالیا در فوریه 22/23
  • و یا خواندن آنها را آنلاین در FutureADL.com.au از شنبه Feb 22

فردا در یک مجله براق داخل آخر هفته استرالیا آورده و به زندگی دیجیتالی در FutureADL.com.au ما بگویید داستان از ظهور نیروگاهی رانندگی در جنوب استرالیا به نوآورانه و جسورانه در آینده.

نسخه سوم از آینده آدلاید مجله غواصی عمیق به اعصاب از فولاد در آن طول می کشد به کار در پیچیده ترین طراحی و ساخت بر روی زمین 50 میلیارد دلار حمله زیردریایی کلاس برنامه.

یکی از دولت مهمترین مشکل حل SA دانشمند ارشد استاد کارولین McMillen نشان می دهد افکار خود را در آدلاید خلاقیت طراوت و چالاکی و چقدر استعداد مردم محلی در حال جعل جهانی-آینده پیشرو در علم و فناوری و نوآوری است.

ما پیاده روی با شیرها در چه خواهد بود استرالیا هیجان انگیز ترین صفری و رفت و آمد مکرر تجربه در حال حاضر در جریان است در Monarto سافاری پارک.

Lions, rhinos and other wildlife on show at Wild Africa at Monarto

Monarto کارکنان باغ وحش در حال آماده سازی یک سایت جدید به نام وحشی آفریقا برای چند دلار محل اقامت توسعه است.

ما blast off با فضای جدید آژانس در بسیاری چهارده به عنوان آن را تسهیل ملت اولین ماموریت کنترل و کشف مرکز کمک خواهد کرد که ایجاد فضای واقعی به صورت محلی و بین المللی شرکت ها و مردم استرالیا است.

ما درخشش نور در SA باد و انرژی خورشیدی منابع که منجر به یک کشور غنی از انرژی های تجدید پذیر با یک پررونق خط لوله سبز تولید انرژی و ذخیره سازی پروژه ها و فرصت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de