سانتا مونیکا (CBSLA) — شهر سانتا مونیکا پنج شنبه اعلام کرد که آن را شروع به استناد مردم برای پوشیدن پوشش صورت به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ادامه به سنبله.

“به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی به اشتراک گذاشته اند به طور گسترده ای در این هفته ما در یک دوره خطرناک با افزایش قابل توجهی در موارد و بستری شدن در بیمارستان” لین Dilg موقت شهرستان, مدیر گفت. “پوشش صورت ضروری است.

“من همه را تشویق به سعی کنید سبک های مختلف برای پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار برای شما” Dilg ادامه داد. “اما آن است که یک زمان حیاتی برای نجات زندگی با پوشیدن پوشش صورت هر زمان که ما در خارج از خانه و در جمع با افراد خارج از خانواده ما.”

در نظم جدید کسب و کار می تواند رد خدمات به هر فرد با پوشیدن یک صورت پوشش یا کسی که نتواند خود را مطابق با, فیزیکی, فاصله داشتیم. کسب و کار نیز نیاز به اطمینان حاصل شود کسانی که در خط و در داخل کسب و کار مطابق با محلی سفارشات که در اثر باقی می ماند از طریق ژوئیه 31.

با توجه به شهر و مردم را در انطباق را با 100 دلار جریمه برای نقض $250 برای بار دوم نقض و 500 دلار برای یک سوم نقض. برای کسب و کار است که قادر به تطابق صاحبان را 500 دلار جریمه برای نقض $750 برای دومین تخلف و 1000 دلار برای سومین تخلف.

“این باید اتفاق می افتد شده است در حالی که پیش” کریس تازه وارد, دستیار مدیر صفحه آبی تاکو در سانتا مونیکا گفت. “این مقاومت مواجه شده است کم است.”

صورت و پوشش مورد نیاز در مورد هر زمان که مردم در مجاورت نزدیک از غیر اعضای خانواده. نیاز اعمال می شود در هر دو عمومی و فضاهای خصوصی.

وجود معافیت برای کودکان کمتر از 2 افراد با شرایط پزشکی که جلوگیری از آنها را از پوشیدن چهره و پوشش کسانی که مشکل شنوایی دارند و یا برقراری ارتباط با فردی که مشکل شنوایی که در آن توانایی دیدن دهان ضروری است ،

اعلام می آید یک روز پس از لس آنجلس کلانتر غرب هالیوود ایستگاه گفت: این امر شروع به استناد مردم برای پوشیدن پوشش صورت با جریمه اعم از $250-$5,000. بورلی هیلز ساخته شده است که پوشش صورت اجباری در ماه آوریل نیز به آن اداره پلیس توانایی به صدور تقدیر نامه برای کسانی که موفق به تطابق با جریمه تا 1000$.

“ما نیاز به از که 50-60% انطباق سطح به 90s” لستر فریدمن بورلی هیلز شهردار گفت. “این است که نمی تواند یک سابقه کیفری است که یک فرد است اما واقعا یک تقویت چقدر جدی همه ما در این دولت است.”

اطلاعات بیشتر در مورد این منظور می توان در وب سایت شهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de