آن را همیشه یک نماد از تقویم اما در این سال در جزیره کانگورو جام گرفته شده است افزود معنی جذابیت اضافه شده و اضافه شده دلیلی برای جامعه به گرد هم می آیند به یاد داشته باشید آنچه که از دست رفته است و برای جشن گرفتن آنچه که آنها هنوز هم.

این bushfires که ویران بسیار زیبایی از جزیره کانگورو ممکن است, اما این خاطرات هنوز هم معطل. تراژدی مرگ دیک Lang و پسر کلیتون با بیش از 50,000 دام است که جان و همچنین بومی جانوران. کشاورزان و کسب و کار که دچار قبر و زیان روبرو هستند و یک جاده دشوار برای بازیابی.

بیش از 150 ، 000 هکتار سوخته شد در این آتش سوزی بیش از 50 خانه ویران شد و فروغ نیز ادعا کرد که در سطح جهانی شناخته شده لوکس جنوب اقیانوس تسلیم گردشگری جاذبه است.

ساده نژاد اسب نمی رفع این مشکلات است. اما در آینده با هم در وحدت و این نشان از قدرت جامعه را سرعت بخشیدن به روند شفا. آن نیز کمک خواهد کرد نشان دادن به بقیه کشور که در جزیره کانگورو هنوز باز است برای کسب و کار.

Fashions on the field entrant Olivia Buick-Antonelli, of Kingscote, with “Marmalade”, a lead pony at David Huxtable's Kangaroo Island property. Picture: Tait Schmaal
media_cameraاسلوب در این زمینه شرکت کننده اولیویا بیوک-آنتونلی از Kingscote با “مارمالاد” سرب تسویه حساب در دیوید Huxtable را در جزیره کانگورو اموال. تصویر: Tait Schmaal

تبلیغ و تشویق خوانندگان به پشت کارناوال در تلاش برای آن را به یکی از بزرگترین رویدادهای این جزیره تا به حال به حال و تقویت اقتصاد محلی.

نشانه های اولیه هستند به دنبال خوبی برای کارناوال اجرا می شود که از فوریه 20-22 با جام خود را اجرا در روز پایانی.

جزیره کانگورو, مسابقه, باشگاه جمهور مارک ترنر گفت که او در انتظار یک رکورد جام روز جمعیت حدود 4000 ضرب و شتم قبلی بالا در حدود یک سوم. او به شوخی “او رئیس جمهور یک مسابقه باشگاه نمی رویدادهای سازمانده” اما او شده است فروتن با پاسخ از جامعه است.

“این رفتن به یک رویداد بزرگ” او گفت:. “این رفتن به عظیم است. ما در حال آماده سازی برای ما بزرگترین تا کنون حضور همه را با bushfires.

“هر کس می خواهد برای کمک به هر کس می خواهد به کمک و آنها می خواهند به انجام آن را شخصا با حضور در این مسابقه است. بعد از این همه ویرانی من فقط فکر می کنم هر کس می خواهد به هم و دیدن برخی از چمن سبز و یک روز دوست داشتنی, هر کس می خواهد برای حمایت از آتش تجدید نظر شود.”

پول مطرح شده در این کارناوال را نسبت bushfire امداد. “بسیاری از مردم می گویند اگر شما در حال رفتن به کمک ما اهدا و همچنین’,” آقای ترنر گفت.

Olivia Buick-Antonelli and Marmalade on Kangaroo Island. Picture: Tait Schmaal
media_cameraاولیویا بیوک-آنتونلی و مارمالاد در جزیره کانگورو. تصویر: Tait Schmaal

برخی از نام های بزرگ در راه خود را به این جزیره است.

پایی افسانه راسل ایبرت وجود خواهد داشت. ویرجین استرالیا اجرایی پل Scurrah است که انتظار می رود در حالی که در جنوب استرالیا دام تاجر دارن توماس آوردن منشور گروه از 80 نفر از کوئینزلند. وجود 30 شرکت خیمه ها راه اندازی شده و این رویداد را “بلند ناهار” فروخته شده بیش از دو بار و صندلی 370 نفر است.

جزیره کانگورو شهردار مایکل Pengilly گفت: در جام حذفی بود که یک “بزرگ شات در بازو” برای این جزیره است. “ما به جلو نگاه به آن, آن را سرگرم کننده خوب برای چند روز” او گفت:.

آقای Pengilly نیز گفت: این یک راه خوب برای این جزیره را نشان می دهد, آن را هنوز هم یک محل بزرگ برای دیدار و ابراز امیدواری کرد این امر تشویق بسیاری از بازدید کنندگان.

برتر استیون مارشال است که در دولت جدید وزیر گردشگری گفت: دولت #BookThemOut کمپین که با هدف جذب به عنوان بسیاری از بازدید کنندگان به جزیره کانگورو که ممکن است تا به حال شده است یک موفقیت بزرگ است.

“بیش از 300,000 استرالیایی شروع به پریدن کرد در #BookThemOut وب سایت به دنبال در چگونه آنها می تواند پشتیبانی جنوب استرالیا bushfire جوامع آسیب دیده” آقای مارشال گفت.

“کانگورو جزیره جام حذفی روز مهم گردشگری drawcard برای این جزیره و زمان نمی تواند بهتر است.”

“من تشویق همگان به پشت KI جامعه و حمایت از این رویداد کسب و کارهای محلی و گردشگری اپراتورهای.”

مسابقه بزرگ را به جامعه یک روز با دوستان

اولیویا بیوک-Antonelli می گوید: در جزیره کانگورو جام کارناوال در حال رفتن به روح بلند در حالی که افزایش بودجه مورد نیاز برای محلی bushfire امداد.

متولد فرانسه Ms بیوک-Antonelli است با حضور در مسابقه سالانه جلسه به مدت هفت سال پس از آمدن به جزیره کانگورو در تعطیلات کار و اقامت برای عشق.

ازدواج به دنیا آمد-و-پرورش کی زنبوردار سیمون بیوک او گفت: این جزیره تبدیل شده بود خانه را به خصوص پس از تولد فرزند چهار ساله با پسر ساله.

لباس پوشیدن جنوبی استرالیا کوچر+عشق+دیوانگی, Ms بیوک-Antonelli مطرح شده در محلی اسب مربی دیوید Huxtable را آتش زده خود شش ساله نیوزیلند مره Emilyor.

تبلیغ عکس بود برای تشویق خوانندگان به حضور در کارناوال اجرا می شود که از 20 فوریه تا مارس 22 – کی فنجان در روز است.

Olivia Buick-Antonelli says the Kangaroo Island Cup Carnival is going to lift spirits while raising much-needed funds for local bushfire relief. Picture: Tait Schmaal
media_cameraاولیویا بیوک-Antonelli می گوید: در جزیره کانگورو جام کارناوال در حال رفتن به روح بلند در حالی که افزایش بودجه مورد نیاز برای محلی bushfire امداد. تصویر: Tait Schmaal

هجوم بازدید کنندگان را نیز به اقتصاد محلی افزایش و سود حاصل از سه روز کارناوال در حال اهدا به جزیره کانگورو شهرداری امداد و بازیابی صندوق. “منطقه وجود دارد بسیاری از کشاورزان که (bushfire) بازیابی خواهد مدت زمان طولانی است که نیاز به پول و یک روز” خانم بیوک-Antonelli گفت. “ما تا به حال نشده یک روز خاموش است. آن را بزرگ خواهد بود برای دیدن تمام چهره دوستانه و اویختن با هم – وجود دارد یک جامعه واقعی روح است.”

Ms بیوک-آنتونلی که داوطلبان با نه برای سود در جزیره کانگورو حیات وحش شبکه گفت که او و شوهرش شده بود کمک به مراقبت از حیوانات در پی آتش سوزی. آقای بیوک کارفرما جزیره کندوی عسل نیز شده بود تحت تاثیر از دست دادن نزدیک به نیمی از آن کهیر.

یکی از جزیره کانگورو دو اسب مربیان, آقای Huxtable شده است حضور کی فنجان بعد از دوران کودکی اما این رویداد را سال برگزار خواهد شد اضافی اهمیت است.

50 ساله 100ha مزرعه در نزدیکی Wisanger بود سوخته توسط bushfires سوزش نرده ها و لوله ها و آسیب رساندن به آن تامین آب است.

آقای Huxtable نمی خواهد که هر دونده در مسابقه اصلی اما Emilyor خواهد شد مسابقه در جام حذفی در روز است. “مردم باید به چیزی به چسبیدن به چیزی برای نگاه به جلو به – وجود ندارد بسیار به دنبال به جلو به از اواخر,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای ساخت جام و پول رفتن به یک علت خوب است. بیشتر افرادی که می توانند پشتیبانی کارناوال بهتر است.”

او امیدوار است برای ورود به یک اسب در جام حذفی برای اولین بار در چند سال آینده. “من همیشه می خواستم به یک دونده در جام … و من می خواهم به پیروزی در جام جهانی,” او گفت:.

برنده سفر به بزرگ نژاد

شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای حمایت از SeaLink در جزیره کانگورو کارناوال.

تبلیغ و یکشنبه ایمیل در حال دادن پنج خوش شانس خوانندگان تصویب هر دو به حضور not-to-be-از دست رفته رویداد برگزار خواهد شد در روز شنبه, فوریه 22.

عبور شامل نقل و انتقالات بازگشت از Adelaide CBD به جزیره کانگورو جام.

برای ورود پیدا کردن کلمه کد داخل تبلیغ در تاریخ شنبه, سپتامبر 8 و جمعه پست در روز یکشنبه, سپتامبر 9, و سر به تبلیغ.com.au/مسابقات کد را وارد کنید کلمه.

هر کسی که علاقه مند در حضور کی جام و که برنده این رقابت تشویق به کتاب حمل و نقل در پیشبرد چون صندلی ممکن است محدود با توجه به تقاضای بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im