اولین بار شما ببینید Joby هفته کار سحر و جادو خود را, شما ممکن است تعجب چه جهنم در جریان است. در اینجا او است در خدمت مشاوره مالی در مرحله در آکاپولکو یا کبوده یا برخی از مکان های دیگر که در آن میلیونرهای جای شب بسر بردن و او را مانند یک frat پسر در حمل و نقل کوتاه, تی شرت و صندل. او giggles, snorts و امواج اسلحه خود را به عنوان اگر او را گاو وعده به یک منبع بی پایان از Jägerbombs.

اما این 38 ساله فرض می توانید فروش. او به عنوان حل و فصل خود را به زمین آن را می شود روشن است که لباس خود را ایده آل است برای این کار در دست است. آن را فریاد می زند گاه به گاه راحت من-نیست-به-یک-موش-باسن صادقانه. آن را نقطه مقابل از وال استریت شرکت ابزار pinstripe کت و شلوار و هرمس کراوات و John Lobb بال راهنمایی. آن را چه فرض می پوشند 365 روز سال اگر او به شدت غنی و نمی باید برای تحت تاثیر قرار دادن کسی. و چه هفته فروش به حدی است که خود افسانه: راز چگونه می شود به من.

زندگی یک داستان بزرگ و یکی از تی شرت ها اعلام شده است. و آنچه بیشتر داستان وجود دارد از دقت کشت, داستان موفقیت Joby هفته ؟

آن می رود چیزی شبیه به این: Colorado, نوجوانان, معنی گاز رادیو اکتیو جاه طلبی تبدیل به فوق العاده شگفت انگیز-کارآفرین هاوکینگ مکمل های تغذیه ای. تبدیل به یک میلیونر در سن 19 یا 21 یا 23 بسته به زمانی که داستان گفته شده است. به بیت کوین, e-cigs, انرژی تجدید پذیر, قانونی کردن ماری جوانا, Ron Paul. می شود غنی تر و غنی به اندازه کافی به صرف روز خود را در حرکت دائمی سفر در جستجوی ماجراجویی و ارسال عکس از سفر خود را در نام تجاری-ساختمان وب سایت WeeksAbroad.com.

در اینجا Joby تپه-buggying در سراسر صحرای بزرگ آفریقا. اسنوبورد پایین کوه. البروس در چچن. در قطب جنوب, کاشت پرچم نپال یک تا حد زیادی فرضی کشور های محبوب توسط آزادی خواهان. کروز در اطراف سنت کیتس و ماچو پیچو ریکیاویک توکیو جزایر کوک — ده ها تن از کشورها و بیش از یک صد شهرستانها یک سال تقریبا هرگز صرف بیش از یک هفته در یک مکان. در سال 2018 هفته و همسرش استفانی در زمان خود و نوزاد دختر, آزادی برای همه 50 ایالت در 42 روز تنظیم یک رکورد جدید برای نوزاد peripateticism. در زمان او بود که سیزده ماه, آزادی بازدید کرده بود 45 کشور در چهار قاره.

در میان این همه globe-trotting به از هفته ها به عنوان قابل رویت ترین سخنگوی BitClub شبکه یک سرمایه گذاری است که وعده داده شده را به دنیای rarefied cryptocurrency در دسترس به توده ها. برای 100 دلار حق عضویت و سرمایه گذاری به عنوان کم به عنوان $500, BCN مشتریان می تواند خرید یک سهم در یک معدن بیتکوین استخر; پول قرار بود برای رفتن به سمت کسب و عامل پشته با سرعت بالا محاسبات تجهیزات برای استفاده در کنده کاری کردن بلوک های جدید از معاملات در بیت کوین blockchain. “کارگران معدن” که حل پیچیده محاسباتی مشکلات درگیر در این فرآیند با پاداش به تازگی صادر شده Bitcoin. هفته تشبیه BCN استخر به “خرید غاز می گذارد که تخم مرغ طلایی” به جای به سادگی خرید چند تخم مرغ طلایی’ ارزش ریالی.

“ما اساسا فروش ماشین آلات است که چاپ پول,” او گفت: یکی از مخاطبان در سال 2017. “هر چه مرکز داده های تولید در هر روز پرداخت می شود به سرمایه گذاران ما در روزانه سود سهام. … ما در حال پرداخت این افراد در بیت کوین هر روز.”

زمین بود و وسوسه انگیز یک, به خصوص در اوج Bitcoin دیوانگی چند سال پیش. (ارزش یک تک بیت کوین رسیده نزدیک به $20,000 در اواخر سال 2017, اما, فروش فرستاده قیمت رو به کاهش است; آن را در حال حاضر تا حدود $10 ، 000.) ماشین هایی که چاپ پول! فراکسیون bitcoins به trickling به حساب خود را در هر روز تامین مالی خود را باری-کوتاه پرواز به باهاما سیشل و یا برخی از دیگر Joby مانند محل…. آن را خوب پوچ و بیش از چند هفته است افسون شنوندگان خریداری شده به آن است.

رویای منفجر چند هفته پیش با دستگیری دو هفته و سه مرد دیگر به اتهام تقلب سیم و فروش اوراق بهادار ثبت نشده. فدرال کیفرخواست مشخصه BitClub شبکه به عنوان استادانه درست شده کلاهبرداری که conned صدها نفر از هزاران نفر از سرمایه گذاران خارج از “حداقل” $722 میلیون و آن را یکی از بزرگترین cryptocurrency تقلب همیشه.

در حالی که BCN مروج bragged که آنها تا به حال “شفاف ترین شرکت در تاریخ جهان” سرمایه گذاری بود که “بیش از حد بزرگ به شکست” دادستان را متهم به عامل نسخه به روز شده از کلاسیک Ponzi scheme — ساخت ادعاهای اغراق آمیز در مورد قابلیت استخراج آنها نمی باید به طور آهسته از تورم سود به اوایل سرمایه گذاران به منظور طناب در بیشتر مکنده و با توجه به بزرگ شن کش آف برای خود بسیاری از آن را در قالب کمیسیون از چند سطح بازاریابی راه اندازی ارائه شده است که سرمایه گذاران پاداش برای جذب اعضای جدید است.

علاوه بر آن brazenness طرح شد قابل توجه به صورت لجام گسیخته تحقیر است که برخی از شرکت کنندگان بیان شده برای مارکس که شکافته بیش از پول خود را. یکی از هفته را متهم متی Goettsche 37 ساله کلرادو ساکن درگیر شد, در راه اندازی BCN در سال 2014. با توجه به ایمیل های داخلی و چت آنلاین به دست آمده توسط فدرال محققان Goettsche خواست این شرکت برنامه نویس کامپیوتر به ارائه اثبات معدن قدرت به “بالا بردن پرداخت” و بعد به “قطره معدن درآمد به طور قابل توجهی” به طوری که اپراتورها از BCN می تواند “بازنشسته راف” — rich as fuck. Goettsche توصیف این شرکت مخاطبان به عنوان “نمونه خنگ MLM [چند سطح بازاریابی] سرمایه گذار.”

“ما در حال ساخت کل این مدل در پشت idiots” Goettsche توضیح داد: به رومانیایی برنامه نویس Silviu Balaci. و در یکی دیگر از ارز با Balaci: “ما می توانیم اعداد را تشکیل می دهند هر راه ما می خواهیم به دلجویی از حسابرسان.”

His attorneys say Joby Weeks didn't know about the scamming inside BitClub Network, despite being the company's top seller.گسترش

خود را وکیل می گویند Joby هفته نمی دانم در مورد scamming داخل BitClub شبکه با وجود اینکه شرکت فروشنده.

کوری رو

Goettsche دستگیر شد در خانه اش در لافایت دو هفته قبل از کریسمس. Balaci دستگیر شد, آلمان هفته در فلوریدا. یکی دیگر از پروموتر جوزف فرانک هابیل 49 دستگیر شد در کالیفرنیا است. نام یک پنجم متهم است redacted در کیفرخواست اما پرونده های دادگاه نشان می دهد که انسان رمز و راز است که اهل Medlin, 48, ادعا, مدیر عامل شرکت BitClub شبکه. Medlin یک محکوم مجرم جنسی (ذکر شده به عنوان “noncompliant” در نوادا رسمی رجیستری) است که بنا به گزارش ها در جنوب شرقی آسیا.

دادستان استدلال کرده اند در برابر اعطای متهمان با قرار وثیقه قبل از محاکمه رقیب که ثروت خود را جهانی اتصالات و ملاحظات دیگر آنها را به پرواز سنگین خطرات. Goettsche برای مثال خرید یک جزیره در بلیز برای $6.4 میلیون در سال 2017 صاحب هواپیما خود را و همراه با ماه به دنبال به دست آوردن تابعیت سنت کیتس.

“Goettsche به احتمال زیاد تا به حال دسترسی در نقاط مختلف از این طرح به صدها میلیون دلار و او مورد استفاده اشخاص, خواص, شرکت های حقوقی و cryptocurrency مبادلات میان روش های دیگر را ردیابی کسانی که میلیون ها فوق العاده پیچیده” یک دولت شفاعت متحده است. “خود را برای دسترسی به ثروت از هر نقطه در جهان است بنابراین قریب به اتفاق [که] هیچ ترکیبی از شرایط است که می تواند فرار از کشور چیزی بیش از یک ناراحتی جزئی.”

Goettsche وکلای پاسخ داده اند که هیچ چیز ذاتا شیطانی در مورد به دنبال تابعیت سنت کیتس و نویس است که استرداد پیمان با ایالات متحده است. “آن مشترک برای شهروندان ایالات متحده مشغول به کار در این ارز دیجیتال صنعت برای به دست آوردن تابعیت دوگانه” آنها ادعا می کنند به دلیل برخی از cryptocurrency اشخاص نمی خواهد به انجام کسب و کار در آن بسیار قابل تنظیم بازار ایالات متحده است. آنها همچنین می گویند که BCN مشغول بود و در گسترده تر استخراج معدن از دادستان فدرال به نظر می رسد تمایل به اعتراف.

هفته وکلای باید وزن در هم حفظ است که مشتری خود را به عنوان های زیادی را در تاریکی در مورد کلاهبرداری در قلب BCN به عنوان clueless در هر سرمایه گذار. اگر چه گاهی اوقات شناسایی شده در سخنرانی با عنوان “بنیانگذار” شرکت هفته بود و نه در روی زمین مانند Goettsche و ظاهرا تا به حال هیچ دسترسی به BCN حساب او را توصیف خود را به عنوان یکی از ده ها تن از مروج معدن استخرهای نه یک اپراتور است.

“هیچ شکی نیست که او در یک موقعیت مدیریت می گوید:” کوری رو یک فیلمساز که سفر با هفته برای یک سال کار بر روی یک فیلم مستند در مورد پرت و دور افتاده ماجراهای. “او شماره یک فروشنده در شرکت, اما او نمی دانست که در آن طراحی شده بود به یک تقلب است. او معتقد بود که مشتاقانه این بود MLM مشروع و نه یک طرح پونزی.”

مضحک البته که چیزی به عنوان ظاهرا مصون از تعرض به بیت کوین یک پول دیجیتال untethered از شرکت های بزرگ سیستم بانکی و موضوع را به دقیق و مستقل از هر معامله باید تبدیل به چنین غنی زمین برای کلاهبرداری و تقلب. اما از آنجایی که “پیدایش” جلوگیری از بیت کوین برای اولین بار استخراج یازده سال پیش وجود داشته است پیچیده و دشوار تلاش برای بازی سیستم همراه با cryptocurrency امپراتوری بودند که بیش از حد بزرگ به شکست بود اما. سقوط BCN می افزاید: سردرگمی بیشتر به صحنه مات خط نه تنها بين مشروع معدن استخر و کلاهبرداری اما بین مرد باهم و گول زدن: آیا حداقل یکی از hucksters درگیر در واقع خرید به رویای او واسطه طلایی غاز و ماشین است که چاپ پول و همه بقیه ؟

“دیگر بچه ها من فکر می کنم آنها به سطل زباله می گوید:” Rowe. “من فکر می کنم آنها راه اندازی یک شرکت برای فریب دادن مردم و آنها باید صرف هر روز در زندان است. اما Joby نه آنها. او را نکرد.”

Joby and Stephanie Weeks chronicled on a website their world travels, spanning hundreds of cities and dozens of countries.گسترش

Joby و استفانی هفته وقایع در وب سایت خود جهان سفر پوشا صدها نفر از شهرستانها و ده ها تن از کشورها است.

WeeksAbroad.com

خواسته خود را در مورد ریشه های Jobadiah سینکلر هفته است که علاقه و گفت که او می آید از یک خط طولانی از میهن پرستان. اعضای خانواده اش مبارزه در کنار آزادی در انقلاب آمریکا; یکی از بستگان بود و عمده در ارتش در طول جنگ سال 1812.

Joby را great-great-grandfather, John W. هفته شد یک سناتور ایالات متحده و خدمت به عنوان وزیر جنگ در طول هاردینگ و کولیج دولت. سینکلر هفته, John W. پسر بود آیزنهاور را وزیر بازرگانی و نقطه نظر خود را برای ساخت سیستم بزرگراه بین ایالتی.

Joby پدر ناتانیل هفته bucked خانواده و وفاداری به دانشگاه هاروارد; او رفت و به دارتموث شد و یک معلم در یک مدرسه مسیحی در Arvada. آن را بالا پرداخت یا پر زرق و برق ، (“ما نمی معجزه اعتقاد ما با اتکا بر آنها” Joby بعد پکتیا میباشد.) Joby دارای اعتبار پدر خود را با معرفی او به کار آین رند و یک شخص فعال و زرنگ اخلاق کاری. در دوران نوجوانی او او ماهرانه barterer مبادله $25 گیتار برای $250 استریو خودرو تجاری است که برای 1000 $در سیستم سینمای خانگی ، او همچنین شروع به خرید M&Ms به صورت فله در Costco و فروش آنها را از درب به درب در بالا علامت قابل توجهی.

آن را کاملا به عنوان Horatio الجزایر به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. “من تا به حال که روح سرکش در من” Joby گفت: یکی از تلویزیون پاستور در سال 2004 با یادآوری زندگی کوتاه خود به عنوان یک “خیابان داروساز” گران برای قاچاق مواد مخدر در کاستاریکا در سن شانزده. اسناد دادگاه نشان می دهد که او نیز متهم به عنوان یک نوجوان با مانع پلیس و حمله و که او تا به حال دو DUI بازداشت در دهه بیست سالگی خود را.

Joby با حضور ایمان مسیحی آکادمی در اروادا میثاق کلیسا و اردوگاه تابستانی در اجلاس سران وزارتخانه ها قبل از حرکت به پومونا دبیرستان. او ثبت نام در دانشگاه کلرادو اما قبل از کلاس اول. او را نمی بیند هیچ دلیلی برای اتلاف وقت خود را به مطالعه به عنوان یک دستمزد زمانی که او می خواهم چیزی بهتر است.

برای سال مادرش سکوت هفته تنفسی درمانگر به حال به دنبال افزایش درآمد خانواده از طریق فروش مستقیم از طرف های مختلف چند سطح بازاریابی شرکت. او سمت کسب و کار در زمان بعد از او برادر در قانون پزشک برادفورد هفته معرفی او به Mannatech یک MLM نیروگاه با یک خط تولید مکمل های غذایی و پرت و دور افتاده از شبکه فروش همکاران. قبل از اینکه طولانی, سکوت تا به حال تبدیل شدن به یکی از شرکت های برتر فروشندگان و Joby شد در حال توسعه شبکه فروش خود.

Mannatech ثابت کرده است که یکی از با دوام ترین شرکت های در حال رشد تغذیه-مکمل کسب و کار; در یک نقطه و نامزد سابق ریاست جمهوری بن کارسون ظاهر شد در شرکت مشتریان هر چند او بعدها عنوان ارتباط است. دانشمندان سوال ارزش درمانی آن گران محصولات این شرکت گاهی اوقات فرود در دادخواهی به دلیل overreaching ادعای فروش آن نیروی مستقل پیمانکاران برخی از آنها پیشنهاد کرده اند که این مکمل می تواند به درمان سرطان و ایدز, اوتیسم یا آسم. (مردی که در زمان Mannatech به هفته خانواده نیز مورد حمله قرار می آیند برای به دلایل مختلف. در سال 2013 براد هفته به حال پروانه پزشکی اش به حالت تعلیق در واشنگتن رگولاتور پس از او گفته تجویز هورمون رشد انسانی به چند نفر به عنوان یک درمان ضد پیری; دکتر هفته را به چالش کشیده است عمل به كار گيرند. طولانی در حال اجرا اختلاف باعث Nat هفته برای نوشتن به کارسون در حال حاضر عضو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت به شکایت “این ظلم و ستم ما انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن به defang.”)

در به تازگی واصل دادگاه, سند, Nat هفته اشاره می کند که Joby “سن 19 بود و درآمد 6000 دلار در هر 28 روز به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل با Mannatech” — قابل ملاحظه درآمد برای یک نوجوان اما به سختی میلیونر خاک. این امکان وجود دارد که او برای اولین بار میلیون 21 یا 23 به عنوان او بعدها ادعا کرد. او مجموعه ای از منافع و سرمایه گذاری ادامه داد: برای گسترش — از MLM پروژه و سبز-انرژی hustles به آزادیخواه علل (او را متوقف کرد برای Ron Paul) و کلرادو اصلاحیه 64, قانونی سازی استعمال تفریحی ماری جوانا. در زمان او ازدواج استفانی یک دندان یک دهه پیش این زن و شوهر می تواند استطاعت به اتخاذ آنها گردباد, سفر, برنامه, گاه به گاه, زمان استراحتی برای اسکی در کلرادو و امور خیریه.

Joby شد اولیه سرمایه گذار در cryptocurrency. داشتن یک ادم راه برای حرکت دارایی های اطراف بدون اتکا به دولت و یا بانک ها به نظر می رسد بدون ذهن و بسیار خوشحال برای یک مسافر همیشگی خود کالیبر اما او نبود یک لحظه تبدیل. یوتیوب خود را زمینهای برای BCN معمولا شامل داستان چگونه او را خرید اول 250 ریالی برای $200 و سپس به سرعت فراموش کرده و در مورد آنها. یک سال بعد او وارد شده به کیف پول دیجیتال و دیدم که خرید خود را در حال حاضر به ارزش نزدیک به $50,000.

در واقع این افزایش قیمت یک تک بیت کوین از کمتر از یک باک به حدود 200 دلار در زمان تقریبا سه سال — جزئیات کمی که به راحتی از دست داد در این سو و ان را به عنوان هفته wide-eyed مخاطبان ذهنی محاسبه زمان هفت رقم ارزش 250 bitcoins. اما هفته نبود علاقه مند به سادگی stashing دور چند bitcoins; او را دیدم این پدیده به عنوان بخشی از یک انقلاب در اقتصاد جهانی یکی که ارائه شگفت انگیز فرصت های جدید برای canny کارآفرینان.

او یک کشیش بالا از رمزنگاری برجسته سخنران در همایش هم فکر — یک دسته از خود اعلام کرد و آنارشیست ها و رادیکال سرمایهداران و دیجیتال مسیحا. او آنقدر شیفته یک چنین سالانه جمع آوری Anarchapulco مبنی در آکاپولکو که او به پرداخت 4 میلیون دلار بیت کوین برای سیزده-اتاق خواب عمارت وجود دارد با یک اقیانوس. و سفر خود را به رهبری او را به BitClub شبکه یک شرکت که به نظر می رسد ترکیب دو امیدوار کننده جریان درآمد: استخراج بیت کوین و MLM فروش ساختار.

هفته درگیر در BCN در تابستان 2015 و پس از این شرکت در حال حاضر بوده است عامل برای تقریبا یک سال. بازرسان فدرال قادر به ردیابی ریشه های این طرح از طریق آنلاین بحث و گفتگو بین Silviu Balaci و متی Goettsche کشش و برگشت به اوایل 2014.

Goettsche یک سال 2005 فارغ التحصیل از مس بود به خوبی شناخته شده در بیت کوین, محافل, اما او تا به حال یک پس زمینه قوی در پروژه های بازاریابی شبکه ای. آنلاین منابع نشان می دهد که در یک نقطه او درگیر در توزیع Waiora یک خط تغذیه و سم زدایی از محصولات است که مانند Mannatech است سهم خود را از مخالفان; یکی از طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که شرکت “فروش مواد معدنی-افزایش محصول ضد پیری که در واقعیت موجود کمی بیشتر از آب است.” با توجه به سوابق دادگاه Goettsche نقش عمده ای در شکل دادن به ساختار درآمد BitClub شبکه که به نام برای تقسیم پول سرمایه گذاران به سه روش: 20 درصد برای هزینه های عملیاتی 40 درصد برای کمیسیون و 40 درصد خواهید به پرداخت هزینه برای تجهیزات معدن.

“من حدس می زنم بسیاری از افراد نمی دانند که تنها 40 درصد استفاده می شود برای استخراج از معادن و بقیه برای کمیسیون” Balaci مشاهده شده است.

“رهبران دانم” Goettsche پاسخ داد. “این گوسفند که نمی کنند.”

چقدر هفته دانست و در مورد تنظیم یک سوال کلیدی در جریان پرونده جنایی. او تا به حال نشده است با شرکت در زمانی که او شکایت کرده است که BCN نبود “transparent کافی برای پول بچه ها.” و او به نظر می رسید مشکل کمی از پول سرمایه گذاران قرار بود به واقعی معدن.

“ما نمی توانیم فقط ‘فروش’ مردم معدن سخت افزار [سهام] در BitClub و پس از آن استفاده از این پول برای خرید تجهیزات,” او نوشت: در یک ایمیل به Goettsche. “این درست نیست.”

Filmmaker Korey Rowe, who spent a year traveling with Weeks, says he has no complaints about his own investment in the BitClub Network.گسترش

فیلمساز کوری رو که یک سال را صرف سفر با هفته می گوید او هیچ شکایتی در مورد خود و سرمایه گذاری در BitClub شبکه.

کوری رو

گذشته از مواج آنلاین بحث در مورد هویت واقعی خود را مخترع این pseudonymous ساتوشی ناکاموتو وجود دارد هیچ چیز وحشتناکی مرموز در مورد بیت کوین. این بیشتر تاسیس شده و به طور گسترده ای پذیرفته شده cryptocurrency. آن را محدود به این معنی که تنها 21 میلیون سکه تولید خواهد شد — و از آن بیش از 18 میلیون نفر در حال حاضر در گردش خون. ارزش آن تعیین شده با استفاده از بازار و نیروهای نوسان مداوم و گاهی با نوسانات; کسانی که به رسمیت شناخته شده سرمایه گذاری بالقوه آن در اوایل روز احساس از خود راضی در حال حاضر در حالی که کسانی که پریدند روی در اواخر سال 2017, فقط قبل از اینکه قیمت به اوج خود رسید و هنوز هم در حال انتظار برای شکستن حتی.

به عنوان حدس و گمان در cryptocurrencies گسترش بیشتر سرمایه گذاران نیز کشیده شده است به محرمانه فرایند استخراج بیتکوین — حتی اگر احتمال قابل توجه آن غنی از معدن کسب و کار در بهترین حالت نامشخص و در کنار هیچ یک در هرم-طرح استخراج استخر که BCN ارائه شد.

بیت کوین blockchain است که اغلب به عنوان یک فرم دیجیتال لجر; هر بیت کوین معامله ذخیره شده است به عنوان بخشی از یک بلوک در زنجیره ای تایید شده توسط شبکه ای از رایانه ها در سراسر جهان است. معدنچیان تلاش برای اضافه کردن مطالب جدید در آن لجر یک فرایند است که نیاز به شانس و سنگین قدرت محاسباتی. کارگران اساسا در یک مسابقه, مسابقه حل دلهره آور مسائل ریاضی از طریق مجموعه گسترده ای از آزمون و خطا در محاسبات. اولین معدنچی به تولید قابل قبول 64 رقمی مبنای شانزده شماره بلوک بعدی در زنجیره ای — ترک خوردگی, کد, پس به صحبت می کنند — پاداش با بیت کوین.

شانس حدس زدن تعداد سحر و جادو در حال حاضر حدود 15 تریلیون به یک است. چشم انداز خود را از گرفتن پرداخت می شود در نتیجه بستگی به داشتن کامپیوتر به اندازه کافی قدرت به تف کردن بسیاری از محاسبات در هر ثانیه یک قابلیت است که اندازه گیری در “هش رای دادن.” سال پیش یک انزواطلب ممکن است تلاش برای معدن تنها با یک souped تا لپ تاپ استارت کردن یک gigahash (یک میلیارد هش) در هر ثانیه است. اما به عنوان رقابت به شدت نیاز روزافزون کامپیوتر قدرت است تشویق کارگران به هم پیوستن در استخر با استفاده از تخصصی سخت افزار و تراشه های طراحی شده برای استخراج از معادن برای افزایش شانس خود را از تولید بلوک های جدید است. در پاسخ به این اضافه شده شلیک سطح دشواری مقابله با کارگران تنظیم شده است به طور منظم برای اطمینان حاصل شود که بلوک های جدید اضافه شده به blockchain در یک نرخ ثابت — یک بلوک جدید تقریبا هر ده دقیقه 144 در هر روز. در همان زمان به نتیجه نهایی برای استخراج از معادن نگه می دارد و رو به کاهش است: در حالی که استخراج بلوک به دست آورده 50 بیت کوین پاداش در ابتدا پاداش به نصف شده است هر چند سال و در حال حاضر در 12.5 bitcoins. (در یکی دیگر از چند ماه آن را رها کردن به 6.25.)

با وجود همه این موانع معدن معاملات همچنان به جذب سرمایه گذاران است. کسانی که نمی خواهید برای دریافت به طور مستقیم می توانید وارد کنید یک قراردادی تنظیم برای ابر معدن پرداخت دیگران به خود را انجام دهد کاوی در مرکز داده ها در جایی. و یا آنها می توانید خرید “سهام” در یک معدن استخر و امیدوارم که آنها در حال اجرا گرفتار قوانین اوراق بهادار. هر دو گزینه معلوم شده فرصت کافی برای swindles.

“وجود دارد یک الگو در طول تاریخ است که تقلب شده است به احتمال زیاد در مناطق نوآوری” یادداشت جان گریفین یک استاد امور مالی در دانشگاه تگزاس که منافع پژوهش شامل cryptocurrency جرم و جنایت است. “وجود دارد بسیار کمی از تقلب در دات کام دوره بیش از حد. همیشه وسوسه انگیز به سرزنش سرمایه گذاران, اما گاهی اوقات آن را دشوار است به سر و گوش آب این است.”

Weeks (right) enjoys a little dune-buggying in an episode of "Weeks Abroad," a reality series Rowe was developing around his sense of adventure.گسترش

هفته (راست) کمی برخوردار تلماسه-buggying در یک قسمت از “هفته خارج از کشور” یک سری واقعیت رو در حال توسعه بود در اطراف خود حس ماجراجویی.

کوری رو

بسیاری از معتبر cryptocurrency سایت موعظه احتیاط در نظر گرفتن هر گونه معدن سرمایه گذاری. “من در میانهی شب هر ابر شرکت معدن است که من احساس می کنم من می توانم توصیه می گوید:” Ujgfiud Beigel که وبلاگ در مورد صنعت خود را 99Bitcoins سایت. “خط پایین این است: شما همیشه بهتر است فقط خرید و نگه داشتن بیت کوین به جای داشتن کسی که معدن آن را برای شما.”

Beigel شروع صدایی زنگ مورد BCN سال قبل از هیئت منصفه فدرال کیفرخواست. او گرفتار یک spiel توسط یکی از شرکت مروج در یوتیوب نمایش داده می شود که دانش کمی از معدن استخرها و حتی کمتر برای قدردانی از خطرات. او تلاش برای شناسایی اپراتورها از BCN وب سایت و ثبت دامنه ثبت نشده. بیانیه ای در سایت توضیح داده BCN رهبری تنها به عنوان “یک تیم از کارشناسان و کارآفرینان و حرفه ای بازاریابان شبکه و برنامه نویسی حرفهایها که باید همه با هم برای راه اندازی یک کسب و کار ساده در اطراف بسیار پیچیده میباشد.” بدون نام.

مجبور باشید چت آنلاین سایت متوجه شد که دیگر منتقدان که می خواهم کشف ساختگی مشتریان ستایش BCN. یکی از مشتریان راضی شناسایی شد در مواد تبلیغاتی به عنوان ویکتور دیاز از برزیل; عکس بود که از یک جنایتکار متجاوز در هند. پیدا کردن افراد واقعی که می خواهم ساخته شده از پول سرمایه گذاری در BCN بود بسیار مشکل تر است.

در سال 2016 Beigel نوشته شده در تجزیه و تحلیل BCN سرمایه گذاری بالقوه کار از شخص ثالث پرونده — که نشان داد BCN شد و سپس مسئول 4.2 درصد از شبکه بیت کوین استخراج معدن فعالیت و از خود شرکت ادعا می کند در مورد درآمد. فرض کنید که قیمت بیت کوین نسبتا پایدار باقی مانده او محاسبه کرد که یک BCN سرمایه گذار را بهبود تنها حدود 60 درصد از سرمایه گذاری اصلی در زمان 600-بعد مدت از معدن به اشتراک گذاری خود را اجرا کرده بود ،

تعداد واقعی احتمالا بسیار bleaker. به عنوان نشان داد در بحث بین Goettsche و Balaci تنها یک بخش کوچک از سرمایه گذاری رفت و به خرید تجهیزات معدن. دو سوم از 600 دلار خرید اختصاص داده شد برای عضویت کمیسیون و هزینه های عملیاتی. و سرمایه گذاران پرداخت می شود تنها نیمی از هر گونه درآمد از معدن; بقیه رفت و به خرید سهام اضافی در معدن ، هفته ادعا کرد که او در زمین است که این سرمایه گذاری مجدد بود و “بازی با پول خانه.”

اما صبر کنید, به عنوان آنها می گویند در برنامه های تبلیغاتی وجود دارد بیشتر!

سرمایه گذاران ممکن است تصور می کردند که این هزینه ها از معدن بیرون آمدن از بخشی از سرمایه گذاری خود را تعیین شده برای “هزینه های عملیاتی” یا از نیمی از درآمد نکردن برای “rebuy.” BCN خود فیلم تبلیغاتی داد که تصور. اما در یک سال 2016 Facebook ارز یکی از BCN اصول توضیح داده شده برای هفته که این نیست در این مورد. عظیم برق و هزینه های درگیر در معدن یک برگه که مصرف می شود حدود یک سوم از این معدن از درآمد جریان بود که پرداخت می شود از سرمایه گذاران درآمد.

“اوه من فکر کردم که بیرون آمد از rebuy,” هفته نوشت. “پس از آن 100 درصد از این معدن از درآمد پرداخت می شود پس از هزینه های مانند قدرت لایحه است.”

به BCN honcho — Russ Medlin احتمالا هر چند نام او redacted در دادگاه فایل — پاسخ داد که این شرکت در تلاش بود برای حفظ این اطلاعات در پایین پایین. “من به شما قول می دهم که شما هزینه های خود را در زمان و پول بر روی این تمرکز,” او نوشت.

در اوایل رفتن به BCN اپراتورهای گفته پنهان ناچیز گرداند توسط پخت و پز کتاب است. در یک نقطه Goettsche کارگردانی Balaci به “بالا بردن روزانه معدن درآمد” 60 درصد رقمی است که تا به حال Balaci گفتند “است که ponzi territori [sic] و سریع پول نقد کردن ponzi.” در سال 2017 افزایش قیمت بیت کوین کمک بیش از حد; حتی کوچک فراکسیون بیت کوین در یک حساب سرمایه گذار شروع به نگاه قوی در میان چهل برابر افزایش در ارزش ارز. و برخی از سرمایه گذاران رفت خوشحال است.

“من پول می گوید:” فیلمساز رو که پیوست BCN در حالی که ساخت مستند خود را در مورد هفته. “اعداد به نظر می رسید هرگز 100 درصد درست اما من به دنبال که به آن.”

هیچ کس قرار بود به دنبال بیش از حد از نزدیک در درآمد. آنها قرار بود خیره شدن چند سطح بازاریابی عنصر توانایی کسب “درآمد انفعالی” توسط خود دوستان و دوستان دوستان خود را برای پیوستن به BCN صعود راه خود را ناپایدار هرم از کمیسیون. Medlin آنلاین ارائه crackled با MLM عجیب وعده داده که “هر فروش از طریق درخت خود را شمارش تا بی نهایت” و که کمی از استخدام و تلاش می تواند به شما کسب درآمد کمیسیون از 800 دلار در روز است.

کمیسیون بودند به وضوح قابل moneymaker برای بالا مروج از جمله هفته یکی از 104 “هیولا سازندگان” در BCN هرم. اما وجود واقعی معدن در رفتن بیش از حد. اوایل ادعا می کند در مورد معدن قدرت شرکت نداشته بودند در نهایت با جایگزین ویدئوها نمایشگاه سخت افزار خود را. هفته ادعا می کند که با میانجیگری فروش بیش از 60 میلیون دلار در معدن تجهیزات به BCN و او led تورهای مرکز داده در ایسلند که در آن بسیاری از معادن در حال وقوع بود. (یک سخنگوی ورن جهانی صاحب این مرکز می گوید که این شرکت تا به حال هرگز یک رابطه مستقیم با BCN و نمی تواند اظهار نظر در مورد آن معدن قابلیت.) در یک ویدئو Medlin دیده می شود لاف زدن که BCN به زودی معدن در نرخ 1100 petahash (بیش از یک quintillion هش) در هر ثانیه raking در 10 میلیون دلار به 20 میلیون دلار در ماه در بیت کوین ،

“پایان 2018 خواهیم بود شماره یک عملیات استخراج بیت کوین در جهان” Medlin exults.

ادعا هش ميزان ده برابر معدن قدرت BCN بود سال قبل است. آن را به مبلغ تنها درصد کمی از کل استخراج بیت کوین فعالیت ندارد اما تغییر کنده یا. با توجه به اسناد دادگاه BCN “معدن دریافت جوایز بیش از 88,904 بیت کوین و 508,695 Ethereum” قبل از این شرکت تعطیل شد. واقعی دلار ارزش آن معدن تولید دشوار است برای محاسبه از آنجا که قیمت هر دو cryptocurrencies نوسان شدید در این دوره از BCN عملیات اما یک تخمین محافظه کارانه خواهد بود در 300 میلیون دلار به 500 میلیون دلار متغیر است. چقدر که پرداخت ساخته شده راه خود را به عقب به BCN را صدها نفر از هزاران نفر از اعضای موضوع دیگری است. وکلای مدافع برای BCN متهمان ادعا می کنند که دچار ضرر و زیان سرمایه گذاران به مراتب کوچکتر از $722 میلیون که دولت ادعا می کند اما یک حسابداری کامل است که احتمالا در سال های دور.

بدون در نظر گرفتن مبالغ درگیر این شرکت تا به حال مشکل دیگری است. فدرال بازدید ارائه سهام در BCN معدن استخر به عنوان یک توطئه برای فروش اوراق بهادار بدون ثبت نام آنها را با اوراق بهادار کمیسیون. BCN اقدام به نوک پا راه رفتن در اطراف مقررات با داشتن سرمایه گذاران آمریکایی با آنها تماس بگیرید از طریق شبکه های رمزگذاری شده و یا در آنلاین آدرس که به نظر می رسد به سرچشمه در کشورهای دیگر.

“ما فقط ما تغییر آدرس IP به آنهایی که در خارج از ایالات متحده آمریکا و” هفته توضیح داد: به یک سرمایه گذار بالقوه در Facebook تبادل پیام. “تمام پول شما را به گزارش و مالیات آن را مانند در اختیار داشتن یک حساب در حال رشد برای شما معاف از مالیات.”

در ارتباطات با دیگر سرمایه گذاران آمریکایی هفته اصرار داشت که آنها شهروندان از فردی جمهوری (“جمهوری یوتا”) به جای ایالات متحده است. وی BCN مدیریت به قرار اطلاع در وب سایت خود را که می تواند توضیح دهد که چرا این شرکت ظاهرا رویگردانی سرمایه گذاران آمریکایی: “با وجود آنچه شما ممکن است گفته شده است, امریکا است, متاسفانه دیگر یک کشور آزاد است. اگر شما یک شهروند ایالات متحده با یک اس اس# (برده نظارت شماره) و سپس شما ممکن است مشکل خود را با استادان در IRS برای ساخت یک دسته از بیت کوین رایگان مالیات…ما درک شهروندان ایالات متحده در حال ملک و ما نمی خواهیم هر گونه مشکل خود را با صاحبان.”

هفته دیرینه علاقه microcountries که ارائه نظری پناه از مقررات و مالیات. او بازدید نپال یک مناقشه بسته از زمین در دانوب که یک آزادیخواه فعال اعلام کرده است به یک دولت مستقل و او را finagled انتصاب به عنوان نخست وزیر Potinha, همچنین شناخته شده به عنوان آتلانتیس جزیره پرتغال با جمعیت چهار. او شوخی که این امر می تواند سرد به شروع به کشور خود اما شیفتگی او نیز نشان دهنده رو به رشد خود را disenchantment با سرزمین مادری خود. “ما از دست داده ایم راه ما,” او گفت: یک مصاحبه با اشاره به امریکا تنظیم مقررات آب و هوا. “ما شده ایم نفوذ کردند.”

مدتها قبل از او می تواند هشدار داده شده است به هر گونه تحقیقات به BCN هفته به دنبال تابعیت سنت کیتس که در آن او و Goettsche تا به حال سرمایه گذاری در یک زمان به اشتراک گذاری و سپس وانواتو یک مجمع الجزایر در اقیانوس آرام جنوبی است که هیچ استرداد توافق با ایالات متحده است. هر دو برنامه های کاربردی محروم بودند.

به عنوان BitClub شبکه شروع به باز کردن دیگر مروج شروع به دزدکی به سمت خروج. اظهار داشت: درآمد کم کردن سرعت. عصبانی سرمایه گذاران پژوهنده به عنوان محل نگهداری از پول خود را. در سال 2019 یکی از متهمان جوزف فرانک هابیل علنا شکست با شرکت. در یک ویدیو نشان دادن خاموش خود را ماشین آلات معدن و امیدوار کننده “عظیم, عظیم پاداش” او با صدور دیرهنگام هشدار.

“من فکر می کنم BitClub است بسیار مشکل بزرگ” آبل گفت. “اگر شما ترویج BitClub شبکه شما در حال ترویج یک Ponzi. … آنها باید صدها میلیون نفر در تجهیزات است که آنها نمی. … همه بزرگ نهفته است.”

خواسته در یک کنفرانس اگر او ترویج طرح Ponzi در هفته پاسخ داد که امنیت اجتماعی و بازار سهام واقعی بودند Ponzis.

“در بسیاری از scammers وجود دارد که در حال انجام بسیاری از غیر اخلاقی چیز,” او گفت: Anarchapulco جمعیت. “فقط به این دلیل که ما با استفاده از بیت کوین معنا نیست که ما یک دسته از مجرمان.”

In a video, promoters Joseph Frank Abel (left) and Russ Medlin tout BCN’s computer hardware.گسترش

در یک ویدئو مروج جوزف فرانک آبل (سمت چپ) و اهل Medlin tout BCN کامپیوتر سخت افزار.

YouTube

در بهار گذشته هفته در تماس با سرویس درآمد داخلی و ملاقات با دو تن از عوامل آن در واشنگتن او اعتراف کرد که او ممکن است برخی از مشکلات مالیاتی داشتن نیست, ثبت اظهارنامه مالیاتی برای چندین سال. عوامل فکر کردم که صدا بسیار جدی است. هفته پیشنهاد کرد که او می تواند به مراتب جدی تر مورد توجه خود کار مخفی برای آنها در میان بین المللی cryptocurrency جمعیت او می دانست که به خوبی.

“او تلاش برای متقاعد کردن عوامل است که او ممکن است خدمت — در کلمات خود را — به عنوان یک “جیسون بورن ” از cryptocurrency” یک دادگاه اقامه دعوا یادداشت ها.

اما این عوامل به نظر می رسید بیشتر علاقه مند به آنچه در هفته می تواند به آنها بگویید در مورد BitClub شبکه. یک مصاحبه پیگیری شد مرتب در وست پالم بیچ در 10 دسامبر 2019.

“ما از صحبت کردن در مورد رفتن به باربادوس برای کریسمس” فیلمساز رو به یاد می آورد. “او گفت که او قرار بود به توزیع کفش با ریچارد برانسون در جنگل انبوه به برخی از کودکان نیازمند.”

در عوض هفته دستگیر شد در فلوریدا نشست. او با پوشیدن یک کمربند است که شامل هزاران دلار به صورت نقدی. سوال در بازداشت هفته حاضر به دادن ماموران فدرال دسترسی به منابع اما این تحقیقات تبدیل شده تا یک حساب بانکی در دبی, یک رشته از بالا دلار بین المللی نقل و انتقال سیم خالی لوله در کلرادو است که ممکن است پس از یک عمل سرد سازی (آفلاین) بیتکوین کیف پول و مدارک و شواهد از یکی دیگر از cryptocurrency کیف پول که دریافت کرده بود در معاملات بالغ بر حدود 124 میلیون.

همچنین شواهدی وجود دارد که هفته ممکن است کارگردانی برخی از BCN سرمایه گذاران به استتار سرمایه گذاری های خود را با ارسال آنها را به یک حساب کنترل او تحت نام ترنجبین وزارتخانه است. “می گویند این کمک مالی و ربطی به بیت کوین” او دستور یکی از سپرده. “قرار داده است که آن را برای” قطب جنوب سفر.'”

در همان روز که هفته دستگیر شد ماموران فدرال زدم و در جلوی درب Goettsche را $1.5 میلیون خانه در لافایت. هیچ یک پاسخ داده اما آنها را دیدم یک مرد شکل راه رفتن در سراسر منطقه قابل مشاهده داخل خانه رهبری برای یک دفتر خانه. آنها نقض درب و پیدا Goettsche ایستاده در راهرو از اتاق.
منبع تغذیه به دو کامپیوترهای رومیزی بوده و قطع آن را مشکل تر برای دسترسی به فایل های رمزگذاری شده هارد دیسک.

دولت ضبط گذرنامه خود را و بیش از 9 میلیون دلار در دارایی های, از جمله معادل 500,000 دلار بیت کوین در یک سردخانه کیف پول. پس از آن تجزیه و تحلیل از سرد سازی کیف پول موجود در Goettsche خانه نشان داد که معاملات با مجموع بیش از $233 میلیون منتقل شده بود خود را از طریق حساب — 70 میلیون دلار در یک ماه دو دوره است. (در یک آنلاین ارز بین Balaci و فرد دیگری برنامه نویس شکایت کرده است که Goettsche بود و سخت او را در سایت های مختلف می پردازد. “او مرا با من پشت در دیوار چون بهش اعتماد” Balaci تشکر. “از این پس من به معنای واقعی کلمه ساخته شده او صدها میلیون در 2 سال گذشته با احمق پروژه است.”)

Goettsche وکلای نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این مورد است. در دادگاه براده هر چند آنها ادعا که کیف پول معاملات نیست اثبات هر چیزی: “که بودجه تصویب در برخی از نقطه در زمان از طریق یک کیف پول آفلاین که عادی است می گوید: هیچ چیز در همه چیز در مورد چگونه آن بودجه استفاده شد.”

هفته وکلا همچنین پیشنهاد کرد که هنگفتی عبور از مشتری خود را کیف پول تا به حال بیشتر به خرید تجهیزات معدن برای BCN از سود شخصی. آنها ادعا می کنند که هفته ساخته شده است تنها $1.5 میلیون تاپ از کمیسیون برای جذب اعضای جدید است.

است که صدا مانند بسیاری از بازگشت خطر درگیر است. اتهامات هفته در حال حاضر چهره های حمل ممکن است حکم زندان از 25 سال است. اما هر سفر فروشنده می داند که شما به فروش خود را قبل از شما می توانید هر کس دیگری — و کوری رو نشان می دهد که او را دوست Joby بسیار خوبی بود فروشنده واقع است.

“Joby معتقد است در تجلی — که اگر شما نگه داشتن ذهن خود را متمرکز بر چیزی و به شما اقامت مثبت شما می تواند نتیجه گیری شما می خواهید” رو میگه. “او احتمالا معتقد بیت کوین به یک گسل. او تصمیم به چشم پوشی از برخی از چیزهایی که مردم عادی ممکن است دیده می شود. اما من معتقدم که او نمی دانست که در آن تقلب بود. او در ذهن من یک وطن پرست که رفت و در سراسر جهان صحبت های حقیقت و تلاش برای آموزش مردم در مورد فن آوری های جدید.”

هفته در حال حاضر ساکن در قفل در نیوجرسی. هفته گذشته پس از دو روز جلسه درخواست خود را برای آزادی به قید وثیقه رد شد.

گذرنامه خود را کشف و ضبط شده است. این عوامل که در زمان آن را از او تا به حال هرگز دیده می شود یکی به شدت مهر هر صفحه کامل.

“او شگفت مثبت” رو میگه. “این سخت است برای دریافت او را و اما آن را برای اطمینان حاصل کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de