در فوریه 18, ما به شما در مورد آخرین مرحله از 16 خیابان مرکز پروژه های بازسازی و همچنین نگرانی از دنور اعضای شورای شهر در میان دیگران است که شهرستان شده بود کمتر از آینده در مورد یک برنامه است که می رود به هزینه بیش از 100 میلیون دلار و تاثیر یکی از مسیر بالا شهر نمادین ترین جاذبه برای چندین سال به آمده است. طراحی شده است و انتظار می رود ارسال شده در اوایل سال 2021 با اتمام پیش بینی شده تا سال 2022 و یا 2023.

عدم شفافیت مربوط به بازار مفهوم که خواستار از بین بردن ميانه از 1.2-کشش مایل بین بازار و خیابان برادوی و برای ایجاد فضای بیشتر در دو طرف خیابان در میان چیزهای دیگر, نگران منتقدان داده شده مشکلات عمده دیگر در حال انجام شرکت ساخت و ساز در این شهر است. دومی شامل فرودگاه بین المللی دنور (a $1.8 میلیارد دلار قرارداد برای نوسازی قطر بزرگ سالن متوقف شد در ماه اوت گذشته; تصویب شورای جدید در فوریه 18) و کلرادو مرکز کنوانسیون (در دسامبر 2018, کار در $233 میلیون انبساط متوقف شد زمانی که ناشایستگی کشف شد).

دنور مقامات اقدام به بلانت انتقاد با ارسال یک به روز رسانی به councilmembers در اواخر رئیس جمهور در روز 17 فوریه زمانی که شهر دفاتر بسته شد و به سوالات ما آغاز شده است. آن روز ما یاد گرفته بودم از ذینفعان جلسه مربوط به پروژه میله میله برای فوریه 18; این هم یکی از چندین شیر برای آن روز و آینده که نیست باز به مردم است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس مرکز شهر دنور مشارکت که توسط teaming در بازار به روز رسانی با شهر دنور (از طریق اوراق قرضه بودجه) این مشکل منطقه ای حمل و نقل منطقه و دنور نوسازی شهری اقتدار. DDP به زودی ما وصل به Julie Smith, شهرستان سخنگو که در خدمت به عنوان رئیس جامعه توسعه و ارتباطات برای سرمایه گذاری. اسمیت به اشتراک گذاشته شده مقدار زیادی در مورد آنچه اتفاق می افتد — و پس از آن نیز در یک ایمیل به شورای شهر در اواخر بعد از ظهر از فوریه 17. توجه داشته باشید شروع شد: “عفو تعطیلات وقفه.”

اما قبل از این شهرستان می تواند نگه دارید بحث بیشتر در مورد مرکز پروژه با councilmembers آن نوشته شده تازه مثال برای یک مدیر پروژه در دنور آغاز می شود که: “راز است.”

این لیست کار که دارای یک شروع پرداخت طیف وسیعی از $109,174 به $174,678 می رود حتی به جزئیات بیشتر در مورد این طرح نسبت به پیام به شورا:

پروژه مدیر 16th Street Mall پروژه

در مورد کار ما

شهر و شهرستان دنور وزارت حمل و نقل و زیرساخت (DOTI) است که به دنبال یک مدیر پروژه برای 16th Street Mall پروژه. 16 بازار خیابان مدیر پروژه را به عنوان یک خدمت مهم و موقعیت رهبری به رانندگی و نظارت بر تحویل 16th Street Mall پروژه.

16 خیابان مرکز طراحی و ساخت پروژه بازسازی و نوسازی بازار به افزایش فرصت ها برای استفاده عمومی از بازار آدرس رو به وخامت زیرساخت های بهبود ایمنی برای عابرین پیاده و وسایل نقلیه و حفظ تحرک مورد نظر برای حمل و نقل عملیات را برای تمام کاربران. این پروژه شامل جایگزینی گرانیت سیستم پیاده رو, ابزار جابجایی تجدید از حمل و نقل راه توسعه زندگی عمومی عناصر نصب و راه اندازی جدید درختان و محوطه سازی زهکشی و آب افزایش کیفیت و عبور از خیابان پیشرفت.

نامزد موفق است یک رهبر ماهر با مدیریت بزرگ تیم های حرفه ای از طریق بسیار قابل مشاهده پروژه های سیاسی.

وظایف شغلی عبارتند از:

• انجام “هسته” سطح عملیاتی مدیریت با کارگردانی کاربردی و/یا مناطق عملیاتی برای یک بخش.
• نشان دهنده تقسیم مواضع ابتکارات و منافع با تمرکز بر ارائه خدمات برتر مشتری; تضمین کارکنان به اندازه کافی آگاه و پویا در مورد خدمات به مشتریان پروتکل ها و انتظارات عملکرد.
• با این نسخهها کار با تیم مدیریت و کارکنان به توصیه های استراتژیک اهداف و اهداف تقسیم و پس از تصویب برای اجرای آنها. هدایت عملکرد این بخش با اجرای برنامه ریزی استراتژیک و مرتبط با آن بخش سطح شاخص های عملکرد کلیدی (kpi ها). توسعه و پیاده سازی استراتژی برای بهینه سازی عملکرد بخش با هدف ملاقات و یا بیش از تاسیس KPI معیار عملکرد.
• ایجاد و پیاده سازی بخش استانداردهای, روش, سیستم ها و دستورالعمل ها. فراهم می کند تخصص و مشاوره و راهنمایی به ذینفعان داخلی و خارجی به عنوان اختصاص داده شده است که ممکن است شامل انتخاب و منصوب شهروندان و اعضای جامعه کسب و کار.
• پیاده سازی سیاست های, برنامه, عامل روش و شیوه برای تقسیم و به طور موثر مدیریت هزینه های عملیاتی. تضمین می کند تمام بودجه باقی می ماند یا در زیر اهداف تاسیس.
• مربیان و مربیان و چالش های کارکنان. قهرمانان بهبود مستمر از جمله تدوین استراتژی های جدید و فرصت های جدید است. آگهی کارکنان طرح های توسعه که شامل آموزش توسعه و برنامه ریزی جانشینی.
• توسعه اهداف اسناد عملکرد را فراهم می کند بازخورد عملکرد و به طور رسمی ارزیابی کار کارمند; فراهم می کند و پاداش و به رسمیت شناختن مناسب و کارآمد عملکرد. کمک به کارکنان برای رسیدن به استانداردهای عملکرد و شناسایی فرصت هایی برای بهبود مستمر به استانداردهای عملکرد.
• پرورش یک فضای نوآوری در جهت به چالش سازمان به فکر می کنم خلاقانه به خصوص آن را به عنوان مربوط به مثبت شهروند و تجربه مشتری ،
• انجام سایر وظایف به عنوان اختصاص داده است.

هر یک موقعیت ممکن است شامل تمام وظایف ذکر شده است. اما تخصیص مواضع مشخص خواهد شد مقدار زمان صرف شده در انجام وظایف ضروری ذکر شده در بالا.

در مورد شما

ایده آل ما نامزد خواهد شد و باید با مهارت های زیر:

• رهبری و مدیریت مهارت های لازم برای رهبری یک پروژه کمیته و مدیریت تیم های حرفه ای در بسیار قابل رویت و پروژه سیاسی با ذینفعان چندگانه.
• همکاری سازمانی و مهارت های ارتباطی لازم برای موثر مشارکت کننده در مدیریت مشترک از پروژه های پیچیده.
• کامل سازمانی و مهارت های تحلیلی از جمله مهارت به ارائه با کیفیت بالا و کنترل است.
• جزئیات گرا به دقت اثبات قرارداد و اسناد و مدارک دیگر.
• توانایی برای شناسایی و تعادل منابع برای تولید یا ارائه تحویل پروژه.

ما متوجه وقت شما با ارزش است پس لطفا انجام نمی شود مگر اینکه شما حداقل زیر حداقل مدارک تحصیلی:

• تحصیلات: لیسانس در رشته, مهندسی, شیمی, معماری, برنامه ریزی و یا رشته های مرتبط بر اساس یک موقعیت خاص(s).
• تجربه: دو تا سه (3) سال تجربه در نوع و سطح عملکرد یا مدیریت عملیاتی (قابل مقایسه با حداقل “مدیر” در این شهر مدیریت داخلی طبقه بندی سری).
• آموزش و پرورش/تجربه معادل: دو (2) سال از نوع مناسب و سطح تجربه ممکن است جایگزین مورد نیاز برای هر سال پس از دبیرستان آموزش و پرورش است. اضافی آموزش مناسب می توان جایگزین برای حداقل تجربه مورد نیاز است.
• مجوزها و گواهینامه های نگهداری می شود باید در حال حاضر به عنوان یک وضعیت اشتغال است.

موقعیت محدوده حقوق و دستمزد

$109,174.00-$174,678.00

شروع پرداخت بر اساس آموزش و تجربه است.

آژانس

گروه حمل و نقل عمومی و زیرساخت

شهر و شهرستان دنور فراهم می کند فرصت های شغلی برابر برای همه کارکنان و متقاضیان اشتغال بدون توجه به نژاد ، رنگ ، مذهب ، ملیت ، جنسیت ، گرایش جنسی ، هویت ملی, منبع, ناتوانی, اطلاعات ژنتیکی, سن, و یا هر گونه وضعیت حفاظت شده تحت فدرال و ایالتی و یا محلی است.

در مورد دنور

راز این است: دنور ملت جایی برای زندگی, کار و بازی. بهترین مکان برای زندگی آسان نیست; حفظ چنین شهرت بدان معنی است که ما باید بهترین افراد کار برای ساکنان دنور. افرادی که می خواهند تفاوت را; افرادی که می خواهید به بازگشت; افرادی که می خواهند در قلب این شهر و یک دست در ایجاد آینده ما است. هنگامی که شما به ما بپیوندید شما استخدام مهارت های منحصر به فرد برای انجام مهم و معنی دار کار حیاتی برای موفقیت هر دو سازمان شما و این شهر به عنوان یک کل. بخشی از شهر است که شما را دوست دارم. #WhereDenverWorks

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im