در این هفته به ارمغان می آورد کوکی ها کوکتل, پاپ آپ, کاتالان, شراب و کلرادو غرور — به همراه فیلم الهام گرفته از گزش و ضد گرسنگی می برند. در اینجا میدارد ما را برای شش بهترین مواد غذایی و نوشیدنی اتفاقات از دوشنبه, مارس 2, از طریق چهار شنبه, مه 6. و سپس نگه داشتن خواندن برای حوادث از طریق آوریل که ارزش برنامه ریزی برای.

دوشنبه, مارس 2
تعطیلات یهودی پوریم است که به سرعت در حال نزدیک شدن (مارس 9 و 10) و جشن شکست یک نسل کشی دیوانه وار شامل…کوکی ها. بله خنثی قتل عام یهودیان در ایران باستان منجر به خوشمزه, مثلثی, شیرینی سنتی پر از poppyseeds هر چند نسخه مدرن می تواند شیرین و یا مرزه و آمد پر شده با همه چیز از مربا توت فرنگی به گوشت گاو خرد. یاد بگیرند که چگونه به رفتار در یهودی توسعه ابتکار زنان Hamantaschen پخت در دوشنبه 2 مارس; ثبت نام به صورت جمع (فقط 5 دلار) در گروه وب سایت و سپس سر به 8621 بزرگ شرق خیابان (DTC) از 6:30 تا 8:30 p. m. برای خوشمزه پوریم آماده سازی است.

Get this baby for just $3.03 on 303 Day.

این نوزاد فقط برای $3.03 در 303 روز.

پادشاه جاش

جمعه, آوریل 3
ما آن را خوب در اینجا در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دولت: در طول سال آفتاب بزرگ, هوای آزاد, فعالیت های پر رونق مواد غذایی و نوشیدنی, صحنه های جهانی از آبجو صنایع دستی و علف های هرز را ثابت ساخت و ساز و افزایش هزینه های زندگی و بی پایان هجوم تازه واردان (بیشتر) ارزشمند است. بنابراین در روز سه شنبه 3 مارس, جشن 303 روز با سه نفر از معاملات. راین Haus, 1415 بازار و خیابان است و عملا به دور سرد Coors و چوب شور برای $3.03 در هر (معمولا 4 دلار و 6 دلار بود). در ضمن وطنی زنجیره ای غیر قانونی پیت فروش $3.03 صبحانه burritos تا 10:30 صبح و margs و جدید بلژیک آبجو در تمام طول روز در تمام آن مکان; بازدید غیر قانونی پیت Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر. در نهایت Factotum Brewhouse, 3845 Lipan خیابان ریختن 303 آبجو فقط برای $3.03 هر کدام با یک کوپن; آمار تا taproom را در Facebook صفحه به nab خود را کوپن برای تخفیف brews.

Anti-hunger activists start Hunger Action Day with training before heading to the state Capitol to meet with legislators.گسترش

ضد گرسنگی فعالان شروع گرسنگی در طول روز اقدام با آموزش قبل از رفتن به وزارت امور خارجه کنگره آمریکا برای دیدار با قانونگذاران.

اوان Semón

چهار شنبه, مارس 4
با ریاست جمهوری و وزارت کشاورزی ایالات متحده در حال حاضر تخمگذار محاصره به شهروندان خود آماده به حذف حدود 700 ، 000 نفر در حال حاضر دریافت فدرال ضربه محکم و ناگهانی (food stamp) مزایای گرسنه کلرادو شهروندان (که در حال حاضر کمتر به احتمال زیاد برای دسترسی به مزایای آنها برخوردار از کسانی که در 42 ایالت های دیگر) در یک نقطه ضعف بزرگ. همین دلیل است که ائتلافی از بیش از سی ضد گرسنگی طرفداران — از جمله گرسنگی رایگان, کلرادو, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به اتصال مردم به منابع غذایی و لابی گری برای تغییر قانونی — ایجاد گرسنگی در طول روز اقدام در چهار شنبه, مارس 4. در ساعت 8 صبح شرکت کنندگان در دیدار با اسکاتلند مناسک ماسونی مرکز 1370 اعطای خیابان برای آموزش قبل از جابجایی به دولت و کنگره آمریکا برای دیدار با قانونگذاران. پاسخ دهید به صورتی در وب سایت خود را و بازدید از HFC وب سایت برای جزئیات بیشتر در مورد این روز از جمله سازمان قانونی اهداف برای سال.

London's iconic American Bar is popping up in America — specifically, Denver — starting March 5.گسترش

لندن نمادین آمریکا بار است که ظاهر در امریکا — به طور خاص دنور — شروع 5 مارس.

حسن نیت ارائه میدهد آمریکا بار

پنج شنبه, مارس 5
سالانه kickoff به بولدر جشنواره بین المللی فیلم CineChef بازده در پنجشنبه 5 مارس با یک لفظ نبرد دو جنس (وجود دارد چاقو درگیر بعد از همه). این مردان در مقابل زنان به عنوان سرآشپزها برو سر به سر در بولدر را رامبراند حیاط 1301 خیابان صنوبر; هر تیم را به نوبه خود از فیلم الهام گرفته از کرایه با مهمانان رای گیری در بیشتر دلپذیر سینمایی نیش. شرکت سرآشپزها شامل لیندا Hampsten فاکس (به Bindery), Becca هنری (ChoLon) و کریس Royster (فلگستفف خانه). اطلاعات بیشتر و تهیه بلیط برای 5:30 p. m. رویداد (100 دلار یا $145) هستند تا در حال حاضر در جشنواره وب ایران.

مغرور RiNo نوار کوکتل مرگ & Co. گرفتن خارج از شهر مهمان که نمی تواند پرداخت برای یک اتاق در ربط هتل که در آن واقع شده است; پنج شنبه, مارس 5, لندن, ایجاد نوار آمریکایی — قدیمی ترین نوار کوکتل در بریتانیا است — رقص تالاب برای راه اندازی فروشگاه در داخل و مرگ & Co. از طریق چهار شنبه, آوریل 8. سر طبقه بالا به مجموعه 6A نیم اشکوب که مشرف به لابی بار در 6 p. m. و شما قادر خواهید بود به جرعه شش متفاوت خلق از تاسیس که نام بهترین نوار در جهان در سال 2017 (هر چند آن را تضعیف و به تعداد پنج سال tsk tsk). روز یکشنبه پاپ آپ را بیش از کل لابی با یک پیانیست بازی همان استانداردهای جاز است که سرگرم نوار بریتانیا را برانگیخت نزدیک به 130 سال است. بدون رزرو مورد نیاز; دیدن مرگ & Co.’s Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

That's Eth-spaña to you.گسترش

که Eth-spaña به شما.

دانیل Lirette

جمعه, مارس 6
شروع تعطیلات آخر هفته خود را با سفر به آفتاب پخش سواحل اسپانیا در قالب Brightmarten اسپانیایی شراب شام. این بانی Brae رستوران در 730 دانشگاه جنوبی بلوار خدمت عظیم هفت دوره (شامل رفتار مانند foie gras کوفته برنجی; paella; پخت و پز گوشت بره با انار و بز manchego; و باسک کیک پنیر با انجیر) زوج با کشت اسپانیایی sippers: housemade سان گری یک جفت sherries و یک تعداد انگشت شماری از شراب از جمله دو riojas. استاد Sommelier دیمون Ornowski و رستوران بث Gruitch (Rioja Ultreia) را در دست داشته باشد به بحث در مورد غذا و شراب; رزرو نقطه خود را برای $120, 6:30 p. m. شام با ایمیل marc@brightmarten.com.

نگه داشتن خواندن برای آینده مواد غذایی و نوشیدنی, حوادث….

Chefs Dana Rodriguez (left) and Jen Jasinski (right) will be cooking in celebration of International Women's Day on March 8.گسترش

سرآشپزها دانا رودریگز (سمت چپ) و جن Jasinski (راست) خواهد بود پخت و پز در جشن روز جهانی زن در 8 مارس.

دانیل Lirette

یکشنبه, مارس 8
جشن روز بین المللی زنان با برخی از baddest broads پشت نوار و بر روی جوجه های گوشتی به عنوان Ramble, هتل, 1280 25th, خیابان, میزبان یک زن-رو به جلو پذیرش و بازار روز یکشنبه 8 مارس. عضویت فقط تعداد کمی از دنور استثنایی سرآشپزها bartenders هنرمندان و کارآفرینان از 4 تا 7 بعد از ظهر; وجود خواهد داشت مقدار زیادی از تصویب برنامه های از دانا رودریگز (سوپر مگا بین کار و کلاس) تنها Jasinski (Ultreia Rioja و بیشتر) Kodi Simkins (گرگ خیاط) و مل اشمیت (مرگ & Co.). الکس پرش سر متصدی بار در مرگ & Co., همچنین ایجاد یک کوکتل ویژه برای این رویداد. بلیط خود را $45 در دو بخش می شود شما همه شما می توانید خوردن یک کوکتل و این فرصت را به فروشگاه از شیک زن متعلق به کسب و کار. اضافی نوشیدنی در دسترس خواهد بود برای خرید با تمام بعد از ظهر را سود (به استثنای بازار خرید) رفتن به سازمان های غیر انتفاعی girls’ سازمان توسعه دختران, Inc.

چهار شنبه, مارس 11
روز سنت پاتریک ممکن است با نزدیک شدن اما فراموش نکنید که در مورد زمرد در چهار شنبه, مارس 11; از آن زمان به صیقلی کردن دندانه دار کردن لباس قرمز — همین لباس و کفش و پیراهن کل کت و شلوار — در هر سایه ای از سرخ از خون به موتور آتش به شنگرف برای کلرادو رستوران انجمن نوشیدنی قرمز, لباس قرمز صنعت ، استودیو گیم لافت در Ellie Caulkins خانه اپرا در دنور هنرهای نمایشی مجتمع میزبانی بزم اجرا می شود که از 6 تا 9 بعد از ظهر و همچنین به عنوان جمع آوری کمک برای کلرادو, رستوران, انجمن فرشته صندوق امداد فراهم می کند که کمک های مالی اضطراری به کارکنان صنعت در بحران است. ورود 45 دلار یا $75 شامل همه-شما-می-نوشیدن شراب و ارواح و Odell brews; مواد غذایی از eateries از جمله Woodie Fisher, اغذیه فروشی و مشروب فروشی Vendôme و اغذیه فروشی و مشروب فروشی ژرژت; موسیقی از هازل Miller & جمعی; حراج خاموش; و منحصر به فرد گزش و شراب برای VIP دارندگان بلیط. بازدید از سازمان تنظیم مقررات سایت برای جزئیات بیشتر و فروش بلیط.

Potato nettle soup with a slice of roasted porchetta from the Bindery, which is sure to be serving delicious and beautiful bites at Great Chefs of the West.گسترش

سیب زمینی سوپ گزنه را با یک تکه بوداده porchetta از Bindery است که مطمئن شوید که به خدمت خوشمزه و زیبا گزش در سرآشپزها بزرگ از غرب است.

علامت Antonation

پنج شنبه, مارس 12
ثروت از دنور یک لیست رستوران ها, اتحاد در زیر یک سقف در پنجشنبه 12 مارس به جمع آوری پول برای بنیاد ملی کلیه در آن سالانه جشن بزرگ سرآشپزها از غرب است. شروع در 6 بعد از ظهر Exdo رویداد مرکز 1399 35 خیابان را بازی میزبان به استعداد از مرگ & Co., بورس های Bindery Dos Santos, آمریکا, علم, El پنج Woodie فیشر و بیش از پانزده نفر دیگر رستوران ها و کافه ها در خدمت خود عجیب ترین گزش و نوشیدنی. و در حالی که بلیط ارزان نیست در $200, شما می صرف که بسیار در Lyft سواری به تنهایی تلاش برای حرکت از یک شهر به دیگری ضربه تا هر شرکت کننده eatery. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد در NKF سایت.

اگر شما می خواهید به انجام خوب و نوشیدنی نیز در روز شنبه, مارس 12 اما نمی مراقبت بسیار برای این شرکت از انسان رانندگی تا طلایی کوهپایه, پناهگاه حیوانات 580 مک اینتایر خیابان برای خود شراب و شوخ طبع جمع آوری کمک. از 6 تا 8:30 بعد از ظهر, نجات را باز درهای خود را به محلی از wineries از جمله بی نهایت میمون قضیه و بلانچارد خانواده شراب, بلوز, گروه دلتا Sonics و همکار دوستداران حیوانات. در حالی که ممکن است صدای بیش از حد بسیاری از Homo sapiens به تحمل در یک شب به قلب: وجود خواهد داشت مقدار زیادی از adoptable اعضای Canis familiaris و Felis catus گونه برای دیدار با. تمام درآمد حاصل از $25 بلیط (که شامل شش چشیدن شراب و همه حیوانات را دوست دارم شما می توانید رسیدگی) رفتن به پناهگاه; دریافت مال شما در حال حاضر در پناهگاه وب سایت و آماده شدن برای یک شب از شراب خوب و تله اعضای خانواده به شود.

جمعه, مارس 13
تور ویسکی-جشنواره مزه ویسکی پر زرق و برق تبدیل شده است Whiskeys جهان در سال 2020 اما در غیر این صورت مقدار باقی می ماند همان مورد بالا پایان رویداد که فرود در دنور در روز جمعه, مارس 13. حجاب به عنوان مثال هنوز هم تشویق می کند زن مهمان به همین “بلوز و شلوار” — پس ویسکی-دوست داشتن زنان بهتر raid مادر خود را در کمد لباس در جستجوی لباس های که هیچ کس در کلرادو است فرسوده از سال 1983 (اگر شما می توانید پیدا کردن یک قدرت صورتی کت و شلوار با خالی شانه و یک peplum قنتد, ژاکت, از همه بهتر است). اما ارائه خود را vestments تصویب تجمع در درب, شما درمان شود به همان گسترده مزه با بیش از 200 مارک و نور و غذا و فرصتی برای ثبت نام مزه کلاس. این رویداد اجرا می شود از 7 تا 9:30 p. m. در چهار فصل 1114 14th Street, و بلیط ($100 یا 150 دلار) در فروش در حال حاضر در Whiskeys جهان را از سایت. نرم افزار نکته: استفاده از کد PIGLOVE (نپرس) برای صرفه جویی 20 درصدی در پرداخت.

Local distillery Laws Whiskey House is providing booze for SAME Cafe's annual gala on March 19.

رسومات محلی قوانین ویسکی خانه ارائه مشروبات الکلی برای همین کافه سالانه جشن و سرور در 19 مارس ،

دانیل Lirette

پنج شنبه, مارس 19
پارک شهر را در همان کافه, 2023 شرق, Colfax, خیابان, جشن چهارده سال در کسب و کار در این سال آن را یک دستاورد بزرگ برای هر رستوران ساخته شده حتی بیشتر چشمگیر است زیرا دنج ناهار نقطه یک غیر انتفاعی کمک مالی مبتنی بر eatery که هرگز قرار دادن قیمت در منوی آن است. شام پرداخت آنچه که آنها می توانند یا در greenbacks یا داوطلب ساعت و بدون در نظر گرفتن وضعیت مالی هر کس لذت می برد سالم مواد غذایی در حالی که تحت درمان با عزت. و در همراهی با آن ماموریت این شرکت سالانه جمع آوری کمک در پنج شنبه, مارس 19 تا همه بخورند جشن و سرور است و برابری طلب امر: لباس “کلرادو dressy” که به معنی هر چیزی از محموله شلوار به لباس سفارشی و در حالی که هزینه بلیط $75 (که شامل صفحات کوچک از همان سرآشپزها و دانش آموزان در کافه کوک به کار آشپزی آموزش برنامه; دسر از محلی شیرین و مغازه ها و از جمله اختراع اتاق; حراج خاموش; و ارواح از قوانین ویسکی خانه) نیز وجود دارد که پرداخت آنچه شما می توانید و داوطلب گزینه های. سرگرم کننده اجرا می شود از 5:30 تا 8:30 p. m. در فضای گالری ضمیمه 95 جنوبی خیابان چروکی; پیدا کردن تمام جزئیات در همین وب سایت.

سهشنبه, مارس 31
شما ممکن است فکر می کنم Steamboat Springs است که بیش از حد به سفر برای شام, اما زمانی که برخی از دولت بهترین سرآشپزها در حال همگرا وجود دارد برای پنج دوره جشن علت ارزش شما باید دو بار فکر می کنم. در سهشنبه, مارس 31 Aurum Steamboat, 811 Yampa خیابان میزبانی یک وعده غذایی به نفع آشپز پاتریک Ayres از جدول تناوبی که مبتلا علاج سرطان مغز فقط 32. یک تیم از کوه سرآشپزها از Steamboat و Breckenridge (از جمله Ayres خودش) را در بازدید از سرآشپزها که شامل کارولین گلوور (آنت) جاش Niernberg (بن 707 نوار غذایی در Grand Junction) و الکس Seidel (کالای & ارائه); هر دو گلوور و Niernberg شد به تازگی اعلام کرد به نیمه نهایی برای جیمز ریش پایه بهترین آشپز کوه منطقه (Seidel در زمان خانه عنوان بهترین آشپز غربی در سال 2018). شام را دریافت دو ظروف در هر دوره — یکی گرم و یکی سرد هر دو با استفاده از همین موضوع ماده — سپس رای گیری به عنوان یک جدول که به عنوان آماده سازی آنها ترجیح می دهند. به نقطه خود را رزرو برای این جمع آوری کمک 250 دلار, تماس با سازمان الن کمپبل از طریق تلفن در 510-301-5200.

Dumplings from Penelope Wong, who will be in attendance at Women Cook on April 27.

کوفته از پنه لوپه وانگ خواهد شد که در حضور و غیاب در زنان کوک در مارس 27.

حسن نیت ارائه میدهد یوان Wonton

دوشنبه, آوریل 27
جایگاه زن در (حرفه ای) آشپزخانه با توجه به زنان طبخ. شانزدهم سالانه جمع آوری کمک برای کار گزینه های برای زنان, یک سازمان غیر انتفاعی ارائه رایگان آموزش آشپزی به زنان برنامه ریزی شده است جمعه, مارس 27 و آشپز ترکیب واقعی است که از دنور صحنه رستوران: Liliana Meyers (عضو سافتا), Cindhura ردی و آستین نیکل (Spuntino) دانا رودریگز (سوپر مگا بین کار و کلاس) پنه لوپه وانگ (یوان Wonton) کارولین گلوور (آنت) و بسیاری از بیشتر تبدیل خواهد شد خود را بهترین گزش از 6 تا 9 بعد از ظهر در EXDO رویداد مرکز (1399 خیابان 35). بلیط ($75 برای اتاق ایستاده, $125 برای پذیرش کلی در WOW وب سایت) شامل همه شما می توانید خوردن و نوشیدن به علاوه رضایت از دانستن اینکه شما در حال کمک به کسی که در راه خوشمزه حرفه ای.

اگر شما می دانید از تاریخ است که باید در این تقویم ارسال اطلاعات به cafe@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de