این Soapbox: هرالد روزانه سردبیران ارائه مختصر افکار در حومه موضوعات در اخبار.

فراموش نکنید که مامان

روز مادر است و یک هفته دور. آیا شما برنامه ای هنوز ؟ بله همه گیر باعث می شود آن را به چالش کشیدن اما شما می توانید ترتیب برای takeout, دریافت, کودکان کار در خانه هدیه و بیشتر. و به یاد داشته باشید برای رسیدن به مادران که ممکن است هزینه های روز به تنهایی.

                                                                                                                                                                                                                       

لذت ببرید-در فاصله

افتتاح برخی از پارک های ایالتی و دوره های گلف را به هم بزنید-crazy ایلینوی ساکنان بیشتر گزینه های تفریحی اما افرادی که امکان استفاده از آنها نیاز به آگاهی از قوانین و حفظ اجتماعی فاصله. وجود دارد مراقب باشید دوستان.

یک تابستان بدون Ravinia

با بهره گیری از کنسرت در Ravinia — با یک افسانه پیک نیک البته-یکی از لذت های بزرگ تابستان در حومه شهر. بنابراین ما را از دست ندهید, Highland Park جشنواره موسیقی که لغو آن فصل بیش از COVID-19 نگرانی. ما درک می کنیم تصمیم گیری و نگاه به جلو به بازگشت امن خود را.

نشان می دهد گروه کر باید در

یک زندگی دبیرستان نشان می دهد گروه کر رقابت یک رویداد برای هر عاشق موسیقی به صورت چاپگر. پس چه پس از coronavirus بسته به فصل قبل برنامه ریزی شده کرال کلاسیک در وهیتن Warrenville دبیرستان ؟ نگران نباشید. نشان می دهد این برنامه شامل 11 کر از حومه شهر و در سراسر کشور خواهد رفت عملا آغاز و در ساعت 10 صبح در www.wwsshowchoirs.org/ تنظیم.

آن را سرگرم کننده در حالی که آن را به طول انجامید

جان دانا را شلیک شد گیج برای اکثر مردم است. قطعا اگر او می خواهد به کار دوباره او را. وجود دارد هیچ کمبود از تیم های است که می تواند با استفاده از خود را کمک کند. او یک کار استادانه از پیشرو Blackhawks برای 13 سال است. هر فن را برای همیشه به یاد داشته باشید سه جام استنلی پیروزی. بدون شک او می تواند عمل بالا بردن یکی دیگر از جایزه در آینده نزدیک.

                                                                                                                                                                                                                       

برو اونا کول

سنت بیاتور فارغ التحصیل و آرلینگتون ارتفاعات ساکن کول Kmet برداشت ویژه آخر هفته گذشته زمانی که خرس شیکاگو ساخته شده خود را به او انتخاب اول در دور دوم پیش نویس NFL. Kmet یک آمریکایی که با بازی در نوتردام باید یک شانس برای تبدیل شدن به یک کمک کننده به این تیم حق دور. ما مشتاقانه منتظر دیدن او در نارنجی و آبی.

جستجو برای پاسخ

کلمه آمد این هفته که یک سوم از کین شهرستان همه گیر مرگ و میر در یک مرکز مراقبت. آسیب پذیر نیز هستند که بیشتر متکی به دیگران-کم-سرویس پرداخت کارگران که نمی تواند در خانه بماند. چگونه برای محافظت بهتر از هر دو طرف از این رابطه به نظر می رسد هنوز هم در شک و تردید.

آبشار بازگشایی

برخی از شاد ترین اخبار هفته آمد با کلمه ای که به مالک جدید از آبشار رانندگی در غرب شیکاگو در حال تلاش برای بازگشایی تئاتر که بسته در سال 2018 است. این آبشار بیش از فقط یک رجعت آن چیزی است که از یک حومه موسسه قدمت آن به سال 1961. در اینجا امید پیشنهاد باز گشت به واقعیت می شود.

پوشیدن ماسک

یک ماسک نه تنها کمک به محافظت از شما. همچنین کمک می کند تا محافظت از همه شما روبرو می شوند. علاوه بر آن می توان شیک!

نگه داشتن یک مجله

ما شنیده ایم از خوانندگان که در حال نوشتن روزانه نوشته های مجله را از طریق این زمان تاریخی. و یا نوشتن نامه به نوه به تصویب همراه مشاهدات در مورد آن. چگونه در مورد شما ؟ لطفا انجام دهید. (و پس از آن اجازه دهید ما می دانیم در newsroom@dailyherald.com.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر