Sundance فصل است که در اینجا و در جهان مستقل-فیلم جامعه جمع آوری شده است در ایالت یوتا به مدت دو هفته از برک آوت سینما. در این سال کلرادو فیلمساز جف Orlowski — که اخیرا در جشنواره در سال 2017 با تعقیب مرجان — بازگشت با آخرین کار خود را به معضل اجتماعی. مانند Orlowski را در فیلمهای قبلی این معضل اجتماعی تجسم یک نیروی نامرئی است که شکل دادن به جهان اطراف ما. در اولین دو مستند تعقیب یخ و تعقیب مرجان, Orlowski را نهان هیولا شد تغییر آب و هوا. در حال حاضر او مناظر خود را در مجموعه دیجیتال, تغییر, بررسی تهدید های رسانه های اجتماعی و الگوریتم های که در حال تغییر رفتار ما و مغز ما است.

این معضل اجتماعی شامل پیشگامانه مصاحبه با مشخصات بالا با تکنولوژی خبرچین بسیاری از آنها مشغول به کار برای Facebook, Pinterest و دیگر غول از اوایل روز اجتماعی-رسانه بوم. از طریق یک سری از مکالمات Orlowski قطاری از نگرانی هایی است که ناشی از این کارشناسان به فرار خود شرکت ها و دنبال عدالت برای کاربران آنلاین.

این آخر هفته تیوی معضل اجتماعی نمایش در ساندنس در تاریخ 1 فوریه. در پیش ما با Orlowski به صحبت در مورد فیلم های خود را حرکت می کند به دور از محیط زیست با داستان سرایی های هدف مستند تعجب آور تاثیر پیکسار در کار و چه در آینده.

Westword:
این معضل اجتماعی به نمایش قبل از مخاطبان برای اولین بار در ژانویه 26. چگونه مردم واکنش نشان می دهند ؟

جف Orlowski: [اول] Q&A عالی بود. سوالات عالی بودند. ما شده ایم در اینجا با سه فیلم در حال حاضر و پس از این والاتر من احساس می کردم آب گرفتگی توسط مردم در راه است که من در گذشته است. پاسخ از مخاطب بود واقعا هیجان انگیز است.

وجود هر گونه سوال است که شما به یاد داشته باشید در خاص است که شما لذت می برد پاسخ دادن به?

من نمی توانم فکر می کنم از هر گونه سوال خاص, اما وجود دارد یک پاسخ که من خوشحالم که به ارمغان می آورد. آن را اشاره به یکی از افراد [نویسنده و استاد Emerita در دانشکده کسب و کار هاروارد] Shoshanna Zuboff. او نوشت: یک کتاب به نام سن نظارت سرمایه داریو راه او در مورد آن این است که صنعتی سرمایه داری و نوع سنتی سرمایه داری تبدیل طبیعت به یک منبع است که ما یاد گرفتیم چگونه برای استخراج از برای سود. و در حال حاضر فن آوری های جدید ما و نظارت سرمایه داری تبدیل شده اند مردم به منابع خام. طبیعت انسان این است که در حال حاضر خام از منابع است که شرکت های فن آوری در حال استخراج از معادن و استخراج از. این چنین قدرتمند مفهوم است. این فقط یک نوسان گذرا; این یک راه کاملا جدیدی از سرمایهداری عملکرد. و این چیزی است که ما در حال ورود به در حال حاضر. آن را کاملا کاملا جدید beast.

یکی از افراد خود را قاب این گفته انسان ها محصول در این معاملات — که ما وقت و توجه هستند چه شرکت های فن آوری در حال فروش به تبلیغ.

توانایی دستکاری ما چیزی است که آنها به فروش. Facebook و گوگل در حال فروش و توانایی برای دستکاری بزرگترین شبکه انسان تا کنون مونتاژ. و این چیزی است که این محصول از رسانه های اجتماعی است.

شما گفت که شما نمی توانید به فیلمسازی با قصد بودن محیط زیست فیلمساز حتی اگر این مسیری است که خود را برای اولین بار دو فیلم در زمان شما در. شما چین منافع خود را با پایداری. چگونه می توانم به شما پایداری در آینده به بازی در این معضل اجتماعی‘s موضوع است ؟

من نگاه خودم را به عنوان یک فعال اولین و مهمترین. چه مسائل بزرگ زمان ما و چه نیازی به پرداختن? من فقط در این مورد صحبت با یک دوست در اوایل امروز در مورد درس های آموخته شده از طبیعت و چگونه شما باید یک اکوسیستم در تعادل است. در حال حاضر, اگر شما نگاه کنید که چگونه تعدادی از جنبه های مختلف سرمایه داری هستند و عملکرد آن است که یک اکوسیستم است که در تعادل است. سرمایه داری نیست پس قوانین طبیعت در راه است که پایدار است. و راه ما تکنولوژی عامل [فیلم] افراد خواستار این یک بحران وجودی. آنها خواستار آن یک چالش و بحران است که در حال رفتن به از بین بردن جامعه و تمدن است. آن را به پاره از هم جدا و پود جامعه است.

آنها نگران جنگ داخلی. آنها نگران به چندین جنگ داخلی در همان زمان. آنها در مورد جنگ جهانی. این چیزی است که مردم ساخته شده است که این فن آوری ها نگران هستند چرا که چگونه این فن آوری طراحی شده است.

یکی از افراد تریستان هریس [سابق گوگل طراحی Ethicist در حال حاضر رئیس جمهور و از بنیانگذاران مرکز انسانی تکنولوژی] منابع این به عنوان “آب و هوا تغییر فرهنگ است.” ما نامرئی تغییر فرهنگ در سراسر جهان و ما حتی نمی ببینید که چگونه آن را در حال تغییر از آنجا که ما در حال تعامل با این صفحه نمایش به صورت فردی. هیچ کس می توانید ببینید که تصویر بزرگ اثرات اتفاق می افتد در همه جا. فقط با تغییر آب و هوا شما می توانید ببینید که افزایش کربن در جو شما می توانید ببینید که افزایش درجه حرارت در یک راه آسان و در عین حال ما شاهد عواقب. این بزرگترین مسائل در زمان ما و این که چرا من کشیده شده است به گفتن این داستان.

آیا شما فکر می کنم که فیلم مستند به عنوان یک رسانه باید همیشه یک تماس به عمل است ؟ شما فیلم یک تماس به عمل است ؟

من فکر نمی کنم همه فیلم های مستند باید ، من کاملا عشق و لذت بی شماری بی شماری فیلم طراحی شده اند که با این رویکرد است. من فکر می کنم برای من این تنها چیزی است که کشیده شدم به نظر که در آن من شده است که مایل به قرار دادن در زمان و تلاش است.

پس چه فراخوانی برای اقدام برای این فیلم ؟ اگر کسی به توان نقل مکان کرد و با تصویر آنچه را که شما به آنها بگویید که بهترین عمل است ؟

من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال در آمدن از مکان های مختلف, و من می خواهم که جواب این سوال متفاوت بر اساس که فرد است. در این تصویر سطح من فکر می کنم ما نیاز به تغییر راه فن آوری طراحی شده است, راه فناوری تنظیم شده است و راه ما با استفاده از فن آوری است. و آن را روی حیله و تزویر, به دلیل, برای اولین بار دو دسته بیشتر مردم نمی نفوذ بسیار بیش از آن است. بیشتر مردم نمی دانند tech خودی هستند یا نه یک برنامه نویس یا مهندس در یکی از شرکت های فن آوری. پس از آن واقعا سخت است برای تحت فشار قرار دادن [آن شرکت] را تغییر دهید. و آن را واقعا سخت است برای فرد به طور متوسط به فشار واشنگتن به انجام هر کاری است. اما من فکر می کنم که در آن وجود دارد یک فرصت برای فرد به طور متوسط به آموزش خود را در مورد این موضوع.

ما در حال قرار دادن بیشتر و منابع بیشتر در وب سایت ما در مورد فن آوری بحران مورد نظارت سرمایه داری مورد توجه قرار نگرفته است. ما در حال تلاش برای ایجاد وب سایت ما یک منبع واقعی برای مردم به یادگیری بیشتر. و من فکر می کنم که اولین گام: آموزش و آگاهی است. فراتر از آن است که مردم می توانید شروع به در نظر گرفتن اقدامات بیشتر در زندگی خود را و تغییر خود را در رابطه با فن آوری خود را.

شخصا من را متوقف و با استفاده از تمام رسانه های اجتماعی. من آن را واقعا مفید و درمانی به خارج از آن. من در واقع در بر داشت که پس از کار بر روی این پروژه من فقط نگه داشته و تعجب که چرا من با استفاده از آن. من احساس دستکاری در هر زمان. من فقط شروع به احساس می کنید واقعا ناخالص هر زمان که من با استفاده از یکی از سیستم عامل است. بنابراین من کوچک که در زندگی خود من, و من فکر می کنم که برای بسیاری از ما نیاز به منعکس کننده که چرا ما با استفاده از فن آوری است که ما با استفاده از. آن است که یک ابزار است که کمک به ما انجام آنچه که ما از زندگی می خواهید و یا آن چیزی است که در تلاش برای دستکاری ما ؟

وجود دارد هر گونه صورتحساب است که رای دهندگان باید در مورد می دانیم که مربوط به فن آوری امنیت اطلاعات نظارت و مانند ؟

نه که من اطلاع دارم در این زمان, اما من می دانم که تعدادی از [فیلم] افراد در حال تلاش به فشار رو به جلو برای پیشرفت در این جبهه.

در تعقیب یخ و تعقیب مرجان آن را آشکار بود که چگونه شما در زمان چیزهایی که قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح و به تصویر کشیده شده کسانی که تهدید و عواقب آن در طول زمان است. شما می توانید ضبط گذشت زمان از یخچالهای طبیعی ذوب و صخره های در حال مرگ است. اما چگونه شما تصمیم می گیرید برای به تصویر کشیدن خطر از رسانه های اجتماعی?

در این فیلم ما یک هدف مشابه و قصد به تجسم نامرئی. چگونه ما نشان می دهد مردم چه چیزی اتفاق می افتد در طرف دیگر از صفحه نمایش ؟ چگونه ما به مردم یک تجربه عاطفی با چه تکنولوژی ما در حال انجام است به ما ؟ آنچه ما می خواستیم به انجام به ارمغان می آورد که به زندگی و به مردم یک راه برای دیدن که پس [ما تصمیم گرفتیم در یک] روایت عنصر با این امید و هدف نمایشگاه راه های مختلف به فکر می کنم و برای دیدن عملیات در بازی.

استفاده از داستان در مورد یک خانواده با فرزندان نوجوان که در دام خود را همراه و سه شخصیت [همه بازی های برگزار شده توسط Vincent Kartheiser] در یک مرکز کنترل در پشت صفحه نمایش است که به تصویر کشیده درک از رسانه های اجتماعی را الگوریتم ها — یک داستان سرایی تاکتیک است که به سراغ شما آمد فورا? یا این بود که بخشی از یک دیگر فرایند خلاق به شکل از چگونه به تجسم مفهوم این تکنولوژی ؟

این یک فرایند طولانی است. ما احتمالا می خواهم مشغول به کار در این فیلم حدود یک سال است که این ایده شروع به سطح. آن را واقعا از گفتگو با افراد ما در مورد یک راه برای فکر کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد در طرف دیگر از صفحه نمایش. که قصد اصلی با نمایش روایت جنبه با همه چیز اتفاق می افتد در این AI اتاق کنترل که در آن الگوریتم های در حال تلاش برای دستکاری شما. که واقعا سرگرم کننده بخشی از فرایند برای من قادر به در مورد آن فکر خلاقانه و قادر به آن را به زندگی است. آن را در زمان یک سال برای آن ایده به تدوین و آن را در زمان ماه و سال و ماه را برای ما به نوشتن آن است. ما نگه داشته و ویرایش فیلم مستند و هر زمان ساختار مستند تغییر, ما تا به حال به تغییر ساختار روایت است. این یک فرایند بسیار جالب برای من و تمام تیم ما به تمام آن به کار می کنند.

خوب شما آن را کشیده. این احساس مخرب نسخه از داخل به خارج است.

Ha بله. که کامل: مخرب نسخه از داخل به خارج. داخل شد و یک مرجع بزرگ برای من به دلیل راه آن anthropomorphized احساسات در مغز است. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از موارد اشاره شده در آن از نظر احساسات است که آن را برانگیخته و درخشندگی بود که در داخل و خارج. مردم باید گفت که این معضل اجتماعی است که در داخل و خارج از فن آوری است. مردم را نیز توصیف آن را به عنوان حقیقت ناخوشایند در دیدار ماتریسکه آن را مانند یک آینه سیاه قسمت از یک فیلم مستند است. کسانی که شده اند برخی از واقعا سرد ارجاع به شنیدن.

آیا شما اطلاعاتی در مورد یک توزیع معامله و یا یک زمان است که Coloradans قادر خواهد بود برای دیدن این فیلم ؟

ما هنوز نمی دانیم. ما با داشتن این گفتگوها در حال حاضر. ما واقعا مشتاق و هیجان زده برای دیدن جایی که این فیلم در حال رفتن برای پایان دادن به, و ما امیدواریم که برای ایجاد یک واقعا معامله بزرگ از آن. من امیدوار به انجام نمایش فیلم در کلرادو برای اطمینان حاصل کنید.

چگونه شما را انتخاب کنید کلرادو به عنوان پایگاه اصلی خود را?

James Balog موضوع تعقیب یخاو را بر تخته سنگ. زمانی که ما شروع به کار بر روی این پروژه هم شروع کردم به صرف زمان بیشتری را در تخته سنگ و من فقط هرگز به سمت چپ. من زندگی را دوست دارم در کلرادو. من در کوه زندگی می کنند فقط در خارج از تخته سنگ و این واقعا یک محل عالی. من به آن تماس بگیرید کمپ.

بنابراین گام بعدی چیست ؟

ما در حال تمرکز بر تاثیر کمپین برای فیلم است. که هدف اصلی در حال حاضر. ما باید بسیاری از ایده های برای پروژه های دیگر. من در صحبت با برخی از افراد دیگر صبح امروز در مورد ایده های جدید و خلاق. اما من نیاز به بازیابی اول از این یکی. ما چیزی را انجام دهید به زودی من مطمئن هستم.

اگر شما در ساندنس ببینید این معضل اجتماعیدر روز شنبه, آوریل 1 در 4 p. m. در Redstone سینما 2 پارک شهر تئاتر. توزیع زیر این جشنواره هنوز اعلام نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im