ده تا از بهترین کتاب ها در مورد کلرادو

گیر در خانه ؟ ما اینجا برای کمک به با لیست برخی از نمادین موسیقی, فیلم ها و آهنگ ها با الهام از کلرادو. آماده برای شروع یک فصل جدید? در اینجا ده تا از بهترین کتاب ها در مورد کلرادو:

Centennial
جیمز Michener
آیا جیمز Michener بازی کمی سریع و سست با حقایق در این آستان به اندازه کلاسیک ؟ مطمئن شوید که آن را در داستان های تاریخی نه یک کتاب درسی. اما آلاینده حماسه به تصویر می کشد برخی از کلرادو مهیج ترین تاریخ (the Sand Creek کشتار به عنوان مثال) در حالی که گفتن این داستان داستانی عنوانی شهر در شهرستان جوش از اواخر دهه 1700 تمام راه را از طریق 1970s. و اگر مطلق طول رمان به نظر می رسد کمی دلهره آور gorgeously بیش چشمگیر و ستاره نکردم مینی سری از کتاب های ساخته شده در سال 1978. هر دو کتاب و مینی سری ارزش تجربه به دلایل بسیار متفاوت.

ایستاده
Stephen King

یکی می تواند استدلال می کنند تا (ahem) پایان جهان در مورد, که, کلرادو-متصل کتاب توسط عمو استیوی بهترین: درخشان خواهد بود روشن انتخاب استس پارک و استنلی هتل و شماره یکی از طرفداران بدبختی خواهد شد و بدون شک اعتراض. اما ایستاده است استفان کینگ, magnum opus — یا یکی از آنها حداقل — و خیلی از این است که حق در اینجا در کلرادو…حتی اگر آن را کمی دشوار به بحث در مورد پروژه آبی همه گیر این روز است.

The Ten Best Books About Colorado

در جاده ها
جک کرواک

اگر شما در میانهی شب خواندن جک کرواک را کار منی از آنجا که شما یک بچه بود شما آن را مدیون خودتان را به آن یکی دیگر از شات. مانند ضرب و شتم نسل است که آن را به کمک تعریف این کتاب به سختی مهار هرج و مرج اما در همان زمان آن را شاعرانه و موثر و به یاد ماندنی است. (به طوری که ما را به نوشتن در مورد آن.) این کتاب ممکن است صورت نمی گیرد در مجموع در کلرادو اما ریشه های آن را در اینجا حسن نیت ارائه میدهد از نیل Cassady پنج امتیاز است و این روح سرگردان مشترک در یک مسیر بالا.

The Ten Best Books About Colorado

Plainsong
کنت Haruf

کنت Haruf شرقی-دشت شهر Holt, کلرادو, ممکن است صرفا داستانی اما موفق به تسخیر روح یک کل چشم انداز نه در (و یا در سایه) کوه برای آن دولت است که معمولا شناخته شده است. گفت: از دیدگاه های چندگانه این کتاب نشان می دهد بسیار مورد زندگی در شهر کوچک و جمعیت دشت زمین که شروع به شرق دنور و فقط نگه داشتن رفتن در سراسر غرب میانه.

سابرینا & Corina
کالی Fajardo-Anstine

یک 2019 فینالیست برای جایزه ملی کتاب کالی Fajardo-Anstine مجموعه ای از های کوتاه داستان می گوید داستان از زنان در دنور, لاتین فرهنگ خانواده و فرهنگ و مکان است. Fajardo-Anstine محلی است که خانواده دارای ریشه های عمیق در مسیر بالا شهر — و این کتاب اثبات شده است که اتصال به این درک که شدید دوست دارم.

سگ ستاره
پیتر هلر

پیتر هلر نوشته شده است یک تعداد انگشت شماری از رمان بیشتر که برخی از کلرادو اتصال — اما هیچ کدام به طور مستقیم به عنوان سگ ستارهخود اولین آخرالزمانی مجموعه داستان در کشور ما زیر یک (اوه) ویروسی در سراسر جهان فاجعه است. این یک enthralling و تعلیق پر از نخ که پلیبوی ستوده به عنوان “یکی از مهمترین و قدرتمند می خواند در سال است.”

The Ten Best Books About Colorado

اکو نقطه

گرفتگی
Dalton Trumbo

بعد-به-می شود-لیست سیاه Dalton Trumbo نوشت گرفتگی در سال 1935 در مورد کلرادو شهر شیل شهرستان بر اساس Grand Junction, جایی که او مطرح شد. این آشکاری طنز از زندگی وجود ندارد که همه به خوبی دریافت شده به صورت محلی در زمان اما سال ها شده اند به نوعی به Trumbo, re-creating او را به پسر مورد علاقه ندارم. این کتاب یک محل عالی برای شروع به درک چرا و برای به دست آوردن یک حس خوب از یک قرن بیستم جالب ترین نویسندگان.

نیمه شب در ایده های روشن کتابفروشی
متی سالیوان

اگر شما عشق پاره پوشش — و اگر شما یک فن ادبی در کلرادو شما قطعا انجام دهید — سپس شما را دوست دارم متی سالیوان لذت simulacrum از پاره در نیمه شب در ایده های روشن کتابفروشی. و سالیوان می داند آنچه که او صحبت می کند: او سال ها صرف کار در پاره پوشش در نظر گرفتن نکاتی در مورد شخصیت و زندگی و فرهنگ محل. و شاید بازی چه-اگر مرتب از بازی در مورد قتل و رمز و راز است که می رسد فراتر از تخیل.

The Ten Best Books About Colorado

انتشارات سنت مارتین

Tallgrass
ساندرا دالاس

ساندرا دالاس زندگی حرفه ای طولانی است و طبقه, و دلیل خوب است. از او غیرداستانی به او 1991 اولین رمان شکن نیمه شب کافهبه جدید ترین رمان Westering زنانDallas خوشحال است خوانندگان که عشق تاریخی شرایط و پر جنب و جوش خصوصیات. او سال 2007 رمان Tallgrassمجموعه در Amache ژاپنی اردوگاه در کلرادو است که هر دو جذاب و از اهمیت عالی به خصوص در جهان امروز که در آن “othering” انسان همکار ما است غم انگیز یک بار دیگر جلو و مرکز.

The Ten Best Books About Colorado

متر در حال اجرا را فشار دهید

آسفالت جنگجو
Gary Reilly

این کتاب که شروع احتراق در اواخر گری Reilly چند سری کتاب در مورد دنور راننده تاکسی برندان “Murph” مورفی. اهداف خود را ساده هستند: برای اینکه فقط پول نقد به اندازه کافی در رانندگی تاکسی به حمایت از او متواضع شیوه زندگی و هرگز درگیر شدن در درام از مشتریان خود را. او در اولین و وحشتناک در دوم — و این فقط شروع به وعده و جذابیت این دنور سری از داستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im