ده تا از بهترین آهنگ ها در مورد کلرادو توسط Coloradans

با تمام کلرادو دستور به ماندن در خانه ما جشن برخی از نمادین, فیلم, کتاب ها و آهنگ ها در مورد این دولت است. ما در حال حاضر به اشتراک گذاری بهترین آهنگ ها در مورد کلرادو; در اینجا ده تا از بهترین آهنگ ها در مورد کلرادو نوشته شده توسط واقعی ساکنان کشور:

“کلرادو”
پرواز Burrito برادران
برجسته از پرواز Burrito برادران آلبوم سوم “کلرادو” بر خاست از قلم ریک رابرتز که به شکل Firefall در بولدر و رسیدن به کشور-راک ستاره شدن. اما او هرگز بهتر از این داستان یک ولخرجی که “چپ کوه ها خود را سعی کنید به زندگی در جاده ها” قبل از تحقق “کلرادو, من می خواهم به خانه بروم.”

“کلرادو”
کاغذ پرنده

دنور-بر اساس indie folk ساز و برگ است که برای اولین بار معرفی جهان به Esmé پترسون قبل از آن اعضای ساخته شده از دیگر برنامه های پرواز, مقاله, پرنده تبدیل آن خانه-دولت عشق به یک جلف sing-along سرشار از شادی محض است که مستلزم به صورت علامت تعجب: “کلرادو! کلرادو! فرار از شهر در کوه های راکی ، بیا پایین ما شما را به کلرادو! کلرادو! کلرادو!”

“تجارت شهرستان خواهر”
DeVotchKa

این لحن نیست دقیقا ادای احترام به مترو جامعه نام-بررسی در عنوان آن است. “شما می دانید من نمی هرگز قصد بازگشت به شهر بازرگانی” شیون یک بیبهره Nick Urata. “چه کسی می داند که چگونه آنها را گرفته ام من گذشته بیست دلاری.” اما خاطره انگیز ترکیب disconsolate جو و یک قلاب که عملا التماس برای stomping خواهد انجام هر گونه حومه افتخار.

“شما بالا”
چراغ های زیبا

درک Vincent Smith, نام دیگر چراغ زیبا است و غرور و افتخار از فورت کالینز به لطف جذاب جادوگری رقص الهام بخش صداهای الکترونیکی که “شما بالا” است به خصوص شگرف ، آهنگ هیچ صریح گره به دولت اما هر کسی که شک و تردید است که آن را مستقیما به قلب کلرادو افزایش درخواست تجدید نظر به آن تعلق دارد در سطح دریا.

“40 مایل از دنور”
ان کوه String Band

عنوان این لحن اشاره به فاصله ای که از ان کوه خدمه به خوبی می داند: Nederland, که در آن گروه تشکیل شد که بیش از چهل مایل از محدوده شهر دنور. موسیقی زمین در نقطه شیرین بین بلوگرس verities و مربا-گروه اکتشاف و شعر همه چیز در مورد پیدا کردن یک محل که سرد هوا کوه نماد یک زندگی بهتر.

“کلرادو کریسمس”
Nitty ریگ دار گروه خاک

Nitty ریگ دار گروه خاک ریشه های عمیق در این بخش توضیح می دهد که چرا این گروه مندرج در کلرادو Music Hall of Fame. بنابراین بیش از حد می کند “کلرادو کریسمس” است که در آن بازیکنان تصمیم به خندق لس آنجلس بسیار متفاوت آب و هوا از طریق این مشاهدات: “نزدیک ترین چیزی که به بهشت روی این سیاره در هر نقطه/آرام است صبح روز کریسمس در کلرادو برف.”

“S. O. B.”
ناتانیل Rateliff و شبانه

کلرادو جامعه موسیقی را با غرور و افتخار به عنوان Rateliff باران بود با نوع ملی دوست دارم که او می خواهم تبدیل به عادت کرده اند در سطح محلی به عنوان یک نتیجه از این gleefully بی حرمتی نوای مشکلات باقی مانده و هوشیار است. “در حال حاضر برای هفده سال من شده است پرتاب آنها را به عقب” Rateliff اعلام — و بسیاری از آنها را در خدمت به حق در اینجا.

“کلرادو طلوع آفتاب”
3OH!3

3OH!3 بولدر هدیه به الکترو-hip-hop-چه-به-جهنم خود شناخته شده است هتک حرمت به عنوان شاهد مشاوره در “آیا به من اعتماد” به “انجام هلن کلر و صحبت با باسن خود را.” اما با وجود این تعداد را به خصلت تعهد به “نگه داشتن شما را از طریق شب و تماشای کلرادو طلوع” احساس می کند کاملا صادقانه.

“سن لوئیس”
Gregory Alan Isakov

از توجه دقیق به جزئیات است که خواننده و ترانه سرا Gregory Alan Isakov lavishes در “سن لوئیس” دستگیر شده است در این ویدئو برای گفته بود که به ضرب گلوله در سن لوئیس دره و شامل یک ظاهر زرق و برق دار بزرگ شن و ماسه. این بخشی از کلرادو است که سزاوار به شرکت در آهنگ و Isakov بود فقط مرد برای این کار است.

“کسانی که معجزه اتفاق می افتد”
جان Keyworth

یکی از پرفروش, کلرادو, تک آهنگ همیشه “معجزه” قطع شد و در سال 1977 سال Denver Broncos طولانی یک فوتبال حرفه ای مایه خنده واجد شرایط خود را برای اولین سوپر باول که آنها را از دست داده به Dallas Cowboys با وجود این سونیک پیشنهاد برای تفکر مثبت است. Keyworth یک Broncos در حال اجرا است که بازی او توپ کالج در دانشگاه کلرادو بولدر است که هیچ یک ایده درخشان خواننده و شماره خود را به یک غول دال از Velveeta. اما در یک روز و سن به شدت نیاز به معجزه آن احساسات قطعا حلقه درست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de