ده تا از بهترین آهنگ ها در مورد کلرادو

با تمام کلرادو دستور به ماندن در خانه ما جشن برخی از نمادین آهنگ مورد کلرادو که شما می توانید لذت بردن از در حریم خصوصی خانه خود را. در اینجا ده تا از بهترین (و هیچ لیستی را شامل نمی شود “Rocky Mountain High”:

“کلرادو دختر”
Townes Van Zandt

اواخر Townes Van Zandt است در میان بهترین خواننده و ترانه سرایان تا کنون به رسم نفس و راپسودی در مورد “goin’ به دنور” برای پیدا کردن “که lovin’ کلرادو دختر من” که لبخند “خجالت زده کوه بلند” نمی تواند lovelier.

“کریستال کلرادو”
Alpha Rev

Alpha Rev توسط Austin گروه به رهبری کیسی مک فرسون و دسته کوچک موسیقی جاز مرجع به ما عادلانه دولت است استعاری و نه تحت اللفظی: “من نیاز به یک قلعه در هوا/مثل یک کریستال کلرادو شما من وجود دارد.” اما آنچه مناسب استعاره آن است.

“Things to Do in Denver When you’re Dead”
وارن Zevon

وارن Zevon رنگ مایل بالا شهر با نوار قلم مو است که به سختی می تواند زنده تر — به خصوص با این آیه که او enthuses “شما نمی خواهد نیاز به یک تاکسی برای پیدا کردن یک کشیش/شاید شما باید در پیدا کردن یک محل برای اقامت/جایی که در آن آنها هرگز تغییر ورق/و شما فقط در اطراف رول دنور در تمام طول روز.”

“کلرادو, Kool-Aid”
جانی چک

جانی چک کرک-سگ داستان شگفت انگیزی است یادگاری از دورانی که Coors شد افسانه ای کالا برای اکثر مردمی شرق می سی سی پی به جای یک آبجو است که می تواند خریداری شده در هر نقطه در هر زمان. الهام بخش شرح: “به خوبی آن را می توانید از Coors دم از جریان کوه/آن را تنظیم کنید تا سر در آتش و کلیه فریاد.”

“آب و هوای سرد”
Zac Brown Band

زک براون خاطره انگیز تصنیف می گوید داستان از یک مرد که به دور از یک زن که وعده داده شده به “تجارت کلرادو اگر او می خواهم او را با او.” در عوض او در حرکت تنها به پشیمانی خود را انتخاب: “او فکر می کند کلرادو/و او را پشت سر گذاشت.” اشتباه بزرگ dumbass.

“خوش شانس دنور نعناع”
Jimmy Eat World

یک آمار واقعی در اواخر 1990s این خستگی ناپذیر جاذب earworm می یابد Jimmy Eat World خواننده جیمی Adkins ساخت یک آرزو در دنور نعناع. مسلم تنها ارز منابع او است “یک دلار زیر آب” نه سکه است که باقی می ماند این نهاد با تخصص. اما این آهنگ هنوز پرداخت سود سهام بیش از دو دهه بعد.

“کلرادو”
Florida Georgia Line

این است bro کشور تضمین شده است برای دریافت حزب آغاز شده در سطوح مختلف. “خوب من دوستان از کلرادو/من دوستان از تنسی” bandmembers برایان کلی و تایلر هوبارد جسور و متهور ساختن و در ادای احترام به هر دو مکان آنها سلام “چیزی در یک بطری” (Jack daniel’s) و “چیزی از یک دانه” که تولید خواهد شد “راکی کوه بالا” (شما می دانید آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد).

“خارج شدن از دنور”
Bob Seger

Seger کلاسیک با بیحوصلگی حرف زدن تا با جزئیات غنی — و نه فقط یک سفر بیش از لاولند تصویب در ’60s-فهرست کادیلاک اما یک انتقاد “ایالت کلرادو پلیس سپاهی گربه” که سفارشات قهرمان ما را از جهنم بیرون از شهر, چرا که او به نظر می رسد درست مثل یک کمونیست و او فقط ممکن است یک عضو. در حال حاضر همه خوش آمدید — به عنوان ثابت قبل از همه گیر ترافیک در بزرگراه بین ایالتی 70.

“جنایت”
کنسرو گرما

در اواخر دهه 1960 کنسرو حرارت blues-rock دسته کوچک موسیقی جاز بهترین و شناخته شده برای “بالا رفتن از کشور” یک Woodstock, ملت, تم, آهنگ, رزرو یک فرفره در اواخر تاسف سگ خانواده است که رفت و جنوبی سریع به لطف یک مجسمه نیم تنه مواد مخدر که خالی از سکنه اعضا برای سال. در سراسر “جنایت” شما هنوز هم می تواند احساس سرخوردگی خود را بیش از این واقعیت است که “پلیس در دنور/خداوند آنها نمی خواهند هیچ یک از آنها longhairs حلق آویز در اطراف.”

“Rocky Mountain Way”
جو والش

هیچ جا در جو والش ماندگار شیار هیولا او ذکر کلرادو. اما لحن اتخاذ شده است دولت به طور کلی و رشته کوه های راکی کلرادو به لطف خطوط “پایگاه ها در حال لود/و کیسی را در خفاش/بازی این بازی توسط بازی/زمان برای تغییر خمیر.” صدای یک رشته کوه های راکی برنده و کلرادو راه زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im