انگلوود واقعا دمیده در بار و رستوران صحنه در طول چند سال گذشته با طیف گسترده ای از اضافات جدید در پر جنب و جوش جنوبی برادوی کشش است که اجرا می شود از طریق مرکز شهر. یک تازه وارد نسبت است ویسکی بیسکویت که باز در سال 2017. این محل در واقع شناخته شده برای ویسکی و دیگر صنایع دستی محلی ارواح و آبجو و بیسکویت.

باز دوستان هارون Hatle برایان Poyner و آلن کورتنی محله احساس به نقطه بدون حادثه است. نه به دقت طراحی شده کوکتل و نوشیدنی منوها; این بچه ها می دانید یک چیز یا دو مورد libations.

پرنیان در داخل بیسکویت است که قطعا یکی است که نشان دهنده این محله با تعداد زیادی از زوج North Face jackets, جامه فلانل یا پشمی و کلاه. بالا بودن سقف و دیوار آجری پشت نوار ایجاد یک فضای باز که پژواک با صدای بلند و با خنده و گفتگو و پنجره های بزرگ به دنبال در سراسر برادوی قرار داده و خوب بار بر روی صفحه نمایش برای همه خارج است. وجود یک حیاط کوچک در جلو پیاده رو جایی که تنها سیگاری ایستاده بود در بقایای برف اخیر. سرور ما به ما گفت که محل استفاده می شود یک فروشگاه تشک ساخته شده است که حس زیرا هیچ یک از ما می تواند به یاد داشته باشید که هر چیزی به خصوص قابل توجه قبل از.

It might be a little cold on the patio right now, but it's warm inside, especially on snowy days when you can get an Irish coffee for $2.گسترش

ممکن است آن را کمی سرد در پاسیو در حال حاضر, اما آن را گرم داخل به ویژه در روز برفی هنگامی که شما می توانید یک قهوه ایرلندی برای $2.

سارا مک گیل

این نگاه است که قطعا جدید دنور و یا در این مورد جدید انگلوود با نیمه صنعتی مبلمان قهوه ای و قرمز دیوار و بسیاری از chalkboards به نمایش گذاشتن هفتگی فوق العاده نوشیدنی. برخی از قابل توجه معاملات شامل “انجمن پزشکی” که می شود متخصصان پزشکی 20 درصد تخفیف برای تمام نوشیدنی ها هر پنج شنبه. و خوب برای این زمان از سال با توجه به فراوانی بد آب و هوا تا کنون این سال است $2 ایرلندی قهوه هر زمان که آن را همراه با بارش برف. دیگر محبوب معاملات شامل 7 دلار چیزبرگر در سه شنبه, خدمات, صنعت, صنعت شب در روزهای یکشنبه و همه روزه یک ساعت یک مبارک در روزهای دوشنبه; ساعت یک مبارک نیز اجرا می شود از 3 تا 6 بعد از ظهر پنج شنبه تا جمعه با 2 دلار کردن کوکتل, چاه, شراب و پیش نویس آبجو و همچنین به عنوان مواد غذایی فوق العاده.

من نورد با عضویت در این گروه از دوستان در یک شنبه شب حدود 8 p. m. و محل bumpin’ با مردم شام و نوشیدنی به نقطه ای که ما تا به حال برای قرار دادن نام ما در لیست منتظر یک میز برای هفت. در طول نخست صرف غذا ساعت صندلی در عمل بیشتر شبیه به یک رستوران با گروه بودن طلیعه در داخل و خارج از غرفه بالا-تاپ و جداول در کوچک سمت اتاق اصلی نوار منطقه است.

بنابراین ما منتظر در نوار بلند, جایی که من لذت بردم صنایع دستی محلی دم از گزینه های بسیاری در شیر خط (ساخته شده از مرمت لوله های فلزی) و دوستان من سعی کردم از شراب خانه و یکی از کوکتل, یک سطل زباله سفید روسی که روسیه سفید ساخته شده با کره بادام زمینی را داراست.

در نهایت ما نشسته بودند در یک جدول در یک طرف اتاق که در آن ما رفت و در سفارش مواد غذایی برای به اشتراک گذاری: بال جوانه بروکسل هالاپینیو پوپر شیب سرخ شده با پنیر دلمه و فلفل قرمز و پنیر و سیب زمینی سرخ کرده. و البته ما نمی تواند جست و خیز امضا مرغ و بیسکویت entrees: مرغ سرخ شده و یک بیسکویت با استفاده نا مشروع و مرغ ساندویچ بیسکویت انجام بوفالو-سبک. جوانه خوب و ترد با سس شیرین; در این هالاپینیو پوپر شیب که به نظر نمی رسد به یک مقدار زیادی از ادویه و یا واقعی و فلفل در آن, اما برای آن ساخته شده در خوشمزه پنیر خامه ای و ژله; و مرغ و بیسکویت و غذاهای به دست آورده “حلال” نظرات در دفترچه یادداشت. کرکی عظیم بیسکویت بودند قطعا ارزشمند و زندگی می کنند تا بار نام.

It was an appetizer free-for-all at the Whiskey Biscuit. Pictured: Buffalo wings and jalapeño popper dip.گسترش

آن اشتها آور و رایگان برای همه در ویسکی بیسکویت. تصویر: بال بوفالو و هالاپینیو پوپر شیب.

سارا مک گیل

با نوار نزدیکی به گوتیک تئاتر جمعیت اغلب منعکس کننده سبک از باند بازی را نشان می دهد و می تواند وجود دارد عجیب و غریب موج در کسب و کار در طول هفته است. آخر هفته صبحانه یک ضربه با همیشه محبوب $2 mimosas از ساعت 9 صبح تا 11 صبح ویسکی بیسکویت همچنین شرکت در بسیاری از انگلوود کسب و کار منطقه رویدادهایی مانند انگلوود شکار گنج دزدان دریایی با مضمون شکار گنج که افزایش بودجه برای لوازم مدرسه و دیگر نیازهای مالی برای انگلوود دبیرستان. و این جمعه, فوریه 14, نوار, جشن سالگرد سه سال در ترکیب با روز ولنتاین بنابراین وجود خواهد داشت ویسکی و جفت شکلات با شیرینی از Deiter را شکلات.

نوار نمی ماند بسیار شلوغ در گذشته اصلی شام عجله و آن را آرام پایین به طور قابل توجهی در زمان ما نورد در 11 p. m. در یک محله در حال افزایش است; ویسکی بیسکوییت جدید به ارمغان می آورد اما بدون اینکه مزاحم یا پرمدعا در مورد آن. چیزی برای همه وجود دارد و اگر چه کمی مجلل نیست unapproachable. آن را قطعا به ارزش یک دیدار به خطر آن برای بیسکویت.

ویسکی بیسکویت رستوران و نوار واقع در 3299 جنوبی برادوی در انگلوود و باز است دوشنبه و سه شنبه از 3 بعد از ظهر تا نیمه شب دوشنبه تا جمعه از ساعت 11 تا نیمه شب شنبه از 9 صبح تا نیمه شب و پنج شنبه از 9 صبح تا 10 p. m. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 303-386-3334 و یا بازدید از نوار وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su