من فکر کردم اولین بار خوردم در وجود دارد… خواهد بود آخرین بار و این فقط تا حدی به دلیل تحریک کننده نام و نام خانوادگی. آن را مانند “چه کسی اول” از رستوران ها:

“که در آن شما می خواهید به خوردن امشب؟”
“وجود دارد…?”
“کجا؟”
“وجود دارد…”
خود را “از چه؟”

شما آن را دریافت کنید. پس از گذراندن دوم من شب وجود دارد من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که آیا نام رستوران را به معنای یک ساخته شده است در بازی کلمه برای چکش millennials با چیز بهتر است شرکت در قلاب تا فرهنگ و snicker مورد homonyms. اگر چه در سال های اخیر یکشنبه سابق فعالیت به نظر می رسد بیشتر سرگرمی انتخاب از کلمه بازی. این مشاهدات باقی مانده مداوم بیش از دو بازدیدکننده داشته است به مکان.

Bite-sized bites from There's happy hour.گسترش

نیش می زنند به اندازه گزش از وجود مبارک ساعت.

لی چاوز بوش

من به پایان رسید تا در آنجا… به دلیل آن است که یکی از چند رستوران در شهر است که گسترش آن خوشحال ساعت از طریق آخر هفته. هر روز از 4:30 تا 6:30 p. m. شما می توانید انتخاب کنید از ترکیبی از گزینه های برای تمام انواع imbibers — شراب و مشروب الکلی آبجو — و 2% تخفیف در تمام ظروف را در “اولین عمل” نام رستوران برای غذا. این دومین-مثبت ترین چیزی که باید بگویم در مورد وجود دارد… در بالای من بسیار کوتاه فهرست کارمند که استقبال ما در گوشه ای رستوران را مخملی-curtained entryway ما راه می رفت و از طریق چهار درگیر منوها که شاید بیشتر با ملاحظه و بیان میزبان/سرور من تا کنون ملاقات کرد. من امیدوارم که او می یابد یک کار جدید در یک بسیار بهتری ایجاد.

من هیچ ایده چه چیزی وجود دارد… در تلاش است به بود و من مطمئن هستم که آن را می کند یا نه. نور قرمز در entryway باعث می شود آن را احساس مثل شما در حال رفتن به یک فاحشه خانه و یک نگاه سریع پایین نوار حمایت این مشاهده است. زنان و مردان فراتر از intoxicated قبل از غروب آفتاب روز یکشنبه فشرده در برابر هر یک از دیگر در حالی که سه سال, R&B آهنگ های بازی بر روی سیستم صوتی. در کنار entryway یک مرحله کوچک نشسته در دقیقا هیچ کس را دید مستقیم خط. اما شاید این مرحله به معنای نقطه کانونی; این رستوران پس از تمام یا حداقل من فکر می کردم.

A cocktail and a wagyu tostada.گسترش

کوکتل و یک wagyu tostada.

لی چاوز بوش

برای بهترین استفاده از یک ساعت یک مبارک آن را می پردازد به دوستداران شراب, دلیل برای 29 دلار شما می توانید یک بطری (نوار اول-سطح سفید یا صورتی) به علاوه چهار tostadas بخار پز نان یا کاهو پیچد (یا یک دسته کوچک موسیقی جاز از دو و دو). اگر شراب شما نیست, مربا, شما می توانید برای $7 متزلزل مارتینی (محترم 5 دلار پس انداز) و یا 10 دلار در “لیست سیاه” کوکتل (از یک تا راز منو مخفی) به $3 پس انداز. آبجو مردم می توانند لذت بردن از $3 هرچه اما محدود به تلورید دم آبجو که وجود دارد یکی در پیش نویس و دو در یک بطری است. ما تصمیم گرفتند برای مقابله بلکه احساس مجبور به گرفتن یک مارتینی و یک زن و شوهر از “لیست سیاه” نوشیدنی با وجود overplayed ممنوع-کتاب روند و نخ نما ارائه; چهار منوها همه فقط هل بدتر-برای-پوشیدن کپی از ناطور با آن پوشش ضبط در وارونه.

ما تقسیم چهار صفحات کوچک به دو tostadas و دو نان بخار پز و انداخت در دو پیچد ($7; خارج از ساعت یک مبارک هر مجموعه ای از دو اجرا خواهد شد شما $9 $14). ما منتظر و منتظر برای ما نوشیدنی آمد اما baby-faced متصدی بار بیش از حد مشغول گرفتن عکس با زنان نشسته در مقابل از او به آماده سازی کوکتل. سرور ما, اما, وارد, با, شراب همراه با یک معلق در هوا مست مشتری از نوار. در همین حال یکی دیگر از مرد مست در زمان این فرصت برای نزدیک شدن به این زن که به نظر می رسد برای اولین بار, مست, مرد ،

این mezcal و Chartreuse مبتنی بر پینا ورد (از دست رفته خود ñ در منو) و زنجبیل-تزریق Saketini در نهایت وارد شده است. اولین متعادل و با طراوت دوم boozy و شدید به عنوان یک مارتینی باید باشد. زمانی که مواد غذایی پس به زودی پس از ما بودند ناگهان توسط بخش کوچک اما متوجه شدم آنها دقیقا در تاریخ همتراز با منو اظهار داشت: “خرما به اندازه گزش.” فیوژن-y بائو بودند مانند مینی مازو گوشت خوک ساندویچ در داخل پیچ و تابدار نان خردل و تمام است که من در بر داشت عجیب تر از رمان است. کوچک wagyu tostadas شده اند الهی اگر خام خرد شده, پیاز, شده, نصف, و من می خواهم که ترجیح داده اند زرده (لمس خوب با tartare) و یا چیزی از حواس پرتی خردل در بالا. خلاق قارچ, زغال اخته, فتا و pepita پیچد منحصر به فرد بودند و تلاش موفق, هر چند, هر فرد مقدار زیادی.
با تنقلات سرعت جلا ما چپ را امتحان کنید و ایجاد مکالمه در حالی که آنچه که من تصور می شود دنور تفسیر Vanderpump قوانین آشکار شد. اول, baby-faced استخدام متصدی بار و چند زن را به عضویت در یک shotsky. سپس یکی از مردان در نوار کردم که مست او سقوط کردن صندلی خود را هدف قرار دادن بینی خود را در نوار. او نبود همراهی کردن; به جای او آمد به جدول ما با اشاره به هر یک از ما به نوبه خود گفت: “لزبین, لزبین, گی,” قبل از بازگشت به خود گرفتن, برای قد بلند, قد بیش از یک زن نشسته در کنار او. پس از یک کلمه با متصدی بار که یکی از من طبعا بی قراری اصحاب توصیه می شود قطع مستی مجرم ما را دریافت عذرخواهی و یک صفحه با سیب و پنیر و عسل — یک حرکت زیبا اما کوتاه از علامت. ما corked ما شراب و خواسته برای بررسی قبل از خروج از گذشته کت دندانه دار کردن با پر غاز کانادا کت و مخملی طناب خارج هرگز به عقب نگاه.

وجود دارد… ممکن است یک محل عالی برای افراد در تلورید به دنبال یک حزب اما نه برای مردمی که به دنبال پایین کلید (و مثبت) ساعت یک مبارک. کوکتل در حال متعادل و خوش طعم هر چند مواد غذایی به نظر می رسد اشتباه اگر خلاق و به خوبی اجرا حدود نیمی از زمان. نوار ارائه می دهد یک نام تجاری از hook-up و فرهنگ است که معاملات ممکن است جبران برای برخی از مردمی است. استراحت است تا به شما.

وجود دارد. در واقع 3254 نوجو و خیابان و در خدمت مبارک ساعت از 4:30 تا 6:30 بعدازظهر تماس 720-500-3254 یا رستوران مراجعه کنید وب سایت برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de