“جوان و بیقرار” برنده جایزه بهترین درام در ابتدا مجازی Daytime Emmys

لس آنجلس (CBSLA/AP) — “جوان و بی قرار” برنده بهترین درام در اولین مجازی Daytime Emmys همراه با سه اقدام غنائم در شب جمعه با برخی از برندگان صحبت کردن در مورد نژادی و بی عدالتی است.

Ellen DeGeneres پذیرفته جایزه برای بهترین سرگرمی نشان می دهد بحث خود با عنوان برنامه.

“من قصد دارم به استفاده از دو سال آینده نشان می دهد من به عنوان یک پلت فرم برای تغییر, برای تقویت صدای مردم سیاه و مردم رنگ و به آموزش مخاطبان من,” او گفت: از خانه. “بیش از همیشه احساس می کنم مثل این است که مسئولیت به اثر تغییر دهید.”

CBS’ “جوان و بی قرار” که شرکت سازنده لی فیلیپ بل درگذشت در ماه فوریه در سن 91 به دست آورده و چهار دیگر غنائم در ویژگی های دسته بندی.

جیسون تامپسون که نقش بیلی ابوت در “جوان و بی قرار” برنده اول خود را در طول روز امی برای بازیگر سرب در یک سریال درام. او تبدیل به سومین بازیگر که بازی های برگزار شده است بخشی را به نفع خود. دیوید تام را در سال 2000 و بیلی میلر برنده در سال 2010 و 2013 و 2014. تامپسون شده بود نامزد پنج بار قبلی برای روی لئامت دادن خود را در “بیمارستان عمومی” اما برنده نشد.

Bryton جیمز “Y&R” به دست آورده بازیگر افتخارات در حالی که اوا LaRue برنده برای مهمان مجری در نشان می دهد.

“جهان در حال مبارزه در برابر نژادی و بی عدالتی و این مسئولیت ما را به عنوان نژاد بشر به خودمان آموزش و اقدام کنند چرا که تا زمانی که همه ما می توانیم اذعان و همدردی با مشکل همیشه وجود خواهد داشت یک مشکل” جیمز گفت: از مبل.

پربیننده ترین و بالاترین امتیاز در طول روز درام برای آخرین 31-به علاوه سال تمدید شد و در ژانویه به مدت چهار سال بیشتر از طریق 2023-2024 پخش فصل که رسما به دیدن سری خود را جشن تولد 50.

الکس Trebek برنده بهترین بازی میزبان نمایش برای دومین سال متوالی و “خطر!” ادعا کرد که نشان می دهد بازی افتخارات.

در 79, Trebek همچنان به ریاست مسابقه محبوب نشان می دهد در حالی که مبارزه با سرطان لوزالمعده است. در مارس اعلام کرد او تا به حال جان سالم به در برد یک سال از درمان است. مداخله نشان می دهد از سال معلق شده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که تحت تاثیر صحبت را نشان می دهد و در طول روز درام.

“من صادقانه با شما این است که یک شوک بسیار تعجب آور به من” Trebek گفت. “صحبت به عنوان کسی که در حال حاضر نامزد 32 بار و برنده هفت بار من فکر می کنم من می توانم با برخی از درجه ای از قدرت است که برنده بهتر است.”

هدر تام از “جسور و زیبا” به دست آورده و منجر چشمگیر بازیگر افتخارات برای او دیرین نقش کتی لوگان. تامارا براون از “بیمارستان عمومی” به عنوان برنده بازیگر نقش مکمل زن.

خواننده Kelly Clarkson برنده بهترین سرگرمی میزبان بحث نشان می دهد برای اولین فصل از eponymous نشان می دهد.

“مراقب @johnlegend من می آیم “که EGOT وضعیت” کلارکسون توییتی با اشاره به همکار خواننده پیروزی در Emmys جایزه گرمی و اسکار و جوایز تونی.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.)