شرکت های تئاتر چهره آینده نامشخص

هیچ کس نمی داند که دنور-منطقه تئاتر خواهد بود قادر به باز دوباره. هیچ کس می تواند پیش بینی کند که آیا مخاطبان باز خواهد گشت زمانی که آنها انجام می دهند. و بسیاری از دقیقا مطمئن نیستید که چگونه کارکنان قادر خواهد بود برای دریافت پرداخت می شود و یا چه کسانی بدون حقوق خواهد بود قادر به زنده ماندن تا هفته آینده و یا ماه. وجود دارد خطر که پر رونق و هیجان انگیز تئاتر صحنه ممکن است متاسفانه کاهش یافته است.

هر کس که دوست دارد تئاتر می خواهد برای کمک به, و در حال حاضر وجود دارد حداقل یک بتن و راه عملی از آن را انجام می دهند: هر کس برگزاری یک بلیط برای یک شرکت-لغو و یا به تعویق افتاد تولید می تواند به نوبه خود پایین بازپرداخت ارائه و هزینه بلیط به کمک مالی.

تخته سنگ گروه تئاتر شرکت یکی از پایدار ترین و به خوبی اجرا تولید فکری و حرفه ای نشان می دهد از سال 2008. در طول سال مخاطبان را طور پیوسته افزایش یافته است.

“مشتریان ما می تواند همچنان به کمک حال سخاوتمندانه — آن است که آیا هزینه بلیط برای نشان می دهد آنها در حال حاضر نمی خواهید برای رسیدن به و یا کمک مالی. مردمی درک واقعیت از این وضعیت می گوید:” مدیر هنری Stephen Weitz. “اما این است که شبیه به سقوط سال 2008 و انواع سازمان های غیر انتفاعی در حال رفتن به دنبال حمایت از پایگاه های خود را. آن را به خشک کردن منابع مالی و همه را به تکاپوی.”

BETC پنج کارکنان به طور منظم. نیز وجود دارد که هنرمند قراردادهای خاص را نشان می دهد. این شرکت هنوز بدانند چگونه به پرداخت. “این دیوانه تقلا و هیچ چیز وجود دارد چرا که ما لازم نیست که نشان می دهد در حال رفتن گفت:” Weitz که در حال برنامه ریزی برای باز کردن J. T. راجرز بسیار ستایش اسلو مارس 16 و در حال حاضر آن را لغو. “چه اتفاق می افتد در بازارهای مالی است که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد در تئاتر ما جامعه است. هیچ کس می توانید ببینید در اطراف گوشه.”

در حال حاضر BETC در حال کار بر روی این فرض که آنها در زمان بازگشت برای فصل آینده در پاییز, محاسبه جریان نقدی ماندن در تماس با مشتریان و بدانند “آنچه که ما می تواند کمک به جامعه در زمانی که مردم واقعا به آن نیاز دارید.

“هنر همیشه در پاسخ به آنچه اتفاق می افتد به ما به عنوان یک کشور و این وضعیت در حال رفتن به فاش کردن بسیاری در مورد این تعریف ما از خودمان به عنوان مردم می گوید:” Weitz.

Candace Joice یک نورانی بازیگر محلی که مشغول به کار حرفه ای و برای مدت پنج سال استخدام شد برای نقش در معیار تئاتر تولید این فصادبرنامه ریزی برای باز کردن در ماه آوریل است. مانند اکثر بازیگران, او نیز نیاز به یک روز کار و کار کرده است از سی ساعت در هفته برای دایناسور ریج در Morrison. معیار این است که توقف تولید دایناسور ریج بسته شده است برای حداقل دو هفته و Joice است در اطراف برای اشتغال است.

“شما هرگز نمی دانید چه خواهد آمد تا” او می گوید. “یک تئاتر شرکت من کار می کرد برای چند سال پیش در سواحل شرق ممکن است برخی از فن آوری کار می کنند که می توان از راه دور انجام می شود. چیز خوب در مورد رسانه اجتماعی سیستم عامل— شما هرگز نمی دانید چه کسی به شما پرتاب یک خط است.

“اما شاید برخی از آنچه در این پرتاب به نور واقعیت این است که هنرمندان نیاز به پرداخت بیشتر در وهله اول به طوری که آنها باید کمی بیشتر به عقب نشینی در برابر” او می افزاید. “که به معنی بیشتر بودجه برای هنر. البته شرکت ها می خواهند به آن را انجام دهد. آنها می خواهند به ارائه بیشتر سهام قراردادهای بزرگتر دستمزد. ما داستان چون ما اعتقاد به آنها ضروری به بیان آنچه در آن به معنی انسان آنچه در آن به معنی زنده است. این بسیار غم انگیز برای به اشتراک گذاشتن آن با مردم است.”

امیلی Tuckman که مشغول به کار در شهر نیویورک به عنوان یک بازیگر و تهیه کننده برای چندین سال جدید را به ارمغان آورد انرژی به دنور صحنه زمانی که او در اینجا نقل مکان کرد در سال 2016 ارائه یک بازی در افسون کمدی و دیگری برای تخته سنگ های جنبی جشنواره است. او نوپای شرکت بورس تئاتر باز یک نود دقیقه تمام زن nonbinary تولید مکبث در بولدر را منحرف ارواح رسومات در 8 مارس. نشان می دهد برنامه ریزی شده بود به اجرا در روزهای یکشنبه دوشنبه و سه شنبه به مدت سه هفته.

لغو شد “دلخراش” او می گوید. “این بسیار جادویی تولید. ما مخاطبان از 30 به 35 نفر”— به عبارت دیگر خانه کامل.

حمایت جامعه برای شرکت جدید قوی بود. کارخانه یا محل تقطیر نمی شارژ هیچ هزینه اجاره به جای در نظر گرفتن نیمی از درب و ساخته شده است یک مرحله بورس می توانید به طور دائم. سه هزار دلار ارزش لباس اهدا شد, توسط, تئاتر, لباس و غیره. — “و آنها زرق و برق دار می گوید:” Tuckman. دنور مرکز قرض داده شرکت های چراغ ها و کمک به آنها را نصب کنید. “این فوق العاده سخاوتمندانه. در یک بودجه کوچک ما قادر به تولید بسیار حرفه ای نشان می دهد.”

هنوز “من ساخته شده به اندازه کافی پول برای پرداخت, بازیگران, بنابراین من قصد دارم به من پس انداز” Tuckman می گوید.

او همچنان هیجان زده در مورد شتاب ایجاد شده توسط ناقص تولید و امید به دوباره سوار Macbethبا آزمایشی باز تاریخ مارس 24.

“همه بازیگران می خواهید به بازگشت اگر ما می توانیم این عقب,” او می گوید. “مردم در مورد گرفتن آن را به کلاس درس. ما 2000 دلار خریداری بلیط و من نمی دانم اگر مردم در حال رفتن به کمک آن — اما من می خواهم آنها را به چیزی خارج از آن.”

بورس در نظر گرفته شده است به ارائه این نوع کار در حال حاضر در حال انجام در بولدر Tuckman می گوید: “من احساس می کنم جامعه بسیج در اطراف ما. اگر ما می تواند همچنان من واقعا می خواهم به نگه داشتن رفتن. ما هنوز لباس.”

ما علاقه مند به شنیدن آنچه در تئاتر های محلی انجام می دهند برای جبران ضرر و زیان مالی و خلاق است. ارسال افکار و ایده ها و ارائه آنلاین و حوادث [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im