شرکت های تئاتر تبدیل به جریان با غرور ماه ارائه

جهانی coronavirus مجبور است بسیاری غرور ماه فعالیت به لغو و یا re-تصور-و درست است که از دو شیکاگو تئاتر شرکت اختصاص داده شده به گفتن داستان تجاوز.

غرور و فیلم پخش شده تولید “پراید در محل” بازی خوانش آنلاین از طریق زوم از آوریل 16. هنرمندان وجود دارد آغاز شده و با Terrence McNally درام “مادران و پسران” به عنوان یک راه برای ادای احترام به این نمایشنامه نویس که از COVID-19 مارس 24.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما درک نمی کنند که چگونه بسیاری از مردم ما خواهد بود با رسیدن به این خوانش” به گفته دیوید Zak, یک لیسل بومی و مدیر هنری غرور و فیلم پخش می کند.

Pride فیلم ها و نمایشنامه’ بعد از دو خوانش انتخاب شدند خود را به موقع بودن و به سرمایه گذاری در محدودیت-و مزایای — از زوم.

Pride Films and Plays' reading cast for Jonathan Tolins' "The Last Sunday in June" on Sunday, June 28, features top row left: Danny Bernardo, Leslie Connelly and Gary Henderson; middle row left: Jamal Howard, Michael Kingston and Ron Popp; and bottom row left: Christopher Sylvie, Michelle X. Taylor and Ethan Warren.

Pride فیلم ها و نمایشنامه’ خواندن بازیگران Jonathan Tolins’ “آخرین یکشنبه ماه ژوئن” روز یکشنبه, ژوئن 28, ویژگی های ردیف بالا از چپ: دنی برنارد لسلی کانلی و گری هندرسون; ردیف وسط از چپ: جمال Howard, Michael کینگستون و ران Popp; و ردیف پایین سمت چپ: کریستوفر سیلوی میشل X. تیلور و اتان وارن. – حسن نیت ارائه میدهد از غرور و فیلم پخش

جاناتان Tolins’ “آخرین یکشنبه ماه ژوئن” برای مجموعه چهار شنبه, ژوئن 28 روز شیکاگو لغو رژه غرور. Tolins’ 2003 off-Broadway کمدی شده است به شوخی لقب “ضد گی بازی” توسط برخی از منتقدان از آن طول می کشد خشن نگاهی به یک گروه از دوستان که به جمع آوری در یک آپارتمان مشرف نیویورک رژه غرور.

                                                                                                                                                                                                                       

براد فریزر “ناشناس بشر باقی مانده است و ماهیت واقعی عشق” مجموعه ای است برای روز پنج شنبه, جولای 1. پس از این تکان دهنده 1989 کانادا درام مربوط به یک قاتل زنجیره ای است پر از مونولوگ, Zak احساس می کند باید آن را به خوبی کار می کنند با تصویری از نزدیک.

“من احساس می کنم مانند این دوره در ‘عجیب و غریب, تئاتر, 101,'” گفت: Zak در مورد قرائت آنلاین. “و گاهی اوقات همه چیز است و نه به لحاظ سیاسی درست به این دلیل که زبان تغییر کرده است اما این بخشی از نگاهی به تاریخ است.”

به صورت آنلاین آن غرور ارائه شده در مورد چهره تئاتر به نظر می رسد به عقب و رو به جلو با دو اثر اخیر که اقتباس شده اند برای مشاهده صفحه اصلی.

Scott Bradley stars in his 2019 autobiographical one-man show "Packing," which is available for online streaming for About Face Theatre through Sunday, July 12.

اسکات بردلی در سال 2019 سرگذشتی یک مرد نشان می دهد “بسته بندی” است که در دسترس برای جریان آنلاین برای در مورد چهره تئاتر از طریق پنج شنبه, جولای 12. – حسن نیت ارائه میدهد از کودی با نشاط/درباره چهره تئاتر

نمایشنامه نویس و مجری اسکات برادلی سرگذشتی, درام, “بسته بندی” است که در حال حاضر جریان از طریق جولای 12. این یک متین نگاه Bradley رو هر دو داخلی و خارجی همجنسگرا ستیزی و آن قطاری از تجاوز تاریخچه طریق تجارب خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

برادلی و مدیر Chay سرخدار کار با Starbelly Studios برای فیلم “بسته بندی” با دوربین های متعدد در طول آن سال 2019 برای اولین بار در تئاتر شوخ طبعی است. آن را عمدتا به صورت آرشیوی مقاصد اما همچنین به عنوان یک راه برای ترویج این نشان می دهد در آینده برای تور مجریان. بنابراین در مورد چهره تئاتر بود نشان می دهد “در می” برای مستند جریان است.

“اسکات برادلی و Chay سرخدار چنین پویا همکاران در این پروژه گفت:” در مورد چهره تئاتر و مدیر هنری مگان کارنی. “همکاری و دیدگاه مشترک واقعا از طریق درخشش و ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن این نمایش با مخاطبان گسترده تر.”

About Face Theatre's touring ensemble is adapting "Power in Pride" into a series of YouTube online shorts.

در مورد چهره تئاتر, تور کنسرت گروه تطبیق با “قدرت و افتخار” به یک سری از یوتیوب آنلاین شورت. – حسن نیت ارائه میدهد از یوتیوب

در مورد چهره تئاتر نیز مشغول به کار شده است با این جوان گروه از آن تور نمایش “قدرت در غرور و افتخار” برای تغییر آن به یک سری از یوتیوب شورت. نشان می دهد راه اندازی شد برای بازی در چند مدارس و پارک های منطقه سالن تا مستند اتفاق افتاده است.

“ما می خواستیم به آن را در دسترس برای دانش آموزان که آن را دیده اند در تور” کارنی گفت. “آنها در حال حاضر تصویری اجرای برنامه های که در حال پیوستن به و جرقه مکالمات.”

Zachary Quinto directs Pride Plays' online reading of Mart Crowley's "The Men From the Boys" at 6 p.m. Friday, June 26, at playbill.com/PridePlays.

Zachary Quinto هدایت غرور پخش آنلاین خواندن مارت کراولی را “مردان از پسران” در 6 p. m. روز شنبه, ژوئن 26, در playbill.com/PridePlays. – آسوشیتد پرس 2018

ملی, مجله, Playbill بدست به بازی آنلاین خواندن با افراد مشهور-گره خورده, غرور, پخش سری. روز جمعه 26 ژوئن “پیشتازان فضا” ستاره Zachary Quinto هدایت خواندن “مردان از پسران” — عاقبت به “پسران در گروه” توسط تازگی مرحوم نمایشنامه نویس مارت کراولی. و پس از آن در ژوئن 27 سابق آمریکایی تئاتر شرکت مدیر هنری خواهد دیویس نظارت خواندن MJ کافمن را “مردانگی Max” با شیکاگو بازیگران Kelli Simpkins و تئو ژرمن در بازیگران.

“من می دانم این است که محبوب ترین چیزی که به می گویند, اما من فکر نمی کنم زوم حوادث را به طور کامل از بین برود که این است” Zak گفت. او دریافت کرده است بسیاری از بازخورد مثبت در خوانش آنلاین از ساکنان حومه که “سالمندان و یا افراد معلول یا کسانی که دوست ندارم جمعیت.”

• • •

غرور و فیلم پخش

بازی خواندن: “آخرین یکشنبه ماه ژوئن” توسط جاناتان Tolins

زمان: 7 p. m. روز شنبه, ژوئن 28

Pride Films and Plays' reading cast for Brad Fraser's "Unidentified Human Remains and the True Nature of Love" on Wednesday, July 1, features upper row left: Rebecca Carver, Emily Cox, Chip Joyce and Skyler McNeely and lower row left: Pauline Parkhurst, Andrew Rhodenbaugh, Andrew Schoepke and Autumn Vandeven.

Pride فیلم ها و نمایشنامه’ خواندن بازیگران براد فریزر “ناشناس بشر باقی مانده است و ماهیت واقعی عشق” در چهار شنبه, جولای 1, ویژگی های ردیف فوقانی چپ: ربکا کارور امیلی Cox تراشه جویس و Skyler McNeely و پایین ردیف سمت چپ: پائولین Parkhurst, اندرو Rhodenbaugh اندرو Schoepke و پاییز Vandeven. – حسن نیت ارائه میدهد از غرور و فیلم پخش

بازی خواندن: “ناشناس باقی مانده است انسان و طبیعت واقعی از عشق” توسط براد فریزر

زمان: 7 p. m. روز شنبه, جولای 1

مجازی بلیط: $10; (773) 857-0222 یا pridefilmsandplays.com

در مورد چهره تئاتر

جریان بازی: “بسته بندی” توسط اسکات برادلی

وقتی که: زمان های مختلف از طریق پنج شنبه, جولای 12

مجازی بلیط: $15; aboutfacetheatre.com

“قدرت در پراید در خانه” فیلم های کوتاه: youtube.com

Playbill غرور

بازی خواندن: “مردان از پسران” توسط مارت کراولی

زمان: 6 p. m. روز شنبه, ژوئن 26

بازی خواندن: “مردانه Max” توسط MJ Kaufman

زمان: 6 p. m. روز شنبه, ژوئن 27

غرور کنسرت دیدنی

زمان: 7 p. m. روز شنبه, ژوئن 28

آنلاین: playbill.com/prideplays; کمک های مالی قدردانی برای برادوی مراقبت/سهام مبارزه با ایدز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de