وجود دارد مقدار زیادی از خطر’: LA County مقامات بهداشت اصرار معترضان به پوشیدن ماسک

لس آنجلس (CBSLA) — کارشناسان بهداشت عمومی در لس آنجلس نگران گسترش coronavirus به عنوان جمع آوری هزاران نفر به اعتراض مرگبار دستگیری جورج فلوید.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

در حالی که بسیاری از آنها فرسوده ماسک و برخی از اولیه تظاهرات به نام از شرکت کنندگان به عمل فیزیکی, فاصله, بسیاری از گروه ها دیده می شد بدون پوشش صورت و ایستاده نزدیک به هم به عنوان آنها خواستار عدالت است.

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر خواست تظاهرکنندگان ورزش اول خود را اصلاح حقوق را نیز در نظر بهداشت و سلامت خود و جامعه خود.

به تاریخ 2,384 های مردمی در L. A. شهرستان با توجه به COVID-19 با فرر بیان کرد که آفریقایی آمریکایی ها نشان داده اند به میزان کمی بالاتر از مرگ نسبت به دیگر نژادها و اقوام است.

“ما می دانیم که آمریکایی های سیاه و سفید کرایه بدتر از گروه های دیگر تقریبا در هر اندازه گیری وضعیت سلامت و آن را تبدیل به همه بیش از حد معمول به سرزنش این در رفتارهای فردی که در واقع علم روشن است,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. “علت ریشه ای سلامت بی عدالتی است که نژاد پرستی و تبعیض و چگونه از آن, محدودیت دسترسی به فرصت ها و منابع هر یک از ما باید برای مطلوب سلامت و رفاه است.”

تظاهرات پدید آمده و در سراسر کالیفرنیا و در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید گزارشی که مدت کوتاهی پس از درگذشت یک افسر kneeled در گردن او برای چند دقیقه در حالی که دستگیری او.

تظاهرکنندگان نیز صحبت شده در نام دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار که جان خود را در دست افسران پلیس.

“ما در حال تجربه دشوار و پر سر و صدا بار در سراسر کشور و تاریخ ما در بسیاری از صداها هستند که با هم در خشم و سرخوردگی و اعتراض. تظاهرات مسالمت آمیز بسیار مهم است اما من از همه شما به نگاه کردن به هر یک از دیگر زمانی که با هم” فرر گفت. “در حالی که شما با دیگران, لطفا پوشیدن پارچه پوشش صورت. تا آنجا که ممکن است لطفا تمرین فیزیکی فاصله نگه داشتن شش پا جدا از هر کس دیگری. وجود دارد مقدار زیادی از خطر در این گردهمایی شدن superspreader حوادث است.”

کارشناسان بهداشت و درمان در ادامه به تشویق مردم به ماندن بگیرید امن ماندن در خانه اگر آنها بیمار شستن دست های خود را اغلب و اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی یا دهان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>