این آهنگ کشتن فاشیست است وودی گاتری-الهام رپ آلبوم

“من فکر می کنم همه رپ باید مبارزه با سفید برتری” دنور رپ کریس استیل می گوید. “اما آن را واقعا سفید رپرهای’ ، در غیر این صورت شما فقط الویس رپ, شما می دانید اگر شما فقط چشم پوشی از آن و استفاده از آن هنر است. آن را یک هنر و یک فرهنگ است که از مردم و مردم از رنگ از برانکس و افرادی که مهاجرت از جامائیکا مانند کول مشخصات که شروع به هیپ هاپ.”

استیل که انجام تحت نام مورد زمان, قطره, آخرین, انفرادی, تلاش, این آهنگ کشتن فاشیستدر 27 مارس ، این آخرین مطلب در طولانی آلبومها و شامل تولید توسط همکار دیرین آگاهی کسی که با استیل انجام می دهد در هیپ-هاپ duo آرام (تلطیف به عنوان آرام.). پنج دیگر تولید کنندگان کمک به تولید دنور ترومپت جاز ران مایل باعث می شود ظاهر و جوزپه میک جنکینز و مزمور یک ارائه مهمان خواننده.

به رغم بزرگ فهرستی از beatmakers حال حاضر دوازده آهنگ های مدیریت برای حفظ منسجم پرنیان حتی اگر ضربان متفاوت sonically از Jazzmatazz-با استناد به “من نوشت: این برای شروع یک آتش” به قاطعانه trappish “دانه.”

“دوست من بود ‘لعنت به این برای تلفن های موبایل…آن را برای تلفن های موبایل سنگین است. این نوع مانند یک پیروز بد شانسی مانند آن را واقعا مثبت اما غمگین,'” استیل می گوید. “من می خواستم این نوع مانند یک مقدمه به آنارشیسم.”

سابق دانشگاه Regis مربی استیل میزبان زمان مذاکراتیک پادکست در مورد انتقادی و رادیکال نظریه است که شمارش مشهور زبان شناس و مفسر سیاسی چامسکی در میان مهمانان خود. در این آهنگ ها کشتن فاشیست — اشاره به شعار مزین سراسر عامیانه-قهرمان وودی گاتری در گیتار — استیل قطره اجتماعی آگاهانه شعر است که اغلب بیش از حد محلی و متراکم در راه است که دعوت تکرار گوش می دهد.

“وجود دارد بسیار رپ که من گوش دادن به که حاوی مانند ترابایت از اطلاعات,” او می گوید. “آن را مانند یک شیرجه عمیق, هر, رپ, آلبوم, بسیاری از آنها. من می خواستم برای انتقال تمام کسانی که همه چیز در یک بار.”

استیل لمس در نسل کشی مردم بومی در دنور کلرادو و تاریخچه مشکل نژادپرستی و gentrification به عنوان به خوبی به عنوان آن بی خانمان بان. آن را برای او مهم است و برای پوشش این موضوعات به این دلیل که او از شمال دنور در این منطقه در حال حاضر شناخته شده به عنوان کوهستانی.

“من صحبت در مورد gentrification و عمیق تر از آن است که من در چینن و Arapaho و یوت زمین,” او می گوید. “ما در بومی زمین. این چیزی است که من می خواستم به اذعان به عنوان یک رپر و به عنوان کسی که می آید از یک مهاجر-نوع پس زمینه.”

او همچنین raps در “معنوی و پسر” در مورد رابطه اش با Lonnie “میآید” لین — رپر مشترک پدر و سابق دنور ناگت آنها استیل شمارش به عنوان یک مربی.

“ما می اویختن با او تمام وقت در اسلوان دریاچه” استیل می گوید. “او به ما بگویید داستان در مورد در حال رشد در سمت جنوب شیکاگو و گفت: داستان در مورد Kareem Abdul-Jabbar و فرد همپتون و رادیکال سیاست و چه بد نژادپرستی بود. او مانند یک پدر بزرگ من واقعا هرگز در من طرف است.”

در حالی که اغلب محلی در محتوای این آلبوم باعث می شود خود را در خانه در سیاسی آشغال آتش است که سیاره زمین در سال 2020 است. افتتاح مسیر “من نوشت: این برای شروع یک آتش” منابع هدر Heyer به قتل توسط نئو نازی ها در طول سال 2017 متحد حق تجمع در Charlottesville, Virginia. ضد فاشیستی درد دل می رود به نام-بررسی هر کس از حقوق مدنی فعال ایدا B. چاه به طرفدار الغای برده داری جان براون به انگلیسی گروه پانک X-Ray Spex. آهنگ مجموعه تن برای یازده آهنگ است که به دنبال و پوشش می دهد همه چیز را از ضد اسلامی تبعیض به تخریب محیط زیست را چگونه فن آوری می تواند نمود ،

“این آلبوم بیشتر مشخص,” او می گوید. “من معمولا به تمام انواع از راه های دیگر اما دایره به صحبت کردن در مورد این مسائل. اما این یکی بیشتر مشخص مانند یک liberatory دیدگاه تشخيص زمان بلکه مانند نماز برای آینده است.”

او طول می کشد عکس در زمان ساکن کاخ سفید اما نشان می دهد مقدار زیادی از تحقیر برای شکست دولت اوباما از جمله آن کشتن لیست هواپیماهای بدون سرنشین اعتصاب محاکمه روزنامه نگاران و چگونه آن را به حال بالاترین اخراج نرخ هر دولت است.

“زوم کردن در روز آخر ریاست جمهوری اوباما ساخته شده است این ساختار با شکوه برای برخی از neo-نیا-فاشیستی نوع فرد برای راه رفتن به,” او می گوید. “او تا به حال بچه ها در قفس بیش از حد و مغلوب ساختن پیشی جستن در آمد و فقط منفجر شده است.”

این آلبوم همچنین تکل چه استیل خواستار “داخلی فاشیستی” و خود را ارائه می دهد — یک مرد به جنس مخالف — به عنوان مثال کسی که در تلاش برای غلبه بر آن.

“من مردسالاری و من در یک محله بود که به شدت مردسالار و بی احترامی نسبت به زنان” او می گوید. “من در یک فرهنگ است که بسیار ضد همجنس و همه این چیزهایی که من همیشه به مبارزه. این درخواست مردم به درونگرا بلکه به بیرون رفتن و انجام آنچه آنها می توانند.” قلاب و یک “دانه” — “آنها سعی در پنهان ما/آنها نمی دانستند که ما دانه” — قرض شعار محبوب ساخته شده توسط اداره مهاجرت فعالان. استیل اهدای درآمد حاصل از این آهنگ به Sanctuary4All کلرادو است که یک سازمان را افزایش می دهد پول برای خانواده های افرادی که تبعید شده ایم. مهاجر-فعال حقوق جانت Vizguerra که در حال حاضر مصرف پناهگاه در داخل دنور کلیسا به مبارزه و تبعید منجر شد.

استیل می گوید او ملاقات Vizguerra از طریق رومرو تئاتر گروه تئاتر که انجام شده یک قطعه در مورد او و دو را نگه داشته در تماس باشید.

“ما فقط می خواستم به استفاده از هنر ما در برخی از راه برای کمک به او را,” او می گوید. “او دارای یک حقوقی تعادل و سپس او کمک می کند تا از بسیاری از افراد دیگر است. … من فکر می کنم که آنچه هیپ هاپ آغاز شده به عنوان شما می دانید چیزی است که برای کمک به جامعه خود را. و این شد کار درست انجام دهد. او را جدا از خود بچه ها; آن چنان آشفته است. من احساس مانند آن را حتی نزدیک به اندازه کافی.”

این آهنگ کشتن فاشیست قطره در bandcamp.com در 27 مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de