این حومه پیدا کرده اند در بازدید از هند در ماه فوریه است. تنها در این تابستان آنها را در بازگشت به خانه.

زمانی که روزانه هرالد روزنامه هندلر نیتا دیو در زمان دو هفته مرخصی برای دیدار اضطراری به هند Feb. 28 او به طور کامل انتظار می رود به بازگشت در ماه مارس است.

او و همسرش Raghuvir در نهایت از آن ساخته شده به خانه برگشت جمعه.

                                                                                                                                                                                                                       

Raghuvir سفر کرده به شهر احمدآباد را برای برنامه ریزی درمان های پزشکی است که تبدیل به یک غیر منتظره مراقبت های ویژه باقی بماند.

نگران شوهرش نیتا مرتب بود توسط Raghuvir ، فقط قبل از او برای بازگشت به COVID-19 همه گیر باعث این کشور را تعطیل همه مسافرت های بین المللی.

“این دشوار است به فکر می کنم در مورد مسئولیت های ما در ایالات متحده” Raghuvir گفت: از هند از طریق WhatsApp. “در ابتدا (از نظر مالی) ما انجام شد اما در حال حاضر ما پسر است که بخشی از پزشکی برنامه اقامت در هوستون تا به حال به ما کمک می کند با ما صورتحساب.”

این Daves ماند با اعضای خانواده در هند در حالی که آنها منتظر بازگشت به خانه خود را در روزل.

پروازهای بین المللی در نهایت باز اما کرسی را به امن. به عنوان آنها را برای بررسی آنچه که به نام بازگشت پروازهای روزانه آنها آموخته است که تمام پروازهای بین المللی شد لغو شد تا ژوئیه 15.

“من هیچ نظری ندارم که چرا” نیتا گفت: از هند است.

بی بی سی گزارش داد که درگیری بین وزارت حمل و نقل و هوایی هند; که ممکن است باعث holdup. در جولای 6, سفارت ایالات متحده گزارش داد که برخی از پروازهای تجاری تبدیل شده بود در دسترس به مقصد اروپا است و می تواند فعال ساکنان ایالات متحده به بازگشت به خانه و Daves در نهایت قادر به پرواز است.

                                                                                                                                                                                                                       

هرالد روزانه مطبوعات اپراتور Jagtar رفیق زندگی می کند که در ستریموود به حال تجربه مشابه زمانی که او در سفر به هند در فوریه. 25 برای شرکت در عروسی خواهرش.

“من قرار بود برای بازگشت در مارس 25, و من دریافت یک ایمیل از من عامل سفر در 23 مارس می گویند همه پروازها لغو شد,” او گفت:.

مانند Daves Pal قادر به ماندن با خانواده تا زمانی که او یک خانه پرواز در ژوئن 23. او خود قرنطینه برای 14 روز قبل از بازگشت به کار ژوئیه 7.

وقت خود را در قرنطینه اجازه داده او را به امور مالی خود را در مسیر بازگشت به کار با این بانک به منظور دریافت وام مسکن خود را پرداخت ،

“من فقط خوشحال هستم و کار من برای بازگشت به,” او گفت:. “دیگر مردم هنوز در گیر با هیچ راه خانه. وجود دارد فقط کافی نیست پرواز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de