(CBS محلی)– یکشنبه, مارس 10, معاون در Showtime را به بینندگان داخل دسترسی به آنچه که یک بیمارستان مبارزه با COVID-19 به نظر می رسد.

خبرنگار و تهیه کننده Gianna Toboni گفتگو با بهداشت و درمان کارگران و خانواده خود را به عنوان آنها در این نبرد بی سابقه جهانی و همه گیر در این کشور کانون نیویورک و نیوجرسی. در حالی که Toboni شده است در سراسر جهان برای پوشش داستان این یکی می ایستد در یک دسته تمام خود را.

“من صحبت کردن به من و برادر و خواهر که هر دو از پزشکان در خیابان Louis, میزوری, و من احساس می وجود ندارد به اندازه کافی از یک شیرجه عمیق در بهداشت و درمان کارگران گفت:” Toboni در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “ما تا به حال دیده می شود برخی از soundbites اینجا و آنجا از خط مقدم پزشکان و پرستاران, اما من واقعا می خواستم به درک آنچه این مردمی بودند در برخورد با در زندگی شخصی و حرفه ای زندگی می کند.”

مانند Toboni بهداشت و درمان کارگران مصاحبه در این قطعه باید زمان صرف شده در منطقه جنگی. معاون خبرنگار می گوید: پزشکان مصاحبه در داستان او موافقت کرد که وضعیت در اطراف COVID-19 فقط به عنوان بد اگر نه بدتر از مناطق جنگی آنها می خواهم دیده می شود در عراق است.

“وقتی که من در مورد مقایسه به جنگ من پرسید در صورتی که مناسب بود. آنها هر دو با تعجب من فکر می کردم که COVID-19 بود و از برخی جهات بدتر از جنگ عراق گفت:” Toboni. “آنها گفتند که آنها در برخورد با آن بسیار موضعی راه است. آنها را دیدم وحشتناک مسائل مانند دوستان کشته شدن در مقابل آنها. با COVID-19 این یک مشکل جهانی است. آنها گفتند: ما نمی توانیم با قرار دادن سر ما در اطراف آنچه که ما در حال برخورد با حق در حال حاضر.”

سازمان دیده بان Toboni داستان و همه از معاون در Showtime این یکشنبه, مارس 10 در 8 EST/PST. سازمان دیده بان تمام DJ Strainge این مصاحبه از “نشسته” سری به اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de