آنها به زانو زنبور عسل: برخی کاملا حشره فیلم به جریان این آخر هفته

همه ما مورچه ها در شلوار از سه ماه از قرنطینه اما آخر این هفته بیایید یک beeline برای تلویزیون و نوید بخش چهار-سال-بیش از حد-ورود زود هنگام از 17 سال cicadas با برخی کاملا حشره فیلم و نشان می دهد.

‘Ant-Man’

                                                                                                                                                                                                                       

Sci-fi heist با نسبتا کم ریسک در جهان مارول, “Ant-Man” تزریق طنز (و توماس موتور تانک?!?) به خود مبتکر دنباله عمل و اجازه می دهد تا تمایلی قهرمان اسکات لنگ (پل راد) به کوچک و سوار انبوهی از بندپایان. مایکل پنا دزد نشان می دهد به عنوان Ant-Man را تحریکی دوستان. (دیزنی+, fuboTV, TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن)

‘Eight Legged Freaks”

David Arquette fends off یک گروه ترکان و مغولان از عنکبوت غول پیکر جهش با سابق ام تی وی “کنترل از راه دور” شرکت میزبان Kari Wuhrer و قبل از”گمشده در ترجمه” اسکارلت یوهانسون. هنر این نیست! (HBOmax)

When he's not busy being the funniest character in Pixar's "A Bug's Life," Heimlich might be spotted at Disney's California Adventure.

هنگامی که او مشغول بودن جالب ترین شخصیت در پیکسار “مشکلات زندگی” Heimlich ممکن است خال خال در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی. – آسوشیتد پرس

‘A bug’s Life’

پیکسار دوم فیلم ثابت کرد “داستان اسباب بازی” نبود یک اتفاق snagged برنده اسکار کوین اسپیسی و برنده 1998 انیمیشن های حشرات دفتر جعبه نبرد با دریم’ “Antz,” با بازی وودی آلن. من به شما اجازه شما تصمیم می گیرید که یک ستاره است که بیشتر مشکل این روز است. (دیزنی+)

‘پرواز’ (1986 بازسازی)

احمقانه ’50s B-movie می شود واقعا منزجر کننده نگران کننده فیلم ترسناک در, دیوید کراننبرگ دست. Jeff Goldblum می دهد عملکرد حرفه ای خود را به عنوان ست Brundle یک دانشمند که اختراع, انتقال, مجلسی, اما فراموش به استفاده از اسپری اشکال قبل از ساخت برخی مولکولی سوپ. (مهندس)

                                                                                                                                                                                                                       

Man, those bugs in "Starship Troopers" are really nasty. Look what they did to Lt. Rasczak (Michael Ironside)!

مرد آن اشکالات در “Starship Troopers” واقعا تند و زننده. نگاه آنچه را که آنها به سرهنگ Rasczak (Michael Ironside)! – حسن نیت ارائه میدهد از سونی

‘Starship Troopers’

اگر شما توافق می کنید که “تنها خوب اشکال مرده است اشکال” و سپس Paul Verhoeven را gleefully گوری اقتباس از Robert Heinlein کلاسیک رمان است برای شما. به “پلیس آهنی” مدیر رمپ تا عمل و fascistic تصاویر در این sneakily هوشمند هجو است. (Netflix, IMDb TV)

“ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه’

میانه زمین, ترسناک ترین دشمن است Shelob یک عنکبوت غول پیکر که تلاش می کند برای ایجاد یک وعده غذایی از فرودو (Elijah Wood). خوب چیزی که Samwise (Sean شون آستین) حذف شد پیش امدگی لبه بام نزدیک شمشیر در دست است. (HBOmax)

‘ایندیانا جونز و معبد رستاخیز’

ایندی (هریسون فورد) متنفر مارها, اما هیچ مشکلی با یک تونل تاریک و پر از حشرات عجیب و غریب در حق رای دادن ترسناکترین صحنه. من the creepy crawlies فقط فکر کردن در مورد چیزی که در ویلی را (Kate Capshaw) ، اوه. (Netflix)

• دنبال شان (از راه دور) در توییتر @SeanStanglandDH.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de