همه چیز برای انجام در دنور برای روز سنت پاتریک

سالانه رژه سنت پاتریک لغو شده است در تلاش برای جلوگیری از coronavirus — همراه با مقدار زیادی از رویدادهای دیگر. اما اگر شما یکی از diehards که اصرار بر بهره گیری کمی شانس ایرلندی و داشتن برخی از سرگرم کننده در اطراف مارس 17 در اینجا ده راه برای جشن تعطیلات. آیا تایید با مکانهای که این حوادث اتفاق می افتد قبل از اینکه شما سر کردن.

چهار روز سنت پاتریک روز جشنواره
مارس 13, 14, 15 و 17
کلنسی میخانه ایرلندی
7000 غرب 38th خیابان ویت ریدج

تمام خود را به ایرلندی فرهنگ در طول این چهار روز جشن گرفتن. انتظار زنده موسیقی و رقص از جمله مجموعه های کریس Murtaugh آب O’The جو Mondragon, Bleedn سبز فتیله مدرسه ایرلندی رقص گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دولت لوله و طبل و بیشتر. وجود خواهد داشت پنج باز میله bagpipers مرحله رقصنده و سلتیک با مضمون فروشندگان. همچنین خود را پر کنید مری با طیف وسیعی از سنتی و نه چندان سنتی — ایرلندی مواد غذایی از جمله ایرلندی nachos در لادن با گوشت گاو corned; پای چوپان; گینس-استیک گوشت مزه دار شده; چیپس و ماهی; و بیشتر. همه این اتفاق می افتد در 10000 فوت مربع محل است که در خدمت منطقه از سال 1973.

Clancy's Irish Pub has been around since 1973.گسترش

کلنسی میخانه ایرلندی بوده است از سال 1973.

دانیل Lirette

روز سنت پاتریک, پارتی
مارس 13, 14, 15 و 17
Landsdowne اسلحه
9352 Dorchester Street, Littleton,

با چهار روز از رایگان ایرلندی مضمون سرگرم کننده به هیچ وجه مهمانان را ترک خواهد کرد این لیتلتون کانون ناراضی. روز جمعه لذت بردن از سلتیک مراحل رقصنده در 6 p. m. و گینس زنی از 7 تا 9 بعد از ظهر شنبه به ارمغان می آورد Ciorcal Cairde ایرلندی لوله و درام در 11:30 صبح و رقصندگان در 5:30 p. m. و سپس در روز یکشنبه, مهمان می تواند در Chancer را katie galgano سلتیک باند از 2:30 تا 6:30 p. m. روز شنبه وجود دارد هیچ چیز خاص اما در روز 17 مارس انتظار می رود به رقص مایل Highlanders لوله و درام در 5 p. m. و یادگیری چند حرکت از سلتیک مراحل رقصنده در 6 p. m. در بین تمام اجراهای زنده دی جی بازی خواهد کرد و مشروبات الکلی مروج را در دست داشته باشد به نمونه ویسکی ایرلندی. Landsdowne آغوش همچنین دارای یک آشپزخانه کامل, بنابراین هیچ منع استعمال مشروبات الکلی و یا رقصنده را گرسنه.

دنور برنج: سلتیک وسواس
روز شنبه, مارس 14 5:30 p. m.; یکشنبه, مارس 15, 2 p. m.
نیومن مرکز هنرهای نمایشی
2344 شرق خیابان Iliff

سر در این کنسرت سالانه و لذت بردن از تلفن های موبایل از ایرلندی و سلتیک موسیقی jazzed تا با برخی از کوهستانی ، صف شامل سلتیک کلرادو لوله و درام فتیله مدرسه رقص ایرلندی سنگی, کوه, کوهستانی, رقصنده جیمز و فیلیپ یوسف پنی سوت و سوپرانو اوبری Jacobs. بلیط شروع در $12 برای بچه ها و رفتن به $50.

LepreCon سنت پاتریک خزیدن دنور
روز شنبه, مارس 14 2 بعد از ظهر
نقطه جلسه اعلام می شود

لباس در لباس های بهترین خود را سبز و آماده شدن برای یک حماسه نوشیدن ماجرا فقط برای شما و صدها نفر از دیگر مشتاق روز سنت پاتریک ، خوش شانس با نوشیدنی ویژه در Giggling, Grizzly, مغرور را انجام و Libations و بیشتر. بلیط شروع در $10 اگر شما آنها را قبل از روز از پس هزینه بالا می رود و به $20. انتظار پذیرش شامل شانس برای برنده شدن جوایز ورود به آنلاین مسابقه صحنه و لباس, تخفیف در نوشیدنی ها و جشن یک نقشه از تمام نقاط برای ضربه زدن است. این رویداد اجرا می شود یک جامد دوازده ساعت, اما شما می توانید شروع به سرگرم کننده در هر زمان بین 2 و 10 بعد از ظهر

Pop-Up رقص ایرلندی عملکرد
روز شنبه, مارس 14 12 p. m.
استنلی بازار
2501 شمال دالاس خیابان شفق

تاریخ فتیله مدرسه رقص ایرلندی کلرادو به عنوان گروه پریفرم های تولیدی آرایه ای از دستگاه قرقره و hornpipes. رقصنده خواهد بود در لباس های کلاسیک رقص ایرلندی لباس و سی دقیقه عملکرد است رایگان برای هر کسی که در جامعه منطقه در داخل استنلی بازار.

Are you ready to take St. Patrick's Day to the next level?

آیا شما آماده برای روز سنت پاتریک به سطح بعدی ؟

ژاکلین Collins

اوری دم شرکت St. patrick’s Day Fun Run
یکشنبه, مارس 15 9 صبح
تخته سنگ مخزن
5565 51 خیابان بولدر

جشن تعطیلات خارج شدن و پیوستن به دریای سبز در حال اجرا در اطراف تخته سنگ مخزن در هر دو 5K یا 10K مسابقه. نیز وجود دارد یک رایگان 1K اجرای سرگرم کننده برای بچه ها و کسانی که ممکن است مایل به ارتکاب به چنین یک تنه زدن. پس از اجرای کسانی که 21 سال و تا می توانید رایگان ایرلندی خشک تنومند از آبجوسازی به جشن می گیرند. پانسمان لازم نیست, اما آن را تشویق کرد. انتخاب کنید تا مسابقه بسته روز قبل در اوری دم 4910 ناتیلوس دادگاه شمالی بولدر و آماده برای رفتن. کودکان و نوجوانان را در ساعت 9 صبح به 10K شروع می شود در 9:15 صبح و 5K راه اندازی در 9:45 صبح که آیا شما در حال تشویق یک دوست و یا انجام مسابقه لذت بردن از موسیقی زنده توسط ایرلندی duo Avourneen و از 9 تا 11 صبح و پس از McTeggart ایرلندی رقصنده.

Oblio پیتزا فروشی
مارس 16, 4:30 و 6:30 p. m.; 17 مارس در 5 p. m.
6115 شرق 22nd, خیابان

بچه ها نیاز به کمی روز سنت پاتریک سرگرم کننده بیش از حد و در این پارک هیل پیتزا مشترک وجود دارد یک حزب کامل برای مجموعه جوان. روز دوشنبه این رستوران رسمی ایرلندی مضمون که هزینه $10 در هر بچه. این شامل یک تیر و کمان از مریدا (از پیکسار فیلم شجاع) خوش شانس سکه طلا از یک leprechaun و ویژه گردنبند. نیز وجود دارد سلتیک آهنگ ها, تیر اندازی, درس ها و برخی کوهستانی ، را انتخاب کنید از دو seatings شب; رزرو توصیه می شود.

واقعی, تعطیلات, Oblio را گفته رستوران باز خواهد شد و پذیرش رایگان است. مهمان می تواند انتظار می رود برای دیدار با leprechaun, دریافت رایگان نقاشی چهره اتخاذ یک بالون حیوانات لذت بردن از پیتزا و بستنی sundaes و آنهایی که کمی خود را blinged از با یک گردنبند با یک خوش شانس, سکه طلا. بله وجود خواهد داشت نوشیدنی ویژه برای بزرگسالان بیش از حد و گوشت گاو corned پیتزا برای هر کسی که می خواهد به آن را امتحان کنید.

رنگ ایرلندی تپه
سهشنبه, مارس 17, 6:30 p. m.
جرعه جرعه N’ نقاشی Hampden
6300 شرق Hampden خیابان

اب شلپ شلپ کردن در کمی رنگ سبز به عنوان شما لایه رنگ برای ایجاد کار خود را از هنر به تصویر می کشد ایرلندی تپه. در این جنوب دنور استودیو مهمان یادگیری یک کمی در مورد دست زدن به, برس و بنفش به عنوان آنها sip بر روی چیزی خوشمزه است. برای روز سنت پاتریک محل ارائه دو برای یک آبجو و شراب از 6 تا 7 بعد از ظهر آن را 30 دلار به کلاس و همه چیز اما مشروب الکلی گنجانده شده است.

غلتک شهرستان سالگرد و روز سنت پاتریک, پارتی
سهشنبه, مارس 17, 5 تا 8 بعد از ظهر
غلتک شهر
6803 غرب گردشگاه عمومی خیابان لیکوود

لباس سبز و قرار دادن در برخی از اسکیت. غلتک در شهرستان لیکوود دوباره باز دو سال پیش و محل برگزاری جشن با یک اسکیت رایگان شب. لباس سبز شما را برنده یک بلیط بخت ازمایی برای نقشه کشی آنچه که می تواند یک جایزه بهتر از اسکیت در اطراف یک مدرسه قدیمی غلتک یخ بازی با دوستان خود.

روز سنت پاتریک, رقص, پارتی
سهشنبه, مارس 17 8 p. m.
Ophelia الکتریکی Soapbox
1215 20th, خیابان

آیا شما می خواهید به رقص ایرلندی جست و خیز کردن و یا به سادگی با حرکت بدن خود را به تمام Pogues آهنگ های این حزب است که یک محل عالی برای در 17 مارس است. این همه کلاسیک موسیقی ایرلندی یا; DJ پارچه تری خواهد چرخش آرایه ای از خانه, روح, تکنو و دیسکو به شما در حفظ و بر روی انگشتان شما. سوخت تا قبل از شام و یا طعمه لغزنده حموس و سیب زمینی سرخ کرده در طول این رویداد و ما انتظار وجود دارد به جشن یک نوشیدنی خاص و یا دو به عنوان به خوبی.

آیا شما یک رویداد شما می خواهید در یک Westword لیست ؟ ارسال اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de