همه چیز برای انجام در دنور بدون ترک خانه خود را

گیر داخل ؟ آره…همه است. و اینکه آیا شما احساس سالم یا وحشتناک, شانس هستند که شما به دنبال چیزی برای انجام.

ما اینجا هستیم برای کمک به.

ما وارد یک لیست از چیزهایی که سرگرم کننده شما می توانید در دنور — بدون ترک اتاق نشیمن خود را. در پایین در حال انجام فعالیت های بالا هستند میدارد برای تقویم خود را (با یک زوزه خوب استثنا):

برو بیرون و فریاد زدن
هر روز 8 تا 8:05 بعد از ظهر

برای پنج شکوه دقیقه مردم در سراسر جهان خواهد بود رفتن خارج و زوزه. آن را کامل بیان جمعی انزوا تمایل برای جامعه و بیشتر. بنابراین آن را انجام دهد.

303 جلد چالش
از طریق پنج شنبه, آوریل 2

در ماه های اخیر 303 مجله شده است با قرار دادن در یک پوشش چالش تشویق نوازندگان محلی برای ضبط ویدئوها از خود انجام افراد دیگر آهنگ ها. این دور که پذیرش ارسالی از طریق پنج شنبه, آوریل 2 شامل 500 دلار جایزه نقدی. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آهنگ های خود را, رفتن به 303 جلد چالش صفحه وب است. برندگان اعلام خواهد شد ظهر در مارس 16.

کیک اسفنجی لیمو, معاصر, رقص باله
سفید آینه
یکشنبه, مارس 29 4 p. m.
باله طرفداران لذت در این جریان زندگی از کیک اسفنجی لیمو معاصر باله تولید سفید آینهطراحی شده توسط رابرت Sher-Machherndl به عنوان یک سایت خاص در بابی یار پارک.

دنور دلبر مجازی Happy Hour
دوشنبه, مارس 30, 5:39 بعد از ظهر

به دنبال برقراری ارتباط با دیگران ؟ دنور دلبر خواهد شد پرتاب مجازی خود ساعت خوشحال در دوشنبه 30 مارس. پور خودتان یک کوکتل و آماده به گپ زدن. مطمئن شوید که به نشان می دهد تا در اوایل به دلیل این است که اول بیا اول خدمت رویداد. در اینجا لینک به زوم; جلسه ID 298 814 287.

"Marcy Learns Something New" is one of fifty-plus films screening at Aspen ShortsFest.

“مارسی یادگیری چیزی جدید” یکی از پنجاه به علاوه فیلم های غربالگری در آسپن ShortsFest.

آسپن ShortsFest
مارس 31 مارس 5

آسپن — مثل بقیه کلرادو — بسته است برای کسب و کار. بنابراین اسکار-راهیابی فیلم کوتاه جشنواره اسپن ShortsFest برگزار خواهد شد آنلاین در این سال در جشنواره غربالگری دامنه پلت فرم. بلیط اجرا از 10 دلار برای هر نمایش به 75 دلار برای جشنواره.

Motus تئاتر
زنان از قطعنامه
مارس 5, 2 تا 3:45 بعد از ظهر

Motus تئاتر غیر انتفاعی جرقه بحرانی گفت و گو در مورد مسائل اجتماعی خواهد بود و مصرف آن در مارس 5 تولید از زنان از قطعنامه آنلاین. “قانونگذاران لسلی هیرودیس باربارا McLachlan سرنا Lucha گونزالس-گوتیرز و کری داناون ایستاده در کفش از چهار کلرادو مستند نشده زنانی که به دنبال پناهگاه با خواندن داستان های خود را با صدای بلند از خانه های خود در سراسر کلرادو می گوید:” Motus. رایگان مجازی عملکرد خواهد شد جریان از طریق زوم; دو نفر از زنان در پناهگاه رزا Sabido و اینگرید Encalada Latorre خواهد شد پیوستن به مکالمه آنلاین.

بی انتها سرگرم کننده:

بولدر گروه تئاتر شرکت
شبح نور سری
زمانی که BETC شد و مجبور به خاموش کردن چراغ آن را ندارد, شرکت های طولانی به آمده تا با یک گزینه آنلاین: شبح سری نور مداوم رشته از فیلم بازیگران BETC بازیگران. این سری است که با الهام از مفهوم شبح نور واحد نور به طور سنتی چپ در زمانی که یک تئاتر تاریک می رود به طوری که ارواح کسانی که ساکن این فضا می تواند انجام دهد که هیچ کس دیگری وجود دارد.

مرکز موسیقی هنر آنلاین کلاس
به دنبال استخوان در موسیقی ؟ مرکز هنر موسیقی در لافایت ارائه انواع کلاس های آنلاین از آواز خواندن-پابه جهانی آهنگ ها به جلسات گروه برای نوزادان و کودکان نو پا و کودکان و نوجوانان و همچنین به عنوان فردی آموزش موسیقی. محدوده قیمت از رایگان برای $65.

جمعی اسم بی مسمی
دنور تجربی microcinema جمعی اسم بی مسمی در حال حاضر لینک به تمام گذشته خود را برنامه بنابراین شما می توانید بررسی وسعت رسانه ای هنر نمایش بیش از چند سال گذشته و کشف فیلمسازان گسترده تر کار می کنند. اگر Netflix بکشد شما کردم به پایین (یا پایین) این است که یک محل عالی برای خود را گسترش سینمایی افق.

موزه هنر دنور
اگر شما از دست قدم زدن از طریق سد نگاهی به تور مجازی از این مجموعه است. شما می توانید با صرف زمانی که شما می خواهم توصیف هر قطعه از کار و نمایشگاه نیست و محدود به آنچه داران باید بر روی صفحه نمایش: شما می توانید تمام کار می کند که در حال حاضر در ذخیره سازی به عنوان به خوبی.

دنور باغهای بوتانیک
به دنبال بوی رز ؟ مگر اینکه شما رشد خودتان آن را, که به سختی می شود. اما اگر شما می خواهید خود را ثابت از گل شما می توانید فهرست دنور گیاهی باغ آنلاین ارائه شده که شامل یک تور مجازی منابع آموزشی برای بچه ها و نکات باغبانی.

دنور عمومی هنر تورهای مجازی
اگر شما از دست رفته این شهر هنر عمومی شما هنوز هم می توانید تور را به صورت آنلاین در دنور هنر و سالن های مجازی عمومی هنر تورهای. مختلف وجود دارد مضمون jaunts از حیوانات و ماه تاریخ سیاه به تور هنر در پارک شهر و باغ گیاهی. فهرست آن را در حال حاضر و ببینید آن را در فرد بعد.

دنور کتابخانه های عمومی
در حالی که دنور کتابخانه های عمومی بسته شده است درهای خود را, آن را هنوز هم ارائه می دهد مقدار زیادی از منابع آنلاین از رایگان فیلم از طریق Kanopy برای دانلود موسیقی های آنلاین, گروه کتاب و زندگی داستان زمان تحویل بیش از Youtube. اتمام کتابخانه وب سایت برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه به ماندن سرگرم و آموزش از طریق بسته شدن.

باغ وحش دنور
باغ وحش به شما: مجازی صفری
با یک نوزاد جدید کرگدن گوساله دنور باغ وحش راه اندازی 24-7 دوربین برای نظارت بر آنچه در جریان است با این شایستگی موجود است. آنلاین باغ وحش نیز ارائه ویدئوها در مورد چگونه حیوانات مورد علاقه خود را در حال نگه داشتن منابع آموزشی برای کودکان و نوجوانان و حتی زرافه یوگا و حفاظت از پروژه های که شما می توانید از خانه خود را.

Elitch باغ’ سرگرم کننده قابل چاپ
بدون شما نمی توانید به رفتن به پارک تفریحی در حال حاضر. اما شما می توانید نسخه قابل چاپ کردن برخی از رنگ آمیزی صفحات بازی برخی از کلمه تصدیق و حتی تماشای, خود فیلمبردار, تصویری از ذهن پاک کن (در بالا). هشدار داد: این ممکن است شما را قی — درست مثل چیزی که واقعی است.

کوهپایه مرکز هنر
اگر شما می خواهید به مطالعه برخی از محلی ساخته شده نقاشی های کوهپایه مرکز هنر ساخته شده است که اعضای آن ” نمایش آنلاین در دسترس است. غیر انتفاعی نیز میزبانی مجازی کلاس های هنر و مکالمات. نگه دارید تا با آخرین اتفاقات در کوهپایه مرکز هنر وبلاگ.

Hecho en Colorado کتاب رنگ آمیزی
دریافت به رنگ آمیزی. لاتین فرهنگی مرکز هنرهای دنور-بر اساس گروه اختصاص داده شده به اشتراک گذاری عبارات هنری از لاتینی ها در ایالات متحده و در سراسر جهان منتشر شد اولین فیلم رنگ آمیزی کتاب Hecho en Coloradoکه شما می توانید برای دانلود رایگان در LCAC سایت.

کرکلند موزه
Kirkland موزه ایجاد کرده 360 تور مجازی برای دوستداران هنر را به کاوش و اخیرا آن را به ارمغان آورده است ویژه نمایشگاه آنلاین از جمله آخرین موقت نشان می دهد که مجبور به بستن اوایل روند و چاپ. این نمایشگاه شامل چهل و هنر چاپ و بررسی چگونگی هر یک از ساخته شده است.

خارش-O از طاق سری کنسرت
57-عضو گروه تئاتر تجربی نوازندگان در خارش-O انتشار جدید HD تصویری از یک گذشته کنسرت هر شب شنبه. شما ممکن است قادر به در یک جمعیت, اما شما هنوز هم می تواند لذت بردن از هرج و مرج سحر و جادو از دنور بلندترین, rowdiest نقاب اراذل و اوباش. در حالی که شما در گروه یوتیوب سایت, مطالعه, موسیقی, فیلم ها و بیشتر.

کلی سیرز
تجربی فیلمساز کلی سیرز باعث اضطراب انیمیشن های بازیافت, پیر, فیلم های خبری, ورزش ها فیلم ها و بیشتر. سازمان دیده بان بیش از بیست از او با این نسخهها کار آنلاین در Vimeo.

فانوس نویسندگان کارگاه آموزشی کلاس های آنلاین
دنور ادبی hub فانوس نویسندگان کارگاه اعلام کرده است که تابستان روشن متحرک خواهد شد در حال حرکت آنلاین. اما غیر انتفاعی نیز میزبانی کلاس برای بزرگسالان و کودکان و نوجوانان در زوم. اگر شما شده است انتظار برای شروع نوشتن در حال حاضر شانس خود را است — و شما لازم نیست که به ترک میز کار خود را.

Mar ویلیامز رنگ زندگی
دنور هنرمند, هکر و Westword متفکر Mar ویلیامز با این نسخهها کار در تقاطع هنر و تکنولوژی ایجاد انسانی اغلب گت-نگر آثار ذهن خم نقاشی های دیواری و تاسیسات و کوچکتر در مقیاس قطعات است که باید به نمایش گذاشته شده در سراسر جهان — و اخیرا در طول زندگی-نقاشی جلسات در 7:30 p. m. هر شب در Facebook.

Sie FilmCenter
در فیلم
در حالی که دنور arthouse سینما Sie FilmCenter بسته است محل فیزیکی آن به برنامه نویسان باید مرتب برای فیلم هایی که شده بود قرار بود نمایش وجود دارد به جای تحویل به اتاق نشیمن خود را برای $12 قطعه است. اقامت در آخرین فیلم در سینمای مستقل و کمک به حمایت از آنها از طریق این زمان به چالش کشیدن.

Usama Alshaibi
“در اینجا”

کمتر از یک دقیقه به تماشای این کوتاه و نگران کننده تجربی تصویری توسط Usama Alshaibi در مورد این زمان عجیب و غریب که در آن زندگی می کنیم. سپس شما می توانید به تماشای بیش از سی از فیلم های خود را در Vimeo صفحه.

واکر هنرهای زیبا
واکر هنرهای زیبا ارائه شده است که فیلم در آن Facebook و Instagram صفحات که کشف برخی از کار در این مجموعه گالری است. واکر وعده به میزبان هنرمند استودیو تورهای در فیلم به زودی.

ما در دنور زندگی می کنند جریان شبکه
در حالی که ما در دنور و سیاه انجمن بازیگران را راه اندازی نمی خود را زندگی می کنند جریان شبکه در عین حال آنها باید یک فراخوان ارسال مقاله برای هنرمند و موسیقیدان ساخته شده ، امید است که این پخش را به عنوان یک “محلی MTV می گوید:” سازمان Ryan Foo.

آیا می دانید از دیگر دنور مجازی مبتنی بر فعالیت? ارسال اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de