سیزده راه برای جشن دنور ماه از خط 2020

دنور سراسر شهر بود دوسالانه اسفند ماه از خط ویترین Mo’Print نگه می دارد در حال رشد است. که هر دو یک چیز بزرگ و یک چالش بزرگ است. چه برای دیدن ؟ به کجا بروید ؟ اعتماد ما به مذاکرات دشوار است اما ما تلاش کردیم به پاره کردن آن به چند کلید را نشان می دهد و حوادث.

Wall collage of prints and ephemera by Susan Oehme in 528.0.گسترش

دیوار کولاژ چاپ و فانی سوزان Oehme در 528.0.

وس Magyar حسن نیت ارائه میدهد از مرکز اروادا

528.O منطقه ای Juried چاپ نمایشگاه
ناشر: چاپ مربیان کلرادو
Arvada مرکز هنر و علوم انساني 6901 Wadsworth بلوار اروادا
از طریق مارس 29
چاپ جنون نسخه ی نمایشی روز شنبه, مارس 21 ظهر تا 4 بعد از ظهر

در اروادا مرکز افتتاح بزرگ آن گالری به یک جفت کلید چاپ را نشان می دهد در ماه ژانویه در رابطه با ماه’Print شروع با 528.0 منطقه ای یک گروه نمایش توسط هنرمندان زندگی در یک 528-شعاع مایل دنور. 75 printmakers حذف شدند از 422 مطالب برای نمایشگاه juried در حالی که اثر در طبقه فوقانی مرکز می پردازد ادای احترام با توجه به کلرادو ارزشمند آموزش printmakers—و Westword منتقد هنری مایکل Paglia تصویب. این نمایشگاه برنامه شامل یک چاپ رایگان جنون جشن جامعه با کارگاه های آموزشی و نمایشی برای تمام سنین در مارس 21 از ظهر تا 4 بعد از ظهر; RSVP در پیشبرد.

Marie-Dolma Chophel, "Beginnings," for Spirit Resonance.

ماری-دلمه Chophel, “آغازی” برای روح رزونانس.

ماری-دلمه Chophel

روح رزونانس: حیات چاپ
McNichols ساختمان 144 غرب, Colfax, خیابان
از طریق آوریل 5

این گروه نشان می دهد روح رزونانسیکی دیگر از Mo’Print 2020 اولین مقام رسمی نوشته افتتاح شد در ماه ژانویه در McNichols ساختمان. به نظر می رسد در درون نشاط ابراز معاصر printmakers. Taiko چندلر کاترین چوین ماری-دلمه Chophel آنجلا ترسو, جید هویر و Sangeeta ردی به اشتراک گذاری جرقه خلاقیت در یک تعادل از تصاویر و تکنیک های.

Cone-cutter printmaker Frank Kwiatkowski gets a Mo'Print show at Pablo's.گسترش

مخروط برش printmaker فرانک Kwiatkowski می شود Mo’Print نشان می دهد در Pablo است.

فرانک Kwiatkowski

چاپ از Kwiatkowski مطبوعات
پابلو قهوه 630 شرق خیابان ششم
از آوریل 30

Mo’Print 2020 دارای بسیاری از ارزش کمی را نشان می دهد, سوراخ در دیوار و در غیر این صورت اما دنور هنرمند خیابانی فرانک Kwiatkowski یک استعداد از این شهر خط زیرزمینی. پیشگام در هنر مخروط-برش او carves خود تصاویر — اغلب در مورد زندگی به عنوان یک دیابتی — به سطوح کشیده نارنجی مخروط ترافیک. او آنها را چاپ و فروش آنها به مردم در خیابان که در آن او با این نسخهها کار به عنوان یک راننده،. اتمام Kwiatkowski را maverick خلاقیت و در حالی که شما در آن هستید یک فنجان بزرگ قهوه.

Robert Rauschenberg, “Lotus X,” from the Lotus Series, ink-jet with photogravure, 2008.گسترش

رابرت روشنبرگ, “لوتوس X” از لوتوس سری جوهر افشان با photogravure, 2008.

موزه هنر, هوای آزاد,

روشنبرگ: بازتاب و Ruminations
موزه از هنر 1000 انگلوود پارک وی انگلوود
از طریق ژوئن 13

عمده نشان می دهد از آثار جرم نورافکن اسمانی pop-هنر پیشرو رابرت روشنبرگ باید در هر modern-art lover, لیست, اما این یکی از جذابیت اضافه شده از اتصالات راست شیار Mo’Print با تشکر از هنرمند رایگان ترکیب از رسانه ها از جمله عکاسی و چاپ فرآیندهای در دو بعدی و مجسمه کار می کند. بیش از پنجاه نفر از کسانی که آثار هنری خواهد شد بر روی صفحه نمایش در معا از طریق ژوئن.

Make your own print at the Center for Visual Art.گسترش

خود را چاپ در مرکز هنرهای تجسمی.

مرکز هنر های بصری شهری دانشگاه دنور

در فرایند: خط استودیو و نمایشگاه
مرکز تجسمی هنر 965 سانتافه رانندگی
از طریق مارس 21

به جای سیلی بیشتر چاپ بر روی دیوار ، ‘Print, سکته مغزی, مدیر Cecily کالن تصمیم گرفته است تا اجازه گالری را برانگیخت واقعا کشف هنر خط و آجیل و پیچ و مهره و تمام. این نمایشگاه به خودی خود شامل گنجینه ای از روند دلايل, یادداشت ها, طرح ها و ابزار است که به خلق آثار با استفاده از انواع رسانه های چاپی, اما دست بر عنصر — یک سری از کارگاه های آموزشی که در آن مردم می توانند و خود را چاپ — واقعی ستاره, اینجا, ابتدا, با, خط, فرصت ها برای همه در پذیرش. ثبت نام در پیشبرد برای هزینه کارگاه های آموزشی بر اساس قیمت از $10 به $25 که به دنبال در مارس آنلاین.

جوهر سیاه و سفید: یک Mo’Print جمع آوری کمک
TRVE دم 227 برادوی
جمعه, مارس 6, 7 p. m. به نیمه شب
10 دلار تمام چاپ پول/کارت حمل و

در اینجا یک Mo’Print جمع آوری کمک که نمی تواند بیشتر بدون درد: بالا بردن دم, چت, با, هنرمندان, خرید سیاه-و-سفید linocut برای تنها $10 و کمک به حفظ Mo’Print نورد در سال 2022.

Sandra C. Fernandez, “We Are All in the Same Boat,” at CHAC Gallery.

ساندرا C. فرناندز “ما همه در همان قایق” در CHAC گالری.

ساندرا C. فرناندز

Estampas ایالت کورینتس y Comunes (فعلی و رایج چاپ)
CHAC گالری 222 سانتافه رانندگی
از طریق مارس 31
افتتاح: جمعه 6 مارس 6 تا 9 بعد از ظهر

CHAC بزرگ برای ورود Mo’Print 2020 به بررسی سیاسی و اجتماعی ریشه لاتین و Chicano خط با شیوه های تازه کار از یک ملی از هنرمندان از جمله چند دنور مبتنی بر لامپ گرد هم آورده توسط هنرمند/متصدی تونی ارتگا. انتظار یک نمایشگاه سرشار از تکنیک و فرهنگی موضوع است. این یک حرکت جسورانه برای CHAC; توجه است به خوبی سزاوار.

Classic Colorado prints on view at the Kirkland.گسترش

کلاسیک, کلرادو, چاپ در نظر در کرکلند.

کرکلند موزه لطافت و هنر های تزئینی

پردازش و چاپ
کرکلند موزه لطافت و تزئینی, هنر, 1201, Bannock, خیابان
از طریق آوریل 5
چاپ دموی با هنر: یکشنبه, 8 مارس ظهر تا 5 بعد از ظهر رایگان با پذیرش موزه.

کرکلند موزه متصدی معاون کریستوفر Herron جیبش یک انتخاب از چاپ توسط کلرادو هنرمندان لارنس Barrett, گوستاو Baumann, علامت Lunning و ادوارد Marecak از مجموعه موزه همراه با برخی از ابزار تجارت آنها استفاده می شود. به عنوان یک پاداش Kirkland برگزار خواهد شد گرگوری سانتوس و دیگر printmakers از هنر برای یک بعد از ظهر از هنرمند تظاهرات 8 مارس.

Thirteen Ways to Celebrate Denver's Month of Printmaking 2020

فرانک Kwiatkowski

Mo’Print 2020 باز نمونه کارها بعد
RedLine هنر معاصر, مرکز, 2350, Arapahoe, خیابان
روز شنبه, مارس 14 1 به 4 p. m.

یکی از Mo’Print برجسته کاري نمونه کارها شما به ارمغان می آورد چهره به چهره با کلرادو گرافیک هنرمندان جوان و پیر در نقاط مختلف از مشاغل و لیست هنرمندان شرکت کننده در پنجاه قوی است. خرید مستقیم از هنرمند و اطلاعات در مورد تکنیک های از اسب دهان در طول یک بعد از ظهر پر از هنر و مکالمه.

هنر گرافیک عضو نمایشگاهاز طریق مارس 13
جدایی اثباتاز طریق مارس 13
تحت تاثیر قرار, مارس 19 هر چند مارس 10
هنر دنور 1460 Leyden خیابان
تحت تاثیر دریافت: پنج شنبه, مارس 19, 5 تا 8 بعد از ظهر

هنر در خانه یکی از شهرستان های فعال خط studios که در آن عضو هنرمندان از همه پیاده روی می توانید با استفاده از جمعی تجهیزات برای ایجاد کار جهت استاد پرینتر گرگوری سانتوس. گالری خط, عضو نشان می دهد و جدایی چاپیک صفحه نمایش چاپ-فرآیند ابزار مورد استفاده توسط هنر هنرمندان لئون Loughridge و تونی ارتگا هستند تا 19 مارس زمانی که تحت تاثیر قرار, ملی, نمایشگاه, طول می کشد بیش از دیوار.

Mo’Print استودیو + Print تور 2020
شنبه و یکشنبه, مارس 28 و 29 و 10 صبح تا 4 بعد از ظهر روزانه

ببینید که در آن و چگونه چاپ هنر ساخته شده است در سراسر شهرستان و فراتر از آن و برای هر هدف از پوستر گرافیک و لترپرس به خوب قلم و lithographs. بخشی از سرگرم کننده است که در شکار خود را: پیدا کردن یک لیست از شرکت استودیو و تور maps برای هر دو روز حاضر و آماده برای هیجان انگیز هنر و تجربه است.

Steamroller printing in action at RMCAD.

Steamroller چاپ در عمل در RMCAD.

حسن نیت ارائه میدهد از RMCAD

خرد کردن مخروط منطقه گرافیک رویداد
کوه های راکی دانشکده هنر و طراحی دانشگاه, 1600 پیرس خیابان لیکوود
مارس 18 ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر

یکی دیگر از Mo’Print مورد علاقه سنت شامل چاپ با استفاده از یک خرد کردن برای مطبوعات اجازه می دهد چوب-بلوک printmakers به تولید کار به بزرگی سه و هشت پا. موثر تر از معمولی نسخه ی نمایشی این رویداد یک بوق زدن و شما می توانید اگر شما انتخاب می کنید با ثبت نام در پیش بعد از 4 آوریل. اگر شما بروید و تبادل نظر به چاپ شما نیز باید گزینه خود را حلق آویز بیش از اندازه کار به صورت یک مخروط منطقه نشان می دهد در RMCAD خواهد شد که از طریق مارس 22. گرفتن دست خود را کثیف!

Get a freshly printed bookmark and more at the Denver Small Press Fest.گسترش

دریافت تازه چاپ شده نشانه و بیشتر در دنور مطبوعات کوچک متحرک.

دنور مطبوعات کوچک متحرک

دنور مطبوعات کوچک متحرک 2020
مرکز هنرهای تجسمی MSU دنور 965 سانتافه رانندگی
روز شنبه, مارس 21 11 صبح تا 4 بعد از ظهر

چاپ بیش از ساخت هنر — نیز وجود دارد یک عنصر عملکردی به چاپ برداشت بر روی کاغذ. دنور مطبوعات کوچک متحرک و زنده پس از یک وقفه چند سال در خانه در جهان از رسانه های چاپی از zines و chapbooks به کمیک و کوچک-پرس کتاب. فروشندگان خواهد مرد شصت و جداول در سکته مغزی برای پایان اتصالات به گالری DIY Mo’Print نمایشگاه و کارگاه سری دوباره آوردن شما در تماس با پرینتر در هر راه.

این یک شروع است. در حالی که این لیست اشاره Mo’Print 2020 بالا امتیاز آن نیز تنها خراش سطح از آنچه در خارج وجود دارد برای دیدن و آیا از طریق مارس و فراتر از آن از نمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی به احزاب و دموی.

اضافی ستارگان را نشان می دهد عبارتند از: Kevin Grances در لئون, گالری سخت و فشرده در فضای گالری چاپ از کوسه جوهر در مایکل وارن معاصر و حتی برخی از جاهای دوردست که استرلینگ که در آن Mo’Print بنیانگذاران علامت Lunning منی باز مطبوعات با مسئولیت محدود در حال کار با هنرمندان و چاپ دور پس از آن حرکت از Denver چند سال پیش. و برای یک نگاه در برخی واقعا بزرگ woodcuts رها قرمز خوشمزه مطبوعات برای مشاهده کار چاپ شده در استودیو آب نبات-سیب قرمز بزرگ “قرمز خوشمزه” را فشار دهید از طریق 31 مارس است.

برخی از دست در کارگاه ها نیاز به ثبت نام و هزینه ها; شرکت کنندگان را تشویق به ثبت نام اولیه برای اطمینان از یک نقطه. و انجام برخی از تحقیقات خود را: مطمئن شوید که شما چیزی را از دست ندهید با مراجعه Mo’Print آنلاین برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de