“این می تواند اتفاق می افتد به کسی’: ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا باز می شود تا در مورد مادر و ناپدری مبارزه با کروناویروس

لانگ بیچ (CBSLA) — به عنوان coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش در سراسر کالیفرنیا در لانگ بیچ شهردار رابرت گارسیا باز است تا در مورد مادر و ناپدری که هر دو در فن مبارزه COVID-19.

“این مهم است که بدانید این اتفاق می افتد به کسی” او گفت:.

در حالی که هر دو آنها در حال حاضر با ثبات گارسیا می گوید: او های خانواده اش مبارزه در امیدوار است که آن را تشویق کالیفرنیا به این ویروس به طور جدی.

در حالی که هر دو آنها در حال حاضر با ثبات گارسیا می گوید: او های خانواده اش مبارزه در امیدوار است که آن را تشویق کالیفرنیا به این ویروس به طور جدی.

مادر او مشغول به کار بهداشت و درمان 25 سال.

“ما آگاه نیست دقیقا کجا یا چگونه او کردم COVID هنوز” گارسیا گفت. “او بسیار مراقب باشید به عنوان کارگران بهداشت و درمان, اما همانطور که می دانیم این اتفاق می تواند در بسیاری از راه های مختلف.”

گارسیا گفت: آیا بر این باورند که تظاهرات اخیر برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ در دست پلیس می تواند عاملی در افزایش موارد در سراسر کالیفرنیا, اما او را به پایین اعداد در مینه سوتا که در آن تظاهرات سرچشمه گرفته و نیویورک که در آن موارد به نظر می رسد تثبیت شده با وجود تظاهرات نیز وجود دارد.

“بسیاری وجود دارد متحده که در حال دیدن بزرگ خوشه که در آن وجود دارد واقعا نمی شد بسیاری از تظاهرات” او گفت:. “شما نگاه کنید در فلوریدا…”

بدون در نظر گرفتن گارسیا می گوید: آنچه روشن است این است که ماسک, فیزیکی, فاصله و تکرار شستن دست ها می تواند یدکی خانواده خود را از اندوه.

“یکی از سخت ترین بخش مردم نیاز به درک که شما نمی تواند در بیمارستان,” او گفت:. “شما نمی تواند در کنار توسط اعضای خانواده خود و یا پدر و مادر خود را. که کاملا بدترین قسمت در تمام این.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net