“این به طور چشمگیری تغییر این دوره از زندگی او’: LA زن رانندگی در نزدیکی تظاهرات به شکایت بعد گفت: پلیس لس آنجلس فوم دور باعث آسیب مغز

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس مادر که دادستان اعلام کرد روز سه شنبه یک دلار و 10 میلیون ادعا می کنند در مقابل این شهرستان پس از گفت و مشتری خود را دچار آسیب های مغزی گفته می شود با توجه به یک افسر پلیس لس آنجلس شلیک فوم دور از طریق باز کردن پنجره اتومبیل, همچنین برنامه ریزی برای فایل طرح دعوی در دادگاه.

26 ساله یاسمین مورالس صرف دو روز در بخش مراقبت های برخورد با جمجمه شکسته و مغز خونریزی وکلای او می گویند و او قادر به راه رفتن بدون کمک.

مورالس یک مادر و دو, رانندگی بود به یک هدف در نزدیکی بیشه به خرید یک هدیه تولد برای پسر و متوقف شد در یک تقاطع نزدیک به تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید زمانی که او زده شد او تیم حقوقی گفت KCAL9.

“کسی که گناه مثل این باید رنج می برند نیست در دست اجرای قانون” گفت: وکیل Neama رحمانی.

یک پلیس لس آنجلس فوم گلوله چپ یاس مورالس 26 با آسیب های مغزی با توجه به ادعای او واصل شده است. (منبع: Neama رحمانی)

اداره پلیس لس آنجلس در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این حادثه با یک قبلا منتشر شده بیانیه ای در مورد تحقیقات خود را به افسر رفتار در طول تظاهرات که گفت:

“اداره پلیس لس آنجلس در ادامه به بررسی اتهامات سوء نقض بخش سیاست و نیروی بیش از حد در طول های اخیر ناآرامی های مدنی. این بخش اختصاص 40 محققان به این تلاش و نگاه می کنیم به هر شکایت به طور کامل و نگه دارید و هر افسر مسئول اعمال خود است.”

مرتبط با: پلیس لس آنجلس اختصاص 3 بیشتر افسران به میز وظیفه زیر اعتراضات آوردن مجموع به 10

رحمانی نگران است صدمات مورالس دچار حادثه خواهد کرد.

“آسیب های مغزی و سرگیجه, او قادر به راه رفتن بدون کمک واکر پس از آن شده است بسیار دشوار است برای خانم مورالس” رحمانی گفت. “او یک مادر مجرد و تنها در تلاش برای آن را فقط مانند بقیه از ما و بدیهی است که این به طور چشمگیری تغییر این دوره از زندگی او است.”

وکیل گفت: او به دنبال از طریق نظارت تصویری از کسب و کار در این نزدیکی هست و رسیده به پلیس لس آنجلس برای بدن فیلم دوربین از افسران در منطقه زمانی که مورالس زده شد.

رحمانی گفت: او و مورالس برنامه به فایل طرح دعوی در دادگاه هنگامی که آنها شنیدن از شهرستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de