LEIMERT پارک (CBSLA) — ژوئن 19 نشانه پایان یکی از نفرت انگیز ترین دوره ها در تاریخ آمریکا است.

Juneteenth یک کلامی mingling از ژوئن 19, سالگرد اتحادیه ارتش ژنرال گوردون گرنجر خواندن کلی سفارش شماره 3 در گالوستون تگزاس در 19 ژوئن 1865 آغاز شد که “مردم تگزاس مطلع هستند که مطابق با اعلام از اجرایی از ایالات متحده, همه بردگان آزاد هستند.'” Juneteenth یک جشن دولت در تگزاس و پرداخت تعطیلات برای کارمندان دولت در ویرجینیا و نیویورک و پنسیلوانیا است.

در حال حاضر 155 سال بعد Juneteenth می افتد در طول یک دوره ناآرامی های مدنی در سراسر کشور موجب مرگ یک مرد سیاه پوست که برگزار شد گردن زیر زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

مردمی در Leimert پارک که برگزار شد Juneteenth بزرگداشت هر سال برای بیش از یک دهه گفت: آنها می خواهند مطمئن شوید که این حرکت پایدار و غیر سیاه و سفید آمریکایی ها همچنان از به رسمیت شناختن این روز در تاریخ آمریکا در هر سال.

“رویداد امروز در جریان بوده است هر سال به مناسبت Juneteenth اما آن را هرگز مانند قبل از این” گفت: هنرمند محمد مبارک. “این زیبا است.”

مبارک نشان داد کار خود را در 11th سالانه Juneteenth جشن در Leimert پارک. او گفت که او خوشحال به دیدن سیاه و سفید زندگی مهم جنبش فشار این تعطیلات به محل موردتوجه وتماشای عموم.

بیشتر: ‘آن را نمی توان صرفا نمادین’: فشار به Juneteenth یک روز تعطیل ملی در بیشتر ضرورت

“آبراهام لینکلن اعلام [پایان برده داری] در سال 1863 اما کلمه نمی توانید به سیاه پوستان در تگزاس تا 1865 ژوئن 19th,” او گفت:. “این چیزی است که این جشن: پایان برده داری.”

این جشنواره جلب فروشندگان از سراسر آورده است که محصولات خود را به پارک برای ترویج سیاه متعلق به کسب و کار از جمله مبارک.

“وجود دارد یک بیداری از چه روز است و تقریبا مانند اجازه به آن جشن می گیرند” گفت: جشنواره رونده Jolan داوسون.

این بعد دارای رشد قابل توجهی در این سال به عنوان بسیاری از شرکت ها اعلام کرد: این تعطیلات برای اولین بار. حوادث تجلیل Juneteenth لگد کردن در سراسر جنوب کالیفرنیا.

یک گروه برگزار اسکیت رویداد در مرکز شهر و ماشین رژه ضربه خیابان در کالیفرنیا.

اما برای بسیاری از جشن کافی نیست. آنها می خواهند بیشتر مردم به درک که تاریخ سیاه است که تاریخ آمریکا است.

“آنها نیاز به دانستن بیشتر در مورد جنگ داخلی و کمک های سیاه و سفید آمریکایی به ساختمان کشور” حسنی مبارک گفت.

اگر چه امروز حوادث نشان می دهد پیشرفت اعضای جامعه سیاه می خواهید بیش از یک رژه. آنها می خواهند آزادی است.

“کشتار مردم در خیابان…در زندان قفل شده…اخراج از مشاغل چون آنها سیاه” مبارک گفت. “همه چیزهای که برای تغییر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de