لیک ال سینور (CBSLA) — مانند بسیاری دیگر Facebook بود که در آن 51 ساله تامی Macias مشترک نکات برجسته زندگی او یک زندگی پر از خانواده و سرگرم کننده است.

لیک ال سینور مرد تامی Macias, 51, درگذشت از coronavirus 21 ژوئن. (حسن نیت ارائه میدهد: Danielle لوپز)

“عموی من posted on Facebook, زیادی,” دانیل لوپز Macias’ خواهر زاده گفت. “او دوست داشت به نگه داشتن تمام دوستان خود را به روز رسانی وجود دارد.

و آن را در Facebook که Macias مشترک خود پشیمان و به نظر با COVID-19 تشخیص در ژوئن 20.

“به خاطر حماقت من من و مادر و خواهر و خانواده درمانی در معرض خطر” او نوشت. “این هیچ شوخی است. اگر شما مجبور به بیرون رفتن از ماسک و عمل اجتماعی فاصله. امیدوارم با کمک خدا من قادر خواهید بود برای زنده ماندن این است. دوست دارم همه شما.”

توسط روز بعد از لیک ال سینور مرد شناخته شده برای خود کلاه های بزرگ و حتی بزرگتر لبخند مرده بود.

“این فقط کامل و شوک به همه ما” لوپز گفت.

او گفت: عموی او بوده است بنابراین مراقب باشید برای ماه — با پوشیدن ماسک و ماندن در منزل — اما زمانی که همه چیز شروع به بازگشایی, او گفت که او رفت و به یک حیاط خلوت در خانه دوست کجا هیچ کس با پوشیدن ماسک.

روز بعد یکی از مهمان آزمایش مثبت برای coronavirus و پس از مدت کوتاهی پس از Macias. لوپز گفت: او اول و آخر و افکار بودند از کسانی که او ممکن است در معرض.

Macias خود را پر Facebook خوراک با عکس از خانواده خود را – سرگرم کننده و پر از زندگی. (حسن نیت ارائه میدهد: Danielle لوپز)

“من نفرت را به فکر می کنم که او در سمت چپ هیچ گونه نگرانی در مورد همه ما را پشت سر گذاشت و که او ممکن است به طور بالقوه آلوده کسی در خانواده ما حتی اگر او نمی,” او گفت:.

Macias که در معرض خطر بالاتر به دلیل دیابت به نام مادر خود را از صبح روز 21 ژوئن گفت که او نمی تواند نفس بکشد. Macias به بیمارستان بردند و در آنجا درگذشت ساعت بعد و سه روز پس از یادگیری او COVID-19.

در حال حاضر خواهر زاده خود را گرفته است تا جایی که او را ترک کردن و التماس به دیگران به یادگیری از خود دلخراش از دست دادن.

“همه نیاز به آن را به طور جدی صرف نظر از آنچه آنها باور دارند که آنچه را که آنها احساس” لوپز گفت. “پوشیدن ماسک در یک فروشگاه مواد غذایی برای چند دقیقه است که قصد ندارم به شما صدمه دیده است, اما آن را به شما محافظت از یک کل بسیاری از افراد دیگر است.”

لوپز گفت که از روز شنبه هیچ کس دیگری در حال آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de