‘این است که یک روز’: میلیون ها نشان می دهد پشتیبانی با شرکت در #BlackoutTuesday اما بسیاری می گویند های تصویر نمی تواند نقطه پایان

لس آنجلس (CBSLA) — با استفاده از هشتگهای “خاموشی شنبه” و “نشان می دهد باید متوقف شود” میلیون ها نفر از کاربران رسانه های اجتماعی ارسال شده یک مربع سیاه و سفید خود را به حساب های زیر روز از ناآرامی قتل جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

ابتکار آغاز شد که توسط زنان در صنعت موسیقی و کسب و کار مانند ViacomCBS رفت و تیره های یک پیام در وب سایت خود را که بخوانید, در بخش:

“کسب و کار ما در مکث امروز. امروز ما در حال تشویق کارکنان به تغییر تمرکز خود را از ساختمان کسب و کار ما به ساختمان جامعه است.”

“این یک بعد از یک روز دوباره یک روز برای دیدار و بحث در مورد برنامه های مورد چگونه برای رفتن به جلو در آینده” Gheni Platenburg دستیار استاد روزنامه نگاری در دانشگاه آبرن گفت. “پس این است که یک روز خاموش است.

مشاهیر مانند Halle Berry, Morgan Freeman, Mahershala Ali, کتی پری و Christina Aguilera پیوست در ارسال تصویر به حساب های خود را. کوئینسی جونز نوشت که او شده است در برخورد با نژادپرستی و تمام عمر خود را, “به خدا سوگند از آن زمان به مقابله با آن را یک بار و برای همه است.”

“در حالی که آن را خوب به یک پست یا آن را خوب به تغییر تصویر پروفایل خود را که می تواند پایان تمام شود همه از نظر شما انجام بخشی خود را” Platenburg گفت.

رپ Ghostpoet در توییتر نوشت: “من نمی خواهم یک مکث. من می خواهم عمل است.”

و دیگران اشاره کرد که از آنجا که بسیاری از اضافه شدن هشتگ سیاه زندگی موضوع هنگام ارسال به جعبه سیاه آن در آب گرفتگی تغذیه با مربع های سیاه و سفید به جای استفاده از اطلاعات مفید است.

“آن را خفه تصاویر که نیاز به جلو آمده و امروز آیا آن را از اعتراض مردم و یا انجام کار در جامعه خود” Platenburg گفت.

این نشان می دهد باید متوقف توییتی, پیگیری پیام گفت که هدف “هرگز به قطع خودمان” اما “را مختل کند.”

“جعبه سیاه نمی تواند نقطه پایان,” Platenburg گفت.

بسیاری از کسب و کار است که شرکت در خاموشی وعده داده شده ادامه داد: اقدام, مانند ارائه خدمات بهداشت روانی به کارکنان و یا اهدای روز دستمزد به سیاه و سفید باعث می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de