“این یک بازی نیست’: مواد غذایی گیاهی کارگران راه رفتن بیش از Coronavirus نگرانی

کاتلین Ga. (CBS محلی) — حدود 50 کارگران در Perdue مزارع گیاه در کاتلین گرجستان راه می رفت خاموش کار صبح روز دوشنبه گفت: آنها احساس نمی امن مشغول به کار وجود دارد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Kendaliyn Granville گفت: CBS وابسته WMAZ برخی از کارگران در خط تولید بودند در تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و این شرکت باید بیشتر انجام دهید برای محافظت از کارگران است.

“ما در حال گرفتن هیچ چیز — هیچ نوع خسارت هیچ چیزی حتی بدون طهارت اضافی بدون پرداخت هیچ چیز نیست. ما تا اینجا خطر زندگی ما برای مرغ” او گفت:.

پردو می گوید آن انجام شده است “همه چیز را ما می توانیم به مراقبت خوب از همکاران ما در حالی که همچنان به تولید ایمن و قابل اعتماد مواد غذایی است.”

“ما به شدت تعدادی از پروتکل های ما برای کمک به اطمینان از بهداشت و سلامتی ما همکاران” این شرکت در بیانیه ای گفت از جمله “افزایش تمیز کردن پروتکل ها در تمام دفاتر ما و امکانات نه تنها برای بهداشت بلکه در زمینه های مشترک, سالن های غذاخوری و اتاق رختکن.”

اما Granville می گوید زمانی که او می آید در هر صبح و وجود غذا در این طبقه از شب قبل و دستشویی و حمام ،

“همه ما در حال درخواست در حال حاضر فقط به اصول بهداشتی ساختمان. پاکسازی ساختمان. هر کسی که در معرض آن, آنها نیاز به رفتن به خانه. این مردمی هستند که هنوز در طبقه” او گفت:.

هوستون شهرستان کلانتر نمایندگان به صحنه نامیده می شدند و این گروه پراکنده. Granville گفت: بسیاری از کارگران به خانه رفت.

“شما می خواهید ما را برای رفتن به عقب در کف به کار می کند ؟ بدون, برای اولین بار پاکسازی خط, چیزی, چرا که این یک بازی مهم است. این یک بازی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im