‘این است که پاسخ ندارد’: فروشگاه ها در آستانه بازگشایی پس از COVID-19 تعطیلی ضربه سخت غارت

لس آنجلس (CBSLA) — چند روز و شب از ناآرامی گرفته اند عمیق تلفات در کشورهای همسایه و صاحبان کسب و کار کوچک در چند جوامع محلی از جمله Fairfax منطقه.

“این پاسخ است. این است پاسخ گفت:” انا Garrindo که آورده شد به اشک شنبه شب را تخریب و پس از چند صد نفر از معترضان همگرا در Fairfax منطقه.

وجود دارد Hanz Botros صاحب این دود و Vape انبار, تماشای زنده دوربین های امنیتی خوراک خود را از فروشگاه … بی اراده.

“آنها می آیند آنها غارت آنها در پایان همه چیز را در فروشگاه من و ترک. سپس گروه دیگری آمد و چیزی در فروشگاه من, به طوری که آنها شروع به سر و صدا همه چیز و نابود شیشه ای. من اصلا هیچ دلیلی برای آن است. من هر چیزی را به هر کسی” او گفت:.

Botros به سختی جان سالم به در بسته را برای دو ماه طول همه گیر است و هیچ بیمه.

در مرکز شهر لس آنجلس جرم غارت شد و به همین ترتیب قابل مشاهده است. Juanita کافه در هم شکسته شد و با شیشه شکسته قابل مشاهده توسط نور روز. صاحب آن Nati Abarito وارد صحنه برای ارزیابی خسارت.

“همه چیز خراب شده است. مردم به سرقت برده و بسیاری از چیزهایی که از فروشگاه های دیگر آن دیوانه,” او گفت:. “ما سخت کار برای این کار فقط برای آنها را به انجام این کار, آن را غم انگیز است. من می دانم که آنها می خواهند عدالت, اما این است که راه حق را برای آنها را به انجام آن است.”

ناتالی Mishali صاحب یک فروشگاه دود در مرکز شهر بود و در از دست دادن برای کلمات.

“من حتی نمی دانم که چگونه به شروع به تمیز کردن این” Mishali گفت. Mishali فروشگاه در 6 خیابان در هم شکسته شد و فقط بعد از ساعت 1 صبح روز شنبه.

“من خیلی عصبانی است. من خیلی عصبانی است. این زندگی من است. من قرار دادن همه چیز در اینجا,” او گفت: در آستانه اشک. “من همه برای سخن گفتن از حقوق بشر اعتقاد من در آن است. من بسیار پرشور در مورد آن, اما این فقط بهانه ای برای سرقت.”

آن را در زمان چند دقیقه برای غارتگران به شکستن شیشه از فروشگاه ساخت راه خود را در داخل. در عرض یک دقیقه, امنیت, پاسخ, اما در آن 60 ثانیه تقریبا همه چیز از بین رفته بود.

“آنها فقط درمان کسب و کار ما مانند ما زباله. مثل ما هیچ چیز نیست. مانند ما انسان ها با احساسات.”

در سراسر خیابان, طلا و جواهر, میدان مشترک یک سرنوشت مشابه: شیشه شکسته, قفسه های خالی.

“آنها همه چیز را غارت. آنها غارت همه چیز. آنها شکست در تمام windows آنها در زمان تمام کالا” گفت: لایحه Nabati صاحب یک فروشگاه الکترونیک. “زندگی در می رود اما من امیدوارم که آنها متوقف کردن این ظروف سرباز یا مسافر و هیچ کس دیگری صدمه دیده می شود.”

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de