‘این است که ما” نویسنده Jas آبهای مرده یافت در آشکار خودکشی در هالیوود خانه

هالیوود (CBSLA) – Jas آب 39-سال-تلویزیون های قدیمی نویسنده و روزنامه نگار ترین به تازگی شناخته شده برای کار خود را در تلویزیون “این است که ما” مرده پیدا شد در هالیوود, صفحه اصلی, مقامات روز جمعه گفت.

آبهای درگذشت حلق آویز سه شنبه و مرگ او رد شد خودکشی با توجه به لس آنجلس تایمز.

در علاوه بر این به “این است که ما” آب نیز در جیم کری را “شوخی” و VH1 را “استراحت” و صرف و نه سال مشغول به کار در تولید فیلم
و تلویزیون های توسعه در پروژه های مختلف از جمله “مرد عنکبوتی” و “آرایشگاه” فرانچایز “بیس بال,” “Save the Last Dance,” “ER” و ام تی وی را “جهان واقعی” به گفته او IMDb صفحه.

نویسندگان از “این است که ما” مفتخر آب در رسانه های اجتماعی.

صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده: “کل #ThisIsUs خانواده ویران شد به یاد بگیرند که از Jas آب عبور. در زمان ما هم Jas چپ علامت خود را بر ما و بیش از همه نشان می دهد. او درخشان بود قصه گو و نیروی طبیعت. ما ارسال ما عمیق ترین همدردی به عزیزان. او یکی از ما است.”

آب که رفت و با نام مستعار Jas پرواز متولد شد و در اکتبر. 21, 1980, در اوانستون ایالت ایلینوی و مطالعه در اوانستون Township دبیرستان و دانشگاه کلمبیا شیکاگو است.

در علاوه بر این به کار خود را در هالیوود, پروژه های آب نیز موفق سرگرمی وبلاگ FlyStyleLife.com به مدت سه سال و بعد از آن در خدمت به عنوان یک pop-فرهنگ ستون نویس مجله پرنیان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>