وجود جوانب مثبت و منفی به تولید A Midsummer night’s Dream در اروادا مرکز. از یک طرف آن را به یک لذت برای کشف یک نسخه جدید از این کلاسیک, خنده دار, بازی, نزدیک, با, انرژی, lightheartedness اصالت بازیگوشی و طراوت عدم ستایش. مدیر امیلی ون ناوگان تصور عمل ارائه شده در یک ترک, weed-grown معلمان دانش آموزان توسط یک گروه از بازیگران هر یک از آنها نقش نقش های متعدد. آنچه که ما در حال دیدن یک آینده تاریک و دلگیر که در آن بسیاری از چیزهایی که ما تکیه می کنند و گرامی — هوای پاک و آب هنر و موسیقی در تمدن خود را از بین رفته اند و این بازیگران قصد داریم به برخی از حس شادی به جهان نابود. برای انجام این کار, آنها در حال حاضر به بداهه بازی در اطراف با اسکریپت (ساخت کاهش پرتاب در یک گاه به گاه الحاق) تغییر نقش ها و قرار دادن معاصر آهنگ به شکسپیر بی انتها جهان است. که همه آنها را با ذوق.

و آثار آن را ایجاد سریع, پرواز, شب, بالا بردن بزرگ چند رنگی ابرها از مخاطب خنده آوردن جدید روشنایی و رنگ را به یک بازی بسیاری از ما در حال حاضر می دانیم در داخل و خارج. مجموعه و لباس خاطره انگیز بازیگران لاغر اندام و پر جنب و جوش. آنها صرف مقدار زیادی از زمان حرکت روی میله میمون از این غم انگیز کودک-ترک زمین بازی; برخی از بازی شیر یا خط در یک گاه به گاه pull-up — من حدس می زنم هر یک بازیگر تا به حال برای اثبات قدرت خود و یا دورسی, ذوزنقه, آیسایان در طول امتحانات ابتدائی. آنی باربور شگفت زده می کند به عنوان جیوه, جن, جن, پاهای او را کشیده bonelessly در تقسیم از یک نوار پایینی تا به یک بالاتر یا زدن توپ-قرار دادن در اطراف بر روی یک روروک مخصوص بچه ها و انتشار گاه به گاه بوق-بوق. عملکرد خود را مانند در حال اجرا نقره موضوع مقید عمل با هم.

از سوی دیگر من هرگز احساس سحر و جادو و یا موسیقی را از این بازی در مورد عشق و راز — lovers’ هذیان و ظرفیت خود را برای حماقت و به رغم همراه با لحظات از دید و حساسیت به لمس. کمدی است با بازی بسیار گسترده و خیلی از بازیگری است presentational با نوازندگان کار برای خنده. برای اکثر آنها آنها —و اسکریپت خود را شامل یک مقدار عادلانه از کمدی بزن و بکوب اما تغزلی بخش هایی از این داستان گذشت. جفری کنت یک هدیه برای هر مرحله و پایین های خنده دار و مبتکر اما شاید پایین را تصویب مرگ Pyramus در mechanicals’ مسخره بازی در یک بازی را ندارد به طریق کاملا به عنوان بسیاری از تکرارها.

مهم سخنرانی از دست دادن قدرت خود از جمله پری ملکه تیتانیا این تفکرات در راه او تلخ نزاع با Oberon بر جهان فیزیکی است: “سرزنش پاییز عصبانی زمستان تغییر/ عادی خود liveries و پیچ و خم دنیا/ با افزایش آنها در حال حاضر می داند نه آن است که:/ و این همان شك و شر می آید/ از ما بحث از نفاق;/ ما پدر و مادر و اصلی است.” این یک بیانیه قدرتمند از تخریب است که انسان استکبار و کوری را به طبیعت است و مطمئنا ارزش تاکید در این زمان از فاجعه جهانی و در تولید ارائه ویران جهان است. در عین حال در این گفتار کوتاه است و چه چپ از دست داده می شود.

تصمیم به Oberon به جای تیتانیا pranked به سقوط در عشق با جادویی خر سر پایین می آید در هزینه — هر چند آن را مات و متحیر کردن به عنوان یک سیگنال خوشدل فمینیستی ، اما آن را نیز بدان معنی است که ما از دست دادن قوی استعاره از عشق-blinded زن “شیفته یک الاغ.”

Zachary اندروز باعث می شود Oberon هر دو با شکوه و مهربان است. در این نسخه تیتانیا تبدیل شده است از یک پادشاه قدرتمند به قهر همسر و به این ترتیب او را به خوبی با بازی کیت تعیین Gleason. اما آنچه که من در بر داشت گم شده بود و عشق خود را. ما دیدن تیسوسهایی و Hippolyta (اندروز و Gleason دوباره) بی سر و صدا شدن کره زمین نسبت به یکدیگر به عنوان او می بیند او را نشان می دهد شفقت بدیهی است که فاقد زمانی که او کشف و ضبط خود را به عنوان یک غنیمت جنگی. اما در میان چهار عاشقان سرگردان در جنگل سكس با یک گل به از دست دادن و دوباره پیدا کردن خود واقعی شرکای تنها آناستازیا دیویدسون, هلنا نمایش واقعی شور — هر دو در عشق و در خشم است. (دیویدسون نیز ایجاد جالب ترین دیوار من تا کنون دیده ام در یک بازی مضحک در یک بازی.) همانطور که برای Hermia (مادلین Chilese), Lysander (جسیکا Austgen به عنوان یک hilariously swaggering مرد جوان) و Demetrius (جیک مندس) شما می توانید سوئیچ شرکای خود را بارها و بارها بدون هر یک از آنها را نشان پریشانی.

هنوز شب است که بسیاری از سرگرم کننده و پایان به عنوان دوست داشتنی به عنوان شما می خواهید.

A Midsummer night’s Dream, ارائه شده توسط اروادا مرکز جعبه های سیاه مجموعه تئاتر طریق مارس 16 6901 Wadsworth بلوار Arvada, 720-898-7200, arvadacenter.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de